Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 16:27

Koniec telenoweli. Sarri w Juve 🚬⚪️⚫️Neapolitańskie serca krwawią. Kolega z Neapolu mówił, że dla nich to gorsze niż transfer Higuaina. Sarri od początku był opcją nr 1. Temat Pepa nigdy nie był realny.Sondowali Conte, ale CR7 powiedział, że jak przyjdzie Antonio to on odejdzie.
COOOOO? :laugh: :laugh:


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 16:27

Czy wiadomo coś na temat opłat dla Chelsea?


Obrazek
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 16:35

Alexinhio-10 pisze:
Przemo90 pisze:Alexinho-10 - nie rozumiesz o co mi chodzi - wróć ponad 100 kart w tył zobaczysz jak wyznawcy insiderskich Bogów z VS mających info od samej sekretarki Nedveda czy jakiegoś kierowcy Andrei wyśmiewali i szydzili z ludzi piszących ze wątpią w Pepa i obstawiających Conte lub Sarriego.
Jakby został Pep to oni by teraz cisnęli tych wszystkich wg nich ciemniakow którzy są w epoce kamienia łupanego i nie korzystają z nowego pewnego źródła jakim jest VS a siedzą cały czas na przestarzałym TT i obserwują wpisy Sky Goal Italia czy Di Marzo. Gdzie oni teraz są ? Jeden pisał końcem Maja ze Pepunio nadchodzi a drugi chciał już temat na forum zakładać Pep - trener Juventusu.
Mam straszny polew z nich wszystkich jak i tych kretynow na VS. Z mojego Twittera wywaliłem już Momblano i kilku pajaców pewnych Pepa.
A tak swoją droga - obstawiałem Sarriego śle liczyłem po cichu na Pochetino. W Pepa nigdy nie wierzyłem. Sarri nie jest złym trenerem - może nam dać LM jeśli będziemy grać jak Napoli 3 lata temu. Brakuje kilku elementów do naszej układanki w postaci De Ligta i Pogby czy Icardiego. Zakładam ze Cancelo i Dybała zostaną.
Ja to rozumiem, tyle ze zachowujesz sie teraz w takim razie gorzej od nich ;)

Jakos przyjscie Sarriego z miejsca obnizylo moje nadzieje na topowe transfery. Z Pepem byloby to oczywiste.

Plus jest taki, ze jesli za rok/dwa zwolni sie trener z topu, to nie bedzie wiekszych problemow zeby Sarriego pozegnac.
No właśnie chyba zbyt wiele tej kasy nie mamy wiec trener za 7 baniek / Max chciał chyba 11 czy 12. Jeśli kupimy topa to ze sprzedaży. Może wyłuskaja z 50 baniek z budżetu. Co tego chyba druga rata za CR7 w tym roku ma być płacona


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 16:40

Należy życzyć nowemu trenerowi samych sukcesów :) Narzekanie na kogoś kto nawet nie poprowadził jednego treningu jest głupotą.


Juve per sempre sara...!!!!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 16:43

Marina zdradzila w wywiadzie, że Sarri chciał wrócić do Włoch, by być blisko swoich rodziców.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 16:45

Jeżeli faktycznie zwiększymy ceny biletów o 20 % dla Sarriego to łande pustki będą na stadionie.


E: Sarri będzie miał w końcu szanse dać Scudetto swojemu ukochanemu Napoli.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 16:55 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 16:48

Nie gadaj, że Ronaldo nie wypełni czterdziestotysięcznika xD A Sarri czy Allegri na ławce... dla kibiców przychodzących na stadion to najmniej istotne.


1902 Para Siempre

Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:01

Sarri to dobry trener, jestem nawet zadowolony, ale trochę mi przykro, że ta zawikłana historia i zagadka, którą żyliśmy przez miesiąc miała najłatwiejsze zakończenie. Przeszliśmy taki kawał drogi by nie zobaczyć tego czego chcieliśmy.

Jak ktoś czyta VS i guru obstających przy Pepie to niech da znać co mają do powiedzenia, mi już szkoda czasu, dość go tam - jak widać - zmarnowałem.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:04

Nie wiem czy oglądaliście mecze Chelsea w tym sezonie ale daleko było temu do "ładnej dla oka gry" nie wiem skąd jakieś legendy o Sarrim jako gwaranta ładnej gry. Jestem mega zaniepokojony.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:05

prezes3c pisze:Nie wiem czy oglądaliście mecze Chelsea w tym sezonie ale daleko było temu do "ładnej dla oka gry" nie wiem skąd jakieś legendy o Sarrim jako gwaranta ładnej gry. Jestem mega zaniepokojony.



Polecam obejrzeć.


Fed2012

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2013
Posty: 58
Rejestracja: 19 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:07

mrozzi pisze:Marina zdradzila w wywiadzie, że Sarri chciał wrócić do Włoch, by być blisko swoich rodziców.
60 letni chłop i chce być blisko mamy i taty :-) Ale to Włochy, tam ten trend przywiązania do rodziców jest bardzo silny. Sam Buffon kiedyś w wywiadzie palnął, że gdy skończył 30 lat to musiał wyjść spod skrzydeł rodziców i trzeba było wreszcie zacząć decydować o wielu sprawach samodzielnie :-) :-) :-) :-) Nie pamiętam z jakiej okazji był ten wywiad i nie wiem o co mu konkretnie chodziło, ale wpisuje się we włoski trend ;)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:08

Fed2012 pisze:
mrozzi pisze:Marina zdradzila w wywiadzie, że Sarri chciał wrócić do Włoch, by być blisko swoich rodziców.
60 letni chłop i chce być blisko mamy i taty :-) Ale to Włochy, tam ten trend przywiązania do rodziców jest bardzo silny. Sam Buffon kiedyś w wywiadzie palnął, że gdy skończył 30 lat to musiał wyjść spod skrzydeł rodziców i trzeba było wreszcie zacząć decydować o wielu sprawach samodzielnie :-) :-) :-) :-) Nie pamiętam z jakiej okazji był ten wywiad i nie wiem o co mu konkretnie chodziło, ale wpisuje się we włoski trend ;)
Bardziej chodziło o to, że Sarri ma już wiekowych rodziców i chce być przy nich i się nimi opiekować. Widzisz coś w tym złego?


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:13

Poprostu pisze:
Fed2012 pisze:
mrozzi pisze:Marina zdradzila w wywiadzie, że Sarri chciał wrócić do Włoch, by być blisko swoich rodziców.
60 letni chłop i chce być blisko mamy i taty :-) Ale to Włochy, tam ten trend przywiązania do rodziców jest bardzo silny. Sam Buffon kiedyś w wywiadzie palnął, że gdy skończył 30 lat to musiał wyjść spod skrzydeł rodziców i trzeba było wreszcie zacząć decydować o wielu sprawach samodzielnie :-) :-) :-) :-) Nie pamiętam z jakiej okazji był ten wywiad i nie wiem o co mu konkretnie chodziło, ale wpisuje się we włoski trend ;)
Bardziej chodziło o to, że Sarri ma już wiekowych rodziców i chce być przy nich i się nimi opiekować. Widzisz coś w tym złego?
Rok temu gdy decydował się na Londyn rozumiem, że był w stanie ich poświęcić? To żaden, żaden argument.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:14

Bycie trenerem i opieka nad rodzicami to chyba ciężki temat. Popieram obawy pumexa, który porównuje przypadek Sarriego do Ancelottiego. Mam nadzieję, że będziemy się mylić ale za tego fakena i wszystkie słowa o Juve będzie miał ciężko. A ja tracę nadzieję na to, że kiedykolwiek będzie inny trener niż włoski bo tylko Agnelli dawał taką nadzieję a przynajmniej tak myślałem do tej pory.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 20:48 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Fed2012

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2013
Posty: 58
Rejestracja: 19 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 17:18

Poprostu pisze:
Fed2012 pisze:
mrozzi pisze:Marina zdradzila w wywiadzie, że Sarri chciał wrócić do Włoch, by być blisko swoich rodziców.
60 letni chłop i chce być blisko mamy i taty :-) Ale to Włochy, tam ten trend przywiązania do rodziców jest bardzo silny. Sam Buffon kiedyś w wywiadzie palnął, że gdy skończył 30 lat to musiał wyjść spod skrzydeł rodziców i trzeba było wreszcie zacząć decydować o wielu sprawach samodzielnie :-) :-) :-) :-) Nie pamiętam z jakiej okazji był ten wywiad i nie wiem o co mu konkretnie chodziło, ale wpisuje się we włoski trend ;)
Bardziej chodziło o to, że Sarri ma już wiekowych rodziców i chce być przy nich i się nimi opiekować. Widzisz coś w tym złego?
Na pewno jest w stanie zapewnić im fachową opiekę, poza tym pewnie jest jeszcze inne rodzeństwo, wnuki itp. Włoskie rodziny są z reguły bardzo liczne. Capello też miał podobny problem, gdy prowadził Real Madryt w 2006/07, podobno źle się czuł i często wracał do Włoch i mówiła to jego....mama. Osoby tego pokroju są zamożne i mają środki do zapewnienia fachowej opieki i raczej nie mają czasu opiekować się rodzicami przy prowadzeniu klubu sportowego.


ODPOWIEDZ