Stroje na sezon 2012/13

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:08

Koszulki fajne, ale mam dwa zastrzeżenia: szkoda, że logo sponsora musi być na tym białym tle, a druga sprawa to gwiazdki: moim zdaniem lepiej gdyby były w jednym rzędzie.

Btw. chciałbym kołnierzyk w koszulce domowej.


danielos511

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2010
Posty: 44
Rejestracja: 21 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:17

Koszulka fenomenalna. Wszystkie narzekania na ten okaz sa jak dla mnie bez podstawne. Wygląda to jakby nakleić biały pasek gdzie litery sa dziurami. Fenomenalne rozwiązanie Pan Agnelli naprawde super to zrobił. Czekam na oficjalne prezentacje strojów. :happy: :happy: :happy: :happy: :D :D :D :-D :-D :-D :-D :!:


FORZA JUVENTUS!!!
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:18

Alfa i Omega pisze:...czyli na 100% mają na nas jakiegoś haka.
O tym samym pomyślałem... :|
Przecież jeśli nie ma o tym nic w przepisach, to Agnelli mógł ich oblać ciepłym moczem i wstawić te gwiazdki do strojów. Coś muszą na nas mieć, ale co? Tego się chyba nie dowiemy.

Co do samej koszulki - byłaby genialna, gdyby:

- były 3 gwiazdki ( a nie tylko opcjonalnie dla kibiców)
- logo Jeep'a nie było naprasowanką, tylko białym napisem na czarnym tle.
- czcionka była lepsza,

ale i tak bardzo mi się podoba. 1000x razy lepsza wyjazdówka, niż z tego sezonu.


Obrazek
Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:24

bez gwiazdek wyglądają beznadziejnie, od razu czegoś brakuje. do tego kibice będą mogli kupić z gwiazdkami... Andrea, gdzie twoje jaja?!
ogólnie prezentują się ok, lepsze niż tegoroczne różowe, tylko napis Jeep mógłby być biały na czarnym tle


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:26

No przynajmniej koszulkę wyjazdową sobie kupię, wygląda świetnie. Niestety domowa znów się zapowiada z jakimiś udziwnieniami... miałem nadzieję że się to teraz skończy.


Obrazek
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:27

I tak wole te niż ten wzór o roboczej nazwie "rzygowiny" jaki krążył po necie w kontekście nowych strojów Barcelony.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:40

Nedved1983 pisze:bez gwiazdek wyglądają beznadziejnie, od razu czegoś brakuje. do tego kibice będą mogli kupić z gwiazdkami... Andrea, gdzie twoje jaja?!
ogólnie prezentują się ok, lepsze niż tegoroczne różowe, tylko napis Jeep mógłby być biały na czarnym tle
Zaraz pod Pucharem tegorocznego Scudetto.

Stroje są pyszne. Nikt nam nic nie zarzuci.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
badecki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 168
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:41

Moratti przed miesiącem zapowiedział, że jak Juve naszyje 3 gwiazdki to oni rozważają naszyć 6 gwiazdek. W efekcie zrobiłby się bałagan, za chwile Milan naszyłby ich 9 a do wszystkiego brakowało by, że za bałagan z gwiazdkami obarczano by nas.
Z tego wszystkiego trzeba było wyjść inteligentnie. Angelli w moim odczuciu to zrobił.

Teraz co powie Moratti? Napisze na swoich koszulkach "17 sul campo, 1 al tavolo"? Pstryczek dla Abete i krzykaczy z Interu.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:49

Podobają mi się te nowy koszulki wyjazdowe ;) Oczywiście nie moge przeboleć nadal braku trzech gwiazdek ale cóż poradzić...;/
Nawet "wklejone" logo Jeepa na białym tle na czarnej koszulce wygląda naprawde nieźle :ok:


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:52

mam gdzieś co zrobi moratti i reszta. niech sobie naszywają nawet 100 gwiazdek. Andrea powinien walczyć do samego końca o nasz honor, a tu kapitulacja i jakiś śmieszny tekst pod herbem. 6 lat temu ich cała rodzinka pokazała brak jaj, niestety nic się nie zmieniło, potrafią robić szopkę podczas otwarcia stadionu a kiedy przychodzi moment realizacji oficjalnej linii klubu to chowają głowę w piasek. czasem trzeba iść na wojnę totalną w obronie dobrego imienia klubu.
teraz co roku będą zmieniać napis pod herbem? bez gwiazdek wygląda to beznadziejnie, pustka. będzie paranoja jak kibice będą chodzić z 3 gwiazdkami a piłkarze nie, dla mnie będzie to pośmiewisko, tak jakby zawodnicy na boisku przyznawali że nie mamy 30 scudetti a 28.

teraz pozostaje czekać na domówki


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:54

Sam model wyjazdówki fajny, lipnie tylko wygląda ten JEEP ale cóż po oficjalnym ogłoszeniu można już pomarudzić i się przyzwyczaić do kibicowania naszym w takich strojach.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:56

blackadder pisze:Niestety domowa znów się zapowiada z jakimiś udziwnieniami... miałem nadzieję że się to teraz skończy.
Udziwnieniami? O jakiej koszulce domowej mówisz? Koszulka w biało-czarne pasy, wszystko na to wskazuje, będzie klasyczna, dawno tak ładna się nie szykowała :)

Jeśli chodzi o wyjazdówkę, to byłaby idealna, ale oczywiście zawsze coś musi być nie tak. W tym przypadku koszmarna czcionka, no i napis "Jeep", który mógłby być wykonany jak Bóg przykazał. Właśnie... a może to nie jest prasowanka, tylko napis sponsora znajduje się na takim motywie, jak jest na koszulkach reprezentacji Polski? :think:
Tak czy siak jest nieźle.
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2012, 16:57 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 16:57

Łoles pisze:Sam model wyjazdówki fajny, lipnie tylko wygląda ten JEEP ale cóż po oficjalnym ogłoszeniu można już pomarudzić i się przyzwyczaić do kibicowania naszym w takich strojach.
Już zapomniałeś o różowiutkich koszuleczkach, wklejkach i poszarpanych paskach? :smile:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 17:01

deszczowy pisze:
Łoles pisze:Sam model wyjazdówki fajny, lipnie tylko wygląda ten JEEP ale cóż po oficjalnym ogłoszeniu można już pomarudzić i się przyzwyczaić do kibicowania naszym w takich strojach.
Już zapomniałeś o różowiutkich koszuleczkach, wklejkach i poszarpanych paskach? :smile:
W życiu :D
Jeep lipny w sensie tego jak go wkomponowali w całość koszulki, o to mi chodziło ;p

A tak swoja drogą to do tych różowych sie przyzwyczaiłem dosyć szybko :prochno:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 17:13

Jeśli chodzi o wyjazdówkę, to byłaby idealna, ale oczywiście zawsze coś musi być nie tak. W tym przypadku koszmarna czcionka...
Mi akurat czcionka podoba się bardziej niż ta, którą mieliśmy w ostatnich dwóch sezonach. Niby nic nowego, taka klasyczna, ale skoro już stawiamy na prostotę we wzorach strojów to fajnie że czcionka też taka jest.

Generalnie cały komplet na duży plus. Takich ładnych wyjazdówek nie mieliśmy chyba od sezonu 2009/09.


ODPOWIEDZ