Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2019, 20:42

binio pisze: Panowie, trener już jest. Nie ma innej opcji. Nikogo nie szukamy.

Natomiast właśnie Poche byłoby chyba najłatwiej wyciągnąć i gdyby nie różne doniesienia stawiałbym na niego.

Guardiola to mission impossible jak już pisałem, ale VS mówi inaczej, więc kto wie.
Też uważam, że mamy już wybranego nowego trenera aczkolwiek z jakichś dziwnych przyczyn (może właśnie chęci zarobienia na giełdzie) jeszcze go nie ogłosiliśmy oficjalnie.
Odnośnie Pochettino, to uważam, iż wyciągnięcie go z Totków to zadanie na takim samym poziomie trudności jak Guardiolę z City, bo obaj mają ważne kontrakty i pracują w najlepszej lidze na świecie, gdzie praktycznie co kolejkę masz jakiegoś trudnego rywala, bo nawet ekipy z dołu tabeli potrafią stawić czoła gigantom. Na dodatek ciężko wyciągnąć jakiegokolwiek piłkarza z ekipy, którą włada Daniel Levy, więc tak samo będzie z ich szkoleniowcem, który wyciska max z tego zespołu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2019, 20:47

Real właśnie potwierdził już czwarty transfer tego lata a my dalej bez trenera :giveup:


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2019, 20:50

Wojtek pisze:Real właśnie potwierdził już czwarty transfer tego lata a my dalej bez trenera :giveup:
Przygotowania ruszają koło 10 lipca, transfery będą, spokojnie.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2019, 20:51

19 pisze:
Wojtek pisze:Real właśnie potwierdził już czwarty transfer tego lata a my dalej bez trenera :giveup:
Przygotowania ruszają koło 10 lipca, transfery będą, spokojnie.
Wiem, że będą, ale im prędzej tym lepiej.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2019, 20:57

Fajnie to wyglada - Real jedzie z transferami a my z ręką w kiblu. Swoją droga kupili Mendego z OL wiec do nas emeryt Marcelo w miejsce Sandro lub Cancelo. Super - zapowiada się świetny sezon


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2019, 20:59

Ja jakoś dzisiaj od rana cały czas miałem wrażenie i coś mi w głowie siedziało, że to nie będzie Guardiola. Za dużo tych zaprzeczeń od niego. Po co by miał aż tak zaprzeczać co parę dni. Z Sarrim znowu też mi śmierdzi to zwlekanie, ale jakbym w tej chwili ktoś mnie pytał o zdanie, to powiedziałbym że to nie będzie Pep. :afraid:


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2019, 21:05

Czy tylko mnie męczy już to czekanie na nowego trenera? Po co te szopki i tajemnice? Niech ogłaszają szybko jak ktoś konkretny jest ( a po za głosami Pepa i Maurycego nie mówi się wiele). Boje się, że zaskoczą nas negatywnie jakąś bombą w stylu Giampaolo czy inny Di Francesco. Wtedy by się wszystko zgadzało...słabe stroje, słaby trener, resztę sami sobie dopiszcie ( to taki niby czarny scenariusz) :whistle:


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2019, 21:05

Przemo90 pisze:Fajnie to wyglada - Real jedzie z transferami a my z ręką w kiblu. Swoją droga kupili Mendego z OL wiec do nas emeryt Marcelo w miejsce Sandro lub Cancelo. Super - zapowiada się świetny sezon
Wygląda na to, że Mendy będzie w rotacji z Marcelo (Reguilon wylatuje, niestety). Także Brazylijczyk raczej nie opuści Madrytu w tym okienku.


1902 Para Siempre

Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2019, 21:13

Z drugiej strony pomyalcie... Chcielibyscie np. Sarriego 3tyg temu i miec spokoj, czy poczekac jeszcze np. z 3tyg i miec Guardiole ?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2019, 21:14

San Holo pisze:We Włoszech mógłby zrobić różnicę...
Raz już zrobił i wystarczy :whistle:
Przemo90 pisze:Fajnie to wyglada - Real jedzie z transferami a my z ręką w kiblu.
Tak jak większość Europy. Nie ma co sugerować się ruchami Królewskich bo tam lista była jasno określona w momencie ponownego zakontraktowania Zidane'a: Militao, Hazard, Jović, Mendy, Pogba/Eriksen. Taki był warunek, więc nie ma znaczenia kiedy zostali podpisani. Z resztą będąc na miejscu DSa Realu nie skakał bym z radości bo FFP trzeba przestrzegać, a teraz każdy będzie chciał wyrwać niechcianych za czapkę gruszek na wypożyczenie. Oczekiwane kwoty pojawiające się w hiszpańskich mediach to według mnie nierealny kosmos.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2019, 21:22

jackop pisze: Z resztą będąc na miejscu DSa Realu nie skakał bym z radości bo FFP trzeba przestrzegać, a teraz każdy będzie chciał wyrwać niechcianych za czapkę gruszek na wypożyczenie. Oczekiwane kwoty pojawiające się w hiszpańskich mediach to według mnie nierealny kosmos.
Spokojnie, my nie Barca by oddawać swoich za bezcen :P Perez już kombinuje, jak opchnąć kilku zbędnych graczy za sensowną kwotę, za półdarmo na pewno nie będziemy sprzedawać.

Co do Mourinho - skoro Conte z przeszłością w Juventusie przechodzi do Interu i żyje, to The Special One nie powinien się obawiać transferu w drugą stronę :cooler:


1902 Para Siempre

Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2019, 21:23

Wojtek pisze:
19 pisze:
Wojtek pisze:Real właśnie potwierdził już czwarty transfer tego lata a my dalej bez trenera :giveup:
Przygotowania ruszają koło 10 lipca, transfery będą, spokojnie.
Wiem, że będą, ale im prędzej tym lepiej.
Czemu niby im prędzej tym lepiej? Czy dziś, czy 9 lipca - kompletnie bez znaczenia.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2019, 21:27

wojczech7 pisze:
Wojtek pisze:
19 pisze:
Przygotowania ruszają koło 10 lipca, transfery będą, spokojnie.
Wiem, że będą, ale im prędzej tym lepiej.
Czemu niby im prędzej tym lepiej? Czy dziś, czy 9 lipca - kompletnie bez znaczenia.
Racja, czy dziś czy 9 lipca to bez znaczenia, ale czy dziś czy 20 sierpnia to już będzie miało znaczenie. Najlepiej mieć do zgrupowania kompletną kadrę, a na to się nie zapowiada.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2019, 21:28

wojczech7 pisze:
Wojtek pisze:
19 pisze:
Przygotowania ruszają koło 10 lipca, transfery będą, spokojnie.
Wiem, że będą, ale im prędzej tym lepiej.
Czemu niby im prędzej tym lepiej? Czy dziś, czy 9 lipca - kompletnie bez znaczenia.
Wielkie transfery mają to do siebie że dopóki nie ma oficjalki to nie ma nic zaklepane, bo nagle wchodzi nowy klub i wywala lepszymi warunkami i koniec z umów słownych, więc dlatego lepiej sprowadzić wcześniej niż później piłkarzy bo potem może się okazać że ktoś Ci podbierze piłkarzy z Twojej listy.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2019, 21:29

Panowie, jak ktoś cytuje wypowiedź, to naprawdę musi umieszczać w niej miliard cytatów z całego wątku?

Do cholery, ogarniajcie swoje odpowiedzi, bo się robi kibel, to po 1, po 2, to nie temat transferów Realu, więc dyskutujcie gdzie indziej i nie zaśmiecajcie tego tematu.

Cristina Cubero: Guardiola odmówił, ale zapewnił że po kontrakcie z City chce przyjść do nas.
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2019, 21:32 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 1 raz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
ODPOWIEDZ