Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
goodman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 października 2013
Posty: 63
Rejestracja: 08 października 2013

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:59

TURBOPAWEL pisze:Oczywiście nie mam z nikogo beki, kto witał Pepa. Głosy pochodziły ze źródeł, które wcześniej podawały rzetelne informacje. Nie wiem dlaczego atakujecie tych użytkowników.
Amen.

Ilość jadu jaka się tu wylewa w stronę ludzi, którzy poświęcili swój czas na przekazywanie (TAK, PRZEKAZYWANIE) informacji z VS, jest po prostu przytłaczająca. Takimi postami Przemo90, BobbyX i reszta tej wesołej ferajny kompromitujecie się dużo bardziej niż taki MRN który po prostu uwierzył w to co działo się na VS, a razem z nim ja i część tego forum. Pokazujecie jakimi impotentami umysłowymi jesteście.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:00

Czy ja Cię obraziłem ? Napisałem na Ciebie coś obraźliwego ? Ostatnio już mi coś zarzuciłeś, zwróciłem Ci uwagę to przyznałeś mi rację. Teraz robisz znowu to samo zarzucając mi coś czego n ie zrobiłem.
Nie nie jest mi wstyd bo wrzucałem informację z włoskiego forum, poświęcając swój czas.

To, że się po mnie jedzie to mnie nie przejmuje tylko to, że zarzuca się mnie coś czego nie zrobiłem. No i przewidziałem tę sytuacje bo jakiś czas temu napisałem :
"Jeżeli Pep nie zostanie trenerem to będę sam przeciw wszystkim, jeżeli okaże się, że zostanie trenerem to stanie obok mnie wielu bo sukces ma wielu ojców".


Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:01

Jak już inter może nam poprzeszkadzać, to jest koniec świata.

Mam nadzieje, że zarząd przeprowadzi dobre transfery i nie mam tutaj na myśli Chiesy. Boję się, że Sarri może mieć marne wymagania co do zakupu nowych piłkarzy i naściągają nam "talentów" z Włoch.


///

"Paratici widziany na Majorce" - na pewno dogrywa Pepa.
"Małżonka Pepa wynajęła Lexusa na rok" - to już jest pewne, że Pep trenerem Juve.
"Sarri widziany u boku Paraticiego" - zwykłe pogaduszki.

:D :D

///

W te całe VS przestałem wierzyć w zeszłym roku, jak jakiś "guru" podał info że Pogba wraca do Juve.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:05

Skoro działaliśmy tyle czasu w sprawie Sarriego czemu nawet nie próbowaliśmy zakontraktować Gaspa?


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:10

Przemo zachowujesz się jak jakiś gimbus.
Dzięki wszystkim, którzy poświęcali swój czas i informowali nas o doniesieniach z każdych źródeł. Liczę na podobną aktywność w temacie transferów ;) Teraz jak już mamy trenera to pewnie zaczną pojawiać się bardziej konkretne informacje.
pan Zambrotta pisze:w końcu będzie można oglądać mecze Juve.
:ok:


#AllegriOut
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:17

Jak rok temu było o Ronaldo, to nikt nie wieszał psów na łącznikach, a teraz tak? Puknijcie się w puste łby, bo chłopaki tłumaczyli info z VS.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:18

Haris pisze:Skoro działaliśmy tyle czasu w sprawie Sarriego czemu nawet nie próbowaliśmy zakontraktować Gaspa?
a w czym on jest lepszy od Sarriego ? Jedynie idzie mu dobrze to w Atalancie, bo w interze klapa i promuję młodych bo musi to robić, taka polityka klubu, nie umywa się do Sarriego.

Jestem zdziwiony dlaczego w Chelsea tak go chętnie wywalili, musiał być jakiś kwas w środku, ale to nie 1 taki, bo Conte też tak pogonili. Sarri zrobił tam swietny wynik. 3 miejsce, lepsze od Tottków, finał jakiegoś pucharli ligi gdzie chyba przegrali po karnych i wygrana LE składem bez szału. W sumie osiągnął lepszy wyniki od Pocha którego każdy tutaj traktuje jak Boga. :uklon:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:28

Haris pisze:Skoro działaliśmy tyle czasu w sprawie Sarriego czemu nawet nie próbowaliśmy zakontraktować Gaspa?
Nie po to dokonał historycznego wyczynu z Atalantą aby w takim momencie ich opuścić i przedłużył kontrakt. Gdzieś wyczytałem wcześniej ( nie na VS ), że zarząd nie bierze jego kandydatury z powodu...wieku i to nie jest moja radosna twórczość bo zarząd postawił na wymianę pokoleniową dlatego kandydatura Sarriego tez odpadała. Nie wiem, może coś poszło nie tak ale Gasperiniego przyjąłbym chętnie. Nie twierdzę, że jest lepszym trenerem od Sarriego ale nie przypominam sobie tak niestosownych wypowiedzi z jego strony jakie wyszły od Sarriego. Ale ok, nie będę osadzał...jeżeli Allegri nie miał łatwego życia po wypominaniu bramki Muntariego to co się będzie działo teraz ?


Obrazek
pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:31

I bardzo dobrze, że to Sarri bo już poważnie obawiałem się że trenerem zostanie beztalencie Guardiola. Wtedy o uszatku moglibyśmy całkowicie zapomnieć.


Orochimaru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 55
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:32

Nie udzielałem się nigdy na forum, ale przy tej gównoburzy, która tu szaleje postanowiłem coś napisać.
Temat nowego trenera śledziłem codziennie i z wielkim przejęciem przede wszystkim ze względu na doniesienia które przekazywał m.in. MRN. Rozsądek podpowiadał - Sarri, dusza romantyczna - Pep.
Mamy Sarriego - ok. Mogło byc gorzej
Te dni to przede wszystkim była dobra zabawa - lepsza niż oglądanie Juve w tym sezonie i za to chciałem serdecznie podziękować tym, którzy czynnie udzielali się w tym wątku

Oddzielny akapit należy się Panu Przemo. Teksty o siedmioletniej córce, pisiorskich reformach &#8230; moja rada - nie pisz po alkoholu !


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:55

pan Zambrotta pisze:w końcu będzie można oglądać mecze Juve.
Chelsea 2018/19 i Neapolu 2017/18 to Ty nie oglądał widzę :D


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
amaru8310

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 października 2007
Posty: 10
Rejestracja: 31 października 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 22:01

Dzięki koledzy za poświęcony czas i emocje z wyborem nowego trenera. Bardzo wierzyłem i marzylem że będzie Pep ale niestety stało się inaczej. Jestem mocno zawiedziony bo nie obchodzi mnie styl gry a zdobyte trofea i nieważne czy to będzie Coppa Italia czy inne a z Sarrim nie mamy takiej gwarancji mam gdzieś drugie miejsce w lidze ale piękny styl. Pożyjemy zobaczymy ale ten facet w ogóle nie pasuje mi na trenera Juventusu. Pozdrawiam Was koledzy a hejtujacy was niech spier...


TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 22:02

wagner pisze:
pan Zambrotta pisze:w końcu będzie można oglądać mecze Juve.
Chelsea 2018/19 i Neapolu 2017/18 to Ty nie oglądał widzę :D
coś więcej może dodaj ?

bo ja widzę że zrobił tam najlepsze wyniki od lat :)) a styl ? na pewno lepszy od naszego z ostatnich sezonów.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 22:10

Byłem negatywnie nastawiony do Sarriego jako trenera Juve, jestem nadal. Jednak mam nadzieję, że mnie pozytywnie zaskoczy jak pierwsze sezony Maxa.
Boję się tylko czy będzie w stanie zapanować nad szatnią.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 22:11

TheDreamer pisze:bo ja widzę że zrobił tam najlepsze wyniki od lat :)) a styl ? na pewno lepszy od naszego z ostatnich sezonów.
Nie będę się rozpisywał. Pamiętam gre Neapolu 2015/16 pamiętam 2017/18, oglądałem i Chelsea 2018/19. Napiszę tylko tyle, że Sarri ze swoim charakterystycznym stylem też stał się po czasie minimalistą, ale nie wszyscy byli tego świadkami, nie wszyscy chcą to przyjąć do wiadomości. Myślę, że po czasie i Sarriball ludziom obrzydnie. Ale to już niech każdy doświadczy sam po czasie, ale pisząc o pięknej dla oka piłce to tak jakbym wspominał pierwszy sezon Allegriego w Juve, też był atrakcyjny. Był. Słowo klucz.

W przypadku stylu to, mi osobiście, nie to w tym trenerze przeszkadza.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 22:11 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
ODPOWIEDZ