Stroje na sezon 2012/13

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 15:39

Mamy połowę sezonu za sobą, a ja jeszcze w ani jednym dniu gdy graliśmy w tym jakże okropnym różu nie musiałem doznać jakichś 'przykrości' :oops:
Chyba jeszcze nie obyło się bez żadnych uszczypliwości w stronę tych koszulek, strasznie mnie to wpienia, ale co jak co koszulki domowe są moim zdaniem świetne, jeśli chodzi o ten pomysł z igłami.
Może z bliska nie wygląda to najciekawiej, ale przeciętny kibic, który ogląda mecz z trybun/przed TV widzi fajny efekt przejścia barw. Nawet na niektórych zdjęciach(patrz. wyżej na Giaccheriniego) ładnie, estetycznie to widać 8) To wydaję mi się całkiem niezłym pomysłem, a jeszcze jak sobie przypomnę o różu z białymi spodenkami :doh: ...cóż

Temat trochę wybiegający w przyszłość(Stroje 2012/2013), ale tak sobie pomyślałem przed jutrzejszym meczem w CI, jakby nasza koszulka wyglądała, gdybyśmy zdobyli to trofeum wraz ze scudetto,
:ball: srebrna gwiazda(10 triumfów w Coppa Italia)
:ball: okrągła naszywka, którą otrzymuje każda drużyna, która zdobędzie puchar w poprzednim sezonie
:ball: 3 złote gwiazdy(30 scudetti)
:ball: tarcza majstra(scudetto)
:ball: oczywiście herb
:ball: no i oczywiście 'łyżwa' :smile:

:ball: jak mogłem zapomnieć o sponsorze, którym mam nadzieję nie będzie już naprasowanka(kontrakt kończy się po obecnym sezonie)
A to wszystko na pasach :prochno:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 16:32

Mateuszello pisze:Mamy połowę sezonu za sobą, a ja jeszcze w ani jednym dniu gdy graliśmy w tym jakże okropnym różu nie musiałem doznać jakichś 'przykrości' :oops:
Chyba jeszcze nie obyło się bez żadnych uszczypliwości w stronę tych koszulek, strasznie mnie to wpienia, ale co jak co koszulki domowe są moim zdaniem świetne, jeśli chodzi o ten pomysł z igłami.
Może z bliska nie wygląda to najciekawiej, ale przeciętny kibic, który ogląda mecz z trybun/przed TV widzi fajny efekt przejścia barw. Nawet na niektórych zdjęciach(patrz. wyżej na Giaccheriniego) ładnie, estetycznie to widać 8) To wydaję mi się całkiem niezłym pomysłem, a jeszcze jak sobie przypomnę o różu z białymi spodenkami :doh: ...cóż

Temat trochę wybiegający w przyszłość(Stroje 2012/2013), ale tak sobie pomyślałem przed jutrzejszym meczem w CI, jakby nasza koszulka wyglądała, gdybyśmy zdobyli to trofeum wraz ze scudetto,
:ball: srebrna gwiazda(10 triumfów w Coppa Italia)
:ball: okrągła naszywka, którą otrzymuje każda drużyna, która zdobędzie puchar w poprzednim sezonie
:ball: 3 złote gwiazdy(30 scudetti)
:ball: tarcza majstra(scudetto)
:ball: oczywiście herb
:ball: no i oczywiście 'łyżwa' :smile:

:ball: jak mogłem zapomnieć o sponsorze, którym mam nadzieję nie będzie już naprasowanka(kontrakt kończy się po obecnym sezonie)
A to wszystko na pasach :prochno:
Jak by się udało zdobyć 30 scudetto to na tą okazje koszulki muszą być wyjątkowe. Obecne domowe mi się bardzo podobają, ale z daleka jak się na nie patrzy to jak by się było po % :D. Wyjazdowe pozostają wiele do życzenia. Mam nadzieje, że komplet na sezon 2012/2013 będzie wyjątkowy i piękny, a NIKE się postara i stworzy dla Nas coś naprawdę fajnego :).
Barcelona 2012/2013:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jednym słowem: TRAGEDIA. Jak by z bazaru były. Na razie to tylko wycieki z hiszpańskiej prasy, ale wszystko może się jeszcze zmienić, bo nawet obecny sezon się nie skończył.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 17:09

Widze, ze ktos w nike bawil sie gradientami w photoshopie :lol: Domowki masakryczne, w tym roku tez ich fortepianem skrzywdzili.

http://www.football-shirts.co.uk/fans/c ... ails_14336
Co do naszych koszulek, to znalazlem taki opis tekstowy - w skrocie na domowce grubsze paski, okragly kolnierzyk i numer na plecach na jednolitym tle. Wyjazdowki z kolei czarne z bialymi akcentami na rekawach. Pojawily sie pierwsze, amatorskie wizualizacje:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Coz, na razie nie mamy chyba powodow do narzekania. Szczegolnie pomysl na czarna wyjazdowke przypadl mi do gustu. Swoja droga, wedlug tego tekstu wyzej, inter ma miec wyjazdowki w kolorze... czerwonym :lol:


Obrazek
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 19:03

Mam nadzieje, że domowa będzie inna. Wyjazdowa mogła by zostać, ale na razie to tylko wizualizacje


Obrazek
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 21:23

Nie wdaję mi się, że by były już pierwsze projekty koszulek na przyszły sezon, a co mówiąc przecieki :lol:
O takich sprawach najwcześniej można już mówić/pisać w maju dopiero :wink:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 22:11

Póki co nie ma co gdybać, przecież sponsor na koszulkach raczej się zmieni (kończy się umowa i z Betclick i z Balocco).


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2012, 11:01

Mateuszello pisze:
Temat trochę wybiegający w przyszłość(Stroje 2012/2013), ale tak sobie pomyślałem przed jutrzejszym meczem w CI, jakby nasza koszulka wyglądała, gdybyśmy zdobyli to trofeum wraz ze scudetto,
:ball: srebrna gwiazda(10 triumfów w Coppa Italia)
:ball: okrągła naszywka, którą otrzymuje każda drużyna, która zdobędzie puchar w poprzednim sezonie
:ball: 3 złote gwiazdy(30 scudetti)
:ball: tarcza majstra(scudetto)
:ball: oczywiście herb
:ball: no i oczywiście 'łyżwa' :smile:

:ball: jak mogłem zapomnieć o sponsorze, którym mam nadzieję nie będzie już naprasowanka(kontrakt kończy się po obecnym sezonie)
A to wszystko na pasach :prochno:
Słaby ze mnie grafik, wiec prosze nie bić...

Obrazek

Obrazek


ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2012, 18:18 przez D-Rose, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 15:33

Najlepiej aby wyjazdowa koszulka została taka jaka jest :D


PORADNIK - koszulki Juve (jak odróżnić oryginał od kopii!):
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22931

Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO:
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22322
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 16:35

CDA mnie zabiło :prochno:
Nie uważacie że głowienie się nad tym gdzie wciśniemy scudetto, CI i 4 gwiazdki pod koniec stycznia to dzielenie skóry na niedźwiedziu? :roll:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 18:27

Radzę ostudzić nastroje, głowa pod zimną wodę i będzie ok. Trochę pokory, tych wymyslów nie da się oglądać :roll:


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 18:35

Otóż to: nie ma co się jarać i nanosić już na koszulki tarczy Scudetto, Coppa Italia oraz 2 kolejnych gwiazdek. Wystarczy 1 spore potknięcie w pucharze z Milanem i mamy po ptokach, a nasza przewaga w lidze nie jest jakaś wielka, żeby nikt nas nie dogonił. Najpierw dograjmy ten sezon i skupmy się na następnym meczu... w tym wypadku dzisiejszego z Udinese :wink: .


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2012, 20:00

[/url] http://c.wrzuta.pl/wi14976/b2475a8c002b ... 3_away[url]

Oto mój projekt koszulki wyjazdowej.Chciałem pokazać pomysł na design.
Mógłby ktoś wykonać taki projekt profesjonalnie ? Betclic+nike + gwiazdy +Scudetto..?


Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 03 lutego 2012, 22:26

Może już gdzieś było podawane, ale chciałem zapytać czy Betclic i Ballocco będą w następnym sezonie sponsorami na koszulkach. Może są już jakieś rozmowy czy potencjalne nazwy? Ja chciałbym zobaczyć wreszcie firmę która nie robi z koszulek bubla swoimi "naprasowankami" :pray:

Co do samego designu byle nie schrzanili domowej za bardzo i poprawili sponsora, a co do wyjazdówek...

http://www.footballshirtculture.com/joo ... 10067.html

Takie mało nawiązanie do hipotetycznej walce w LM i wspomnieniami związanymi z najlepszymi latami w tych rozgrywkach :roll:


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 03 lutego 2012, 23:59

A właśnie, co do pasów to mam nadzieję że nasi nie będą brali przykładu z Interu czy Milanu i pasy zostaną grube. Bo obecne stroje Interu i Milanu czy nawet Barcy to porażka, głównie imho przez te cienkie pasy.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 04 lutego 2012, 00:25

DiaVolO pisze:A właśnie, co do pasów to mam nadzieję że nasi nie będą brali przykładu z Interu czy Milanu i pasy zostaną grube. Bo obecne stroje Interu i Milanu czy nawet Barcy to porażka, głównie imho przez te cienkie pasy.
Dokładnie to samo pomyślałem... :/ cienkie pasy strasznie się zlewają w jeden kolor w przypadku Milanu czy Barcy.
a co do niebieskiej koszulki wyjazdowej to koszulki naszych wielkich czasów więc oczekiwania w Serie A i ewentualnie CL byłyby spore co by nie "zbezcześcić" tych koszulek :P


ODPOWIEDZ