Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2023, 12:27

○ "In Italy I would like to coach Juventus, I love
their anthem. A friend of mine had a shop at the
Dele Allpi, so I often saw Juve live"
[Julian Nagelsmann]

Co Wy na to ?

Ciężko mi się odnieść.

Co do Tudora, to odchodzi z OM i zostawia ponoć za sobą syf. Ciekawe...

Ehh De Zerbi chyba nie do wyciągnięcia. Potrenuje jeszcze rok w Anglii i zaraz zakusy na niego zrobi jakiś klub z top PL.


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 26 maja 2023, 12:36

Tylko Max, no chyba ze Simeone, albo Mou by byli wolni ..


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2023, 12:40

Nagelsmann pozostaje na tłuściutkim kontrakcie z Bayernem, z którego nie zrezygnuje tylko po to, żeby sobie hymnu Juventusu słuchać. Zarówno on i De Zerbi to trenerzy poza naszym zasięgiem. Myślę, że my nawet nie będziemy patrzeć na półkę, na której oni siedzą, a i dla nich dzisiejszy Juventus to żadna atrakcja. Zdolny dorobkiewicz, raczej tylko na to możemy sobie dzisiaj pozwolić, nie grając w pucharach i opłacając wakacje Probierzowi.


ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 332
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 26 maja 2023, 15:07

Oldfan pisze:
26 maja 2023, 12:36
Tylko Max, no chyba ze Simeone, albo Mou by byli wolni ..


Jakie to uczucie żeby marnować swój wolny czas na wchodzenie na forum kibiców innego klubu tylko po to żeby uskuteczniać prymitywne naśmiewki oparte na nazwisku i pozycji trenera, który bądź co bądź zdobył z Juve na boisku więcej punktów w tym sezonie niż klub, któremu się kibicuje? :prochno:
PS. Allegri out De Zerbi/Tudor in.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2023, 15:09

To już zostało napisane i powiedziane (chociażby przez kolegę powyżej) - nawet De Zerbi jest poza naszym zasięgiem (nie umniejszając mu). Jesteśmy puści jak kościelna kasa przed remontem dachu i bez szans na grę w LM.

Moim nr jeden jest Palladino.
Drugi jest Tudor. Pozostawia jakiś tam smrodek w OM ale Francja to dziki kraj a mental piłkarzy to gangsta wannabe, więc nie we wszystko bym ślepo wierzył.

Zidane, Nagelsmann czy inny Tuchel?
Może za 5-6 lat jak odbijemy się od dna. Ale czy to nastąpi?

Do tego momentu wzmianki o trenerskim topie można traktować jak kultowe „Pepunio jest nasz” xD


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2023, 17:57

Ja bym raczej Tudora odpuścił i skupił się na kimś innym. Nie wiem czy ktoś kto nie jest w stanie na dłużej utrzymać się w jakimś klubie jest odpowiedni dla Juve. Mam wątpliwości...


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2023, 20:17

Idealnie podsumowanie :



dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2023, 20:20

MRN pisze:
26 maja 2023, 17:57
Ja bym raczej Tudora odpuścił i skupił się na kimś innym. Nie wiem czy ktoś kto nie jest w stanie na dłużej utrzymać się w jakimś klubie jest odpowiedni dla Juve. Mam wątpliwości...
Mając na uwadze to, iż w najbliższych minimum dwóch sezonach nie zagramy w europejskich pucharach oraz to, że przez te dwa lata będziemy zmuszeni do opłacania Allegriemu wakacji all inclusive, to chyba zdajesz sobie z tego sprawę, iż Juventus obejmie tylko ktoś pokroju Tudora (chyba w najlepszym przypadku, bo jednak wyrobił sobie już niezłą markę i nie wiem czy będzie chciał tu wracać), Pirlo czy innego Palladino lub Italiano. Osobiście, jeśli miałbym wybrać kogoś z tego grona, to chyba postawiłbym na Palladino (mimo tego, że ma niewielkie doświadczenie, a jeden dobry sezon z Monzą nie czyni z niego wybitnego trenera), a drugi w kolejce byłby właśnie Igor. Fajnie byłoby gdyby przyszedł Nagelsmann czy Zizu, ale to teraz tak realne jak to, że zaczniesz szanować Inter :laugh:


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
tOmek8820

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2019
Posty: 70
Rejestracja: 04 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 27 maja 2023, 00:28

Wymyśliłem teraz, piątek późny wieczór jest przypominam...sprzedajemy Vlahovicia za 80 mln, np. Bayernowi, ewentualnie Chelsea za 90.
Za pieniądze z transferu jednego niby topa (a tak naprawdę jest niewypałem) spłacamy tego pajaca czyli - 20 mln, za 30 kupujemy dziewiątkę (nowy DS chyba po coś tu przychodzi i umie w transfery). Za resztę bierzemy Zidana na ławkę. Proste?
Żal patrzeć na to co się dzieje, zakrawa czasem na sabotaż i działanie na szkodę klubu.
Forza Juve!


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 maja 2023, 09:24

Thierry Henry też był niewypałem pod okiem pewnego trenera. Ja bym dał jeszcze szansę Vlahovicowi


FORZA JUVE!!!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2023, 12:25

Zarówno sprawa DS jak i trenera nie zmienia się ale potrzeba cierpliwości. Giuntoli to zbyt doświadczony człowiek aby szukał zwady z ADL. Umowa z Juve już zawarta ale potrzeba dyplomacji z jego strony więc to może potrwać nawet do połowy czerwca.
Co do trenera to musimy zachować spokój ale wszystko wskazuje na to, że calma, calma będzie obowiązywać przez dwa ostatnie mecze. [Agresti na VS]


Obrazek
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 27 maja 2023, 13:52

Ludzie zrozumcie i sie ztym pogodzcie

Zwolnienie Maxa to kosz kolo 40 baniek. W obecnej sytuacji to nie ma na to szans . Zaraz odejdzie Angel Rabiot i moze jeszcze ktos i bedzie trzeba gruba kase wydac by ich jakos zastapic.


ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 332
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 maja 2023, 14:32

Oldfan pisze:
27 maja 2023, 13:52
Ludzie zrozumcie i sie ztym pogodzcie

Zwolnienie Maxa to kosz kolo 40 baniek. W obecnej sytuacji to nie ma na to szans . Zaraz odejdzie Angel Rabiot i moze jeszcze ktos i bedzie trzeba gruba kase wydac by ich jakos zastapic.

Zwolnienie Allegriego nie kosztuje na ten moment, bo kontrakt ma już podpisany tak i tak. Kosztem dodatkowym jest jedynie kontrakt nowego trenera, dlatego nie będzie to nikt drogi w utrzymaniu. Pozostaje mieć nadzieję, że zarząd klubu zrozumiał już, że w dłuższej perspektywie ten dodatkowy koszt będzie opłacalny, bo z Allegrim będzie tylko gorzej i każdy kolejny miesiąc jego pracy to pogłębianie kryzysu sportowego. Lepiej płacić Allegriemu 2 lata za nic niż płacić za dalsze pogrążanie nas w tym syfie, który Max proponuje pod względem sportowym.


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 27 maja 2023, 15:01

Ludzie mowa o 40-kilku bankach, w momencie gdy pewnie jeszcze wiecej stracimyh za brak awansu do pucharow. To co od tak mamy byc 100 czy -150 baniek w plecy? Serio czasem mysle, ze wystarczy prowadzic jakis domowy budzet, aby cos rozumiec ... Ale moze to to cale NIE SWOIMI PIENIEDZMI TO SIE LATWO ZARZADZA :D


Jakby bylo darmowe odejscie i jakis pewny renomowany trener, a nie wynalazki typu Tudor,Paladino, to sam bym moze i byl za odejsciem Maxa. Ale to musi byc trener jakis i darmowe odejscie


A kto przyjdzie do ekipy co moze nie garc w pucharach? Nagelsman? Pochetino? Zidan ? No poknijcie sie w glowy ;)


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 27 maja 2023, 17:20

Jak się dawało taki chory kontrakt, to teraz trzeba ponieść tego konsekwencje. Max, odkładając już sympatię lub antypatię do niego, jest już w tej chwili spalony w klubie. Widać wyraźnie, że co najmniej niektórym piłkarzom z nim nie po drodze, wywiad Szczęsnego po meczu z Sevillą i późniejsza reakcja Maxa mówi sami za siebie jaka atmosfera panuje w klubie i szatni. Przypomina to końcówkę Sarriego. Z tej mąki chleba nie będzie. Bez względu na koszty trzeba spróbować zatrudnić kogoś nowego, inaczej stracimy jeszcze więcej na pewno, trzymając Maxa jeszcze dwa lata.

Negelsman, Pochetino, Zidane? Żaden z nich i tak mnie nie przekonuje, więc płakał za nimi nie będę. Nie mogę odżałować De Zerbiego, ale należało podziękować na jesieni Maxowi i brać go póki była okazja. Jeśli jednak nie on, to są ciekawe nazwiska. Ryzyko duże, ale musimy je podjąć, gorzej być nie może, a ze względu na brak pucharów mamy czas na spokojną budowę czegoś nowego. Zwłaszcza, że mamy paru młodych graczy, z których może coś być, trzeba więc kogoś kto ich dobrze poprowadzi.

Wierzę, że rzeczywiście Max odejdzie, nie wyobrażam sobie innej sytuacji, biorąc pod uwagę fatalne wyniki (przypominam, że drugie miejsce w lidze, nie biorąc pod uwagę odjętych punktów, wzięło się z podobnej słabości rywali, a nie naszej dobrej gry przede wszystkim - zdobyte punkty mówią same za siebie), drugi sezon bez trofeów, brak stylu i braku jakichkolwiek perspektyw do poprawy pod tym względem. Czekam ze spokojem co się wydarzy po sezonie i mam nadzieję, że będą zmiany, inaczej sami wywieszamy białą flagę i topimy się we własnym szambie.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
ODPOWIEDZ