Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 18:27

Bobby X pisze:
28 maja 2021, 18:20
Regulus pisze:
28 maja 2021, 16:54
Bobby X pisze:
28 maja 2021, 16:40
To Scudetto, dzięki abdykacji Conte, wraca do Turynu. Podobnie jak krwią płaczące oczy.
Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Agnelli totalnie udowodnił, że jest pajacem.
Tak wszyscy chcieli “Wybitnego Stratega z Toskanii” aż z podkulonym ogonem, za to wyleniały na łbie, wraca do Turynu. Śmiech.

Tak z siebie wyrzyguje bo nie mogę uwierzyć w ten Latający Cyrk Włoskiego Playboya.
Juventus umarł kiedy odszedł Del Piero.
Patrz Marcello Lippi.
Błagam nie porównuj don Marcello to Allegrego. To wstyd.
Bo?


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 18:42

Bobby X pisze:
28 maja 2021, 18:20
Regulus pisze:
28 maja 2021, 16:54
Bobby X pisze:
28 maja 2021, 16:40
To Scudetto, dzięki abdykacji Conte, wraca do Turynu. Podobnie jak krwią płaczące oczy.
Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Agnelli totalnie udowodnił, że jest pajacem.
Tak wszyscy chcieli “Wybitnego Stratega z Toskanii” aż z podkulonym ogonem, za to wyleniały na łbie, wraca do Turynu. Śmiech.

Tak z siebie wyrzyguje bo nie mogę uwierzyć w ten Latający Cyrk Włoskiego Playboya.
Juventus umarł kiedy odszedł Del Piero.
Patrz Marcello Lippi.
Błagam nie porównuj don Marcello to Allegrego. To wstyd.
Lippiemu też byś powiedział, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi?

Allegri jeszcze nie ma tylu sukcesów co Marcelo, ale poczekajmy


FORZA JUVE!!!
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 19:20

19 pisze:
28 maja 2021, 18:27
Bobby X pisze:
28 maja 2021, 18:20
Regulus pisze:
28 maja 2021, 16:54

Patrz Marcello Lippi.
Błagam nie porównuj don Marcello to Allegrego. To wstyd.
Bo?
Lippi prowadził zespół, najlepszy Juventus w historii, lat 90tych. Wygrał Puchar Świata.
Allegri stworzył gównostyl w bananowej republice betonowej piłki.


:allegri: na śmietnik
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 19:29

Powrót Maxa cieszy mnie choćby z tego powodu, że niektórzy użytkownicy mają tutaj przeogromny ból pupy z tego powodu :dance:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 19:50

vitoo pisze:
28 maja 2021, 17:40
IL_Serpente pisze:
28 maja 2021, 17:12
Podzielam zdanie czesci osob i mysle ze to fatalny wybor. Z Allegrim bedzie to samo co 2 lata temu. Mysle ze Juventus powinien ewoluowac dalej z nowym pomyslem a nie z betoniarka Allegriego. Dziwie sie ze nie probowano sciagnac Zidana bo byla ku temu okazja i to moglby byc strzal w 10. Inter zaryzykowal z Inzaghim i czas pokaze czy ryzyko sie oplacilo.
Pytanie, czy Zidane byłby lepszym wyborem. On co prawda Realowi po Benitezie potrafił dać impuls, jakiego chyba nikt się nie spodziewał, ale to nie jest tak, że to trener idealny. W zasadzie wielu kibiców Realu zarzuca mu to samo, co my Allegremu - nieatrakcyjny futbol, brak jakiegoś wypracowanego stylu i zbytnie przywiązanie do niektórych nazwisk. Wiadomo, można powiedzieć, że Zidane ma cztery triumfy w LM, a Allegri żadnego, ale nie oszukujmy się, z Ramosem, Varanem, Carvajalem, Marcelo, Kroosem, Modriciem, Benzemą i Ronaldo łatwiej było tam odnosić sukcesy niż z piłkarzami, których miał do dyspozycji Maksiu.

Można oczywiście mówić, że to byłaby jakaś nowa próba, czyli teoretycznie robienie kroku do przodu, a nie wracanie do punktu wyjścia, ale czy faktycznie Zidane sprawdziłby się jako budowniczy w drużynie w rozsypce? Ciężko powiedzieć.
Mówcie co chcecie, ale real z Zizou to jeden z najmocniejszych zespołów jakie widziałem. Styl też nie był zły, ale momentami ta dominacja na boisku. I nie mówię tu o jakimś crotone czy bologni tylko faza pucharowa LM. Miałem nadzieję, że to on w końcu do nas zawita i nawet coś t wspominał to nie wolimy beton i reagowanie świetnymi zmianami jak się wyjściowy skład partaczy. Powtarzam z Włochem na ławce nie wygramy LM.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1760
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 20:01

@bajbek17
Ja się z Tobą zgadzam... częściowo. ;) Jasne, że Zidane umiał to wszystko poukładać, tak, że Real często szedł jak po swoje w CL i tak ustawił Kroosa, Modricia i Casemiro, że potrafili zdominować każdego przeciwnika, ale... no właśnie, przecież on miał jedenastkę złożoną z absolutnie topowych piłkarzy, jednych z najlepszych w XXI wieku. A kiedy coś nie szło po jego myśli, to z ławki mógł wejść Asensio, Isco, James czy Lucas. Gdzie w tym samym czasie pierwsze skrzypce w środku pola Juve grali Pjanic, Khedira, Matuidi, a na rezerwie siedziały tuzy pokroju Sturaro i Leminy.

Nie chcę nic ujmować Zidane'owi, bo czterokrotne zwycięstwo w Lidze Mistrzów mówi samo za siebie, ale spójrzmy na to uczciwie - on miał do dyspozycji jeden z najlepszych składów w historii tego sportu. Kadra wypełniona gwiazdami, z których większość przeżywała wtedy najlepszy czas w karierze. Z tego powodu jednak trochę ciężko mi aż tak wyraźnie stawiać Francuza ponad Allegrego.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 20:14

@vitoo ja nie twierdzę, że Zizou jest lepszy, ale jestem zmęczony ta włoska mentalnością i pragnę w końcu tej jednej zmiany. Osobiście oglądając go przypomina mi trochę Pepa z tą umiejętnością reagowania na sytuację na murawie. Niby Max też to ma, ale cholera on naprawia swoje <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> decyzję. Allegri ma to co mnie strasznie irytuje w tym sporcie czyli chęć udowodnienia swojej racji i inteligencji i brnięcie dalej w nawet najgorsze pomysły. Tak jak AA. Wracając jednak do ZZ to po jego powrocie do Realu składu już tak wybitnego nie ma, a szło mu dobrze.


Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 20:22

Ale ten czas leci... dopiero co wiekszość(łącznie ze mną) jarała się zwolnieniem Allegriego i prawdopodobnym przyjściem Pepunia, który nigdy nie nadszedł, a tu Allegri już wraca... normalnie Circle of Life


<Juventus Semper Fidelis>
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 20:32

Gamber pisze:
28 maja 2021, 20:22
Ale ten czas leci... dopiero co wiekszość(łącznie ze mną) jarała się zwolnieniem Allegriego i prawdopodobnym przyjściem Pepunia, który nigdy nie nadszedł, a tu Allegri już wraca... normalnie Circle of Life
Pepunio do nas należy :juveflag:


:allegri: na śmietnik
nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 20:59

Bobby X pisze:
28 maja 2021, 16:40
To Scudetto, dzięki abdykacji Conte, wraca do Turynu. Podobnie jak krwią płaczące oczy.
Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Agnelli totalnie udowodnił, że jest pajacem.
Tak wszyscy chcieli “Wybitnego Stratega z Toskanii” aż z podkulonym ogonem, za to wyleniały na łbie, wraca do Turynu. Śmiech.

Tak z siebie wyrzyguje bo nie mogę uwierzyć w ten Latający Cyrk Włoskiego Playboya.
Juventus umarł kiedy odszedł Del Piero.
W tym powiedzeniu nie chodzi o to, że nie powinno się czegoś robić, tylko że się nie da. Autorem tych słów jest Heraklit z Efezu, czyli ten sam człowiek, który powiedział, że wszystko płynie. Twierdził on, że naturą świata i materii jest ciągła przemiana. Dwa razy do tej samej rzeki nie wejdziesz, bo za drugim razem będziesz moczył nogi w zupełnie innej wodzie. To o to chodzi. Nie da się powtórzyć dokładnie tego samego, bo zmieniają się okoliczności.

Dobrze, że Allegri wraca. Chciał rewolucji 2 lata temu i nie pykło, więc skoro jest tutaj znowu to miejmy nadzieję, że tym razem dostanie to czego chciał.


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 22:00

Mamy trzeciego trenera w ciągu trzech sezonów. To nie świadczy najlepiej o wyborach zarządu. Pirlo co miał zrobić, to zrobił. Trudno było się spodziewać cudów po debiutancie. Podziękowania i szacunek jednak się mu należą. Podjął się tego wyzwania, bo jak napisał, było jego obowiązkiem pracować dla klubu, który ceni.
Teraz wraca Allegri. Również przestrzegam przed oczekiwaniem cudów. Po dwóch latach przerwy to już nie ten sam Max i nie ten sam Juventus. Przemiany zaczęły się z jego odejściem i trwają w najlepsze. Zobaczymy co z tego wyniknie. Ja oczekuję gry w piłkę, radości z tego, determinacji i woli walki. Od zarządu oczekiwałbym natomiast powrotu do rozwoju organicznego. Rozwiązania na skróty nie zadziałały.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 22:09

Przyszedł Allegri i Bernardeschi już się odrodził i strzelił gola w reprezentacji ! * Max czyni cuda.

*z San Marino


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2932
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 22:26

mateo369 pisze:
28 maja 2021, 19:29
Powrót Maxa cieszy mnie choćby z tego powodu, że niektórzy użytkownicy mają tutaj przeogromny ból pupy z tego powodu :dance:
To przykre te Twoje życie musi być kolego, że takie rzeczy Ci radość sprawiają.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 22:58

Alexinhio-10 pisze:
28 maja 2021, 22:26
mateo369 pisze:
28 maja 2021, 19:29
Powrót Maxa cieszy mnie choćby z tego powodu, że niektórzy użytkownicy mają tutaj przeogromny ból pupy z tego powodu :dance:
To przykre te Twoje życie musi być kolego, że takie rzeczy Ci radość sprawiają.
Czytanie ze zrozumieniem, polecam. Tam było ważne słowo "choćby". Nie moja wina, że nie toleruję głupoty i lubię się z niej śmiać. Krytykowanie decyzji Agnelliego jest oznaką braku rozumu. To nie moja opinia, to fakt. Mnie powrót Maxa, jak każdego NORMALNIE myślącego, cieszy głównie ze względu sportowego. Mistrzowska "seria" Interu się właśnie zakończyła.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 23:20

mateo369 pisze:
28 maja 2021, 22:58
Krytykowanie decyzji Agnelliego jest oznaką braku rozumu. To nie moja opinia, to fakt.
mateo369 pisze:
14 marca 2018, 09:06
Każdy kto chce zwalniać Maxa powinien się z Małym (swoim Małym) na głowy pozamieniać. Liczę na nowy kontrakt i podwyżkę dla jednego z 3 najlepszych trenerów w historii Juve.
mateo369 pisze:
28 maja 2021, 22:58
Nie moja wina, że nie toleruję głupoty i lubię się z niej śmiać.
I po co tak samemu się obrażać? Ha, ha ha?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ