Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Juve4ever10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:12

Sarri to duzo mniejsze zlo niz Allegri. A moze sie okaze, ze Sarri to wybitny trener, potrzebowal tylko odpowiedniego srodowiska a jestem zdania, ze Juve jako klub moze sprawic, ze wejdzie na poziom up. Jestem umiarkowanie zadowolony. Lepszy Sarri niz Mourinho czy Inzaghi. Conte po tym jak wybral Inter jest u mnie skreslony definitywnie. Szkoda, ze nie Poche, na Guardiole czy Kloppa nie liczylem. Sarri nie jest zlym wyborem. Bedziecie jeszcze cofac swoje slowa Ci co rzucaja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na Sarriego...


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:15

MRN pisze:Nie chodzi o pepunio jest nasz bo to biorę na klatę ale zarzuciłeś mi coś czego nie napisałem i w internecie nie powinno się takich zwrotów używać. Teraz przeproś, usuń tamten wpis albo podaj cytat, proste ? Ja nie mam problemów z przeproszeniem kogoś, zrobiłem to nie zraz więc czekam...
Mnie jeszcze jak i innych użytkowników negujących Pepa nie przeprosiłes. Nie znalazłem tez od godz 14.30 na forum Twojego oświadczenia w sprawie kupy z Pepusiem wiec nie kozacz mi tutaj bo Twoją wiarygodność jak i to całe VS należy zaorać a Ty powinieneś zniknąć z tego forum co najmniej na rok przynajmniej jeśli chodzi o dział Mercato. Sorry ale moja 7 letnia córka jest bardziej wiarygodna jak ty i ci Twoi guru na VS na czele z Momblano


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:19

MRN pisze:Dlaczego, zabawa i emocje są pierwszorzędne ale poczekajmy bo nagle okazuje się że Sarri podpisze w poniedziałek :czytaj:

Według Vendetta Bianconera zainteresowanie Sarrim to blef :prochno:
Guardiolę potwierdzają dziś najbardziej poważani guru na VS i nawet goleador się pojawił pewny swoich źródeł. No sam jestem ciekaw kto wyjdzie zwycięsko z tej wojenki.
Faktycznie poważni. Co teraz te"poważne" źródła podają na VS?


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:23

Mam nadzieje, że ofensywni piłkarze w naszej drużynie najwięcej zyskają na przyjściu Sarriego.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:25

Jeeeezu, jeszcze tu siedzicie? Dorosłe chłopy a przepychają się jak jakieś karyny... Chluśnijcie sobie, zajarajcie gibonka i wrzućcie na luz, bo aż przykro to się czyta.


Obrazek
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:28

@MRN powiedz mi czy Ci tak cywilnie nie jest wstyd ani głupio ? Jak się z tym czujesz ? Nadal siedzisz na VS i się nakręcasz ? Ile ty masz ogólnie lat ? Gimba skończona czy w trakcie ? Nie wiem ci wy teraz tam macie po tych pisiorskich reformach ? Chyba nadal podstawówka


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:30

O Matko. Serio nie macie większych problemów w życiu? Ktokolwiek z nas miał wpływ na to kto zostanie trenerem? Maxa mieliśmy wszyscy dość i odetchnęliśmy z ulgą po jego zwolnieniu, bo pewien cykl dobiegł końca.
Wielu z nas uwierzyło w Pepa (ja także), bo sporo na to wskazywało, ale coś nie zagrało. "Moje" źródło też wskazywało, że musi się stać dramat, by Guardiola do nas nie dołączył.
Jest Sarri, no i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> tam. Nic już nie zmienimy. Kilku piłkarzy odejdzie, kilku przyjdzie.
Mam nadzieję, że ta zmiana trenera wyjdzie nam na dobre i nie zatęsknimy za Maxem.
A Wy <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wyluzujcie trochę, zachowujecie się jakby jeden z drugim Wam matkę zgwałcił.
Ja się świetnie bawiłem podczas śledzenia tych newsów, także wielkie dzięki wszystkim, którzy w tym uczestniczyli.
Okazało się, że VS i ich guru to syf, a Włosi to bajkopisarze. Nie warto wierzyć w cokolwiek, również tym "uznanym" mediom.
Pozostaje śledzić juventus.com w oczekiwaniu na oficjalki :ok:


TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:34

Co za poziom... niektórzy tutaj tylko czekali na info o trenerze żeby to pocisnąć innym userom, nic innego tylko same prowokacje ... dorośli ludzie. Wstyd :facepalm: :facepalm:

Ja ze swojej strony dziękuje MRN i innym userom którzy to podawali informacje nt nowego trenera, nie czepiam się, nie prowokuję, mimo że sam się podpaliłem na Pepa, to nie mam teraz żadnych pretensji do nikogo, bo wiedziałęm że są oni tylko pośrednikami i niczego sami nie obiecują. Dzięki panowie i mam nadzieję, że dalej będziecie dzielić się z nami informacjami, mimo że kilku poparzonych (patrz. Przemo90) wylewają tutaj swoje żale i kompleksy.

Jakaś akcja z Guardiolą musiała być, bo nie wierze, że to wszystko było zmyślone, ale tak czy siak jestem zadowolony z Sarriego. Nowy Juventus, ofensywny i grający miłką piłkę dla oka, po tylu latach nie mogę się doczekać.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:39

@Przemo90. Ja rozumiem frustrację, ale jesteśmy prawie rówieśnikami. Weź że się chłopie ogarnij bo jak na starego konia to odwalasz gimbuzjade prima sort.

Mnie zależy na dobru naszego klubu nie mniej niż Tobie ale na Boga - it's just a game. A zachowujesz się co najmniej jakbyś wzywał do linczu MRNa i innych jemu podobnych.

Przekazywanie informacji z VS to nie przestępstwo. Co innego Cabrini, który chciał mnie zrobić na hajs. Miejmy rozeznanie w takich błahych sprawach.

Nie dajmy się zwariować. Powtarzam po raz kolejny, nie wierzę, że Pep był przez nas brany na poważnie bo:
1) Nie stać nas na niego
2) Nie stać nas na jego transfery
3) Potrzebujemy trenera, który mordę trzyma króciutko i robi swoje.

Wystarczyło znać te trzy fakty i od razu posty MRNa traktowałem jako zakąskę do wieczornego piwka. Więc teraz bez spiny daje kredyt zaufania Maurycemu.

A z naszego zarządu i władz po raz kolejny heheszki.


Atraud

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 kwietnia 2019
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwietnia 2019

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:40

Przemo90 pisze:@MRN powiedz mi czy Ci tak cywilnie nie jest wstyd ani głupio ? Jak się z tym czujesz ? Nadal siedzisz na VS i się nakręcasz ? Ile ty masz ogólnie lat ? Gimba skończona czy w trakcie ? Nie wiem ci wy teraz tam macie po tych pisiorskich reformach ? Chyba nadal podstawówka
Wow, chłopie, skończ. Tylko się pogrążasz i jest mi ciebie serdecznie żal. Zaczął się tydzień wstydu? A kim ty w ogóle jesteś, żeby się przejmować tobą i twoim zdaniem? Jakimś noname, który praktycznie nic nie wnosił do tematu, ale teraz ostro szczeka, bo inni nie mieli racji/byli zbyt pewni swojego zdania, no fajnie, wyrocznia się znalazła.
Chłopaki trochę się posprzeczali, jedni byli za swoimi źródłami, drudzy za swoimi. Jedni mieli racje, drudzy nie, jak widać większość sprawę uznała za zamkniętą. Ty nic nie wnosiłeś do tematu, a szczekasz najwięcej. Generalnie nie rozumiem tego wjazdu na źródła insiderskie, jak już pare osób zdążyło zauważyć - tym razem wtopili, ale innym razem wtope mogą zaliczyć źródła mainstreamowe, choć tym nie wypomina się aż tak bardzo, a wtop mieli od groma.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:46

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sobie na priv.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 20:54 przez D-Rose, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:47

Ale się kartki posypią :D



Rugani lubi dzisiejszą deycjze.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:47

Atraud pisze:
Przemo90 pisze:@MRN powiedz mi czy Ci tak cywilnie nie jest wstyd ani głupio ? Jak się z tym czujesz ? Nadal siedzisz na VS i się nakręcasz ? Ile ty masz ogólnie lat ? Gimba skończona czy w trakcie ? Nie wiem ci wy teraz tam macie po tych pisiorskich reformach ? Chyba nadal podstawówka
Wow, chłopie, skończ. Tylko się pogrążasz i jest mi ciebie serdecznie żal. Zaczął się tydzień wstydu? A kim ty w ogóle jesteś, żeby się przejmować tobą i twoim zdaniem? Jakimś noname, który praktycznie nic nie wnosił do tematu, ale teraz ostro szczeka, bo inni nie mieli racji/byli zbyt pewni swojego zdania, no fajnie, wyrocznia się znalazła.
Chłopaki trochę się posprzeczali, jedni byli za swoimi źródłami, drudzy za swoimi. Jedni mieli racje, drudzy nie, jak widać większość sprawę uznała za zamkniętą. Ty nic nie wnosiłeś do tematu, a szczekasz najwięcej. Generalnie nie rozumiem tego wjazdu na źródła insiderskie, jak już pare osób zdążyło zauważyć - tym razem wtopili, ale innym razem wtope mogą zaliczyć źródła mainstreamowe, choć tym nie wypomina się aż tak bardzo, a wtop mieli od groma.

Pisałem miesiąc temu, ze trenerem będzie Sarri i wtedy zostałem zrównany z ziemia przez &#8222;lepiej zorientowanych&#8221;. Przepraszam sle wtedy jak byłem obrażany to nikt nie stanął w mojej obronie a teraz tworzycie grupę wsparcia dla łączników VS ?


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:49

Weszły te ulgi podatkowe na 5 badajże lat. Więc skoro teraz nas nie stać na trenera z topu to kiedy? Rozumiem, macie racje mówiąc o Guardioli i o tym, że nie wygrał niczego od kilku lat, ale nie oszukujmy się, on przyciąga sponsorów, on przyciąga o wiele więcej kibiców, bo jego grę aż chce się oglądać. A konkurencja nie śpi, Inter może nie ma takiej paki jak Juve, ale myślę, że będzie parę przeszkód w tym sezonie mając Sarriego. Inter może nam trochę poprzeszkadzać.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:55

A ja szczerze mówiąc nie jestem w ogóle zdziwiony tej gówno urzy, to musiało się tak skończyć. MRN jak i paru innych tutaj miało bardzo butne wypowiedzi, każde info o Sarrim ripstowalo głupimi docinkami jak to inni się nie znają. MRN w pewnym momencie przestał podawać w ogóle źródło mamiąc niektórych chyba tutaj że to on jakimś guru jest :D

Ogólnie kolejny przykład, jak mrozzi czy inny adrian27th i ich poglądy i próby oceny sytuacji są brutalnie weryfikowane przez rzeczywistość i zawsze ciepło się robi w serduszku jak ich gęby się rozstrzaskuja o krawężnik.


Witaj Sarri, im więcej ludzi tutaj płacze, tym więcej pewności że będzie dobrze :) w końcu będzie można oglądać mecze Juve.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ