Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 22:33

Czyli wszystko zostanie po staremu.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 22:42

Kiedyś tu ktoś zarzucał, że trenejro nie jest wylewny przy linii bocznej. Ciekawe co powie o Andrei, który będzie jak słup soli :D


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 22:45

No nieźle. Uwielbiam Pirlo, cenię za umiejętności i boiskową inteligencję, ale to Andrea miałby gasić pożar po tak fatalnym sezonie? Rozumiem ktoś, kto miał już jakąś styczność z trenerką, ale on przecież nie ma żadnego doświadczenia. Respekt u zawodników mieć będzie, posłuch także, ale pewnych rzeczy się w tak krótki okres nie przeskoczy. Kredyt zaufania ma, w końcu jeden z nas, ale obawiam się nie tylko zerowego doświadczenia, ale i podejścia zarządu, który zadowalając się włoskim podwórkiem mógłby ewentualnie chcieć go sobie podporządkować.

Skoro już go witano jako coacha u-23 i teraz taka akcja to pieniążków zabrakło. Ale przecież nasze tuzy zdobyły mistrza, szkoda, że tyle co w LM nie płacą. Ale jaka LM, wybór trenera nie wskazuje zbytnio na to, by mieli w tej kwestii zmienić podejście.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 22:53

Vanquish pisze:
08 sierpnia 2020, 22:42
Kiedyś tu ktoś zarzucał, że trenejro nie jest wylewny przy linii bocznej. Ciekawe co powie o Andrei, który będzie jak słup soli :D
Co ty gadasz, przecież Andrzej jest super gibki i sprężysty :prochno:



Na pewno nie można mu zarzucić braku umiejętności świętowania po sukcesach, także za rok będzie miał okazję po 10tym Scudetto.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 23:26

Dostaje kredyt zaufania. Jego pracę ocenię na plus, jeśli wyniki i styl gry będą lepsze niż za Sarriego, a o to nie trudno, bo wystarczy, że wygra Serie A i Superpuchar + pokaże fajną piłkę w chociaż 5-10 meczach sezonu.

Nasz zarząd miał co najmniej 2 wyjścia bezpieczne w postaci Conte i Allegriego oraz wyjścia ryzykowne w postaci niedoświadczonego Pirlo czy Pocchetino z wysokim kontraktem. Zaskoczyło mnie, że jednak wybrali wariant ryzykowny.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 23:38

Co jak co ale akurat jaja to Agnelli miał zawsze, więc aż tak mnie ten wybór nie szokuje.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 23:44

Podobno Pirlo skompletował już sztab szkoleniowy :cooler:

Obrazek


1902 Para Siempre

Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 23:49

Pamiętam, że chyba Conte w swojej książce pisał, że po spotkaniu z Andreą i przedstawieniu mu swojej wizji, nasz prezydent powiedział do żony, że to wyszedł kolejny trener Juve. Jak się to skończyło wszyscy wiemy. Myślę, że Pirlo ma szansę stać się wielkim trenerem. Ale czy już teraz?


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 07:17

Teraz równie ciekawym komunikatem co wybór trenera będzie wybór jego asystentów. Muszą to być ludzie mega inteligentni, którzy będą go uczyć a jednocześnie słuchać jego poleceń. Kurcze prze dziwna sytuacja.

Po ogłoszeniu Conte naszym trenerem czułem ekscytacje, że poprawadzi nas 100 % juventinio. Po Allegrim żal do zarzadu, że zatrudnili takiego placka. Po Sarrim nadzieje na lepsze jutro , piękniejsza grę. Teraz czuje strach, że to wszystko pier....


fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 07:23

Ronaldo zadowolony że nowym trenerem został Pirlo

Według La Gazzetta dello Sport jednym z najbardziej entuzjastycznie nastawionych do przyjazdu Andrei Pirlo do Juventusu jest Cristiano Ronaldo. Gazeta zapewnia, że ​​Portugalczyk był bardzo zadowolony z wyboru, który zdecydował się posiąść na ławce mistrza takiego jak Pirlo, menadżera mężczyzn bardziej niż przywiązany do schematów taktycznych, które stworzyły takie problemy jak w przypadku Sarri.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 08:33

Pirlo być może byłby dobrym wyborem (nawet pomijając brak jakiegokolwiek doświadczenia) na trochę inny moment w Juventusie. Zastaje drużynę w rozsypce, którą trzeba praktycznie ułożyć od nowa. Nie jestem przekonany co do tego, czy sprosta wyzwaniu. I choć decyzja Agnelliego może na pozór wydawać się bardzo odważna, to wydaje mi się, że jest ona raczej podyktowana brakiem alternatyw i brakiem środków na kogoś lepszego.

Pozostaje trzymać kciuki za Pirlo i mieć nadzieję, że okaże się geniuszem trenerki. 😁


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 08:49

Pirlo to bardziej ryzykowna zagrywka niż Sarri przed sezonem. Trener zupełnie bez doświadczenia? To jakie wymagania dostał od zarządu? Może budować skład 3 lata bez zdobywania LM i awansu z grupy LM? Wystarczy 1szy słaby sezon i out! Wystarczy że odpadną w grupie LM i OUT! Teraz tylko trzeba się modlić o bardzo dobre transfery żeby miał łatwiej.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 08:56

Asystent Barzagli :p


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 09:01

fivapoPL pisze:
09 sierpnia 2020, 07:23
Ronaldo zadowolony że nowym trenerem został Pirlo

Według La Gazzetta dello Sport jednym z najbardziej entuzjastycznie nastawionych do przyjazdu Andrei Pirlo do Juventusu jest Cristiano Ronaldo. Gazeta zapewnia, że ​​Portugalczyk był bardzo zadowolony z wyboru, który zdecydował się posiąść na ławce mistrza takiego jak Pirlo, menadżera mężczyzn bardziej niż przywiązany do schematów taktycznych, które stworzyły takie problemy jak w przypadku Sarri.
Czyli po prostu mamy za głupich piłkarzy na Sarriball :prochno:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 09:05

Albo Sarriball to ładnie opakowane gówno.
miczbi pisze:
09 sierpnia 2020, 07:17
Po Sarrim nadzieje na lepsze jutro , piękniejsza grę.
Naiwniak :ahsisi:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ