Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2021, 16:46

@Jacky
@Poprostu
Prawdopodobnie nie przyjdzie żaden zagraniczny trener, gdyż w ciągu ponad 50 ostatnich lat Juve miało tylko dwóch szkoleniowców, którzy nie pochodzili z Italii (Vycpalek oraz Deschamps). Zasadniczo to Nagelsmann oraz Jardim byliby fajnymi opcjami przy naszej odmłodzonej kadrze. Ciekaw jestem jak wygląda sytuacja umowy Didiera z reprezentacją Francji, bo on i Zizu jako związani w przeszłości ze Starą Damą mieliby spore szanse na objęcie Juve mimo tego, że nie są Włochami. Cannavaro, Villas-Boas czy Gattuso to według mnie fatalni kandydaci.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2021, 17:35

Sorek21 pisze:
05 kwietnia 2021, 15:14
Zakończenie współpracy ze starym wolnym Del Piero to był wielki pokaz jaj w wykonaniu naszego prezydenta. Kolejny plus to znalezienie godnego następcy, który udzwignął najcięższy numer w Italii.
To już nawet nie jest śmieszne. Del Piero to Juventus i Juventus to Del Piero. Pożeganie jak najbardziej, ale nie w taki sposób.
Co do następcy to wskaż o kogo chodzi. Zaznaczam, że jeśli o Dybalę to nawet nie odpowiadaj bo poziom błazenady osiągniesz niezmierzalny.


:allegri: na śmietnik
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2021, 18:49

Serio nie wiesz o kogo chodzi ? Może grał zbyt krótko u nas ale napewno można napisać że był to następca Del Piero, prawdziwy top a nazywał się Carlos Tevez.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2021, 19:33

Sorek21 pisze:
05 kwietnia 2021, 18:49
Serio nie wiesz o kogo chodzi ? Może grał zbyt krótko u nas ale napewno można napisać że był to następca Del Piero, prawdziwy top a nazywał się Carlos Tevez.
Więc się zgadzam po stokroć. Carlos był jedynym, który na "10" w pełni zasłużył choć dostał ją akonto. Szkoda wielka, że w Turynie był tak krótko, oglądanie go było czystą przyjemnością


:allegri: na śmietnik
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2021, 21:50

Aaa racja, racja. Apacz mial "10". Chyba za krotko u nas gral i dlatego o nim zapomnialem.


Nie wiem, czym uzasadniasz to, ze wypisani przeze mnie goscie, to "fatalni kandydaci". Z reszta w chwili obecnej raczej wlasnie w taka polke trenerska musimy/bedziemy celowac. Ale dobrze, ze Pirlo wyglada dobrze ;)


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2021, 22:04

Też uważam, że trenerzy których wymieniłeś to lvl ogarnięcia tego sezonu i miejsce w top4 w kolejnych ale kompletnie nic więcej. Bez nadziei ja mistrzostwo czy 1/2 LM (1/4 można osiągnąć szczęśliwym losowaniem czy jednym słabszym meczem rywala). Oczywiście ten sezon trzeba ratować ale pakowanie się w trenera jw. z kontraktem na pewnie minimum 2 kolejne lata to jednak już słaby pomysł.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2021, 23:25

Allegri jest bardzo niedoceniany, ze słabą kadrą robił niesamowite wyniki, co niestety dopiero teraz można dostrzec. Jedyna szansa dla Juventusu to powrót Maxa. Oczy dalej pewnie będą krwawić, ale trofea chyba są istotniejsze. Ciekaw jestem jak wyglądałaby jego gra, jeśli miałby do dyspozycji innych, lepszych graczy.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2021, 08:20

A kto był słaby w kadrze jaką miał? Igła był gorszy niż Morata? Khedira gorszy niż MacKennie? Zdrowy Chiellini od Demirala czy nawet De Ligta? Buffon od Szczęsnego? Zdrowy Dybala od Kulusevskiego? No tak szczerze kto...?
Tak prawdę mówiąc to od 2018 roku nic u nas nie gra w transferach tak jak powinno. W dużej mierze jest to jednak efekt Ronaldo, który pożera nasze możliwości i aby go utrzymać musimy oszczędzać na każdej innej pozycji a nawet na trenerze. Marotta z Conte zbudowali te 9 mistrzostw tworząc drużynę poziom wyżej niż reszta ligi by następnie podobną sztuczkę zrobić w Interze, nie w rok jak u nas ale w dwa. Jak ktoś myśli, że Allegri przyjdzie i nagle będziemy walczyć o mistrza to nieźle odleciał. Tak jak Sarri nie zrobił z Matuidiego Zielińskiego a z Pjanicia Jorginho tak Allegri nie sprawi, że Inter będzie kopał się po czole.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2021, 08:27

Maly pisze:
06 kwietnia 2021, 08:20
Marotta z Conte zbudowali te 9 mistrzostw
Że co ? Ręce opadają z tego uwielbienia do betona. Wszystko to jego zasługa, 9 mistrzostw a Allegri winien wszystkiemu co złe do dnia dzisiejszego. Uderz się w głowę.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2021, 08:53

Bez Marotty i Conte Allegri nie zdobyłby ani jednego, Sarri też więc to ich zasługa. Możesz nie lubić Antka, mogłeś pisać, że super że go w 2019 nie zatrudniliśmy, jeszcze na jesieni mogłeś się śmiać że to toksyczny trener i inne pierdoły ale zostałeś zweryfikowany jak wielu tutaj, Marotta w parze z Conte zweryfikowali tak was jak i AA bardzo szybko. Przygotujcie się na kolejne mistrzostwa Interu już teraz, żeby nie płakać w przyszłości.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2021, 09:03

@TURBOPAWEL
@Maly
@MRN
Marotta z Conte zbudowali solidne fundamenty, na których można było opierać dalszą (od)budowę klubu i za to trzeba być im wdzięcznym. Jednakże na salony (czyli liczenia się z nami w LM) przywrócił nas nie kto inny jak Allegri czy się to komuś podoba czy nie, bo takie są fakty. W swoim pierwszym sezonie Juventus Maxa dotarł do finału Champions League (i wielkiego wstydu nie było przeciwko Barcelonie), a w porównaniu do tego czym dysponował Conte rok wcześniej, gdy haniebnie odpadał z LM już w fazie grupowej (gromadząc jedynie 6 punktów w 6 meczach), to jako uzupełnienie składu dostał doświadczonego Evrę, nieopierzonego Comana, wypożyczonego z Realu młodego Moratę oraz ewentualnie Matriego (o takich graczach jak Romulo, Marrone, Pereyra raczej nie ma co wspominać) przy jednoczesnym pożegnaniu z Vucinicem i Quagliarellą. Z drugiej strony mówienie, że Allegri miał słabą kadrę raczej nie ma wiele wspólnego z prawdą. Oczywiście mieliśmy zawsze jakiś słabszy punkt w swojej drużynie i to moim zdaniem m.in. zaważyło na tym, że nie wygraliśmy ostatecznie LM, ale do pewnego momentu sprzedaże były jeszcze całkiem dobrze bilansowane zakupami, bo gdy odchodzili Pirlo, Tevez, Vidal, Manninger to w ich miejsce sprowadziliśmy Dybalę, Khedirę, Mandżu, Alexa Sandro, Cuadrado, Zazę oraz Neto.
To, że Inter przez najbliższe dwa/trzy sezony będzie faworytem do Scudetto (oczywiście o ile sytuacja finansowa nie zmusi ich do jakiejś wyprzedaży najlepszych zawodników) jest jasne, bo oni potrzebują teraz jedynie 2 dobrych transferów, aby wejść na wyższy poziom. Z kolei Juve jest w trakcie gruntownej przebudowy i odmłodzenia składu, a w najbliższym czasie pożegnamy się z Chiellinim, Cuadrado, Ronaldo oraz zapewne Dybalą i jeśli nie będziemy mieć szczęścia przy sprowadzaniu ich następców, to o jakichkolwiek większych sukcesach będziemy mogli zapomnieć nawet i przez 5 lat.
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2021, 09:09 przez dimebag11, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2021, 09:06

Maly pisze:
06 kwietnia 2021, 08:53
Marotta w parze z Conte zweryfikowali tak was jak i AA bardzo szybko
Wystarczyło zostawić Sarriego i nic by Marotta z Conte nie zweryfikowali. W perspektywie tegorocznego mistrzostwa zatrudnienie Pirlo było błędem i chyba nikt nie ma wątpliwości, że to jest główna determinanta tego, że Inter zgarnia Scudetto. Nic im nie umniejszając, bo swoje wygrali, ale Juventus tracił punkty z takimi rywalami, że nie przystoi.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2021, 09:26

Tak Maly, tak...Conte wszystkich i wszystko zweryfikował...nawet Galatasaray, Benfica, Szachtar i BM. Mnie nie boli scudetto interu i bo po 9 latach dominacji musiało to nastąpić (na marginesie, nie wiem czy pamiętasz ale pisałem także, że mnie już scudetto nie rajcuje i pisałem to już dawno temu). Czy inter zdobędzie scudetto w przyszłym sezonie tego nie byłbym pewien, mógłbym rzec nawet, że 2 takiego sezonu nie powtórzy, sezonu, który jednak jest dziwnym sezonem.


Obrazek
Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2021, 09:40

Maly pisze:
06 kwietnia 2021, 08:20
A kto był słaby w kadrze jaką miał? Igła był gorszy niż Morata? Khedira gorszy niż MacKennie? Zdrowy Chiellini od Demirala czy nawet De Ligta? Buffon od Szczęsnego? Zdrowy Dybala od Kulusevskiego? No tak szczerze kto...?
Tak prawdę mówiąc to od 2018 roku nic u nas nie gra w transferach tak jak powinno. W dużej mierze jest to jednak efekt Ronaldo, który pożera nasze możliwości i aby go utrzymać musimy oszczędzać na każdej innej pozycji a nawet na trenerze. Marotta z Conte zbudowali te 9 mistrzostw tworząc drużynę poziom wyżej niż reszta ligi by następnie podobną sztuczkę zrobić w Interze, nie w rok jak u nas ale w dwa. Jak ktoś myśli, że Allegri przyjdzie i nagle będziemy walczyć o mistrza to nieźle odleciał. Tak jak Sarri nie zrobił z Matuidiego Zielińskiego a z Pjanicia Jorginho tak Allegri nie sprawi, że Inter będzie kopał się po czole.
Maly pisze:
06 kwietnia 2021, 08:53
Bez Marotty i Conte Allegri nie zdobyłby ani jednego, Sarri też więc to ich zasługa. Możesz nie lubić Antka, mogłeś pisać, że super że go w 2019 nie zatrudniliśmy, jeszcze na jesieni mogłeś się śmiać że to toksyczny trener i inne pierdoły ale zostałeś zweryfikowany jak wielu tutaj, Marotta w parze z Conte zweryfikowali tak was jak i AA bardzo szybko. Przygotujcie się na kolejne mistrzostwa Interu już teraz, żeby nie płakać w przyszłości.
Teraz przebiłeś samego siebie.
Z takimi bredniami nie ma co nawet dyskutować.


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2021, 10:15

szczypek pisze:
06 kwietnia 2021, 09:06
Maly pisze:
06 kwietnia 2021, 08:53
Marotta w parze z Conte zweryfikowali tak was jak i AA bardzo szybko
Wystarczyło zostawić Sarriego i nic by Marotta z Conte nie zweryfikowali.
Nawet ja "płaczący" po Sarrim nie byłbym tego taki pewny. Pomijając, że piłkarze nie byli za nim (a nie wszyscy odeszli) to Inter może wykręcić taki wynik punktowy, że i Sarri by nie pomógł. No ale pomijając to... Wystarczyło zatrudnić Conte a Inter walczyłby o TOP4 a mu już byśmy wymyślali hasło na koszulki z 10 scudetto. Wystarczyło nie kupować Ronaldo i Marotta dalej byłby u nas.

@MRN: Super, że tak do tego podchodzisz ale trochę ci nie wierzę ;) Nie po tym co wypisywałeś na temat Interu i Antka.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ