Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 17:45

19 pisze:wszyscy dobrze wiemy, ze juventus ma slaby sklad, slabszy od interu milanu romy napoli mniej zgrany od palermo, del neri trenuje slabych pilkarzy on mial lepszy zespol rok temu w sampie, zwolnienie go byloby glupot
Zgadzam się, przede wszystkim problem jest w tym, że nie ma lepszego kandydata. Benitez? Gasperini? Z nimi byłoby to samo. Prandelliego bym widział ale on dopiero co zaczął pracę z kadrą więc bez szans.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 18:06

Mietson pisze:
19 pisze:wszyscy dobrze wiemy, ze juventus ma slaby sklad, slabszy od interu milanu romy napoli mniej zgrany od palermo, del neri trenuje slabych pilkarzy on mial lepszy zespol rok temu w sampie, zwolnienie go byloby glupot
Zgadzam się, przede wszystkim problem jest w tym, że nie ma lepszego kandydata. Benitez? Gasperini? Z nimi byłoby to samo. Prandelliego bym widział ale on dopiero co zaczął pracę z kadrą więc bez szans.
Też się zgadzam z kolegą 19. Na razie do lata nie ma co szukać nowego szkoleniowca, szukać trzeba było ale minionego lata. Znaleźli Del Neriego a więc trzeba gościa uszanować, nawet jeśli nie zakwalifikujemy się do LM co byłoby totalną katastrofą, masakrą, kataklizmem aż nie ma słów żeby to opisać. Zmiana trenera teraz, choć zarząd mu ufa więc na razie nie można o tym mówić a więc dopiero za dwa miechy jak stosunek zarządu do Del Neriego się zmieni o 180 stopni po jego "sukcesach", czyli zmiana trenera pod koniec sezonu i tak by nam nie pomogła, nie wiem czy nawet Mourinho ogarnął by wtedy ten bałagan.

A więc Prandelli czy Spaletti to nazwiska na lato. Na razie zaufajmy ( :? ) obecnemu szkoleniowcowi.


FORZA JUVE!!!
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 18:15

19 pisze:wszyscy dobrze wiemy, ze juventus ma slaby sklad, slabszy od interu milanu romy napoli mniej zgrany od palermo, del neri trenuje slabych pilkarzy on mial lepszy zespol rok temu w sampie, zwolnienie go byloby glupot
Dokładnie. Nie wiem co jest niby podstawą do tego, żeby krytykować trenera. To, że dostał do dyspozycji takich zawodników a nie innych to nie jego wina.
Krytykować należy tych u góry, za to że są tak skąpi i po najmniejszych kosztach chcą prowadzić klub.


#AllegriOut
Shady

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2007
Posty: 31
Rejestracja: 17 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 18:24

jarmel pisze:
19 pisze:wszyscy dobrze wiemy, ze juventus ma slaby sklad, slabszy od interu milanu romy napoli mniej zgrany od palermo, del neri trenuje slabych pilkarzy on mial lepszy zespol rok temu w sampie, zwolnienie go byloby glupot
Dokładnie. Nie wiem co jest niby podstawą do tego, żeby krytykować trenera. To, że dostał do dyspozycji takich zawodników a nie innych to nie jego wina.
Krytykować należy tych u góry, za to że są tak skąpi i po najmniejszych kosztach chcą prowadzić klub.
Jak dla mnie to ten skład jest na tyle dobry aby pokonać przynajmniej Lecha, Salzburga, Bari i inne drużyny z włoskiej ligi poza czołową 5.
Myślicie, że Marotta i Agnelli akceptują transfery bez wiedzy i zgody Del Neriego? Jeśli tak, to się grubo mylicie. Martinez kosztuje 13 milionów, przecież to jest kpina. Potrafię wymienić z 10 zawodników, którzy byliby do wyjęcia za podobną kwotę a przyjęliby się w naszym klubie w nie gorszy sposób od tego piłkarzyka. A jeśli ja i większość kibiców, jak mniemam, potrafi to zrobić, to taki Marotta z Del Nerim powinni to wiedzieć tym bardziej. Od czasów Mauro nie pamiętam żadnego piłkarza który trafił do nas ze średniego włoskiego klubu i stał się prawdziwym wzmocnieniem.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 18:25

szczypek pisze:
bajbek17 pisze:A co Ty z tym proponujesz zrobić? Rozwiązać kontrakty? Chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że jeżeli do tego dojdzie to klub musi zapłacić odszkodowanie praktycznie równe albo i nawet wieksze niż zarobki do końca kontraktu więc gdzie jest sens niech lepiej zostanie w klubie i gra jak 4 innych napastników ma kontuzje. Bo sprzedaży ich do innych klubów nie biorę pod uwagę bo tylko Marotta byłby na tyle głupi by ich kupić.
A ty wiesz, że przez całe wakacje Diego zapowiadał, że to będzie jego sezon w Juventusie? Przekonał go klimat w niemieckich burdelach? Ja myślę, że Marotta po prostu nie ma pomysłu albo jest po prostu bardzo marny w negocjacjach zwłaszcza jeśli idzie o kwotę transferu. Del Nero jest przy tym totalnie niekonsekwentny (patrz. Grosso i Salihamidzic). I dziwić się, że tacy zawodnicy robią chcą grać w Juventusie? Wracając na moment do tematu Amauriego, to ja nie wiem ile jeszcze mu chcą dać tych szans. Nawet jeśli strzeli bramkę w najbliższym meczu, to ja się pytam, co z tego? Skoro następną strzeli za kilka miesięcy, bo albo dopadnie go kontuzja albo będzie szukał formy.
Chłopie czy ty czytałeś coś oficjalnego na temat ofert za Amauriego? Wyssanych z palca wiadomości jest masa. Rozwiązanie kontraktu nie wchodzi w grę. A o co Ci chodzi z tym Diego bo nie bardzo rozumiem do czego to jest...


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 19:49

Hehe a właśnie dzisiaj nasz ex-trener Zacchieroni zdobył z Japonią Puchar Azji...

Co do Del Neriego to myśle że nie wyleci przed końcem sezonu...warunek jest prosty: Jest LM Del Neri zostaje, nie ma wylatuje i tego się trzymajmy.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 22:08

szczypek pisze: A ty wiesz, że przez całe wakacje Diego zapowiadał, że to będzie jego sezon w Juventusie? Przekonał go klimat w niemieckich burdelach?
Wolfsburg dał mu wyższą pensję niż Juventus. Czyli więcej niż... 4 mln z hakiem. Jeszcze jakieś pytania? Grosso i Hassan się zaparli i zostali, ale biedny Diego został wypchnięty i Marotta sam podpisał za niego kontrakt z Wolfsburgiem.

Nawet Amauri się uparł i ciągle jest w tym klubie.

Konferencja była żenująca. Dziennikarze robią sobie z Nas jaja. Torres, Forlan, Fabiano, Bale, 150 mln do budżetu... Ktoś chyba macza w tym palce, żeby pisać o tym jak to Juve planuje kupić Torresa i złożyło ofertę 40 mln euro, a potem przychodzi za darmo Toni i wszyscy są wkurzeni.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 23:30

bajbek17 pisze:Chłopie czy ty czytałeś coś oficjalnego na temat ofert za Amauriego? Wyssanych z palca wiadomości jest masa.
Przecież nie biorę pod uwagę tych mocno prymitywnych wiadomości, że wymienimy Amauriego za Torresa czy, że pójdzie on do tureckiej ligi, bo tamtejszy klimat dobrze wpływa na drewno. Jego agent stwierdził, że ofert za Amauriego nie ma, dlatego, że Juventus jednoznacznie dał do zrozumienia, że nie jest on na sprzedaż, a sam zawodnik wyraża chęć pozostania w Turynie. Cytując agenta: "Taka jest wola obu stron". Można jeszcze wspomnieć, że Palermo się nie odmawia, ale trzeba zrezygnować z kilku zielonych.
bajbek17 pisze:A o co Ci chodzi z tym Diego bo nie bardzo rozumiem do czego to jest...
Wytłumaczenie poniżej.
Ouh_yeah pisze:Wolfsburg dał mu wyższą pensję niż Juventus. Czyli więcej niż... 4 mln z hakiem. Jeszcze jakieś pytania? Grosso i Hassan się zaparli i zostali, ale biedny Diego został wypchnięty i Marotta sam podpisał za niego kontrakt z Wolfsburgiem.
Wywiady z nim czytałeś po tym jak opuścił Juventus? Marotta najzwyczajniej na świecie CHCIAŁ SIĘ GO POZBYĆ i to zrobił. Dlatego uważam, że GDYBY CHCIAŁ to mógłby pozbyć się chociażby wspomnianego wcześniej Amauriego.
Ouh_yeah pisze:Nawet Amauri się uparł i ciągle jest w tym klubie.
Juventus reprezentowany przez Marottę i Del Neriego wierzy w Amauriego, nie wierzył w Diego.

Kontynuując wątek trenerski uważam, że trenera mamy słabego.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 23:40

Ouh_yeah pisze:
szczypek pisze: A ty wiesz, że przez całe wakacje Diego zapowiadał, że to będzie jego sezon w Juventusie? Przekonał go klimat w niemieckich burdelach?
Wolfsburg dał mu wyższą pensję niż Juventus. Czyli więcej niż... 4 mln z hakiem. Jeszcze jakieś pytania? Grosso i Hassan się zaparli i zostali, ale biedny Diego został wypchnięty i Marotta sam podpisał za niego kontrakt z Wolfsburgiem.
Nie pitol. Miałem się już nie wypowiadać na temat Diego, ale sugerowanie że poleciał za kasą jest nie fair. Moim zdaniem dał z siebie 100 % jak na pierwszy sezon, chciał zostać, trener go chciał, ale w rezultacie został sprzedany z potrzeby kasy.
Grosso i Hassan zostali przez kasę i brak fajnych perspektyw. Wolfsburg pokazał wiarę w niego i chęci na jego wykupienie, a "zarząd" zrobił po raz enty z gęby cholewę i na ostatnie minuty mercato sprzedał Diego i sprowadził na pełnym spontanie Quagsira. :ok:
--------------------------------
Co do dzisiejszej konferencji. Przeczytałem w 100 % to czego się spodziewałem. Ja... chcę wierzyć. Nic innego mi nie pozostaje. Też ubolewam oglądając ostatnie mecze, ale przypomnijcie sobie ten sezon do sylwestra... Czy naprawdę brak Quagli powinien nas tak rozwalić ?
Po raz ENTY niszczą nas kontuzje. Ile to już ich ? Kilkadziesiąt ? Przecież to szok, masakra, Fox Molder powinien się tym zająć. Przecież to nie jest normalne !!! Jak może dochodzić do tylu kontuzji !!! To samo od Serie B !!! Sorry za nadmiar wykrzykników, ale staram się spontanicznie wypisać swoje myśli. Piszę bez przerwy i pozdrawiam Was wszystkich.
Musimy wierzyć w Juventus, bo Juventus to My.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 23:43

szczypek pisze:Wywiady z nim czytałeś po tym jak opuścił Juventus? Marotta najzwyczajniej na świecie CHCIAŁ SIĘ GO POZBYĆ i to zrobił. Dlatego uważam, że GDYBY CHCIAŁ to mógłby pozbyć się chociażby wspomnianego wcześniej Amauriego
szczypek pisze:Kontynuując wątek trenerski uważam, że trenera mamy słabego
1. Jak niby Marotta ma to zrobić?! Do sprzedania piłkarza potrzebna jest zgoda 3 stron więc jeśli piłkarz się uprze to zostanie w klubie do końca kontraktu (są jeszcze jakieś regulacje odnośnie piłkarzy, którym kończy się kontrakt ale Amauriego to nie dotyczy). A, że Diego odszedł? Myślę, że to wynikało z charakteru piłkarza. On nie chciał grać w klubie w którym go nie chcą i zaakceptował ofertę Wofsburga - w przeciwieństwie do Amauriego.
EDIT: No tak, Marotta mógł sprawę z Amaurim załatwić w taki sposób jak Don Corleone (albo na umowie rozwiązującej kontrakt znajdzie się Twój podpis albo Twój mózg). Problem w tym, że Marotta chyba nie ma jaj, żeby to tak załatwić :)

2. Uważam, że trenera mamy dobrego ale u nas się nie sprawdził. Nie jest to trener z najwyższej półki ale patrząc na jego wcześniejsze osiągnięcia nie można powiedzieć, że jest słaby.
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2011, 23:58 przez Pan Mietek, łącznie zmieniany 1 raz.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2011, 23:57

Mietson pisze:Jak niby Marotta ma to zrobić?! Do sprzedania piłkarza potrzebna jest zgoda 3 stron więc jeśli piłkarz się uprze to zostanie w klubie do końca kontraktu (są jeszcze jakieś regulacje odnośnie piłkarzy, którym kończy się kontrakt ale Amauriego to nie dotyczy). A, że Diego odszedł? Myślę, że to wynikało z charakteru piłkarza. On nie chciał grać w klubie w którym go nie chcą i zaakceptował ofertę Wofsburga - w przeciwieństwie do Amauriego.
Czy ja piszę w jakimś niezrozumiałym, kosmicznym jak gra Romy i Lazio w tym sezonie, języku? Oni Amauriego sprzedać zwyczajnie nie chcą. On nie chce odejść i jestem przekonany, że Diego też odejść nie chciał, ale oni go nie widzieli w swoich planach, był piłkarzem zbędnym. A ten z włoskim paszportem jest ważną częścią projektu i ma specyfikę, która odpowiada taktyce Del Neriego, może mu się nawet podoba. Widziałeś jakiś wywiad, w który pisałoby, że Amauri się uparł i mimo postawionego mu ultimatum, że nie będzie grał, zdecydował się zostać? Ja nie.
Mietson pisze:Uważam, że trenera mamy dobrego ale u nas się nie sprawdził. Nie jest to trener z najwyższej półki ale patrząc na jego wcześniejsze osiągnięcia nie można powiedzieć, że jest słaby.
Jest słaby, bo nie potrafi wziąć na siebie odpowiedzialności za wynik drużyny i jej obraz.

Edit.
Mietson pisze:EDIT: No tak, Marotta mógł sprawę z Amaurim załatwić w taki sposób jak Don Corleone (albo na umowie rozwiązującej kontrakt znajdzie się Twój podpis albo Twój mózg). Problem w tym, że Marotta chyba nie ma jaj, żeby to tak załatwić :)
Za przeproszeniem, Tyś widział Don Corleone... :roll:


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 03:58

Mietson napisał:
Uważam, że trenera mamy dobrego ale u nas się nie sprawdził. Nie jest to trener z najwyższej półki ale patrząc na jego wcześniejsze osiągnięcia nie można powiedzieć, że jest słaby.
Przepraszam ale o jakich osiagnieciach CI wiadomo? bo ja jakos nie przypominam sobie ZADNEGO,dlatego jezeli o jakims wiesz to powiedz moze na forum i wtedy moze podzielimy Twoje zdanie bo jak narazie to wydaje mi sie ze wiekszosc na tym forum, na czele ze mna NIC NIE WIEDZA O ZADNYCH OSIAGNIECIACH DEL NERIEGO, no ale czekam z niecierpliwoscia

Aha i jak juz to powiedz, ktory z obecnych trenerow Serie A (wykluczmy Diego Simeone, bo dopiero zaczal)jest od niego gorszy, wymien....3 na 18 trzech napewno znajdziesz, tzn nie wiem czy znajdziesz bo ja takich nie znajduje, wszyscy sa tak samo beznadziejni:) lub lepsi:)


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 09:24

Brutalo pisze: Nie pitol. Miałem się już nie wypowiadać na temat Diego, ale sugerowanie że poleciał za kasą jest nie fair.
A na co innego mógł polecieć? Wolfsburg dołuje od dwóch sezonów a jego największa gwiazda była w lecie jedną nogą poza klubem [odeszła w zimie]. Diego nie dał rady w serie A, był też oczywiście zniesmaczony postawą kolegów z drużyny, nie miał pewności czy drugi sezon wyjdzie mu lepiej a Wolfsburg dał mu dużo kasy i możliwość powrotu tam, gdzie był królem.

Przecież to proste. Ale nie DIEGO, on jest inny niż wszyscy! On jest juventino!


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 09:55

Shady pisze:Martinez kosztuje 13 milionów, przecież to jest kpina. Potrafię wymienić z 10 zawodników, którzy byliby do wyjęcia za podobną kwotę a przyjęliby się w naszym klubie w nie gorszy sposób od tego piłkarzyka.
No to dawaj.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 10:02

Moim marzeniem jest nasz były gwiazdor Didier Deschamps. Młody, ale z niemałymi sukcesami no i z wizją. Na pewno nie klepałby 4-4-2 nie patrząc na kontuzje i personalia. Był już u nas rok, wiedział czego nam potrzeba i chciał wrócić na szczyt. Odszedł bo tego nie dostał, jak mówił w wywiadach potem żałował, ale co by było gdyby dostał 5 przeciętniaków?

Chciałbym żeby do nas wrócił, na długo. Z zarządem, który ma odpowiednie nastawienie i nie boi się otworzyć portfela. Niestety to tylko marzenia. Del Neri dalej będzie swoje sztywne schematy przeprowadzał i mówił że jest zadowolony z 6 miejsca.


Z Juve na dobre i złe!
ODPOWIEDZ