Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 20:36

Sorek21 pisze:
08 sierpnia 2020, 20:13
Drużynie brak prawdziwego lidera środka pola, rozgrywającego więc zarząd wziął go na trenera.
Może to będzie grający trener :D
No cóż, mocno zapachniało "pięknymi" czasami Ciro Ferrary...
Wypadnięcie z 4 chyba mimo wszystko nie grozi?
Trudno, trzeba chłopu życzyć powodzenia i liczyć, że jest samorodnym talentem oraz w to, że Paratici się zrehabilituje w to okienko i będzie miał same trafione ruchy.
Będę to traktował jako okres przejściowy, więc dużych wymagań nie mam, byle nie wypaść z LM. Lepiej mile się zaskoczyć, niż przeżywać kolejny zawód.
Powodzenia Maestro!


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 20:40



tyrlas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 80
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 20:41

Cholera jasna,nie wiem co o tym myslec... :fear: . Ale trzymam kciuki i jestem jednak pelen nadziei.
Jedno jest pewne-Pirlo przez to jakim byl pilkarzem,co zrobił dla Juve,bedzie mial pelne wsparcie kibiców i licze ze to tez mu pomoze.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 20:42

Moim faworytem był Pochettino, ale Pirlo powinien dostać kredyt zaufania. Gość ma wielka charyzmę, jest mega inteligentny i jestem optymistycznie nastawiony.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 20:45

Ciro też to miał i wógno z tego wyszło...

Jak Pirlo nie zrezygnuje z archaicznej pozycji registy to styl gry nic się nie zmieni.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 20:47

Jestem podekscytowany i przerażony jednocześnie... No cóż, widziałem że to nastąpi ale ze za min 2 lata, jak potrenuje te u23 najpierw. Oby mu się udało, choc przeczuwam, że Conte dopnie swego i inter już bardziej przez niego naoliwiny zgarnie scudetto w następnym roku. I co wtedy? Żegnamy Pirlo? Czy godziny się, że to sezon przejściowy, przebudowa, zdobywanie doświadczenia przez trenera? Tylko co jak zdobędzie go za mało albo się po prostu new nadaje? 2 lata w plecy? Hazard panie Agnelli, hazard. No ale oby wyszło na Twoje, presidente.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Mlleko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2014
Posty: 22
Rejestracja: 05 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 20:48

To będzie trener na lata mówie wam. :D
Ostatnio zmieniony 02 września 2020, 21:35 przez Mlleko, łącznie zmieniany 1 raz.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 20:49

Ciekawe na ile Pirlo będzie dowodził a na ile Ronaldo będzie dyrygował :D


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 20:54

Sorek21 pisze:
08 sierpnia 2020, 20:45
Ciro też to miał i wógno z tego wyszło...

Jak Pirlo nie zrezygnuje z archaicznej pozycji registy to styl gry nic się nie zmieni.
Tylko jaki skład miał wtedy Ciro.

Fabs: decyzja o zmianie trenera zapadła przed meczem z Lyonem.


Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 21:00

A może skoro Agnelli się zdecydował na Pirlo to może ten jednak ma to coś czego potrzebuje topowy trener? Może on tu coś ogarnie z pomocą. Gadanie, że Pirlo nie będzie miał szacunku w szatni to jakaś kpina. To był zawodnik światowej klasy i każdy w klubie to wie. Niby czemu Poche lub Inzaghi mieliby mieć większy posłuch w szatni naszej ? Jak dla mnie jest to spore ryzyko, ale mimo wszystko wierzę, że Agnelli wie co robi. Wszyscy krzyczą o Pepa czy Zidana, ale ich nie wyrwiemy. Ja daje spory kredyt nowemu trenerowi i wierzę, że będzie miał świeże spojrzenie na to wszystko.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 21:04

Szok! Mimo tych plotek. Nie wiem czym się kieruje Agnelli, ale mam naprawdę olbrzymie wątpliwości czy jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Cały zarząd zdaje się już nie panować nad tym co się dzieje i nie mieć żadnego planu na przyszłość.

Trzymam jednak kciuki, niech się stanie cud, bo inaczej tego nazwać się nie da. Facet nie mając w ogóle kontaktu z trenerką, obejmuje jeden z czołowych klubów Europy. Powodzenia Andrea, zaskocz wszystkich w tym mnie.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 21:04



"Lubie 433 i duże posiadanie piłki "
:)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 21:06

Szybko poszlo xDDD
Czyli kolejnt sezon(y) w plecy i kolejne lata osmieszania nas w europie. Ten zarzad nie chce wyjsc z banki, nie chce zeby przyszedl trener zza granicy i trul im po tygodniu: "co tu sie odjaniepawla", potrzebuja czlowieka ktory zna zapach wloskiego gówna xD, ktory bedzie wiedzial jak Paweł Kukiz "bo tutaj jest jak jest" i bedzie lepil z brązu nowe garnki i sprzedawal jak Pazura komus wciskając kit. Bawmy sie dalej xD


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 21:11

Gontar pisze:
08 sierpnia 2020, 21:00
A może skoro Agnelli się zdecydował na Pirlo to może ten jednak ma to coś czego potrzebuje topowy trener? Może on tu coś ogarnie z pomocą. Gadanie, że Pirlo nie będzie miał szacunku w szatni to jakaś kpina. To był zawodnik światowej klasy i każdy w klubie to wie. Niby czemu Poche lub Inzaghi mieliby mieć większy posłuch w szatni naszej ? Jak dla mnie jest to spore ryzyko, ale mimo wszystko wierzę, że Agnelli wie co robi. Wszyscy krzyczą o Pepa czy Zidana, ale ich nie wyrwiemy. Ja daje spory kredyt nowemu trenerowi i wierzę, że będzie miał świeże spojrzenie na to wszystko.
Może tak być, tylko jak on to stwierdził, skoro Pirlo nikogo jeszcze nie trenował? Gdzie dostrzegł te cechy?
Co do posłuchu w szatni to się zgadzam. To będzie coś w stylu Zizu i Lamparda, trochę taki trener kolega, który będzie miał dobry kontakt z drużyną.
Idą nowe czasy panowie i te wszystkie rozpieszczone gwiazdeczki potrzebują takich ludzi, a nie drących japę zamordystów. Dziś się inaczej zdobywa szacunek szatni.
Zresztą Pirlo to inteligentny gość, już jako piłkarz widział dużo na boisku - takim łatwiej jest się szybko przystosować do trenerki.
Ech, tyle nam pozostało, wyciągać nieliczne pozytywy, trochę wróżyć z fusów

PS: Czy regista wszechczasów odejdzie od grania registą w swoim pierwszym klubie? :D


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 21:12

pan Zambrotta pisze:
08 sierpnia 2020, 21:06
Szybko poszlo xDDD
Czyli kolejnt sezon(y) w plecy i kolejne lata osmieszania nas w europie. Ten zarzad nie chce wyjsc z banki, nie chce zeby przyszedl trener zza granicy i trul im po tygodniu: "co tu sie odjaniepawla", potrzebuja czlowieka ktory zna zapach wloskiego gówna xD, ktory bedzie wiedzial jak Paweł Kukiz "bo tutaj jest jak jest" i bedzie lepil z brązu nowe garnki i sprzedawal jak Pazura komus wciskając kit. Bawmy sie dalej xD
Kogo byś chciał za Sarriego Andzeju?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ