Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:51

Gajer czy dres podczas meczów? :D


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:52

Proszę niech ktoś sprawdzi co tylko Ci żartownisie z vs piszą teraz? Że spokojnie jutro ogłoszenie pepa? Ciekaw jestem.


matt16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2005
Posty: 184
Rejestracja: 27 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:52

Pomyślcie, co się właśnie musi dziać w Neapolu :ahsisi:


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:52

Alexinhio-10 pisze:
Przemo90 pisze:Hahahaha kisnę....kilku tutaj chciało być mądrzejszych i na fali...gdzie wy jesteście ? Pepuś Pepunio jest nasz - cytuje.
Pisałem o Sarrim końcem maja to mnie wyśmiano, wyśmiewaliscie wszystkich negujących waszego Pepunia. Dla Was DiMarzo i Sky były zacofane a jakieś bałwany z VC Bogami. Od dziś wyśmiewam każdego przytaczajacego w temacie mercato jakiś baranów z VC i całego tego Momblano. Di Marzo i Pedulla czy jak mu tam wyr....chał wszystkim guru z VC bez mydła.
No oni chociaz chcieli dobrze dla klubu wierzac w Guardiole. Dla Ciebie widze wazniejsze jest to zeby miec racje i sie posmiac.

bobby X Nastepny :facepalm:
A skąd wiesz że to Sarri nie będzie tym najlepszym wyborem?


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:53

Wojtek pisze:
binio pisze:Mam obawy jak on ogarnie szatnie, jak sobie poradzi z Pawełkiem, Diego czy z CR7, choć ten pewnie będzie zadowolony ofensywną grą.
Diego Ribas da Cunha?! :think:
Oczywiście miałem na myśli Coste :)


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:53

W śnie o Guardioli fajne było jeszcze jedno - ten spokój, że jeśli już zdecyduje się do nas przyjść, to nie da sobie wcisnąć szrotu. Z Sarrim może być różnie.

Ciekawy też jestem jak sam Sarri będzie się czuł w Turynie. Urodzony w Neapolu, południowa krew, południowa mentalność, o której sam nie raz wspominał. Zderzenie z poukładanym życiem na północy, sztywnymi ramami klubu, pewnym kanonem zachowań. Czy nie dosięgnie go casus Ancelottiego, który po latach wprost przyznał, że w Turynie czuł się jak wieśniak na salonach i codziennie chciał stamtąd spieprzać. Ciekawe.

Mimo wszystko gdzieś ułamek mnie cieszy się, że to właśnie Sarri. Liczę na ładny dla oka futbol i podtrzymanie pasma sukcesów we Włoszech, choć myślę, że będzie trudno jak nigdy.

Trzymam kciuki.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:53

A i jeszcze jedna rzecz. Gdyby nie ta ta LE wygrana przez Sarriego, to na prawde bylaby zenada zatrudnianie 60letniego trenera bez jakiegokolwiek sukcesu...


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:56

Poprostu pisze:Gajer czy dres podczas meczów? :D
LM - garniak
Liga - dres


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:57

Kulfon trenerem. Ja prd


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 16:00

Ale wy to łykacie, przecież to ewidentna zasłona dymna. Tak po prostu wzięli i podpisali w sobotę? Nie wydaje wam się to dziwne? Jak nic Pep będzie w siedzibie w poniedziałek.. Dobra daruję sobie.

Daję kredyt zaufania, jak ktoś chce sobie poprawić humor, to zapraszam na stronę około 100, kiedy mówiło się o Conte i delikatnie mówiąc nikt się nie cieszył (W tym także moja skromna osoba), oprócz tych co mówili, że gorzej już nie będzie. Dłuższy post walnę później, jak się przewalą komentarze "na gorąco".

Na koniec suchar: "Sarri jest w Neapolu....spalony"


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 16:00

Alexinhio-10 pisze:
Przemo90 pisze:Hahahaha kisnę....kilku tutaj chciało być mądrzejszych i na fali...gdzie wy jesteście ? Pepuś Pepunio jest nasz - cytuje.
Pisałem o Sarrim końcem maja to mnie wyśmiano, wyśmiewaliscie wszystkich negujących waszego Pepunia. Dla Was DiMarzo i Sky były zacofane a jakieś bałwany z VC Bogami. Od dziś wyśmiewam każdego przytaczajacego w temacie mercato jakiś baranów z VC i całego tego Momblano. Di Marzo i Pedulla czy jak mu tam wyr....chał wszystkim guru z VC bez mydła.
No oni chociaz chcieli dobrze dla klubu wierzac w Guardiole. Dla Ciebie widze wazniejsze jest to zeby miec racje i sie posmiac.

bobby X Nastepny :facepalm:
Przez ponad 20 lat bycia (nieprawilnym) kibicem Juventusu wiele widziałem i nic mnie nie zdziwi. Po porażce zwanej Allegrim wisi mi kto będzie siedział na ławce trenerskiej. Odkąd tylko Mister Porażka wyleciał na zbity pysk (o dwa lata za późno) i tutaj na forum wylała się rzeka ejakulatu zwana Pep, Guardiola itp w Juventusie mam nieograniczoną dawkę humoru. Zapewnienia JP guru tłuamaczone z guru VS i innych śmietników internetu były cudownym pośmiewiskiem (wiadomo o kogo chodzi). Dali Ronaldo kontrakt z dupy tylko po to żeby podpić kurs na giełdzie, w Juventusie nikt nie marzy o dominacji w Europie liczy się przecież szacunek dla przeciwnika. Sarri tak jak i Allegi przychodzi jako wieczny wróg, a za dwa lata forumowe Kulfony będą mędrkować jaki to z niego fachowiec... albo i nie jak wyleci za pół roku. Who cares.


:allegri: na śmietnik
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 16:01

albertcamus pisze:SKY:
Cuadrado, Mandzukic, De Sciglio, Cancelo, Khedira i Matuidi nie są w planach Sarriego.
Kto będzie na prawej grał u nas w takim razie? :-)


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 16:01

Spełnieniem marzeń nie jest, ale jeszcze miesiąc temu mieliśmy Allegriego który dawno stracił kontrolę nad wszystkim. Tak więc i tak zrobiliśmy krok do przodu, powodzenia trenerze!


#AllegriOut
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 16:03

@D@$ pisze:Daję kredyt zaufania, jak ktoś chce sobie poprawić humor, to zapraszam na stronę około 100, kiedy mówiło się o Conte i delikatnie mówiąc nikt się nie cieszył (W tym także moja skromna osoba), oprócz tych co mówili, że gorzej już nie będzie.
E tam, lepszy pojazd był na Allegriego. Ktoś wie która strona?
albertcamus pisze:
albertcamus pisze:SKY:
Cuadrado, Mandzukic, De Sciglio, Cancelo, Khedira i Matuidi nie są w planach Sarriego.
Kto będzie na prawej grał u nas w takim razie? :-)
Hysaj będzie sobie hasał. Z tych wyżej wymienionych piłkarzy tylko Cancelo mi będzie szkoda.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 16:04 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 16:03

LordJuve pisze: 1. Byłby za rok.
2. Twoje "ponoć" jest samozaoraniem własnego argumentu przeciwko mnie.
3. Nie jest niepoważne. Finały LM przegrywaliśmy wyraźnie i niekoniecznie z powodów znacznie gorszej jakości piłkarzy. Problemem była raczej mentalność trenerów.
4. U nas ten model obowiązuje od czasów wywalenia DD, więc to tylko potwierdza to, co od dawna powtarzam: dla zarządu trener musi być przede wszystkim potulny, reszta jest drugorzędna. Pokaż mi trenera z TOPu, który zgodzi się na coś takiego? Będziemy skazani na Włochów. Następny w kolejce po Sarrim to młodszy Inzaghi.
5. Generalnie Ci się tak tylko wydaje. Peace&love! :bye:
1. Nie byłby, ktokolwiek gdziekolwiek napisał, że DD rozważa Juve? I jaki trener, kontry trenował reprezentacje przez 4+lat odniósł potem sukces klubowy?
2. Sprawozdanie finansowe za połowę sezonu 18/19 jest słabsze o 35 milionów w stosunku 17/18. Piłeczka po Twojej stronie.
3. Pierwszy finał przegraliśmy z drużyną, która miała Messiego, suareza, neymara, inieste. Drugi finał - oni mieli choćby Cr. Jak to nie jest różnica to ja nie wiem co nią jest.
4. U nas DoF zawsze decydował, to Moggi robił transfery a nie Lippi czy Capello.


ODPOWIEDZ