Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 15:08

szczypek pisze:wiem tylko to co sam Marotta mówi, a mówi, że nie sprowadzi żadnego napastnika
Wczoraj powiedział, że czekamy na okazje. W pierwszej kolejności właśnie do linii ataku.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 15:16

MishaAveJuve pisze:
Mietson pisze:
MishaAveJuve pisze:
Przepraszam ale o jakich osiagnieciach CI wiadomo? bo ja jakos nie przypominam sobie ZADNEGO,dlatego jezeli o jakims wiesz to powiedz moze na forum i wtedy moze podzielimy Twoje zdanie bo jak narazie to wydaje mi sie ze wiekszosc na tym forum, na czele ze mna NIC NIE WIEDZA O ZADNYCH OSIAGNIECIACH DEL NERIEGO, no ale czekam z niecierpliwoscia
4 miejsce z Sampdorią to nie osiągnięcie? Wcześniej, wprowadził Chievo do Serie A i sobie dobrze z nim radził. Fakt - że to w przeciętnych klubach ale szczególnie to 4 miejsce to łatwo zdobyć nie było.

P.S. Naucz się pisać
Wow BRAVO Del Neri Bravo, 4 miejsce dla goscia ktory juz kilkanascie lat jest trenerem. Chyba pojdzie do Realu za Mou za takie osiagniecia...., chlopie czuje sie zazanowany ze mamy takich kibicow, powiedz mi no 4 miejsca a z kim on o to 4 walczyl, no napewno nie z Juventusem, bo my o 4 to juz w kwietniu zaczelismy zapominac, Napoli jeszcze nie mialo Cavaniego, wiec powiedz mi jakie to osiagniecie? Majac w skladzie i Cassano i badz ci badz Pazziniego a takze Palombo? Sampa poprostu grala tak jak powinna, co fakt z Del Nerim to juz sukces, Jedyne co osiagnal to Chievo tam faktycznie, ale to jeden klub.

ps. naucz sie myslec:)
Ja umiem myśleć. Za to Ty piszesz tak, że łeb może rozboleć jak się czyta Twoje posty. 4 miejsce z Sampdorią wcale nie było takie łatwe jak Ci się wydaje. Napoli i Palermo miały już wtedy większy potencjał, a to nie była jedyna konkurencja. Przed sezonem wyżej była notowana także Fiorentina i Genoa. Doprowadził ligowego przeciętniaka do el. CL i to jest nic wielkiego :?: :!:
szczypek pisze:
Mietson pisze:Proponuję wprowadzić zakaz używania na forum takich słów jak "Diego", "Giovinco", "Cassano". Szczególnie w temacie o NOWYM TRENERZE! Toż to ewidentny offtop.
W poprzednim poście Ci to jakoś wybitnie nie przeszkadzało. Argumenty?
Temat jest o nowym trenerze więc gadanie o transferach jest chyba mnie na miejscu. Włączyłem się do dyskusji na temat Diego ale właśnie uważam, że na tego typu dywagacje jest miejsce w innym temacie. Tyle.
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2011, 15:23 przez Pan Mietek, łącznie zmieniany 2 razy.


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 15:20

Ouh_yeah pisze:
szczypek pisze:wiem tylko to co sam Marotta mówi, a mówi, że nie sprowadzi żadnego napastnika
Wczoraj powiedział, że czekamy na okazje. W pierwszej kolejności właśnie do linii ataku.
na solojuve wisi news, w którym Beppe mówi, że już więcej ruchów w styczniu nie będzie...niestety


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 15:29

Ouh_yeah pisze:
szczypek pisze:wiem tylko to co sam Marotta mówi, a mówi, że nie sprowadzi żadnego napastnika
Wczoraj powiedział, że czekamy na okazje. W pierwszej kolejności właśnie do linii ataku.
Na jakim Ty świecie żyjesz? Okazje? Pewnie się do nas kluby będą zgłaszać i najpewniej z propozycją wypożyczenia swojego zawodnika, bo to dla nas najkorzystniejszy układ. Dla Marotty okazją było sprowadzenie Toniego. Dla mnie okazją to była Tatra w Realu.
bajbek17 pisze:Jeżeli ktoś jest nim zainteresowany to mnie się wydaję, że nie zwraca uwagi na wypowiedzi w mediach tylko kontaktuje sie z klubem bezpośrednio. Marotta wystawi na sprzedaż Amauriego a gdy nikt go nie kupi to brazyl już całkiem straci ochotę do gry i pozostanie nam jedynie płacić za jego kontrakt.
Już mi się nie chce przelewać tego, co o tym myślę. Myślę jednak, że dostatecznie dobrze przedstawiłem fakt, że moim zdaniem pozbycie się zawodnika z klubu nie jest rzeczą niemożliwą, wystarczy chcieć. My nie chcemy się Amauriego pozbywać i tego będę się trzymał.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 15:31

mati888 pisze: na solojuve wisi news, w którym Beppe mówi, że już więcej ruchów w styczniu nie będzie...niestety
szczypek pisze: Na jakim Ty świecie żyjesz? Okazje? Pewnie się do nas kluby będą zgłaszać i najpewniej z propozycją wypożyczenia swojego zawodnika
Ekhm. Ja tylko mówię co powiedział Marotta. I na solojuve i na juvepoland jest to przetłumaczone tak samo więc nie ma mowy o przeinaczeniu słów.
nie mogę niczego wykluczyć, ale wątpię, byśmy dokonali jeszcze jakiś wzmocnień - jeśli jednak nadarzy się przez te dwa dni jakaś okazja, to postaramy się ją wykorzystać, choć uwagę koncentrujemy w pierwszej kolejności na linii ataku


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 15:57

szczypek pisze: Już mi się nie chce przelewać tego, co o tym myślę. Myślę jednak, że dostatecznie dobrze przedstawiłem fakt, że moim zdaniem pozbycie się zawodnika z klubu nie jest rzeczą niemożliwą, wystarczy chcieć. My nie chcemy się Amauriego pozbywać i tego będę się trzymał.
A ja myślę, że nie masz racji i Ci to wyjaśniłem jak to wygląda, ale Ty dalej uparcie stoisz przy swojej błędnej tezie.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 16:31

Ale zaraz zaraz. Czego Ty od Delneriego oczekujesz do cholery ? To jest solidny trener i koniec kropka.
hahahahahaha :rotfl: :rotfl: :rotfl: stary dawno mnie nikt tak nie rozbawil,jaki jeszcze raz napisz - solidny?? Tobie sie trenerzy pomylili czy co?
Co jest solidnego? pokaz jakis dowod:), mamy obecnie niby dwoch najlepszych stoperow w lidze, a napewno najlepszych wloskich, wkoncu podstawowi reprezentanci wloch i co?? i to jak graja to niby czyja zasluga,chcesz mi wmowic ze nagle Bonucci przestal wychodzic do pilki bo sie boi? jakos wydaje mi sie ze to jednak jakis "zamysl" taktyczny DelNeriego, nie wiem na asekurowac Chielliniego? to ze nasza gra oparta jest o skrzydla a ich nie mamy..., niech zmieni ustawienie, po co robic ustaienie skoro nie ma sie pod nie zawodnikow...?, Granie na "chlopa" wykopywanie pilki jak w 4 lidze jaknajdalej, najlepiej w kierunku napastnika a moze sie od niego odbije i wpadnie...??
jedyne gole jakie potrafimy strzelic to: geniusz Alexa przy wolnych, rogi i nasi obroncy, albo jakis fuks, a gdzie jakies akcje? jakis pomysl na nie...
wszyscy pisza ze oo jak super gra Aqua, Krasic to czemu tego nie wykorzystujemy tylko walimy pilke na oslep jak najdalej od bramki to jest ta solidnosc? to ja za taka solidnosc dziekuje
wez czlowieku obejrzyj jakikolwiek mecz (procz z milanem bo to jedyny mecz wporzadku) nie wazne czy wygrany czy nie z tego sezonu i zobacz jak my gramy...


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 17:39

Myślę, że z Amaurim sprawa jest naprawdę trudna. Raz-wątpię czy są jakieś konkretne oferty za jakieś konkretne pieniądze. W tej chwili wydaje mi się, że na tę chwilę żaden z klubów przynajmniej we Włoszech (może poza Genuą) nie byłby nim poważnie zainteresowany. Poza tym, mimo wszystko łatwiej jest sprzedać zawodnika latem, wszystkie ligi wtedy są skłonne rozmawiać, tempo negocjacji jest mniejsze, można uzyskać lepsze kwoty. Dwa to kwestia również samego morale Brazylijczyka. Trzeba wierzyć, że będzie lepiej.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 19:04

MishaAveJuve pisze:wez czlowieku obejrzyj jakikolwiek mecz (procz z milanem bo to jedyny mecz wporzadku) nie wazne czy wygrany czy nie z tego sezonu i zobacz jak my gramy...
Kolego, właśnie tu się mylisz. Od meczu z Cagliari nastąpiło swego rodzaju przełamanie i do meczu z Parmą graliśmy naprawdę dobrze. Było sporo sytuacji strzeleckich, remisy wynikały właściwie tylko z powodu pecha lub Iaquinty albo innego gracza marnującego setę.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 19:08

Mietson pisze:
MishaAveJuve pisze:wez czlowieku obejrzyj jakikolwiek mecz (procz z milanem bo to jedyny mecz wporzadku) nie wazne czy wygrany czy nie z tego sezonu i zobacz jak my gramy...
Kolego, właśnie tu się mylisz. Od meczu z Cagliari nastąpiło swego rodzaju przełamanie i do meczu z Parmą graliśmy naprawdę dobrze. Było sporo sytuacji strzeleckich, remisy wynikały właściwie tylko z powodu pecha lub Iaquinty albo innego gracza marnującego setę.
Dokładnie. Jakoś to wyglądało, stwarzaliśmy jakoś sytuacje, widać było już jakiś "styl". I nagle się wszystko posypało.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 19:15

Też jestem zdania, że zmiana trenera nic nie da, mi się Juventus Del Neriego podobał swego czasu. Od meczu z Parmą zaczął się kataklizm. Dużą rolę w Juventusie odgrywa Melo ale jeszcze większą F.Q więc nie dziwne, że w ostatnich meczach nie było praktycznie stylu. Myślę, że jak przyjdą porządni obrońcy a na to się zanosi w lecie i jakiś napastnik światowego formatu to jakoś to zacznie wyglądać, nawet z Del Nerim. Wiadomo, że dobre wyniki od razu zwiększyły oczekiwania wobec juve. Pamiętajmy, że walczymy o LM i myślę, że jednak jeśli damy im troche spokoju mają szanse się zakwalifikować. Poza tym, ludzie oni zmienili pół składu. Te transfery dopiero za 2-3 lata będą się spłacać dobrą grą. Oni muszą się troche zgrać w końcu.


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 19:25

jareckik pisze:Też jestem zdania, że zmiana trenera nic nie da, mi się Juventus Del Neriego podobał swego czasu. Od meczu z Parmą zaczął się kataklizm.
Kataklizm zaczął się w momencie utraty jedynego pełnowartościowego soku...., to jest: napastnika.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 19:52

Ja o Delnerim krytycznie pisałem jeszcze latem i swojego zdania nie zmieniam. Jest lepszy (czyt. mniej żenujący) niż Zaccheroni, nadaje się do prowadzenia średniaków ale nie do klubów z większymi ambicjami. Z każdego poważnego klubu z hukiem go zwalniano i w Juventusie też tak będzie. Pytanie kiedy to się stanie. Jeśli chcemy wrócić "do gry" musimy mieć trenera z nazwiskiem. Koniec kropka.

Czy zmiana trenera w trakcie sezonu coś da ? Tak jeśli zatrudni się kogoś z głową na karku. Nie mówcie że nie ma dostępnych uznanych nazwisk, bo to nieprawda. Ja widzę przynajmniej trzech kandydatów którzy gwarantują odpowiedni poziom. Dwóch, których zbytnio nie "trawię" i mało realne jest ich zakontraktowanie (obcokrajowcy) oraz jeden typ-marzenie nierealne do spełnienia.

Niestety problem obecnego Juventusu jest taki że zatrudnia przeciętniaków i to najchętniej włoskich. Jedynym trenerem włoskim jakiego kibice byliby w stanie "przełknąć" to M.Lippi i chyba zacznę się modlić by w końcu ten człowiek tak się wk**** i zdecydował się powrócić. Ale szanse na taki krok = bliskie zeru.

Benitez nie był moim faworytem gdy prowadził LFC i gdy wydawało się że jest już naszym trenerem byłem mocno zaniepokojony. W Interze się nie sprawdził ale to dobry trener i mentalnością (nastawieniem defensywnym) pasowałby do naszego obecnego składu. Poza tym przypadki Ranieriego czy Leonardo wskazują że motywacji by mu nie zabrakło. Innym uznanym trenerem, który obecnie nie ma klubu jest Martin Jol. Dobra praca w Tottenhamie i HSV. Z Ajaxem bywało różnie ale trener potrafił wyłapywać talenty.

Problemem jest jednak zarząd, który gdy w końcu uświadomi sobie że potrzeba zmian do zatrudni znowu Włochów. I trenerem zostanie A.Conte, Delio Rossi lub inny Mazzarri a taka zmiana nic nie da. Juve musi się stać bardziej otwarta na inną filozofie niż Calcio ...
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2011, 19:55 przez Giacobbneri, łącznie zmieniany 1 raz.


Ouaresma, Benzema, Van Der Vaart i Huntelaar - takie rzeczy tylko w FM-ie !

Marnotta gdzie te transfery ? Delneri gdzie ta piękna gra ?

Moggi wróć !!! Lato 2011 już niedługo !!!
marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 19:55

Giovani pisze: Ale zaraz zaraz. Czego Ty od Delneriego oczekujesz do cholery ? To jest solidny trener i koniec kropka.
Po pierwsze, żeby przestał się upierać przy 4-4-2, bo nie mamy ani bocznych obrońców ani lewego pomocnika. Po drugie, żeby po porażce potrafił powiedzieć że graliśmy piach, a nie opowiadał o nieprzyznanym karnym.

Na początek tyle.


FORZA JUVE !!!
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 20:03

marek.siedlce pisze:
Giovani pisze: Ale zaraz zaraz. Czego Ty od Delneriego oczekujesz do cholery ? To jest solidny trener i koniec kropka.
Po pierwsze, żeby przestał się upierać przy 4-4-2, bo nie mamy ani bocznych obrońców ani lewego pomocnika. Po drugie, żeby po porażce potrafił powiedzieć że graliśmy piach, a nie opowiadał o nieprzyznanym karnym.

Na początek tyle.
Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne. Nie licz na to :prochno:


ODPOWIEDZ