Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:19

Goleador stracił wszystkie przywileje i nie może postować na VS.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:19

Może ktoś zapodać cytaty forumowych posłańców tak bardzo pewnych Guardioli w Juve. Piękny materiał na stopkę :laugh:

Oprócz meczu otwarcia wart obejrzenia będzie wyjazd do Neapolu.

@up szkoda że tutaj nie można zastosować takich środków 😉


:allegri: na śmietnik
pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:29

Proszę, 21 maja: http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... ht=#963520
MRN pisze:Panowie i Panie, wiadomość od Versilii : to się dzieje, Pepuś jest nasz, Pepunio do nas należy :happy:

To się naprawdę dzieje... :beer:

GDM...ha ha ha...
DiMarzio i Agresti wciąż dobre info :uklon:

O aroganckich gościach z zespołu ”Pepunio jest nasz 100% done deal” szkoda nawet pisać.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 17:30 przez pepiczek, łącznie zmieniany 1 raz.


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:30

Poprostu pisze:Goleador stracił wszystkie przywileje i nie może postować na VS.
MRN również powinien dostać zakaz postowania na JP.
Guardiola już podpisał, jak nie już to jutro albo za tydzień. Wszystko przemawia za Pepem. Nawet burzowa pogoda nad Polską :laugh:
Sarri w dresie z petem jaki Lippi z cygarem i też w dresie :cwaniak:


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:33

jak dla mnie to dobrze, Sarri to swietny fachowiec mimo wszystko co do Guardioli dalby nam pewnie jeszcze wiekszy marketing, ale czy on jest az takim znakomitym szkoleniowcem? czy bylaby to gwarancja czegokolwiek wiecej procz scudetto? w Bayernie i City wiecej kompromitacji europie niz osiagniec


wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:34

tą decyzją dostaliśmy w ryj od zarządu


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:35

wongier pisze:tą decyzją dostaliśmy w ryj od zarządu
Chyba Ty 🤭


:allegri: na śmietnik
wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:38

Bobby X pisze:
wongier pisze:tą decyzją dostaliśmy w ryj od zarządu
Chyba Ty 🤭
:bravo: :bravo: :bravo:

Niezły dojazd. Poziom dyskusji leminga.

Koleszka pokazuje fucka kibicom , obraża kobiety itd. itp

To nie jest wejście na wyższy poziom


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:39

No i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Koniec telenoweli, teraz czas na okienko i obserwowanie pracy nowego trenera. Niecierpliwie czekam też na pierwszą konferencję Maurizio. Nadzieje były mocno rozbudzone, jednakże zbyt często ten Sarri się pojawiał aby całkowicie go bagatelizować. Czy będzie ładny styl i przy tym wyniki, czy szybciutko zatęsknimy z Maxem, okaże się wkrótce. Na pewno emocji nie zabraknie.


.....no i co....jak trzeba, to...

Forza Sarri!


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:41

wongier pisze:
Bobby X pisze:
wongier pisze:tą decyzją dostaliśmy w ryj od zarządu
Chyba Ty &#129325;
:bravo: :bravo: :bravo:

Niezły dojazd. Poziom dyskusji leminga.

Koleszka pokazuje fucka kibicom , obraża kobiety itd. itp

To nie jest wejście na wyższy poziom
Pomyłka napinaczu, jestem dumnym beneficjentem 500 plus. Ten koleżka dla mnie i za mnie może być nawet polskim księdzem. Skoro dla Ciebie jest to tak ogromny problem życiowy to współczuję.
Bardzo jestem ciekaw jak będzie grał Juventus pod jego wodzą i nigdy nawet przez sekundę nie babrałem się w nasieniu myśląc o Pepuniu.


:allegri: na śmietnik
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:41

Jak Sarri trenrował Napoli a Max nas, to marzyłem o takim trenerze w Juve. Po info o Pepie to wiadomo że będzie płacz i lament, ale Panowie dajmy nowemu trenerowi chociaż jeden sezon i wtedy go oceniajmy.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:44

Bobby X pisze:
wongier pisze:
Bobby X pisze: Chyba Ty &#129325;
:bravo: :bravo: :bravo:

Niezły dojazd. Poziom dyskusji leminga.

Koleszka pokazuje fucka kibicom , obraża kobiety itd. itp

To nie jest wejście na wyższy poziom
Pomyłka napinaczu, jestem dumnym beneficjentem 500 plus. Ten koleżka dla mnie i za mnie może być nawet polskim księdzem. Skoro dla Ciebie jest to tak ogromny problem życiowy to współczuję.
Bardzo jestem ciekaw jak będzie grał Juventus pod jego wodzą i nigdy nawet przez sekundę nie babrałem się w nasieniu myśląc o Pepuniu.

Nie będę tego komentował :bravo: :bravo: :bravo:
Ale chyba Ty się napinasz ja stwierdzam fakty.
Nie mówię o grze ale to co trenejro prezentuje poza boiskiem.


Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:46

Większość z nas jest załamana nowym trenerem, ale hej, gdyby nie ploty o Pepie to bylibyśmy zachwyceni Sarrim. Ja jestem zdania, że pomoże on nam rozwinąć się w ofensywie. Prawie nam zabrał majstra z kadrą Napoli więc kto wie co zdziała u nas. Skoro trzymamy się nadal tak tego modelu włoskiego to bardzo bym chciał zobaczyć u nas Barellę. Przypomina mi on trochę Vidala. Myślę, że ktoś taki mocno trzymałby naszą pomoc w ryzach.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:46

Nie oglądałem nazbyt często Napoli Maurizio, ale wiem, że zawsze dość konkretnie musieliśmy się z nimi szarpać, gdzie oni tak na dobrą sprawę mieli 12stu zawodników. Nie wiem, Allegri nauczył mnie pokory. Cieszę się, że w końcu mamy trenera i wierzę, że ten sezon będzie znakomity.

Z ciekawości sprawdziłem jacy piłkarze polubili post o Sarrim na instagramie Juve. Jeśli kogoś to interesuje, są to:

Pjanic, Dybala, Bonucci, Costa, Szczesny oraz...partnerka Cristiano, Georgina. :whistle: Być może ktoś jeszcze, kogo nie obserwuję osobiście. Wiadomo, to tylko social media, więc to zwykła ciekawostka, nie zabijcie od razu.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:48

Bobby X pisze:Może ktoś zapodać cytaty forumowych posłańców tak bardzo pewnych Guardioli w Juve. Piękny materiał na stopkę :laugh:

Oprócz meczu otwarcia wart obejrzenia będzie wyjazd do Neapolu.

@up szkoda że tutaj nie można zastosować takich środków &#128521;
Ja to zrobię tylko muszę mieć chwile posiedzieć przed kompem - narazie pije sobie whiskey na pełnym słoneczku. Nie tylko MRN było ich chyba z 4 i jeden taki ****** który mi mocno pojechał - tego pierwszego wyciągnę na forum. Wg mnie tacy fanatycy VS już sami sobie karierę przekreślili na tym forum a w szczególności w dziale Mercato.
Dwóch chciało zaistnieć i mieć fame a strzelili sobie w kolano. Ja to już powtarzałem kilkanascie razy - nigdy mi nie chodziło o to ze wrzucają te informacje o Pepie - to było nawet miłe bo nigdy nie chce mi się siedzieć na VC i grzebać na tym forum (wole TT) ale ta ich pewność - mam 35 lat - tak tak 90 w nicku to nie mój rocznik - i w życiu jednego się nauczyłem - można być pewnym tylko śmierci podatków i ze po nocy nastąpi dzień - dzieciaki musza jeszcze trochę dorosnąć i nabrać doświadczenia życiowego


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
ODPOWIEDZ