Dlaczego Alex?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 20:50

Nie da się nie zauważyć że ogromna większość kibiców Juve najbardziej z pośród piłkarzy tego klubu kocha Alessandro Del Piero. Nie ukrywam że jestem jednym z nich i mam swoje powody :) A teraz chciałbym się dowiedzieć za co Wy kochacie naszą gwiazdkę?

PS. Takiego tematu jeszcze nie znalazłem, jeśli taki istnieje to sorki :)


Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 21:11

Wiesz co stary, moze wyda Ci sie to dziwne ale kiedys nie lubilem Del Piero!!!! Dopiero pozniej Bog mnie oswiecil i nawet nie wiem dlaczego... teraz jest moim idolem, razem z Zambrotta i Buffonem:)


POZDRO


RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 21:23

Polubilem Del Piero za to ze zaczynal grac w Juve bedac bardzo mlodym i juz wtedy potrafil przechylic szale zwyciestwa na korzysc Juve zdobywajac przy tym piekne bramki. Jest on bardzo dobrze wyszkolony technicznie i nie woda sodowa nie uderzyla mu do glowy , nie robi wokol siebie duzo szumu itp. Kiedy zaczynalem kibicowac Juve wlasnie na niego od razu zwrocilem uwage . Pozniej byla piekna bramka w przegranym finale z Borussia 1-3 :( I tak zostalo do dzis :)


FORZA JUVE
iero10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 170
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 22:12

Ja podobnie jak RUDI zaraz po zainteresowaniu sie JUVE zobaczyłem geniusz ALEXa DEL PIERO. Jest On bardzo skromnym, ale pracowitym i bardzo dobrze wyszkolonym technicznie piłkarzem. Jest zawodnikiem nr 1 JUVENTUSU I reprezentacji WŁOCH.
ALEX jest tak lubiany i szanowany za wspaniałe bramki, rajdy, za zagrania, ktore dla innch byłyby nie mozliwe oraz za to ze przed kazdym meczem zakłada biało-czarny (jezeli graja u siebie) trykot.
Pozdrawiam

Zawsze i wszedzie w moim sercu ALEX i JUVE bedzie.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 22:59

ALEX jest wielka czescia JUVE najwieksza jaka jest to znak rozpoznawczy JUVE. Moze pametacie jak Baggio gby byl najlepszy sprzedano do milanu bo do skladu wszedl jakis mlody pilkarz i wywalil wtedy najl;epszego pilkarza na swiecie tym mlodym pilkarzem byl ALEX. on kocha JUVE a JUVE czyli my bo my tez tworzymy JUVE i my kochay JUVE


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 22:59

Cóż. Alex jest po prostu symbolem Juventusu. Nie moge sobie wyobrazić tego klubu bez niego. A przecież kiedyś skończy kariere :shock: . Aż strach sie bać :shock: :shock: . Był on pierwszym piłkażem o jakim usłyszałem. A było to w Bravo Sport. Nie wiem czemu ale od razu stał sie moim idolem.


srali muszki będzie wiosna
CiAcHo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2003
Posty: 2
Rejestracja: 16 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 23:53

siema, jestem tu nowy:P
ja lubie Del Piera za jego postawe na boisku, nie chami sie, ma bajera technike i według mnie wykonuje lepiej rzuty wolne od Beckhama i bez niego Juve nie było by takei dobre:)


RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 23:55

siemano nowy :)
A co do Alexa to gdyby nie kontuzje to jego kariera moglaby sie potoczyc jeszcze lepiej


FORZA JUVE
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2003, 07:16

Czemu stałem się jego fanem ??? Bo kiedyś kupiłem PN i na okładce był Alex z Pucharem Mistrzów , w niebieskiej koszulce. Co prawde już wtedy kibicowałem Juve, ale to zdjęcie było takie piękne :D


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2003, 09:27

Za co kocham Del Piera? Moża by tak wymieniać w nieskończoność. Nieukrywam, że właśnie od jego geniuszu zaczęła się moja przygoda z JUVE. Jak łatwo się domyślić to właśnie Alex jest największą gwiazdą JUVE choć w tamtym sezonie troszkę go przyćmił Nedved :wink: Poprostu klasa sama w sobie. Wierny swojemu klubowi! Pieniądze neigrają roli w jego życiu, jak u niektórych piłkarzy :?
A teraz 2 sprawa. Sympatia kibiców JUVE do Del Piera...na kążdym czacie pojawiają się teksty, którev nieukrywam mnie drażnią. Bowiem,,Jak gra Del Piero'' , ,,Gra Del Piero'' , ,,Czemu zszedł Alex :( '' , ,,Czy Del Piero gra najlepiej z JUVE'' , ,,Ile razy Alex dotkną piłkę'' itp. itd. Trochę mnie to dziwi bo dla prawdziwego fana nieliczy się gra poszczególnego zawodnika czy zawodnków tylko całego zespołu. No ale trzeba zrozumieć sympatię, jaką kibice darzą naszego Alexa :wink:


Obrazek
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2003, 10:18

Ja najbardziej lubie Alexa za jego rzuty karne no i wolne.Nikt nie robi tego tak pieknie jak on.Poza tym jest bardzo sympatyczny i wesoły.


No a przede wszystkim mamy razem urodziny :D 9 listopada. :D


JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2003, 11:10

A ja stawiam Alexa na równi z całą drużyną,bardzo go lubie ale nie bardziej niż naprzykład Buffona.Ja każdego zawodnika JUve staram sie cenić tak samo (ale mam mięte do Buffona,Nedveda,Zambrotty,i AleXA


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
Sadek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 128
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2003, 11:18

Alex zawsze kojarzy mi sie z Juve a dlaczego? moze dlatego że tyle lat spędził w Juve tyle wspaniałych lat razem z Pippo to był atak teraz z Davidem atak i Liga Mistrzów nasza :lol:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2003, 12:30

Moim jak wiekszosci fanow Juve ulubionym graczem jest wlasnei Alex. Dlaczego :?: Jak napisal Ti Amo mozna by wymieniac w nieskonczonosc. Ale postaram sie to sprecyzowac. Jak zaczelem lubic Juve on byl najwiekszo gwiazdom nie mozna bylo go nie lubic, po za tym caly czas jest nam wierny i caly czas jest jednym z naszych najlepszych graczy. Jest naszym symbolem. Gra pieknie i po porostu za to ze jest za to wszytsko go kocham najbardziej z calego Juve. Alex byl, jest i bedzie moim idolem na zawsze


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 maja 2003
Posty: 75
Rejestracja: 19 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2003, 15:20

Jak wyzej ktos wspomnial... Del Piero jest kochany za swoj geniusz pilkarski. W nieslychanie mlodym wieku stal sie najwieksza gwiazda klubu... tak wielkiego jak Juventus. I jeszcze jedno... na koszulce mial i ma numer '10'. Jesto to magiczny numer we Włoszech. To byla perelka w ktorej kochali sie wszyscy fani bianco-nerich. I tak jakos zostalo do dzis... z wiekiem coraz bardziej obojetnieje w stosunku do niego... jak slusznie zauwazyl Dragon... liczy sie cala druzyna. Mimo wszystko to jest jednak najwazniejszy symbol Starej Damy.


Rap, Maria, Przyjazn, Sex, JuVe ;)
ODPOWIEDZ