Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 09:12

Na forum panuje mega hurraoptymizm jeśli to faktycznie Guardiola zostałby naszym trenerem. Gorzej, jeśli nasza drużyna nie będzie w stanie grać według jego filozofii, a wyniki będą gorsze niż te osiągane przez Allegriego.

Z trenerów łączonych z naszą drużyną najbardziej chciałbym zobaczyć Conte na naszej ławce. Dopiero jako plan B Guardiolę czy Pochettino. Jeśli miałby to być Sarri wolałbym Gasperiniego.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 09:19

Problem w tym, że tę filozofię trzeba im wpoić bo materiał do tej filozofii jest odpowiedni. City tez grało bez ładu i składu a teraz piłka chodzi jak po sznurku.
Jest optymizm bo wszystko wskazuje na to, że wszystko inne : koszulki, logo, trenerzy, sztab medyczny. Nawet jeżeli miałoby to się wiązać z gorszymi wynikami na początku ale w perspektywie zmianę mentalności i wyjście z marazmu to jestem na tak. Starsze pokolenie odchodzi z Juve, przychodzą nowi i jest szansa, że kunktatorstwo odejdzie wraz z tym pokoleniem a Pep młodych uformuje po swojemu. Rugani ( wierzę, że jeszcze odpali przy nowym trenerze ), Spinazzola, Cancelo, Kean, Berna, Can to młode chłopaki - reszta potrzebuje tylko spuszczenia ze smyczy bo nikt chyba nie ma wątpliwości, że tak D. Costa i Sandro potrafią grać ? O CR7 nie wspominam bo to inny wymiar.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 10:35

Tak jak mówi Mrn. Ja wierze ze Dybała - jeżeli zostanie to będzie u Pepa kotem. On z bezgłowego Sterlinga zrobił potwora.

Już nie mówiąc o tym jak będą pod jego wodza zachowywać się Sandro/Spina i Cancelo.

Mało kto o tym mówi ale Spina gdyby nazwał się Sandro, to już by wołali za niego 50. Facet po ciężkiej kontuzji grał pięknie, a tak jak 1v1 jechał z ludźmi - cos pięknego.

Nie chce mi się wierzyć czy Pep czy nawet ten przegryw Sarri odpalilby Pjanica.

Zastanawia mnie kogo Pep dorzuci.
Osobiście mysle ze jak mamy wydawać 70-80 milionów na Icardiego, to wole duet Kean-Higuain, a kasę uzyskana z innych przeznaczyć na 2 pomocników i stopera.

@Tuttosport - dzis znowu Sarri na okładce.

Tutto - Jeżeli chcemy Sarriego musimy zapłacić 5 milionów odszkodowania oraz przymusowo zakupić Żorżinjo.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 13:12

Widzę że spora część kibiców Juve jest zachwycona potencjalnym objęciem drużyny przez Pepa, w końcu to jeden z tych trenerów którzy przyczynili się do zmian w piłce i bezsprzecznie ścisłą światowa czołówka.
Osobiście mam jednak mocno mieszane uczucia co do jego przyjścia. Pozwolę sobie przedstawić subiektywne za i przeciw temu potencjalnemu "transferowi".
Plusy :
- Medialność klubu, po transferze Ronaldo sprowadzanie Guardioli jeszcze bardziej zwróciło by oczy świata niedzielnych oraz tych bardziej zaangażowanych kibiców na Juve.
- Styl gry, po minimalizmie Allegriego byłby to z pewnością mocny krok do przodu w stronę nowoczesnego futbolu.
- Umocnienie dominacji w lidze, w oparciu o to jak przebiegała jego kariera w Hiszpanii, Niemczech i teraz w Anglii, ligowi rywale zostali by zdystansowani o kolejne lata i mistrzostwo byłoby zapewnione pewnie w lutym/marcu. Pewnie głównie kwestią młócenia słabszych drużyn.
- Rewolucja kadrowa, znów subiektywnie w Juve przydało by się porządne wietrzenie szatni, nie takie odkładanie z roku na rok i łatanie. Osoba Guardioli pozwoliła by przyciągnąć najlepszych oraz tych z największym potencjałem, w dodatku nie koniecznie wiekowych zawodników. Wątpliwości odnośnie wykorzystywania potencjału zawodników (Dybala,Costa, Berna, Benta itp.) też pewnie niebyły by tak wyczuwalne jak miało to miejsce przy Maxie. Myślę że nawet po jego odejściu korzystali byśmy z tego jaką kadrę przygotował. Wiązało by się to na pewno z tym że nie jeden nasz ulubieniec poleciał by z klubu bez sentymentów.
- Dalszy rozwój klubu, czytelniejszych sygnałów dla świata, już się wysłać chyba nie da, oczywiście chodzi o Ronaldo i Pepa.

Mógłbym pewnie wypisać jeszcze wiele plusów ale myślę że takie oczywistości to jest w stanie napisać każdy kto choć trochę się piłką interesuje. Przechodząc do minusów a może bardziej moich wątpliwości co do Guardioli jako trenera Juve.

- Brak uniwersalności, po erze Allegriego kiedy zespół był bardzo elastyczny taktycznie i na najważniejsze mecze była ustalana często odrębna taktyka. Oryginalne pomysły taktyczne, Mandżukić na skrzydle, Barzagli na boku,Can w 3 obrony podczas rozgrywania i w pomocy w fazie obrony , pewnie często z braków kadrowych ale jednak. Guardiola wygląda na gościa który najchętniej grałby swoje czy na boisku 4-0(atakowanie przy takim wyniku ???, biedny Giorgio i inni minimaliści) czy przegrywają 1-2. Pod tym względem ten ruch wydaję się odrobinę brakiem konsekwencji w rozwoju i zmianą kierunku.
- Konieczność posiadania konkretnych zawodników kadrze, trochę zaprzeczę sobie w porównaniu do plusów. Obawiam się, że w kadrze Juve jest zbyt mało zawodników, którzy będą pasować Guardioli. Zaczynając od bramkarza przez wszystkie formacje w City przeszła prawdziwa rewolucja. Nie ma się co oszukiwać, że Juve stać na podobną rewolucje, bo nie stać. Będzie musiał lepić z tego co ma dokonując jednego, dwóch transferów i to przy sprzedaży któregoś z zawodników, o zachciankach typu Mahrez może zapomnieć. Mając w zasadzie jednego pomocnika operującego piłką, granie piłki absolutnej nie będzie łatwe dlatego już w tym okienku wydaję się wręcz niezbędne sprowadzenie pewnie dwóch pomocników, wątpię że Ramsey będzie wystarczający.
- Liga Mistrzów, nie chcę oceniać czasu z Bayernu ale skupić się na dwóch ostatnich porażkach City, Tottenham i Liverpool. W lidze te zespoły w odpowiadających sezonach zostały mocno zdystansowane, raczej nikt nie miał wątpliwości odnośnie faworyta. Kluby dobrze się znały, wiedzieli nawzajem co grają przeciwnicy i ta wiedza przemawiała na korzyść rywali Guardioli. W Serie A jest na tyle duża przewaga, że wydaję mi się że posiadanie kolejnego tak wielkiego atutu jakim jest Pep, nie jest konieczne do zwycięstwa. Czy w lidze mistrzów Pep dodaje coś ekstra? Jak dla mnie nie.
- Koszty, drożej się chyba nie da? Podatek gra na korzyść Juve ale i tak jestto najdroższa opcja.
- Konflikt, nie chce nawet myśleć co by się stało gdyby Ronaldo skonfliktował się a'la Ibra w Barcelonie. Odejścia Mandzukicia możemy być pewni w momencie przyjścia Pepa

Podsumowując była by to pewnością piękna chwilę i bardzo dobry moment dla Juve, przyjście takiego trenera, media by oszalały, pstryczek w nos Anglikom. Bardzo chętnie poczytałbym co macie do powiedzenia na temat głównie minusów, które przedstawiłem. Chętnie przekonam się że nie mam racji :) I niestety ale nie znam nikogo z klubu i nie napisze że Guardiola podpisany.
Fajnie że można sobie ponarzekać na ewentualność takiego transferu, nie porównam do Calcipoli bo jestem za młody żeby to obiektywnie ocenić ale już porównanie do początków Conte, sprowadzania Anelki czy Bendtnera pokazuje jaką drogę przeszedł ten klub.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 13:44

Jeśli przyjdzie, to mam nadzieję, że zrewolucjonizuje nasze sektory młodzieżowe, bo odkąd pamiętam ten aspekt leży i kwiczy. Oczekiwałbym, że wprowadzenie jego ludzi do struktur klubu przyniosłoby nam długofalowe korzyści. Pep ma oko do młodych zawodników.
Dempsej pisze:Odejścia Mandzukicia możemy być pewni w momencie przyjścia Pepa
Odpalił go z Bayernu i liczyłbym na powtórkę. Zdecydowanie na + :D
Dempsej pisze:- Konflikt, nie chce nawet myśleć co by się stało gdyby Ronaldo skonfliktował się a'la Ibra w Barcelonie.
Taki minus można wpisać przy nazwisku każdego szkoleniowca. Więcej konfliktów na linii trener-zawodnicy niż za Maksa mieć nie będziemy Obrazek Odpalenie Zlatana okazało się słuszną decyzją, bo sprowadzony za podobne pieniądze Villa wygrał z Barcą LM i Ligę.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2019, 13:49 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 13:48

- Brak uniwersalności, po erze Allegriego kiedy zespół był bardzo elastyczny taktycznie i na najważniejsze mecze była ustalana często odrębna taktyka. Oryginalne pomysły taktyczne, Mandżukić na skrzydle, Barzagli na boku,Can w 3 obrony podczas rozgrywania i w pomocy w fazie obrony , pewnie często z braków kadrowych ale jednak.
W Bayernie Pep słynął z kombinowania, czasem aż do przesady. Zaczynając od wyjściowych formacji (w ciągu jednego sezonu użył chyba 9), poprzez zmiany pozycji zawodnikom (Lahm w środku pola, Alaba na środku obrony, Robben na wahadle, Gotze na szpicy). To rotowanie być może było jedną z przyczyn niepowodzenia w LM, dlatego też w City trzyma się jednej formacji, chociaż w Anglii też zmienia zawodnikom pozycje np. ze skrzydłowego Bernardo Silvy zrobił potwora w środku pola i główny motor napędowy w tym sezonie, a z Gundogana registe/defensywnego pomocnika i wychodzi na tym bardzo dobrze. Może u nas zastosowałby podobny manewr z Bernardeschim.
Konieczność posiadania konkretnych zawodników kadrze, trochę zaprzeczę sobie w porównaniu do plusów. Obawiam się, że w kadrze Juve jest zbyt mało zawodników, którzy będą pasować Guardioli.
Tu też nie do końca sie zgodze. Jednym z głównych argumentów przeciwko Allegriemu było to, że nie wykorzystuje potencjału ofensywnego i wysokich umiejętności technicznych u wielu graczy. Pomijając drewniaków, których Pep pozbyłby się już pierwszego dnia pracy w klubie (Mandzukic, Khedira, Matuidi, De Sciglio) mamy piłkarzy o dobrym wyszkoleniu technicznym którzy powinni się dość dobrze odnajdywać w ofensywniejszym i bardziej kombinacyjnym futbolu.
- Liga Mistrzów, nie chcę oceniać czasu z Bayernu ale skupić się na dwóch ostatnich porażkach City, Tottenham i Liverpool. W lidze te zespoły w odpowiadających sezonach zostały mocno zdystansowane, raczej nikt nie miał wątpliwości odnośnie faworyta. Kluby dobrze się znały, wiedzieli nawzajem co grają przeciwnicy i ta wiedza przemawiała na korzyść rywali Guardioli. W Serie A jest na tyle duża przewaga, że wydaję mi się że posiadanie kolejnego tak wielkiego atutu jakim jest Pep, nie jest konieczne do zwycięstwa. Czy w lidze mistrzów Pep dodaje coś ekstra? Jak dla mnie nie.
Tak na prawde żaden trener nie daje gwarancji na LM. Allegri, Klopp, Simeone czy właśnie Guardiola... Co ich łączy? Dwie rzeczy. Są to znakomici trenerzy o bardzo bogatym warsztacie. Świetni taktycy, którzy mieli ogromny wpływ na to jak ich zespoły się prezentowały, zawodnicy realizowali nakreślony przez nich plan niemalże perfekcyjnie, każdy wiedział co ma robić. I wszyscy Ci trenerzy przegrali z wfistą Zidanem, którego jedyną bronią są wrzutki i utrzymywanie świetnej atmosfery poprzez bycie dobrym wujkiem dla piłkarzy.
- Konflikt, nie chce nawet myśleć co by się stało gdyby Ronaldo skonfliktował się a'la Ibra w Barcelonie. Odejścia Mandzukicia możemy być pewni w momencie przyjścia Pepa
Akurat uważam że Ronaldo i Pep dogadali by się bez problemu. Obaj są tytanami pracy, maniakami którzy mimo iż należą do najlepszych w swoim fachu to wciąż mają głód bycia lepszym i doskonalenia się na każdym kroku. Co do Mandzukicia - Guardiola jest chyba jedyną nadzieją na to, że pozbędziemy się Chorwata w trybie natychmiastowym.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 13:55

Dempsej pisze: - Konflikt, nie chce nawet myśleć co by się stało gdyby Ronaldo skonfliktował się a'la Ibra w Barcelonie.
Tutaj akurat problemem Ibry był Messi. Ibra grając na 9tce strzelał więcej goli od Messiego ale Messi zażyczył sobie gry na 9tce (oczywiście Guardiola się zgodził) i Ibra został cofnięty niżej. U nas tego problemu nie ma, bo Ronaldo nikt nigdy nie odsunie na inną pozycję, bo nie ma drugiej takiej gwiazdy u nas. Także spokojnie, tym przykładem bym się nie kierował, bo to trochę inna sytuacja.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 14:06

Adrian27th pisze: Tutto - Jeżeli chcemy Sarriego musimy zapłacić 5 milionów odszkodowania oraz przymusowo zakupić Żorżinjo.
Piszą co chcemy. Nie po to odwalaliśmy Maxa, by brać chłopa od niego gorszego. Takie to mądre, że Chelsea ma bana i co? Odda piłkarza nie mogąc kupić kolejnego? :facepalm:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 14:16

Dempsej pisze:- Konieczność posiadania konkretnych zawodników kadrze, trochę zaprzeczę sobie w porównaniu do plusów. Obawiam się, że w kadrze Juve jest zbyt mało zawodników, którzy będą pasować Guardioli.
Szczęsny, Cancelo, Sandro, Chiellini, Bonucci (bo Pep musi mieć rozgrywającego obrońcę), Can, Pjanić, Ramsey, Dybala, Berna, Costa, Kean, Ronaldo - całkiem niezły szkielet ;)
Dempsej pisze:Zaczynając od bramkarza przez wszystkie formacje w City przeszła prawdziwa rewolucja. Nie ma się co oszukiwać, że Juve stać na podobną rewolucje, bo nie stać. Będzie musiał lepić z tego co ma dokonując jednego, dwóch transferów i to przy sprzedaży któregoś z zawodników, o zachciankach typu Mahrez może zapomnieć.
Myślę, że Serie A w przeciwieństwie do PL (gdzie jeśli odpuścisz na moment to wypadasz z TOPu) jest ligą która pozwoliłaby Pepowi "budować" zawodników, zamiast stawiać na "gotowce" za gruby hajs. Z nostalgią wspominam czasy, kiedy Barca nie wydawała takich kosmicznych pieniędzy jak dzisiaj, więc Pep łatał kadrę głównie graczami La Masii. Pedro, Jeffren, Krkić, dos Santos, Afellay, Delofeu, Cuenca, Tello to zawodnicy, którzy przewinęli się przez formację ataku. Jedni grali mniej, drudzy więcej, ale pomysł i taktyka Guardioli przykrywała ich niedoskonałości tak dobrze, że niektórzy wydawali się Niepokonanymi Tytanami. Drugie tyle mógłbym można by napisać o środku pomocy.

Byłoby pięknie, gdyby Hiszpan podczas budowy autorskiego projektu wrócił do korzeni. Naszej doświadczonej i dość wiekowej kadrze przydałoby się kilku młodziaków z potencjałem jak np. Joao Felix, którzy pod okiem Pepa mogliby rozwinąć się jak Pogba.

Marzenia :whistle:
Ostatnio zmieniony 26 maja 2019, 14:19 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 14:17

Wojtek pisze:...
A jeśli odsunie na bok dla dobra klubu, dla własnej filozofii? Autorski pomysł Guardioli kontra pragnienie największej gwiazdy. Jak pewnie wielu z nas uważa Dybala na środku ataku jako fałszywą 9 to trochę mógłby namieszać. Nie ma co chyba jednak tak daleko wybiegać i tworzyć potencjalnych konfliktów. Jest to wielka indywidualność i jak mówił Ibra w swojej biografii, lubi on atmosferę uczniów i mistrza. Jackopma też rację żaden trener nie gwarantuje braku konfliktów.
Baczu pisze:...
Odpisze akapit po akapicie.

Czyli nowe ustawienie zawodników, nowe pozycje też występują u Guardiolii to bardzo cieszy :)
Może nie napisałem tego dokładnie tak jak chciałem w zasadzie nie ważne jak wyjdzie drużyna Pepa zawsze jest to gra absolutna i na tym się ona opiera. Sporą zaletą Juve Allegriego było to że nie wiadomo czego się spodziewać.

Uważasz że nasza pomoc ( włąściwie w przypadku Pepa trzeba pisać o kadrze) jest wystarczająco kreatywna i potrafi kompletnie zdominować przeciwnika? Myślę że do listy zagrożonych odejściem, można dopisać Ruganiego, Chielliniego(Kompany też miał ciężki początek), Cana czy Bernardeskiego ze względu na wolne podejmowanie decyzji.

Ale musisz przyznać że z wszystkich tych trenerów największy komfort pracy miał właśnie Guariola w City i jego drużyna przegrała czy to z Kloppem czy z Pochettiono.

Co do Ronaldo bardziej chodzi mi o gwiazdę którą jest, lub która może przyjść do klubu i popaść w konflikt odpoczątku.
Co do etosu pracy pełna zgoda.

Jackop
Dopisze tylko że mam pewne wątpliwości czy Juve pozwoliło by tak głęboko wejść takiej ekipie w struktury klubu aby zażądali oni młodzieżą.
W odpowiedzi do drugiego posta to widzisz że różnie widzimy przyszłość niektórych piłkarzy.
No i jednak nie mamy zaplecza w postaci La Masii,chyba że ona też nie była aż tak znana przed Guardiolą


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 15:31

Uważasz że nasza pomoc ( włąściwie w przypadku Pepa trzeba pisać o kadrze) jest wystarczająco kreatywna i potrafi kompletnie zdominować przeciwnika? Myślę że do listy zagrożonych odejściem, można dopisać Ruganiego, Chielliniego(Kompany też miał ciężki początek), Cana czy Bernardeskiego ze względu na wolne podejmowanie decyzji.
Uważam że połowa naszej obecnej pomocy nadaje się do czegokolwiek (Pjanic, Can i pół Bentancura, bo chłopak wyraźnie ma potencjał ale nie ma za bardzo kto go nakierować). Pjanic w tym sezonie mi na nerwach grał tylko nieco mniej niż Cuadrado, Bonucci czy Mandzukic, ale wszyscy wiedzą że nie grał na optymalnej dla siebie pozycji. Odpowiednio pokierowany byłby dużym wzmocnieniem dla naszego środka pola. Can ma potencjał na bycie topowym defensywnym pomocnikiem i myślę że w takiej roli widziałby go Guardiola, takiego drugiego Javiego Martineza który może z powodzeniem zagrać na środku obrony. Bentancur na mundialu pokazał się z dobrej strony, w Juve miał przebłyski, ale brakowało mu ciągłości i regularności. Mamy solidnego Ramseya. Potrzebujemy jednego topa na którego powinniśmy rozbić bank, by nasza pomoc wyglądała zupełnie inaczej niż dziś. Bo czy pomoc w składzie Pogba-Can-Ramsey/Pjanić wygląda dużo gorzej niż skład drugiej linii w Realu, Barcelonie czy Liverpoolu?
Sporą zaletą Juve Allegriego było to że nie wiadomo czego się spodziewać.
Niestety przez ostatnie dwa sezony wszyscy już wiedzieli czego się spodziewać po Juventusie. ;)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 15:39

Dempsej pisze:Jackop
Dopisze tylko że mam pewne wątpliwości czy Juve pozwoliło by tak głęboko wejść takiej ekipie w struktury klubu aby zażądali oni młodzieżą.
W odpowiedzi do drugiego posta to widzisz że różnie widzimy przyszłość niektórych piłkarzy.
No i jednak nie mamy zaplecza w postaci La Masii,chyba że ona też nie była aż tak znana przed Guardiolą
@Sorek21 stronę wcześniej wrzucił świetny artykuł na ten temat. Polecam ;)

Coś z tą naszą szkółką trzeba zrobić, a Guardiola wie z czym się to je, dodatkowo mając prawdopodobnie odpowiednich ludzi i kontakty. Spodziewałbym się, że pracując Barcelonie (Hiszpania, Portugalia, Brazylia Argentyna), Bayernie (Europa Centralna) i City (Wyspy Brytyjskie, Holandia, Belgia, Francja) europejski i południowo-amerykański rynek był przetrząsany regularnie w poszukiwaniu talentów.

Jak pisałem wcześniej, nie oczekiwałbym natychmiastowych efektów, ale liczył na długoterminową strategię dzięki której za 3-5 lat pojawiliby się w pierwszej drużynie zawodnicy 19-20letni o statusie wychowanka w Serie A i Lidze Mistrzów. W przeciwieństwie do reszty od lat cierpimy na brak talentu i rodzynek Kean tego nie zmienia.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 16:36

mrozzi pisze:Dodał zdjęcie Pepa i napisał w komentarzach, że sprawa pewna w 95%.
Mnie odpisał dziś na fejsie :"Nie jest pewne, że Guardiola przyjdzie ale jest bardzo duża szansa :ok: "

Jego słowa.


Obrazek
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 16:39

A tymczasem jeden z userów VS, który ma zweryfikowane info przez moderatorów wrzucił:

Prawdziwym celem Juve jest Klopp.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 16:44

Gdzieś już pojawiało się takie info ale on nie chce podobno jeszcze odchodzić z Liverpoolu, nie wygrał majstra a jak Pep odejdzie z MC to będzie miał duża szansę.
Mnie się wydaje, że sprawa chyba wokół Pepa się zakręciła bo co : zwolnili Maxa, spotkali się i wspólnie - i co teraz ? Takiego ryzyka nie podejmowaliby, widocznie pojawiła się nieoczekiwanie niepowtarzalna szansa i gdyby teraz z niej nie skorzystali to ktoś mógłby ich później uprzedzić, Agnelli musiał coś wiedzieć bo to ważna figura w Europie...


Obrazek
ODPOWIEDZ