Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 22:11

Nie wiem czy kogoś to jeszcze interesuje, ale info przekażę(z TT, skąd przekazywałem wszystkie informacje w tym poście, jak widać również błędne za co przepraszam).

Niepowodzenie z Guardiolą tłumaczone jest systemem podatkowym, o którym wspomniał ktoś wyżej. Otóż nie wygląda on już tak kolorowo. 2 miesiące temu, kiedy wydany został ten dekret(decreto crescita), zakładał on obliczanie podatku dochodowego na 30% przychodów brutto dla tych, którzy nie byli rezydentami podatku ITA w ciągu ostatnich dwóch lat. W ZESZŁYM TYGODNIU weszła jednak nowelizacja(albo trwają prace nad tym, aby weszła) i został on zmieniony na 50%. To wprowadziło dużo zamieszania i strachu. To również wiele zmieniło w dealu z Guardiolą - podatek dla jego wynagrodzenia zmienił się na 50%.
Tutaj opisane, jak to finansowo zmienia się w przypadku Conte i Interu: https://tribuna.com/it/inter/news/3394368/.

Drugi wątek,z jakim się spotkałem, to weto Elkanna żeby nie czekać już dłużej.

JEŚLI to prawda, to może i informacje przekazywane przez nas nie były nieprawdziwe(a przynajmniej nie wszystkie). Może wszystko się wyłożyło na samym końcu... Tak czy siak, pewnie nigdy się nie dowiemy. Z mojej strony to tyle i koniec tematu.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 23:02 przez mleko, łącznie zmieniany 1 raz.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 22:15

Nie ma szans że miało to związek. Wzrost kosztu byłby niewielki i nadal jest to dobre.

Fakt,faktem. Jesteśmy biedaklub.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 00:10

Analizuje i zamykam temat „Pepunio w Juve na 100 %” którego autorstwo powinniśmy przypisać MRN i jackop.
No to jedziemy z analiza tematu „Pepunio jest nasz na 100 %”. Przemieliłem tylko pierwsze dni z końca maja czyli od 17 do 25 maja reszta to już trzepanie gruchy fanów Pepunia i MRN oraz spory z osobami myślącymi racjonalnie i mediami nie związanymi z szajskim VS:
Ale do rzeczy.
Przeanalizowałem najbardziej newralgiczny okres czyli od 17 maja do 25 maja. Tam się wiele wydarzyło – generalnie późniejszy okres to tylko potwierdzenie tego opisanego przez mnie.
Na wstępie chciałbym wyroznic zdrowo myslacych czyli realbs i Vincitore.
Ja, jako jeden z nielicznych (tak jak GDM) podałem info, w dniu 22/05 że z moich informacji (znajomy pracujący dla Juve) Sarri będzie trenerem Juve. Poniżej nicki osób, które mnie zabiły (bo lepiej wiedziały – niby VS pewniejsza bo są blisko klubu):
mrozzi
adrian27th
D-rose
MRN
poprostu
jackop (największy buc na forum)
VC – wasi guru (az mi się nie chce przywoływać ich nicków ponieważ są żałośni)
zakiii
FelekJuve
Maher
Pumex
andryk
kdzr
Wojtek
The dreamer
Adrian 27th

Chronologia zdarzeń:
1. Ww. temst rozpoczął kolega Mały w dniu 17/05 (karta 229 – stan na godz. 21.48 dnia dzisiejszego ):
Wysłany: 17.05.2019 13:48:55 Temat postu:

________________________________________
no i stało się, można reanimować temat na którego to reanimację czekałem ponad 3 lata...

2. Kolega Wojtek podaje Momblano (Conte lub Guardiola)
3. No i mamy pierwszy wpis naszego gwiazdora MRN dnia 17.05:
Wysłany: 17.05.2019 15:43:53 Temat postu:

________________________________________
A według VSowego człowieka, jak do tej pory widać dość wiarygodnego wykluczenie City z LM nie ma wpływu na przybycie Guardioli.

Ja stawiam :
1. Guardiola
2. Conte
3. Mihajlović
4 S. Inzaghi

4. Kolega Playmaker podaje już w tym dniu ze Palmieri napisał, że rozmawiamy z Sarrim.
5. Kolega Poprostu twierdzi, że Palmieri to śmieć
6. MRN buduje swoją nieomylność na podstawie donosów w sprawie odwołania Maxa (tym razem trafne podawane wcześniej przez Sky i GDM).
Wysłany: 17.05.2019 20:54:08 Temat postu:

________________________________________
Tak to wygląda, ostatnio dużo czasu spędzałem czytając to forum i starałem się nie wpisywać tutaj głupot mimo, że to niektórzy mi zarzucili. Składałem to do kupy ale skupiając się na tych co mieli poważanie wśród userów i moderatorów. Dzisiaj po informacji w sprawie zwolnienia Maxa, pojawiło się ich więcej niż zazwyczaj ale zwracam uwagę na 3-4 nicki.

7. Kolea Mrozzi i Pabloz 9 17-18.05 potwierdził nieświadomie Sarriego (strzelił w ciemno z niebieska krwią)
8. Kolega Po prostu twierdzi, że gość obstawiający Sarriego (Corsecca) to gówniane źródło.
9. MRN 18.05 twierdzi, że trener wybrany (tylko nie wie ze to był Sarri)
10. Mrozzi: O tej całej niebieskiej krwi wspominał Momblano, a przypominam, że on wcześniej informował o wyborze Conte-Guardiola. O żadnym Sarrim nie było mowy. Bo Palmeri to jest dziennikarska potwarz. Ot taki odpowiednik Alvino z obozu Napoli.
11. Gontar: Co do tej niebieskiej/błękitnej krwi to ktoś na Vs wrzucił info, że to właśnie chodzi o Pepa.
12. Poprostu: Guru VS

Guardiola szuka domu w Turynie.
13. MRN 18.05 – grafika Pepunia na samolocie podpisana – leci Pepunio
14. Vendetta Bianconera z VS potwierdza Pepa (już spalony wg mnie) cytuje go Poprostu
15. Ktoś z VS twierdzi, ze ok 20-05 mamy poznac trenera
16. GDS twierdzi, że nowym trenerem Juve będzie ktoś z trójki: Inzaghi, Sarri & Mihajlovic – 19.05
17. MRN 19.05 – VS nadal utrzymuje, że Pep będzie nowym trenerem. Acha, Momblano podobno od niego też informacje bierze
18. Po prostu 20/05 – we wtorek Pep podpisuje z nami kontrakt (VS)
19. MRN 20/05 – Inzaghi będzie trenerem Milanu
20. Sportitalia twierdzi że będzie to Sarri. – 20/05
21. Poprostu - Versilia (prawdopodobnie najlepsze źródło tam)i Momblano idą w zaparte, że Pep.
22. Mrozzi - Niby co na to wskazuje? O Sarrim nikt poważny nie pisał. Dziennikarze o Inzaghim też piszą jako o jednej z opcji. Oni nic nie wiedzą. Jeśli coś wchodzi to pierwsi wiedzą o tym na VS.
23. Pedulla – będzie Sarri
24. Mrozzi – Pedulla baje pisze (dziękujemy Mrozzi).
25. MRN - Versilia to najlepsze źródło póki co. (20-05)
26. MRN – info z ważnego zrodla – Pep lub Conte – Poprostu – to jest Guru z forum VS.Info na 100 %
27. Taki tam maly cytat od MRN - Tym guru jest Versilia, który ma bardzo duże poważanie na VS. Już wczoraj Versilia podał, że Inzaghi nie będzie trenerem. Oni wiedzą kto to będzie ale nie mogą zdradzić nazwiska
28. Zakki - Momblano: Guardiola pojawi się niedługo w Italii.
29. MRN ma pierwszy orgazm -
________________________________________
Ten koleś, który od początku wrzuca info od Versilii tnie łacha z pozostałych, że w pierdoły wierzyli. To wszystko przypomina mi dokładnie to co działo się przed przybyciem CR7. Sorki za to,że jestem tak naładowany emocjami ale to się chyba dzieje Panowie !

30. MRN - Dokładnie, to kolega Versilii oraz Momblano. Od początku przewiduje Pepa i on tez przekazywał rok wcześniej info w sprawie wielkiego napastnika.
31 Watek z VS według MRN - Langolo del guru
32 Mrozzi - Wśród guru na VS panuje przekonanie, że Pep się zgodzi.
33. Agresti stawia na Sarriego – 21/05
34. Mrozzi – genralnie nie wierzy Agrestiemu
35. MRN:
________________________________________
To już nie są fantazje ale coś się dzieje. Na początku jak wrzuciłem info z tego wiarygodnego źródła to można byłoby rozpatrywać to w kontekście fantazji. Wówczas pisałem o tym, że Versilia zapowiedział nie tylko zagranicznego trenera ale i wielkie nazwisko, które podbije sprzedaż koszulek. Czyżby dwa razy P ?
Na VS piszą, że Juve robi od jakiegoś czasu wszystko aby blokować jakiekolwiek przecieki do SKY ale nie wiem dlaczego. To ma sens bo SKY pierdoły pisze, że szok na temat nowego trenera.
Dzisiaj spodziewajcie się dnia pod nazwą Sarri ale nie przejmujcie się. Źródło pisze, że to będzie wielki i ekscytujący tydzień

36 MRN -
Wysłany: 21.05.2019 08:29:00 Temat postu:

________________________________________
Z powodu Inzaghiego czy Sarriego na pewno nie robiliby tajemnicy. To kopia sytuacji z CR7.
_________________

37 Po prostu -
Wysłany: 21.05.2019 10:49:10 Temat postu:

________________________________________
Źródło z Jmedical admininistracji: podpis kontraktu przez Pepa dzisiaj, oficjalna za tydzień.

38 Po prostu - Guardiola wylądował we Włoszech będzie tu 2-3 dni.

Zupełnie przypadkiem Agnelli i Pep maja być dzisiaj w Bresci.

39 Momblano idzie w zaparte i twierdzi, ze Paratici jest w Mediolanie i czeka na Guardiole

40 Mrozzi – Sky się w pysk zaśmiali – ci od Moblano w sprawie ronaldo ( hahahahahahaha)

41. MRN – 21.05 – Paratici idzie do hotelu gdzie przebywa Pep (Mediolan)
42 Yoda666 i MRN neguja GDM w dniu 21.05 twierdza ze strzela ślepakami twierdzac ze to Sarri obejmie JUVE
43 realbs najezdza na VS ze to oni strzelają ślepakami
44 MRN – Agresti i GDM to żadne źródło
45 Nastepny się pograza mrozzi – GDM to żadne zrodlo
46. Agresti – kontakty z Sarrim – 21/05
47 MRN - Właśnie, klub zamknął wszystkie gęby więc to musi być coś grubego. Czy z powodu Inzaghiego, Sarriego robiliby taki cyrk ?
48 FelekJUVE – wrzuca zdjecie kontraktu podpisanego przez Guardiole
49. MRN – będzie Pep a na pewno nie będzie to Sarri
50 Mrozzi – ogłoszenie Pepa 14 czerwca – ktoś na VS zastawia dom za Pepa
51. kdzr – podniecony Pepem w Juve
52 MRN odkrywa swoa sekte - To nie to źródło. Źródło na które się powołujemy, koledzy mrozzi i Poprostu chyba też twierdzi w sumie, że jest posprzątane. Nie musisz wierzyć - mącisz na wykopie, mącisz i tutaj
53. MRN naśmiewa się z GDM – 21.05
54. Jakiś gościu z RadioSportiva.

Done deal.

Czyli Sarri.
55. notquitemytempo - Nagle dwaj guru którzy do tej pory mówili, że Guardiola jest priorytetem i jest blisko, już otwarcie w niemal jednym momencie napisali, że zrobione. Inne źródło: oficjalka 4 czerwca, prezentacja 14 - stąd brak możliwości zarezerwowania touru/ zwiedzania muzeum w ten dzień
56. MRN – 21.05 - Panowie i Panie, wiadomość od Versilii : to się dzieje, Pepuś jest nasz, Pepunio do nas należy. Ale nie, to nie pomyłka, 14 czerwca Allian Stadium niedostępny dla zwiedzających (turniej szkółek JUVE)
57 MRN pewny siebie 22-05 – wszyscy go poklepują – bohater – Pepuś w Juve
58. Mrozzi jara się VS – Pep trenerem
59. MRN – 22.05 - Aż sam z siebie jestem dumny i nie mogę uwierzyć w to wszystko.

I uwgana pierwszy raz na tym forum to ja pisze 22/05 cytuje samego siebie:

Chłopaki to ja będę pierwszy który tutaj napisze:
Z moich źródeł (trochę inne niż te Twitterowe) i kolegi MRN, Trenerem Juve zostanie Sarri (niestety bo tez preferuje Pepa). Jest to alternatywa do Guardioli, która preferuje Andrea.
Kolega MRN nie otwieraj jeszcze szampana - według mnie będzie zwrot - wszyscy łyknęli haczyk z Pepem a będzie Sarri. Pep był pierwsza opcja ale w grę wchodził kontrakt na 4 lata za 110 baniek - policzcie sobie ile by za rok zarabiał plus mega bonus za wygranie LM.
Przyjdzie Sarri - ogłoszenie po finale LE.

60. The dreamer - Ok, podaj źródło. Kolega MRN czy inni, mimo wszystko podają źródło, wiarygodne czy nie ale zawsze jest czymś podparte. A Twoje źródło to ?
61. MRN -
________________________________________
Wolę póki co zaufać tym z VS bo informacja wyszła od tego, który z całą pewnością nie trollują

62. Mrozzi neguje Sarriego w odpowiedzi do mnie
63. Adrian 27th - Ja mam dla Ciebie propozycje.

William Hill płaci 7 zł za Sarriego. (postawiłem i wygrałem jak mi proponowales)
64. MRN - Ten user z VS dostał ponownie z rana potwierdzenie tego co otrzymał w nocy. Podobno nawet guru innych forów i klubów potwierdzają to co VS
65. Mrozzi – 22.05 – guru z VS mowią ze Pep i nie maja wątpliwości
66. MRN – 22.05 będzie Pep i nic się nie zmienilo
67. Mrozi - Jeden gość na VS napisał, że według jego źródła Pep podpisał, rzekomo 20 mln rocznie
68 MRN – 22/05 Panowie, wyluzujcie bo niczego się nie dowiemy ale ja wierzę Versilii a on nadal z uporem maniaka twierdzi, że Pep do nas przychodzi i ją wierzę właśnie jemu
69. Mrozzi – SKY obstwiajace Sarriego według niego spi w najlpesze
70. Momblano - Guardiola podpisał kontrakt na 5 lat - 22 miliony netto za sezon + bonusy. – news z 22/05
71. MRN 22/05 - Takie krążą informcje ( goleador 28, Marocchi ), że jest w klubie zakaz przekazywania jakichkolwiek informacji do mediów. Co jak co ale Juve jest mistrzem kamuflażu co już nie raz potwierdziło a w mediach krąży to co klub w sumie chce by krążyło. Wiem, że na VS nie raz dało ciała ale Versilia od jakiegoś czasu to dobre źródło. Wiem, że nazwiska krążą takie i owakie ale naprawdę nie śmiech mnie ogarnia kiedy po takich szopkach potajemnych zarząd ogłasza nam Sarriego mimo, że jeżeli chodzi o fach to nic do niego nie mam.
72. Po prostu za VS - Guardiola jest trenerem Juve. 4 czerwca ogłoszenie.
73. Pumex - Od kilku lat widzimy wyraźną tendencję spadku wiarygodności źródeł mainstreamowych i duże przemieszanie w hierarchii - jednego sezonu bardziej wiarygodny wydaje się być Tuttosport, innego Sky i tak dalej. Za to wszystko odpowiedzialne są układy na linii klub-media. Dlatego właśnie dużo bardziej jestem w stanie uwierzyć w bomby od forumowych guru z VS niż w clamoroso od powszechnie znanych dziennikarzy.
74. Wedlug MRN ojciec GDM zmiazdzyl synka twierdzac ze Guardiola tylko do Juve
75. – 25/05 nadal ja potwierdzam Sarriego – MRN Pepa oczywiście a ja pisze tego samego dnia ❗SNAI Sportnews (Tancredi Palmeri): Juventus porozumiał się z Maurizio Sarrim i to 60-letni Włoch zostanie nowym menadżerem zespołu.
76 Mrozzi - Palmeri to jeden z największych cieniasów włoskiego dziennikarstwa. (ten gość potwierdzil Sarriego jako jeden z pierwszych – cianiesem jest Mrozzi).
77. Ja ciągle pisze ze będzie Sarri

Sorry ale dalej mi się juz mi się nie chce wałkować tematu – osoby wskazane powyżej dalej się pogrążały i ośmieszały – przeciwnicy Guardioli byli wyśmiewani i wyszydzani. Każdy wie jak się to skończyło. Ja od 22.05 jak kilku kolegów obstawialiśmy Sarriego. Dziękuję pozdrawiam.
Temat uważam za zamknięty. Bez odbioru.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 00:14

Przemo90 pisze:Analizuje i zamykam temat „Pepunio w Juve na 100 %” którego autorstwo powinniśmy przypisać MRN i jackop.
[...]
jackop (największy buc na forum)
Siła twojego argumentu jest niezaprzeczalna ziomeczku. Nie udało się nic znaleźć? Obrazek

Zmień leki.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 00:18

Czyli reasumując poniższe osoby:

mrozzi
adrian27th
D-rose
MRN
poprostu
jackop
Pumex
kdzr
Wojtek
The dreamer
Adrian 27th

jesteście tyle warci ile Ci wasi guru z VS.
Mam nadzieję, że nie będziecie spuszczać się na temacie Mercato przywołująć tych baranów z VS


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 00:21

jackop pisze:
Przemo90 pisze:Analizuje i zamykam temat „Pepunio w Juve na 100 %” którego autorstwo powinniśmy przypisać MRN i jackop.
[...]
jackop (największy buc na forum)
Siła twojego argumentu jest niezaprzeczalna ziomeczku. Nie udało się nic znaleźć? Obrazek

Zmień leki.
Dopiero w 2006 roku się zalogowałeś / zarejestrowałeś jacop ? Mamunia nie mogła Ci pomóc wcześniej ? ojej no dobrze - ja pamiętam zdobycie LM przez Juve, ty wtedy patrzyłeś w sufit robiąc kupe w pieluche.Może Ci to też będzie dane za Pepa w 2025 roku.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 00:31

Też pamiętam :P

Musisz mieć naprawdę nasrane we łbie, żeby bezczelnie kłamać na temat czegoś, co jest niesamowicie łatwe w weryfikacji. Przejrzałem na szybko wszystkie moje posty od maja (za pomocą magicznej opcji szukaj) z tematu Nowy Trener i ani razu nie podałem źródła z VS (jedyny mój wkład to wrzucenie infa z katalońskiego Sportu, strona 231)

Nasza interakcja:
jackop pisze:
Przemo90 pisze:Biedzie Pep zwrócę Wam honor ale jak go nie będzie to nie wiem jak reszta ludzi na forum ale ja z Was będę publicznie łacha darł co najmniej do kolejnego Marcato.
Biorąc pod uwagę fakt, że przed szopką z nowym trenerem ostatni raz na forum wypowiedziałeś się w 2018 roku to chłopaki już pewnie srają po gaciach Obrazek
jackop pisze:
Przemo90 pisze:A co to ma do rzeczy ?
To, że utrzymując częstotliwość pisania do kolejnego mercato spłodzisz jakieś 2 posty marny placku. Konto pewnie po starszym bracie.
Przemo90 pisze:Najwyraźniej mam ciekawsze rzeczy do robienia od spędzania życia na forum.
No właśnie czytam.
Przemo90 pisze:Mi tylko chodzi o to ze w życiu można być pewnym dwóch rzeczy - podatków i śmierci - jeśli ktoś łyka brednie z VS bo chce błysnąć na polskim forum to gratulacje.
Nasz nowy/stary forumowy Paulo Coelho.
jackop pisze:
Przemo90 pisze:Widać Twój poziom po tym poście - czy ja Cię obrażam ? Weź używaj gumek i się nie rozmnażaj już dzieciaku - zrobisz coś dla tego świata.
Jak oglądałem finał LM z Ajaksem to ty sobie chleb w d.... wsadzales z matka na spacerze na jasnej gorze wiec wyluzuj i weź się za naukę. Będę pisał wtedy, kiedy mi się podoba
Dobra dobra, nie masz nic ciekawego do napisania o nowym trenerze to zatkaj wieko słoiku ;)
Widać zabolało :D

Przemo90 pisze:Poniżej nicki osób, które mnie zabiły (bo lepiej wiedziały – niby VS pewniejsza bo są blisko klubu)
Nie ma to do mnie odniesienia w żaden sposób.

Poproś swojego psychiatrę o jakąś alternatywną terapię, bo obecna najwyraźniej nie działa ;)
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2019, 00:49 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 00:48

jackop pisze:
Przemo90 pisze:A co to ma do rzeczy ?
To, że utrzymując częstotliwość pisania do kolejnego mercato spłodzisz jakieś 2 posty marny placku. Konto pewnie po starszym bracie.
Przemo90 pisze:Najwyraźniej mam ciekawsze rzeczy do robienia od spędzania życia na forum.
No właśnie czytam.
Przemo90 pisze:Mi tylko chodzi o to ze w życiu można być pewnym dwóch rzeczy - podatków i śmierci - jeśli ktoś łyka brednie z VS bo chce błysnąć na polskim forum to gratulacje.
Nasz nowy/stary forumowy Paulo Coelho.
MRN pisze:Tematu Guardioli jako trenera Juve nie chciałem pisać ja tylko kolega @jackop mnie do tego namawiał więc nie pisz tego co nieprawda.
Przyznaję się bez bicia.

Capello przybywaj :pray:
Serio jackob ? Cos ci ta wyszukiwarka slabo chodzi w czestochowie ? Akurat do Ciebie biłem ponieważ mnie obraziłeś na forum i powinieneś za to dostać kartkę. Ale jak to mowia swoj swojemu las....e robi


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 00:51

Przemo90 pisze: Akurat do Ciebie biłem ponieważ mnie obraziłeś na forum i powinieneś za to dostać kartkę. Ale jak to mowia swoj swojemu las....e robi
Po prostu wyśmiałem to jak się pucujesz (i najwyraźniej nie masz zamiaru przestać) :niewiem:

Idź spać chłopie i wróć jak wytrzeźwiejesz ;)
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2019, 00:55 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 00:53

jackop pisze:Też pamiętam :P

Musisz mieć naprawdę nasrane we łbie, żeby bezczelnie kłamać na temat czegoś, co jest niesamowicie łatwe w weryfikacji. Przejrzałem na szybko wszystkie moje posty od maja (za pomocą magicznej opcji szukaj) z tematu Nowy Trener i ani razu nie podałem źródła z VS (jedyny mój wkład to wrzucenie infa z katalońskiego Sportu, strona 231)

Nasza interakcja:
jackop pisze:
Przemo90 pisze:Biedzie Pep zwrócę Wam honor ale jak go nie będzie to nie wiem jak reszta ludzi na forum ale ja z Was będę publicznie łacha darł co najmniej do kolejnego Marcato.
Biorąc pod uwagę fakt, że przed szopką z nowym trenerem ostatni raz na forum wypowiedziałeś się w 2018 roku to chłopaki już pewnie srają po gaciach Obrazek
jackop pisze:
Przemo90 pisze:A co to ma do rzeczy ?
To, że utrzymując częstotliwość pisania do kolejnego mercato spłodzisz jakieś 2 posty marny placku. Konto pewnie po starszym bracie.
Przemo90 pisze:Najwyraźniej mam ciekawsze rzeczy do robienia od spędzania życia na forum.
No właśnie czytam.
Przemo90 pisze:Mi tylko chodzi o to ze w życiu można być pewnym dwóch rzeczy - podatków i śmierci - jeśli ktoś łyka brednie z VS bo chce błysnąć na polskim forum to gratulacje.
Nasz nowy/stary forumowy Paulo Coelho.
jackop pisze:
Przemo90 pisze:Widać Twój poziom po tym poście - czy ja Cię obrażam ? Weź używaj gumek i się nie rozmnażaj już dzieciaku - zrobisz coś dla tego świata.
Jak oglądałem finał LM z Ajaksem to ty sobie chleb w d.... wsadzales z matka na spacerze na jasnej gorze wiec wyluzuj i weź się za naukę. Będę pisał wtedy, kiedy mi się podoba
Dobra dobra, nie masz nic ciekawego do napisania o nowym trenerze to zatkaj wieko słoiku ;)
Widać zabolało :D

Przemo90 pisze:Poniżej nicki osób, które mnie zabiły (bo lepiej wiedziały – niby VS pewniejsza bo są blisko klubu)
Nie ma to do mnie odniesienia w żaden sposób.

Poproś swojego psychiatrę o jakąś alternatywną terapię, bo obecna najwyraźniej nie działa ;)
Reasumując jesteś tyle wart na tym forum co Ci wasi guru z VS. Bez odbioru


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 00:56

Nie znam żadnych guru z VS :co?:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 01:08

Grube akcje :dance:
MRN swoje za uszami ma, Lypsky trafnie opisał to kilka dni temu, co innego jest podawać doniesienia z VS ( jak Jakku, czy w tym temacie Vincitore ), a co innego dawać takie emocjonalne i butne oceny sytuacji. Dlatego trochę szydery jest jak najbardziej wskazane.
No ale to co teraz odstawia Przemo, to jest niezła kompromitacja, na prawdę żenujący spektakl.
Ja mimo wszystko dziękuje wszystkim którzy wrzucali tutaj informacje ( włącznie z MRN, Pepiczkiem itd ). Dobrze się bawiłem przez ten czas, a emocji było więcej niż w całym poprzednim sezonie w wykonaniu Juventusu.
Mam nadzieje, że część z was nadal będzie wrzucać informacje z VS dot. mercato. Nie raz tam już mieli wtopy i nie raz trafiali, to samo tyczy się prasy. Tutaj nic się nie zmieni.
A jeżeli ktoś jest na tyle ograniczony i nie potrafi tego przyjąć do wiadomości, oraz do wszystkiego mieć dystans, to już jego sprawa, ale niech nie zabrania innym się bawić.
Niektórzy tyle już sag transferowych przeżyli, a ciągle się dają wciągać...

Trochę w tego Guardiole uwierzyłem, mały zawód jest, ale Sarri też mi pasuje więc za kilka dni wszystko pewnie wróci do normy i będę mógł w końcu emocjonować się przygotowaniami i grą swojego ulubionego zespołu.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 01:17

Z wyboru trenera jestem zadowolony, a co do analiz, wytykania sobie i przeogromnych emocji jakie się tutaj w międzyczasie nagromadziły... powiem tak, jestem w szoku, że faceci w wieku ca 30-40 lat mogą się tak emocjonować, zbierać infa przeciwko sobie i aż tak wytykać ;d
Dla takich użytkowników jak ja (od lat raczej czytających niż piszących) może to nieść tylko szkodę, bo w przyszłości może już nie być chętnych na podrzucanie informacji.

W każdym razie dziękuję wszystkim (z obu obozów :)) za informowanie nas w czasie tej przydługiej telenoweli :)


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 06:51

proponuje zamknąć temat bo syf okrutny się zrobił, a trener już wybrany.. ;)


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2019, 07:08

@Przemo90

Wyszło na Twoje, świętuj, tańcz, baluj, nie wiem co tam jeszcze chcesz ale wyluzuj bo teraz zaczynasz robić szopkę w drugą stronę.

Chłopaki chcieli dobrze, zaufali pewnym źródłom a okazało się że niecelnie. Po części wielu z nas się się to udzieliło.

Jest Sarri, ok, zobaczymy jak to będzie wyglądać i kończmy ten temat na kilka lat.


Obrazek
ODPOWIEDZ