Stroje na sezon 2012/13

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Hubercik19juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lipca 2008
Posty: 38
Rejestracja: 05 lipca 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2012, 12:32

Co do domowej koszulki to też jestem zdania że pasy powinny być grube aby były widoczne i nie zlewały się w jeden kolor

Stroje wyjazdowe Hmm Niektórzy piszą o niebieskich inni o czarnych a dla mnie mogą być i różowe Jako stroje są nawet fajne ( nie przeszkadza mi jak niektórzy moi koledzy się śmieją że wyglądają jak pedały ale to ich zdanie ) i o ile dobrze pamiętam to miały one symbolizować powrót do korzeni ( jeżeli się mylę to poprawcie oraz proszę o wyrozumiałość ) Jak dla mnie tragicznym kolorem to był czerwony i nie chciałbym powtórki tych strojów


"Kto ma zaszczyt nosić tę koszulkę, pozostaje jej lojalny do końca choćby nie wiem co, oraz nosi ją w sercu jako przepiękne wspomnienie."
Eugenio Canfari
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2012, 19:48

Każdy mecz nierozegrany w tych wyjazdowych paskudztwach to dobry mecz. Nie, straszne są. Dramatycznie koszmarne. Dramatycznie bezgustne. Nie przyzwyczaję się do nich, nie ma bata.

A ponadto uważam, że projektanta różowych koszulek należy zniszczyć.


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2012, 20:46

Alfa i Omega pisze:Każdy mecz nierozegrany w tych wyjazdowych paskudztwach to dobry mecz. Nie, straszne są. Dramatycznie koszmarne. Dramatycznie bezgustne. Nie przyzwyczaję się do nich, nie ma bata.

A ponadto uważam, że projektanta różowych koszulek należy zniszczyć.
Tych różowych czy każdych różowych? Ja tam do różowych z 2003/2004 nic nie miałem, były świetne. Róż we wstawkach z 2004/2005 też nie był zły (pomijając, że krój beznadziejny).

Szkoda, że nasze wyjazdówki w tym roku zostały schrzanione tym kolorem, bo ta sama koszulka w barwach niebieski-żółty prezentowałaby się znacznie lepiej.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2012, 21:54

Sorek21 pisze:Mógłby ktoś wykonać taki projekt profesjonalnie ? Betclic+nike + gwiazdy +Scudetto..?
Ależ proszę bardzo ;) BetClick

INNY SPONSOR


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 20:35

evilboy pisze: Tych różowych czy każdych różowych? Ja tam do różowych z 2003/2004 nic nie miałem, były świetne. Róż we wstawkach z 2004/2005 też nie był zły (pomijając, że krój beznadziejny).

Szkoda, że nasze wyjazdówki w tym roku zostały schrzanione tym kolorem, bo ta sama koszulka w barwach niebieski-żółty prezentowałaby się znacznie lepiej.
Tylko tych. I jeszcze ta gwiazda O.O Te z 03/04 były całkiem niezłe.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2012, 11:48

Juventus Home & Away Shirts 2012/13

As for details regarding the new Juventus home shirt, it will feature the traditional black and white stripes slightly thicker than the current shirt. It will have a round black collar and also an interesting detail is that it at the back of the shirt, the player number will appear in white on a black background.

As for the new away shirt, Nike has presented an elegant black shirt with two white bands on each sleeve.
http://www.football-shirts.co.uk/fans/j ... fiat_15081

to jakby powrót do lat 90. z Danone


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2012, 12:02

Lichtsteiner biegający w każdym meczu od jednego końca boiska do drugiego z Jeepem na klacie :D
Widzę symboliczne powiązanie nowego sponsora z drużyną Conte.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2012, 12:16

Wszyscy już chyba czytali: Jeep nowym sponsorem Juventusu - JuvePoland.com

Oczywiście w sieci pojawiły się już pierwsze projekty:
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Oby nie było takiej wlepki jak z BetClic.

W sumie nie ma dokładnej informacji czy Jeep będzie na obu koszulkach czy na domówkach i wyjazdówkach więc gdyby byli dwaj sponsorzy - tak jak ostatnio to kasa byłaby jeszcze większa. Zobaczymy.
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2012, 15:46 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
SSMM88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 marca 2012
Posty: 10
Rejestracja: 02 marca 2012

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2012, 12:36

Ja bym chcial zeby na nowy sezon zostaly te rozowe, z ta gwiazda fajnie wygladaja. Po drugie i chyba najwazniejsze, NAJWAZNIEJSZE aby na nowych koszulakch pojawila sie trzecia zlota gwiazdka, jedna srebrna i tarcza :dance:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2012, 12:37

Tacchinardi. pisze:Może już gdzieś było podawane, ale chciałem zapytać czy Betclic i Ballocco będą w następnym sezonie sponsorami na koszulkach. Może są już jakieś rozmowy czy potencjalne nazwy? Ja chciałbym zobaczyć wreszcie firmę która nie robi z koszulek bubla swoimi "naprasowankami" :pray:

Co do samego designu byle nie schrzanili domowej za bardzo i poprawili sponsora, a co do wyjazdówek...

http://www.footballshirtculture.com/joo ... 10067.html

Takie mało nawiązanie do hipotetycznej walce w LM i wspomnieniami związanymi z najlepszymi latami w tych rozgrywkach :roll:
oesu <marzyciel>

Od razu leciał bym do sklepu po taką koszulke.. uwielbialem te Niebieskie.


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2012, 12:40

tabo89 pisze:
W sumie nie ma dokładnej informacji czy Jeep będzie na obu koszulkach czy na domówkach i wyjazdówkach więc gdyby byli dwaj sponsorzy - tak jak ostatnio to kasa byłaby jeszcze większa. Zobaczymy.
Na oficjalnej jest czarno na białym, że nowe logo będzie widniało na każdej koszulce we wszystkich rozgrywkach, więc Balocco znika z wyjazdówki.
link


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2012, 13:23

Ja powiem tak: pewnie jak większość, tak i ja liczyłem na sponsora arabskiego, głównie dlatego, że mogłaby być jeszcze lepsza kasa. Jednak jest Jeep, z którym zawarliśmy wcale niemały kontrakt, więc ja jestem happy.

Powyższa propozycja koszulek raczej mi się nie podoba. Wolałbym szersze pasy i brak kołnierzyka. Wyjazdowy projekt jest tragiczny, wygląda jak zwykła koszulka pola, w której koszę trawę na działce, blee..

Na szybko zrobiłem swój projekt koszulki domowej, żeby zobrazować to, co by mnie satysfakcjonowało, czyli brak kołnierzyka, szerokie pasy, złote wstawki, herb Juve na środku i złoty numer z tyłu na jednolitym, czarnym tle:
Obrazek Obrazek

Jak Wam się podoba coś takiego? :wink:

Jak będę miał czas, może wymyślę jakąś wyjazdówkę 8)


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2012, 13:30

Maly zacytował chyba dość wiarygodne źródło odnośnie wyglądu koszulek. Wąskie paski, na plecach biały numer na czarnym tle. Wyjazdówki czarne.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2012, 13:36

Ouh_yeah pisze:Wąskie paski, na plecach biały numer na czarnym tle. Wyjazdówki czarne.
Tam raczej napisali, że paski będą nieco szersze niż na obecnej wersji koszulki.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2012, 13:52

A, faktycznie. Ten mój angielski....
Obrazek


ODPOWIEDZ