Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 18:15

pepiczek pisze:
lenor pisze:
pepiczek pisze:21 maja:


11 czerwca:


Czyli nadal nic nowego.
Widocznie, już wtedy był nasz, więc co się miało zmienić w tej materii?
Cały cykl się powtarza: jakieś spotkania, potem Pep w Juve tylko czekamy na ogłoszenie, później kilka dni ciszy i znowu jakieś spotkania. I tak od miesiąca.

Mam nadzieję, że jak się jednak okaże PEP w Juve, to usuniesz konto, lub zamilkniesz. W zeszłym roku był tu taki cymbał, jak WhySoSerious, który do ostatniej chwili wyśmiewał transfer Ronaldo.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 18:16

pepiczek pisze: Cały cykl się powtarza: jakieś spotkania, potem Pep w Juve tylko czekamy na ogłoszenie, później kilka dni ciszy i znowu jakieś spotkania. I tak od miesiąca.
Ty to lepiej szykuj chusteczki bo tym razem chyba już nie będzie odwrotu.

Albo poczytaj kogo tam może MC bez LM zatrudnić :)


Obrazek
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 18:16

pepiczek pisze:
lenor pisze:
pepiczek pisze:21 maja:


11 czerwca:


Czyli nadal nic nowego.
Widocznie, już wtedy był nasz, więc co się miało zmienić w tej materii?
Cały cykl się powtarza: jakieś spotkania, potem Pep w Juve tylko czekamy na ogłoszenie, później kilka dni ciszy i znowu jakieś spotkania. I tak od miesiąca.
Podobnie jak z Sarrim :) Agresti też kilka razy ogłosił go naszym trenerem, co więcej nawet podał skład jego sztabu szkoleniowego.
Mam nadzieję, że guru z VS się nie pomylili. Ciężko będzie przełknąć jakiegoś innego trenera niż Guardiola po tych wszystkich doniesieniach


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 18:19

towalski pisze:
Mam nadzieję, że jak się jednak okaże PEP w Juve, to usuniesz konto, lub zamilkniesz. W zeszłym roku był tu taki cymbał, jak WhySoSerious, który do ostatniej chwili wyśmiewał transfer Ronaldo.
przecież on tu jest. Ba - zdążył nawet wyśmiać transfer Pepa :D Koleś zaliczył dublet :D

A tak poza podśmiechujkami - podają gurowcy jakieś terminy ogłoszenia?


Obrazek
pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 18:20

binio pisze:
pepiczek pisze: Cały cykl się powtarza: jakieś spotkania, potem Pep w Juve tylko czekamy na ogłoszenie, później kilka dni ciszy i znowu jakieś spotkania. I tak od miesiąca.
Ty to lepiej szykuj chusteczki bo tym razem chyba już nie będzie odwrotu.

Albo poczytaj kogo tam może MC bez LM zatrudnić :)
Kochasiu mówiłem, że nie jestem kibicem City :*

Ale fajnie, że nie boisz się zagadać :inlove:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 18:22

WhySoSerious podobnie jak fazzi, PlanetJuve, realbs oraz Siła Spokoju zdążył ze mnie zadrwić...ale z podziękowaniami dla nich poczekam do szczęśliwego finału ! Oby nastąpił...


Obrazek
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 18:22

pepiczek pisze:
binio pisze:
pepiczek pisze: Cały cykl się powtarza: jakieś spotkania, potem Pep w Juve tylko czekamy na ogłoszenie, później kilka dni ciszy i znowu jakieś spotkania. I tak od miesiąca.
Ty to lepiej szykuj chusteczki bo tym razem chyba już nie będzie odwrotu.

Albo poczytaj kogo tam może MC bez LM zatrudnić :)
Kochasiu mówiłem, że nie jestem kibicem City :*

Ale fajnie, że nie boisz się zagadać :inlove:
Nie ściemniaj


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 18:26

Klub szykuje coś na piątek i nie mówimy o turnieju młodzieży. Zobaczymy.

#teampep


pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 18:27

Il_Bianconero pisze:
pepiczek pisze:
lenor pisze:
Widocznie, już wtedy był nasz, więc co się miało zmienić w tej materii?
Cały cykl się powtarza: jakieś spotkania, potem Pep w Juve tylko czekamy na ogłoszenie, później kilka dni ciszy i znowu jakieś spotkania. I tak od miesiąca.
Podobnie jak z Sarrim :) Agresti też kilka razy ogłosił go naszym trenerem, co więcej nawet podał skład jego sztabu szkoleniowego.
Mam nadzieję, że guru z VS się nie pomylili. Ciężko będzie przełknąć jakiegoś innego trenera niż Guardiola po tych wszystkich doniesieniach
I właśnie o tym mówię. Zarówno w sprawie Pepa jak i Sarriego od pewnego czasu nie pojawia się nic nowego.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 18:27

MRN pisze:WhySoSerious podobnie jak fazzi, PlanetJuve, realbs oraz Siła Spokoju zdążył ze mnie zadrwić...ale z podziękowaniami dla nich poczekam do szczęśliwego finału ! Oby nastąpił...
Skoro już stworzyłeś taką listę to wychodzę przed szereg i szczere dzięki :ok:
Zrobiłeś to raz, robisz to drugi i niech tym razem zakończy się sukcesem. Wierzę mocno, że skoro idziemy do przodu to tylko trener pokroju Pepa popchnie Nas jeszcze na wyższy level.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 18:28

del.
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2019, 18:32 przez pablo1503, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 18:29

towalski pisze:
pepiczek pisze:
lenor pisze:
Widocznie, już wtedy był nasz, więc co się miało zmienić w tej materii?
Cały cykl się powtarza: jakieś spotkania, potem Pep w Juve tylko czekamy na ogłoszenie, później kilka dni ciszy i znowu jakieś spotkania. I tak od miesiąca.

Mam nadzieję, że jak się jednak okaże PEP w Juve, to usuniesz konto, lub zamilkniesz. W zeszłym roku był tu taki cymbał, jak WhySoSerious, który do ostatniej chwili wyśmiewał transfer Ronaldo.
Absolutnie nie rozumiem tych ataków w stronę Pepiczka. Racja, z początku wydawał się nieprzyjemny, jego posty zajeżdżały szyderą i ironią, ale od jakiegoś czasu pisze po prostu normalnie i stara się studzić co poniektórych. Robi dokładnie to, co robi chociażby MRN czy mrozzi, ale z tą różnicą, że podaje info o Sarrim, albo takie, które w miarę logicznie zaprzeczają Pepowi.

Powiedziałbym, że niektórzy z tych atakujących nowego kolegę zachowują się, jak dzieciarnia. 'Mam nadzieję, że znikniesz' - bo co? Bo śmiał nie podzielać Twojego optymizmu? Czym tak naprawdę obraził większość z Was?

Dziś Pep, jutro Sarri i tak w kółko. Cholernie liczę na Hiszpana, ale nadal jakoś nie chce mi się w niego wierzyć. Rok temu mówiłem sobie, że uwierzę w Ronaldo, jak ten znajdzie się w siedzibie klubu i będę zdjęcia dokumentujące owe wydarzenie. :)


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 18:37

Na wyspach kompletna cisza. Wstrzymać konie.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 18:41

Push3k pisze:Na wyspach kompletna cisza. Wstrzymać konie.
Póki co to tylko gra wstępna ;)


Obrazek
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 19:06

pablo1503 pisze:
towalski pisze: Mam nadzieję, że jak się jednak okaże PEP w Juve, to usuniesz konto, lub zamilkniesz. W zeszłym roku był tu taki cymbał, jak WhySoSerious, który do ostatniej chwili wyśmiewał transfer Ronaldo.
Absolutnie nie rozumiem tych ataków w stronę Pepiczka. Racja, z początku wydawał się nieprzyjemny, jego posty zajeżdżały szyderą i ironią, ale od jakiegoś czasu pisze po prostu normalnie i stara się studzić co poniektórych. Robi dokładnie to, co robi chociażby MRN czy mrozzi, ale z tą różnicą, że podaje info o Sarrim, albo takie, które w miarę logicznie zaprzeczają Pepowi.

Powiedziałbym, że niektórzy z tych atakujących nowego kolegę zachowują się, jak dzieciarnia. 'Mam nadzieję, że znikniesz' - bo co? Bo śmiał nie podzielać Twojego optymizmu? Czym tak naprawdę obraził większość z Was?

Dziś Pep, jutro Sarri i tak w kółko. Cholernie liczę na Hiszpana, ale nadal jakoś nie chce mi się w niego wierzyć. Rok temu mówiłem sobie, że uwierzę w Ronaldo, jak ten znajdzie się w siedzibie klubu i będę zdjęcia dokumentujące owe wydarzenie. :)
W tej społeczności jest parę osób, które zasługują na wyjątkowy szacunek, przez pryzmat ich poświęcenia w przeczesywaniu choćby VS. To jest bezdyskusyjne. Jeśli ktoś tego nie rozumie, niech omija ten wątek.

Ich praca dała nam wczesne wieści o CR7, potem o zwolnieniu Maxa. Wydaje mi się, że o Cancelo też chłopaki pisali.

Choćby przez pryzmat tego warto dać im odrobinę zaufania i wykazać się cierpliwością.

To studzenie nastrojów, o którym piszesz już robiło i dalej robi parę osób, ale jak to robi się z kulturą i nie na zasadzie zaczepki to zapewnie nikt z naszych "guru" nie ma z tym problemu.

Jak robi się to tak, jak "jegomość", którego bronisz, to wybacz, ale wielu to ponosi.

Wiem, że takie "kwiatki" to uboczny produkt otwartego forum i musimy z tym żyć ale nie zawsze się przechodzi obok tego obojętnie.


Obrazek
ODPOWIEDZ