Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:52

Poprostu pisze:Goleador stracił wszystkie przywileje i nie może postować na VS.
Napewno się tym bardzo przejął.

Całe to forum powinni zamknąć.

Niby człowiek wiedział ale się łudził.

Teraz jeszcze Cancelo pójdzie do Man City a oni oczywiście żadnej kary nie dostaną.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:52

AdiZ pisze:
Poprostu pisze:Goleador stracił wszystkie przywileje i nie może postować na VS.
MRN również powinien dostać zakaz postowania na JP.
Nie przesadzajmy. MRN, w jakikolwiek sposób by tego nie robił, po prostu przekazywał to, co wypisywało się na VS. Tymczasem dostaje po czapie tak, jakby to on miałby być kłamliwym źródłem.

Teraz żałuję, że w ogóle nie śledziłem Chelsea Sarriego. Gdybym to robił, teraz łatwiej byłoby mi o wypracowanie swojej opinii, a tak muszę bazować na wspomnieniach jego pracy w Napoli i na tym, co napiszą kibice Chelsea, a ci piszą różnie, bardzo różnie.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 17:54 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:52

Gontar pisze:Większość z nas jest załamana nowym trenerem, ale hej, gdyby nie ploty o Pepie to bylibyśmy zachwyceni Sarrim. Ja jestem zdania, że pomoże on nam rozwinąć się w ofensywie. Prawie nam zabrał majstra z kadrą Napoli więc kto wie co zdziała u nas. Skoro trzymamy się nadal tak tego modelu włoskiego to bardzo bym chciał zobaczyć u nas Barellę. Przypomina mi on trochę Vidala. Myślę, że ktoś taki mocno trzymałby naszą pomoc w ryzach.
Kto jest załamany/a? Nie ma pseudo taktyka z Toskanii. Jest Sarri. Jest nowy rozdział, nowe otwarcie. Koniec z gównostylem. Viva la offensywa :happy:

pumex pisze:
AdiZ pisze:
Poprostu pisze:Goleador stracił wszystkie przywileje i nie może postować na VS.
MRN również powinien dostać zakaz postowania na JP.
Nie przesadzajmy. MRN, w jakikolwiek sposób by tego nie robił, po prostu przekazywał to, co wypisywało się na VS. Tymczasem dostaje po czapie tak, jakby to on miałby być kłamliwym źródłem.
Urlop dobrze mu zrobi :hi: Stał prawie do końca przy Allegrim a na Conte wylewał takie wiadra pomyji, które ciężko było przełknąć. Oczy krwawiły. Zwłaszcza że zaatakował pomnik. Pomnik dzięki, któremu dziś stoimy w takim a nie innym miejscu. Możemy psioczyć na Sarriego a to zasługa Conte, że z tej bandy przegrywów zrobił prawdziwych Mistrzów. Przypomnę tylko - nieomylny zarząd postawił w 1 roku swoich rządów na Del Nerego co dało nam upragnione 7 miejsce xD
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 18:09 przez AdiZ, łącznie zmieniany 1 raz.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 18:00

pumex pisze:
AdiZ pisze:
Poprostu pisze:Goleador stracił wszystkie przywileje i nie może postować na VS.
MRN również powinien dostać zakaz postowania na JP.
Nie przesadzajmy. MRN, w jakikolwiek sposób by tego nie robił, po prostu przekazywał to, co wypisywało się na VS. Tymczasem dostaje po czapie tak, jakby to on miałby być kłamliwym źródłem.

Teraz żałuję, że w ogóle nie śledziłem Chelsea Sarriego. Gdybym to robił, teraz łatwiej byłoby mi o wypracowanie swojej opinii, a tak muszę bazować na wspomnieniach jego pracy w Napoli i na tym, co napiszą kibice Chelsea, a ci piszą różnie, bardzo różnie.
No nie koloryzuj już nie wybielaj kolegi swojego.
Początkowe euforyczne posty MRNa były wręcz irytujące przepełnione pewnością pycha i wylewały jad na osoby wątpiące. Wg MRNa Di Marzo jak i wątpiący użytkownicy Juvepoland byli <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bo przecież Pepunio był już podpisany done deal Momblano Bóg reszta kiepy i zacofani użytkownicy footballitalia.
Teraz wszyscy tutaj zgromadzenia maja prawo drzeć łacha z MRNa i innych dzieciaków z sekty Pepunio jest nasz.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 18:06

Gontar pisze:Większość z nas jest załamana nowym trenerem, ale hej, gdyby nie ploty o Pepie to bylibyśmy zachwyceni Sarrim. Ja jestem zdania, że pomoże on nam rozwinąć się w ofensywie. Prawie nam zabrał majstra z kadrą Napoli więc kto wie co zdziała u nas. Skoro trzymamy się nadal tak tego modelu włoskiego to bardzo bym chciał zobaczyć u nas Barellę. Przypomina mi on trochę Vidala. Myślę, że ktoś taki mocno trzymałby naszą pomoc w ryzach.

"Większość z nas"? Hmm, jeśli tak jest, to ta większość to są jakieś dzieciaki, nie wiem, z gimnazjum, czy co tam teraz jest.

Tak samo ploty o Guardioli mogły działać wyłącznie na dzieciaków. Co niektórzy tworzyli tutaj jakąś nową abstrakcyjną rzeczywistość (paradoks). Guardiola przynajmniej dwa razy oficjalnie powiedział, że się nigdzie nie wybiera, a dzieciaki i tak "lepiej" wiedziały. Skupmy się lepiej na faktach, a nie na wydumanych herezjach blogerów czy pseudo niby dobrze poinformowanych dzinnikarzyn.

Jest Sarri i ok. To z pewnością oznacza zmianę stylu gry i o to chyba większości chodziło. Każda zmiana niesie za sobą ryzyko, ale bez podjęcia ryzyka nie pójdziemy dalej. Być może MS będzie tylko przejściowym trenerem, kto wie. Nadchodzący sezon pokaże, czy facet potrafi odnaleźć się wśród niepokornych piłkarzy, w tym także gwiazdeczek, z którymi trzeba się jakoś dogadać.
Osobiście cieszę się, że się skończyło to oczekiwanie, a samo nazwisko trenera przyjmuje na spokojnie, z pewnością bez jakiegokolwiek rozczarowania.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 18:06

To co, kiedy Pep przychodzi? jakieś info z VS? Wypadałoby się pośmiać z ludzi którzy wierzyli dwóm głąbom (bo to było TOTALNIE głupie i bezpodstawne) ale jakoś nie jest mi do śmiechu...


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 18:09

Zejdźcie z siebie i skończcie tę pajacerkę. Nikt nie kazał Wam czytać forum/wierzyć w te doniesienia. Jesteście ludźmi po szalu i wykazujcie do siebie trochę szacunku, tutaj naprawdę niczego te Wasze uszczypliwości nie wniosą.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 18:14

mateo369 pisze:To co, kiedy Pep przychodzi? jakieś info z VS? Wypadałoby się pośmiać z ludzi którzy wierzyli dwóm głąbom (bo to było TOTALNIE głupie i bezpodstawne) ale jakoś nie jest mi do śmiechu...
Ja cały czas czekam na MRNa może ma dla nas jakieś nowe pewniaczki - chyba ze Google translator przestał działać i nie potrafi wyłuszczyć co tam jest napisane


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 18:16

kdzr pisze:Zejdźcie z siebie i skończcie tę pajacerkę. Nikt nie kazał Wam czytać forum/wierzyć w te doniesienia. Jesteście ludźmi po szalu i wykazujcie do siebie trochę szacunku, tutaj naprawdę niczego te Wasze uszczypliwości nie wniosą.
Pajacerke zaczęła gimbaza końcem maja pisząca ze Pepunio jest nasz - należy im się teraz tydzień chwały na który tak ciężko zapracowali.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 18:17

Ja już się na VS nie wybieram, ale trzeba być uczciwym względem guru, bo byli też tacy, którzy wykładali tam na tacy sprawę Sarriego. Niestety nikt nie chciał w to wierzyć, a lokalsi ich linczowali za każdy przejaw pacyfikowania informacji o Pepie.

Szkoda versilii. Ładnie trafił z Allegrim bo idealnie wypisał co się wydarzy w tygodniu podczas którego poleciał Max, niestety nikt mu już nie zaufa.

No ale tak jak mówię - do zaorania. Chociaż uważam, że temat Guardioli jak najbardziej był i bardzo mnie ciekawi co tam się wydarzyło i na jakim pułapie odpadliśmy.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 18:20 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 18:17

Jest Sarri i już, po co drążycie temat dalej. Chłopaki przekazywali tylko informacje, a wy byście ich wieszali, jedyny błąd jaki popełnili to usilne przekonanie ich samych, że tak będzie na 100%. Ja tam do nich pretensji nie mam, przynajmniej wszystkie informacje miałem na jednym forum i nie musiałem sam ich szukać po wszystkich stronach. Tak samo nie miał bym pretensji do tych co przekazywali informacje o Sarrim, a byłby ostatecznie Pep. Skupmy się na tym co dalej, a nie wyzywać się nawzajem i śmieszkować, bo to jest żałosne. Nie miejsce na to!


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 18:21

kdzr pisze:Zejdźcie z siebie i skończcie tę pajacerkę. Nikt nie kazał Wam czytać forum/wierzyć w te doniesienia. Jesteście ludźmi po szalu i wykazujcie do siebie trochę szacunku, tutaj naprawdę niczego te Wasze uszczypliwości nie wniosą.
To chodzi o to, że ludzie wierzący w Pepa śmieszkowali z tych, co jak się okazuje, włączyli logiczne myślenie.
Ogólnie forum JP jest specyficzne. Podobnie jest/było z De Ligtem. Wszystkie poważne media nawet nie wymieniają go w kontekście Juve. Wchodzisz na JP i co? w pewnym momencie były takie informacje, jakby nie było dla niego żadnej innej drogi tylko Juve...
Przemo90 pisze:Ja cały czas czekam na MRNa może ma dla nas jakieś nowe pewniaczki - chyba ze Google translator przestał działać i nie potrafi wyłuszczyć co tam jest napisane
To nie tak, że ja nie doceniam jego pracy, przecież mógł sobie poczytać informacje i zachować je dla siebie, ale poświęcał swój czas i je dla nas tłumaczył. Za to szacun. Ja tylko się dziwię tej naiwności.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 18:22

generalnie temat już jest nieaktualny. Nowy trener ogłoszony teraz pozostaje nam oczekiwać na transfery in/out myślę ze to właśnie będzie wyznacznikiem w która stronę chce iść zarząd...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 18:26

AdiZ pisze:
Poprostu pisze:Goleador stracił wszystkie przywileje i nie może postować na VS.
MRN również powinien dostać zakaz postowania na JP.
Napisz do władzy JP, może spełnią Twoje marzenie i będziesz lepiej spał ;)
Przemo90 pisze:Wg MRNa Di Marzo jak i wątpiący użytkownicy Juvepoland byli <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>
Grubo...użyłem choć raz takiego stwierdzenia ? Zapodaj tutaj cytat gdzie użyłem takiego sformułowania to sam poproszę o bana ;)
Vincitore pisze:Szkoda versilii.
Ale Versilia nie został wykluczony a powinien a zamiast niego po dupie dostał Marocchi. Powinien zostać także wykluczony juvetna oraz juveeeAle ale wszyscy maja się dobrze. Ta czwórka do tej pory była bardzo poważana dlatego dziwne, że Versilia nadal jest bo to on podobno miał najlepsze źródło.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 18:45 przez MRN, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 18:27

Dajcie spokój ludziska z tym VS po prostu obstawiali ostro przy swoim, no cóż ostro się przejechali. Di Marzio i Sky też walić potrafili babole. Moim zdaniem wniosek z tego taki, że dopóki oficjala nie ma źadne źródło nie musi być tym jedynym i słusznym. To była fajna zabawa co by nie mówić, rozgrzewała wszystkich do samego końca. Był pepiczek, Przemo i reszta przeciwko MRN, Mrozziemu- im też należy się podzięka za taki forumowy wolontariat, mnie samemu pomimo znajomości włoskiego nie chciało tam włazić.

Mamy Sarriego, trochę też się dałem ponieść ludziom co optowali za obozem Pepa i jest taki lekki niesmak w buzi po spalonym pecie. Niemniej Pep lub Sarri ja jestem zadowolony. Ja Maurizio pamiętam z Napoli, które fajnie się oglądało i przeciwko nam zawsze postawili się mocno. W Chelsea to z ręką na sercu przyznam, że widziałem tylko finał LE, który i tak Sarri wygrał w przekonujący sposób, Arsenalu praktycznie w 2 połowie nie było. Nauczony przypadkiem Allegriego sprzed 5 lat gdzie sam szczekałem na niego, a potem jednak Max wykręcił spoko wyniki. Tutaj trzeba zachować się tak samo i dać nowemu szansę. Wiem, że były fakeny, wyzywanie Manciniego od pedałów, kazanie dziennikarce spieprzać z konferencji, ale to już przeszłość. Wyniki i zrealizowane cele w sezonie 19/20 powiedzą same za siebie. Powodzenia Maurizio! :)


ODPOWIEDZ