Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 14:55

Vincitore pisze:Di Marzio wjeżdża dzisiaj z Sarrim, który po finale Ligi Europy spotka się z Chelsea by omówić sytuację i pozostaje na szczycie naszej listy.

Najświeższa wrzutka od guru natomiast brzmi tak, że wszystko jest gotowe - scenariusz, zwroty akcji, główni aktorzy (Sarri, Inzaghi, Pocchettino), a teraz będzie tydzień ciszy i w oskarową noc statuetkę odbierze Pep Guardiola.

Jeden z naszych braci po szalu pokazał także wypowiedź Paraticiego o Guardioli swojemu znajomemu psychologowi z długim stażem, a ten nie miał wątpliwości, że nasz CEO kłamie jak z nut i jest wyraźnie poddenerwowany tym pytaniem, a regułka, którą wypowiedział była wcześniej przygotowana. O ile nie mam pewności odnośnie przyjścia Pepa, tak uważam podobnie. Paratici nie nauczył się jeszcze tak kłamać jak Marotta, który robił to optymalnie.
Z całym szacunkiem, ale brzmi to bajecznie śmieszne. Teraz wygląda na to, że do psychologa trzeba uderzać po wiadomości.

Zgodzę się, że nasi już wiedzą dobrze kto nas poprowadzi w przyszłym sezonie. Podejrzewam, że to ustalone już jest od spotkania z Maksiem, bo wątpię aby nie byli przygotowani na rozstanie bez odpowiedniego zmiennika ( a Maks już od dawna wiedział, że odejdzie tylko pewnie w mediach gadał specjalnie głupotki :whistle: )

Pytanie tylko czy to będzie Guardiola? Martwi mnie ten Maurycy. Trzeba czekać, ale czytanie tego o psychologu to już na prawdę desperacja :ok:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 15:01

Fabs podczas wczorajszych słow

hue hue


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 16:50

jackop pisze:Nie wiem czy porównania z Juventusem Betonowego Maksa jest w ogóle miarodajne, ale ok miał 1 sezon gdzie odpalił mu Higuain. Podobnie było z Romą, która skończyła wtedy nad Napoli i w której pruł na potęgę Dżeko.
A do czego byś porównał jak nie do własnego podwórka? Tak Roma w jednym z tych sezonów strzeliła 90.
jackop pisze:Ok, ale oba zespoły grają w słabej Serie A, gdzie każdy poza Juve ma ograniczone zasoby. Rok w rok powinniśmy kręcić wynik w okolicy 100 goli, no ale Allegri, Mityczna Wiosna itp.
Skoro Sarri mniejszym nakładem środków strzelał więcej bramek, to jest to jakiś argument w temacie ofensywnej gry.
100 bramek... Juventus zadaniowy, siermiężny, męczący 2-1 z Frosinone nigdy tego nie osiągnie. Cóż, legenda mitycznej wiosny upadła z hukiem przez ostatnie dwa sezony. Raczej było coś odwrotnego, im dalej w sezon tym gorzej. Tyle w temacie przygotowania zespołu do walki na trzech frontach. Szkoda strzępić ryja bo działa to na nerwy od samego pisania. Koniec, amen, nie ma.
Słowo klucz: we Włoszech. Okazało się, że super piłka Maurizio nie starczyła na Europę.
Sarri zalicza wyraźną tendencję spadkową, a jego koncepcja albo się posypała (po zmianie ligi na lepszą i bardziej konkurencyjną), albo świadomie z niej zrezygnował.
Czy ja wiem, póki co to Sarri 'awansował' do czołówki PL i przez ostatnie kilka lat zwielokrotnił swoje zarobki. Skłaniałbym się raczej ku tendencji wzrostowej. Że świadomie rezygnuje z czegoś, co nie działa - czy to wada? Allegri miał z tym duży problem w bieżącym sezonie.
Miał wygrać LM z Napoli? Wstydu tam nie robili i niejeden silniejszy rywal srogo poległ w Neapolu. Zakotwiczyli w elicie i jest to nie byle jakie osiągnięcie, biorąc pod uwagę, że klub nie ma imperialnych tradycji. Gdzieś jest limit umiejętności i w drabince nie nawojujesz z Ghoulamem, Hysajem, Albiolem, Reiną itp.
Tu nie chodzi o to jak to brzmi, tylko jak wyglądało na boisku. Hazard, Kante wciśnięty wyżej z musu, bo Jorginho musi najbardziej cofniętego i długo, długo nic.
Z tą tożsamością też nie trafiłeś, bo The Blues grali efektowniej i skuteczniej na początku, a z każdym kolejnym tygodniem koncepcja sypała się coraz bardziej. Kulminacją były bęcki najpierw od Bournemouth, a później od City na początku roku. Między 26 a 34 kolejką (porażka z LFC) zajmowali miejsca 4 lub 5. Szczęśliwie dla Sarrigo do pudła ostatecznie wystarczyły 3 remisy i wygrana. We wcześniejszym poście wyjaśniłem dlaczego.
Z tym Jorginho to fakt, jakieś włoskie zboczenie i pewna analogia do sytuacji Pjanica u nas.
Nowy kraj, nowe środowisko, nie wszystko mogło się udać. Były lepsze i gorsze okresy, ostatecznie trzecie miejsce jest. Nie kończysz na pudle w PL bo miałeś farta. To deprecjonowanie całej ligi, która na ten moment odjechała reszcie Europy. Super Poch skończył na czwartym, strzelając całe 4 bramki więcej od Chelsea.
Tak poza tym, to kim ta Chelsea ma straszyć oprócz Hazarda? Drewniak Giroud, przybłęda Higuain, starzejący się Willian, wieczny talent Kovacic, wypalony Fabregas. Kante, który jest kreowany na nie wiadomo kogo, w gruncie rzeczy to zawodnik "odbierz i podaj"... Skład solidny, ale to nie jest materiał na mistrza. Przystępowali do ligi jako 5. zespół poprzedniego sezonu nie czyniąc większych transferów. Ja bym raczej docenił to trzecie miejsce.
W Europie Sarri już teraz osiągnął więcej od np. Conte. Ten dwumecz z Benficą i finał w Turynie bez Juventusu... wstyd. To była kompromitacja pewnej myśli trenerskiej, a nie to co Sarri.
Hazard robił niesamowite rzeczy, co może dobrze rokować względem pracy z Ronaldo, Dybalą etc.
Na koniec; ja nie neguję tutaj potencjalnej kandydatury Sarriego (mimo że nie jest on szczytem marzeń), bo niezależnie od nowego trenera Juventus zdobędzie Scudetto (o co się założyłem), ale wkład jaki może wnieść w rozwój klubu w czasie swojej kadencji.
Ja też nie twierdzę, że Sarri to lepszy kandydat od Pepa czy cokolwiek takiego. Po prostu to dobry kandydat. Zarząd jest dość konserwatywny i nie jestem pewien czy są gotowi na ryzyko związane ze sprowadzeniem Guardioli. On chce dużej władzy i reszta ma tańczyć pod jego melodię.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 17:35

https://www.tuttosport.com/foto/calcio/ ... o_cos/?a=2

Te Tutto już przesadza z Tą dywersją.

Nic nie wiadomo, Sarri przed meczem LE, a Ci swoje.

Aż głupio to wygląda.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 18:55

Jedno jest pewniejsze niż przyjście Guardioli. To całe VS z Versilia na czele albo zrobi z siebie pośmiewisko i przynajmniej ja już nigdy nie będę informacji traktował stamtąd poważnie albo to oni wygrają te mercato jeżeli na prawdę przyjdzie Guardiola i będę śledził ich informacje na bieżąco.

Ktoś pisał że jutro mają być jakieś informacje. Czy to może Ci z VS czy ktoś inny?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 19:07

VS a konkretnie SethRollins21J : te osoby, które pod napływem informacji prasowych martwią się, że do Juve przyjdzie Sarri czy Inzaghi niech sobie tym nie zawracają głowy bo Continassa nie zobaczy na oczy ani Sarriego, ani Inzaghiego, ani Conte.

Są tylko dwa realne nazwiska : Guardiola lub Klopp.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 19:25

Dunio333 pisze: Ktoś pisał że jutro mają być jakieś informacje. Czy to może Ci z VS czy ktoś inny?
Nie pamiętam kto ale były informacje, że jutro może napłynąć dwuletni zakaz transferowy dla City.

Też jestem ciekaw jak się skończy ta batalia insajderów z dziennikarzami. Jeden użytkownik napisał, że jego przyjaciel pracuje na stadionie (ta osoba w dzieciństwie przyjaźniła się także z Marchisio). Według niego w kwestii nowego trenera w całym klubie podpisano klauzulę poufności. Co mnie ciekawi, to milczenie Agrestiego, który zawsze miał info z pierwszej ręki, bo przyjaźni się z ludźmi z działu medialnego w naszym klubie i sam poniekąd współpracuje. Nie posiada żadnych informacji w tak ważnym temacie czy jego również obejmuje klauzula? A może koledzy nie chcą sypać?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 19:30

To wszystko jest dziwne, tajemnica przybiera absurdalne rozmiary ale niczego nowego chyba się nie dowiemy ponadto co wiemy teraz. Pozostaje nam tylko czekać cierpliwie na tę mam nadzieję wielką niespodziankę.


Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 19:40

MRN pisze:
Są tylko dwa realne nazwiska : Guardiola lub Klopp.
Jeszcze niedawno zapewniałeś, że Guardiola done dealio, skąd nagle teraz dokooptowałeś Kloppa? :)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 19:49

Garreat pisze:Nie kończysz na pudle w PL bo miałeś farta. To deprecjonowanie całej ligi, która na ten moment odjechała reszcie Europy. Super Poch skończył na czwartym, strzelając całe 4 bramki więcej od Chelsea.
Nie mam jak tego udowodnić, ale stwierdzam, że nie śledziłeś tego sezonu PL i nie masz pojęcia o czym piszesz.
Garreat pisze:Kante, który jest kreowany na nie wiadomo kogo, w gruncie rzeczy to zawodnik "odbierz i podaj"...
Zdecydowanie nie.
MRN pisze:Są tylko dwa realne nazwiska : Guardiola lub Klopp.
Nie przywołuj na daremno nazwiska Jurgena Przenajświętszego :pray: Mój mózg może eksplodować jak skończymy z kimś innym.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 19:58

MRN pisze:To wszystko jest dziwne, tajemnica przybiera absurdalne rozmiary ale niczego nowego chyba się nie dowiemy ponadto co wiemy teraz. Pozostaje nam tylko czekać cierpliwie na tę mam nadzieję wielką niespodziankę.
I to wszystko dla wszemobecnego w gazetach Sarriego.

Jeżeli ten Neapolitański przegryw do nas trafi, to naprawdę stracę szacunek do Agnelliego.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 20:02

jackop pisze:Nie mam jak tego udowodnić, ale stwierdzam, że nie śledziłeś tego sezonu PL i nie masz pojęcia o czym piszesz.
Na pewno blisko nie śledziłem, ale w prawie każdej kolejce obejrzałem jakiś mecz, czasem dwa.
Sezon się skończył i tabela już nie ulegnie zmianie. Możemy przyjąć, że 3 miejsce Chelsea to fart. Z kolei czwarte Tottenhamu to kunszt Pochettino. Aha jeszcze moralne scudetto dla Napoli.
jackop pisze:Zdecydowanie nie.
Jakby był taki mega <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to nie tułałby się z Chelsea po LE. Hodować na pieniądze mogą sobie Hazarda. Wartość Kante będzie już tylko spadać (wiek).
Ostatnio zmieniony 27 maja 2019, 20:03 przez Garreat, łącznie zmieniany 1 raz.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 20:02

jackop pisze:
MRN pisze:Są tylko dwa realne nazwiska : Guardiola lub Klopp.
Nie przywołuj na daremno nazwiska Jurgena Przenajświętszego :pray: Mój mózg może eksplodować jak skończymy z kimś innym.
Największy finałowy frajer idealnie by pasował do naszego klubu i tradycji :D


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 20:13

Vanquish pisze:Jeszcze niedawno zapewniałeś, że Guardiola done dealio, skąd nagle teraz dokooptowałeś Kloppa? :)
Podałem źródło ;)
Wcześniej było Guardiola lub Conte..
Teraz jest Guardiola lub Klopp.
;)


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 20:15

A może Juve spodobał się zeszłoroczny boom na giełdzie dzięki efektowi CR7 i w tym roku koniecznie chcą to powtórzyć dzięki Pepowi ?

Ktoś tu pisał kilkanaście stron wcześniej
28 maja
Conte - Inter
Gasperini - Roma
Inzaghi - Milan


ODPOWIEDZ