Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 15:56

Poprostu pisze:
28 maja 2021, 15:35
Po oficjalce miałeś zrezygnować i przerzucić się na Atalante czy coś więc po co Ci #? :bye:
Zmieniłem zdanie...
Przerzucam się na Sassuolo.


Dobra słowo się rzekło. Spadam. Ale wrócę, wrócę w 2025 (ewentualnie zastrzegam sobie prawo do wcześniejszego powrotu, aby świętować rozwiązanie kontraktu z Allegrim).
Na JP wpadnę od czasu do czasu poczytać temat o kontuzjach (dobra robota Dragon, teraz będziesz miał jej więcej).

Trzymajcie się i pamiętajcie #CynicznyJuventus #PełnaKontrola #CzekamNa2025


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 16:04

Każdego szkoda, ale podejrzewam, że codziennie będzie czytał i będzie go krew zalewała. Brawa dla @poprostu, że pamiętał o jego obietnicy.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 16:28

No nic, staje się to niestety faktem. Dam szansę na 5 pierwszych meczów Serie A by sprawdzić, czy będzie jakakolwiek różnica w tym, co prezentuje nam Allegri. Inaczej sam przestanę oglądać i widzę, że nie jestem w tym jedyny :prochno:. Oby nam tylko nie naciskał na ściąganie średniaków/wyrobników jak MDS, który był przecież jego wymysłem.

Powodzenia Max, w każdym razie.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 16:40

To Scudetto, dzięki abdykacji Conte, wraca do Turynu. Podobnie jak krwią płaczące oczy.
Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Agnelli totalnie udowodnił, że jest pajacem.
Tak wszyscy chcieli “Wybitnego Stratega z Toskanii” aż z podkulonym ogonem, za to wyleniały na łbie, wraca do Turynu. Śmiech.

Tak z siebie wyrzyguje bo nie mogę uwierzyć w ten Latający Cyrk Włoskiego Playboya.
Juventus umarł kiedy odszedł Del Piero.


:allegri: na śmietnik
Regulus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2007
Posty: 145
Rejestracja: 04 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 16:54

Bobby X pisze:
28 maja 2021, 16:40
To Scudetto, dzięki abdykacji Conte, wraca do Turynu. Podobnie jak krwią płaczące oczy.
Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Agnelli totalnie udowodnił, że jest pajacem.
Tak wszyscy chcieli “Wybitnego Stratega z Toskanii” aż z podkulonym ogonem, za to wyleniały na łbie, wraca do Turynu. Śmiech.

Tak z siebie wyrzyguje bo nie mogę uwierzyć w ten Latający Cyrk Włoskiego Playboya.
Juventus umarł kiedy odszedł Del Piero.
Patrz Marcello Lippi.


K.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2004
Posty: 676
Rejestracja: 17 lutego 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 16:56

Bobby X pisze:
28 maja 2021, 16:40
Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
Jeśli już to: "Do tej samej rzeki nie można wejść dwukrotnie"

Heraklitowi nie chodziło o to, żeby nie robić tego samego. Tylko o to, że każde doświadczenie jest inne.


Obrazek
IL_Serpente

Interista
Interista
Rejestracja: 26 maja 2018
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2018

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 17:12

Podzielam zdanie czesci osob i mysle ze to fatalny wybor. Z Allegrim bedzie to samo co 2 lata temu. Mysle ze Juventus powinien ewoluowac dalej z nowym pomyslem a nie z betoniarka Allegriego. Dziwie sie ze nie probowano sciagnac Zidana bo byla ku temu okazja i to moglby byc strzal w 10. Inter zaryzykowal z Inzaghim i czas pokaze czy ryzyko sie oplacilo.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 17:16

jackop pisze:
28 maja 2021, 15:45
szczypek pisze:
28 maja 2021, 15:33
jackop, czy dostanę pozwolenie na ponowne wprowadzenie do obiegu #AllegriOut?
Masz moje błogosławieństwo.

Wychodzi na to, że zrobiliśmy dwa kroki w tył, żeby zrobić... trzeci krok w tył. Uwielbiam ten klub :snack:
I trochę sobie w tym tyle postoimy. Ciekawe ile się będą te gówniane decyzje ciągnąć.


Marian50

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2006
Posty: 179
Rejestracja: 24 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 17:30

Okropnie czyta się ten temat.Ten podział na zwolenników i przeciwników Allegriego i wzajemne kłótnie,płacze,obrażanie Allegriego i Agnelliego,wygrażanie typu : "przestanę kibicować",albo "przestanę oglądać Juve po kilku meczach jeżeli będzie...". Kurde ile Wy macie lat? :D
Zarząd dokonał takiego wyboru,nie mamy na ten wybór wpływu.Nie jest najważniejsze na czyje wyjdzie,kto jest za Allegrim,a kto przeciw.Wszyscy kibicujemy temu samemu klubowi,i teraz nie pozostaje nic innego jak zobaczyć co będzie dalej.Nie dzielmy się na jakieś pieprzone obozy za lub przeciw,i zachowajmy spokój i kulturę w postach.


Mlleko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2014
Posty: 22
Rejestracja: 05 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 17:39

Marian50 pisze:
28 maja 2021, 17:30
Okropnie czyta się ten temat.Ten podział na zwolenników i przeciwników Allegriego i wzajemne kłótnie,płacze,obrażanie Allegriego i Agnelliego,wygrażanie typu : "przestanę kibicować",albo "przestanę oglądać Juve po kilku meczach jeżeli będzie...". Kurde ile Wy macie lat? :D
Zarząd dokonał takiego wyboru,nie mamy na ten wybór wpływu.Nie jest najważniejsze na czyje wyjdzie,kto jest za Allegrim,a kto przeciw.Wszyscy kibicujemy temu samemu klubowi,i teraz nie pozostaje nic innego jak zobaczyć co będzie dalej.Nie dzielmy się na jakieś pieprzone obozy za lub przeciw,i zachowajmy spokój i kulturę w postach.
Człowieku już dawno nauczyłem się czytać posty z uśmiechem na twarzy. Tutaj jest 80% znawców, którzy wiedzą lepiej jak zarządzać Juventusem. Musisz to zrozumieć :).
Nowy stary trener i już zaś nie mogę się doczekać nowego sezonu. Zobaczymy co to będzie.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 17:40

IL_Serpente pisze:
28 maja 2021, 17:12
Podzielam zdanie czesci osob i mysle ze to fatalny wybor. Z Allegrim bedzie to samo co 2 lata temu. Mysle ze Juventus powinien ewoluowac dalej z nowym pomyslem a nie z betoniarka Allegriego. Dziwie sie ze nie probowano sciagnac Zidana bo byla ku temu okazja i to moglby byc strzal w 10. Inter zaryzykowal z Inzaghim i czas pokaze czy ryzyko sie oplacilo.
Pytanie, czy Zidane byłby lepszym wyborem. On co prawda Realowi po Benitezie potrafił dać impuls, jakiego chyba nikt się nie spodziewał, ale to nie jest tak, że to trener idealny. W zasadzie wielu kibiców Realu zarzuca mu to samo, co my Allegremu - nieatrakcyjny futbol, brak jakiegoś wypracowanego stylu i zbytnie przywiązanie do niektórych nazwisk. Wiadomo, można powiedzieć, że Zidane ma cztery triumfy w LM, a Allegri żadnego, ale nie oszukujmy się, z Ramosem, Varanem, Carvajalem, Marcelo, Kroosem, Modriciem, Benzemą i Ronaldo łatwiej było tam odnosić sukcesy niż z piłkarzami, których miał do dyspozycji Maksiu.

Można oczywiście mówić, że to byłaby jakaś nowa próba, czyli teoretycznie robienie kroku do przodu, a nie wracanie do punktu wyjścia, ale czy faktycznie Zidane sprawdziłby się jako budowniczy w drużynie w rozsypce? Ciężko powiedzieć.

Pożyjemy, zobaczymy. Tak czy inaczej, nie ma chyba drugiego klubu, który tak żyłby przeszłością jak Juventus. Powrót Allegrego, wcześniejsze powroty Buffona, Bonucciego i Moraty, niechęć do rozstania się z Chiellinim i ciągłe podchody pod Pogbę każą mi przypuszczać, że wbrew temu, co mówi Agnelli, jego Juventusu wcale nie napędza patrzenie w przyszłość, tylko jakieś sentymentalne spoglądanie z rozrzewnieniem w przeszłość.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 17:44

Alexinhio-10 pisze:
28 maja 2021, 17:16
jackop pisze:
28 maja 2021, 15:45
szczypek pisze:
28 maja 2021, 15:33
jackop, czy dostanę pozwolenie na ponowne wprowadzenie do obiegu #AllegriOut?
Masz moje błogosławieństwo.

Wychodzi na to, że zrobiliśmy dwa kroki w tył, żeby zrobić... trzeci krok w tył. Uwielbiam ten klub :snack:
I trochę sobie w tym tyle postoimy. Ciekawe ile się będą te gówniane decyzje ciągnąć.
Dopóki Andrea Agnelii jest prezydentem ;) Facet się kompletnie pogubił. Ale mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle jak przeczuwam, jak zwykle człowiek się łudzi, mimo że wie jak to jeszcze niedawno wyglądało. Choć pierwsze plotki o Chiellinim, Bonuccim czy Pjaniciu optymizmem nie napawają, na szczeście to tylko plotki. Gorzej wywiad Allegriego z marca, tam niestety brak już wątpliwości, że coś się bardzo zmieni :facepalm: Nie sądziłem, że te koszmary wrócą i to jeszcze tak szybko (żeby nie było, za Sarriego czy Pirlo lepiej nie było, po prostu człowiek się łudził, że w końcu się to zmieni, a z Allegrim ciężko w to wierzyć i to jeszcze kontrakt na 4 lata :facepalm: )

Cóż, mimo wszystko powodzenia Max, zaskocz sceptyków, w tym mnie.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 17:49

2x nie wchodzi się do tej samej rzeki tak? Pamiętacie takiego gościa jak Lippi? Trapattoni czy ze starych czasów Parola?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 17:54

Marian50 pisze:
28 maja 2021, 17:30
Okropnie czyta się ten temat.Ten podział na zwolenników i przeciwników Allegriego i wzajemne kłótnie,płacze,obrażanie Allegriego i Agnelliego,wygrażanie typu : "przestanę kibicować",albo "przestanę oglądać Juve po kilku meczach jeżeli będzie...". Kurde ile Wy macie lat? :D
Zarząd dokonał takiego wyboru,nie mamy na ten wybór wpływu.Nie jest najważniejsze na czyje wyjdzie,kto jest za Allegrim,a kto przeciw.Wszyscy kibicujemy temu samemu klubowi,i teraz nie pozostaje nic innego jak zobaczyć co będzie dalej.Nie dzielmy się na jakieś pieprzone obozy za lub przeciw,i zachowajmy spokój i kulturę w postach.
Dzięki temu forum jeszcze żyje ;) Rażącego braku kultury nie stwierdziłem :dontknow:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 18:20

Regulus pisze:
28 maja 2021, 16:54
Bobby X pisze:
28 maja 2021, 16:40
To Scudetto, dzięki abdykacji Conte, wraca do Turynu. Podobnie jak krwią płaczące oczy.
Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Agnelli totalnie udowodnił, że jest pajacem.
Tak wszyscy chcieli “Wybitnego Stratega z Toskanii” aż z podkulonym ogonem, za to wyleniały na łbie, wraca do Turynu. Śmiech.

Tak z siebie wyrzyguje bo nie mogę uwierzyć w ten Latający Cyrk Włoskiego Playboya.
Juventus umarł kiedy odszedł Del Piero.
Patrz Marcello Lippi.
Błagam nie porównuj don Marcello to Allegrego. To wstyd.


:allegri: na śmietnik
ODPOWIEDZ