Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:39

No trudno. Wybór Sarriego odbieram tak a nie inaczej przez plotki o Pepie. Gdyby nie to, bardzo ucieszyłbym się z wyboru Maurizio. Facet zna się na robocie, gdzie nie poszedł wykręcał wyniki ponad stan i nadawał zespołowi wyraźny styl gry. A że nie rotuje składem? A kim miał rotować w Napoli i w Chelsea? Ounasem? Maggio? Chirichesem? Barkleyem? A może Zappacostą? U nas dostanie szeroki skład i po dwóch równorzędnych graczy na każdą pozycje. I wbrew pozorom wcale nie jest tak az tak zabetonowany, przypominam że przygodę z Napoli rozpoczął od 4312 i ustawienia Valdifioriego jako mózgu zespołu. Gdy nie szło, błyskawicznie zmienił koncepcje.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:41

Nareszcie w końcu koniec tego cyrku. Na początek jeszcze raz panowie podziękowania dla wszystkich co wrzucali tutaj info na temat nowego trenera, zaoszczędziliście sporo czasu w szukaniu tego samemu. Nie mam do nikogo pretensji, bo jedynie przepisywaliście to co działo się na włoskich forach lub w prasie. Świetna robota zarówno tych ze strony #PepTeam jak i #SarriTeam. Ta sytuacja nauczyła mnie jednak tylko jednej rzeczy na przyszłość. Nie mam zamiaru czytać już osobiście żadnych plotek transferowych, bo to strata czasu, jak widać nikt nie jest wiarygodny, a strzelać na ślepo to i ja mogę. Od teraz ruszają mnie już tylko oficjalne informacje.

Jest Sarri, tak jak mówiłem dawno, płakał nie będę, ale po tych plotkach o Guardioli jest spore rozczarowanie. Naprawdę ludzie ochłońcie, bo Maurycy nie jest taki zły, jedynie co tu nie pasuje to jego styl, gdzie słoma z butów wychodzi i z Juventusem się to gryzie, ale jak Juve będzie wygrywać i grać do tego ładnie, to jak dla mnie może i chodzić w piżamie. W sumie nasze stroje bardzo je przypominają na przyszły sezon, więc wszystko pasuje :D . Na starcie ma ode mnie zaufanie, a jak będzie to zobaczymy. To i tak dużo lepszy wybór niż dalsza degrengolada z Maksiem.

Nie ukrywam, że przy takim rozwoju wypadków żal mi tego, że nie sięgnęliśmy po Antka. Jednak foch Agnelliego był zbyt duży.

Co do naszego zarządu, przecież oni już dawno nas nauczyli, że poważni nie są, dla nich liczy się tylko scudetto, a LM traktują jako cud lub przypadek, który ewentualnie może się wydarzyć.

Teraz czas na transfery, mam nadzieję, że nie odejdzie nikt ważny i uda się jakoś wzmocnić, ja tam czekam z niecierpliwością na początek sezonu, zawsze to będzie odmiana po krwawieniu oczu na mecze Maxa, mam nadzieję, że Maurycy wpoi naszym zawodnikom jakiś styl gry i schematy ofensywne i jakoś to będzie.

Jak dobrze, że w końcu mamy oficjalkę, bo nie ukrywam, że ten temat bardziej mnie męczył niż grzał w ostatnim czasie.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:41

Baczu zgadzam się! Do tego weźmie wszystko, co mu da zarząd, a jak mu czegoś nie da, to będzie rzeźbił w tym, co ma. Idealny trener dla Juve!


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:42

LordJuve pisze: Nie wiem, czy nie byli do wyjęcia. Wolałbym żeby poczekali rok z Allegrim albo zwolnili go rok wcześniej. Moim idealnym kandydatem jest Didier Deschamps.
Daj spokój z tymi porównaniami do Milanu czy Interu. Jestem pewien, że finansowo było nas stać na Pepa, tu bardziej chodzi o to, że u nas trener musi składać uszy przed zarządem i przypadki DD, Conte, a nawet wreszcie Allegriego to pokazują. Ten ostatni zaczął mieć jakieś swoje "wizje", konkretne oczekiwania transferowe i co? I papa.
1. DD był nie do wyjęcia, ani teraz ani rok temu.
2. Twoje "jestem pewien że nas stać" to żaden argument. Przecież właśnie dlatego myślimy nad sprzedażą Cancelo - żeby rok finansowy zamknąć bez strat a ponoć brakuje do tego 40 milionów.
3. Po serie b, dwóch sezonach bez lm nowy zarząd doprowadził do sytuacji, że klub z końca najbogatszej dziesiątki dwa razy zagrał w finale lm. W tym roku po raz pierwszy odpadliśmy w fazie pucharowej z biedniejszym przeciwnikiem. Co więcej, zawsze przegrywaliśmy z kimś z najbogatszej czwórki - real Barca Bayern. Dlatego pisanie, że się nie rozwijamy jest niepoważne.
4. Generalnie rozdzial obowiązków między DoF a trenerem jest coraz wyraźniejszy, ten włoski model przejmuja powoli nawet angielskie drużyny.
5. Tak więc, kompletnie nie masz racji.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:42

Kto nie skacze ten Juventino



Przynajmniej będzie się dało nasze mecze oglądać teraz.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 15:43 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:42

Panowie, uspokojcie sie troche bo naprawde wstyd na to patrzec co wy wyprawiacie. Jak ktos tu wejdzie to pomysli, ze jestesmy niezle.... sami sobie dokonczcie.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:43

Był Max, to było biadolenie, że każdy byle inny trener, aby tylko pozbyć się Maxa.
Jest Sarri, to już zaczyna się kolejne biadolenie.
Jakiś "guru" VS powiedział, że będzie Pep i ludzie dostali tutaj palpitacji serca. Teraz widzicie ile ci "guru" są warci.

PS. mam bekę z tych wszystkich, co witali już Pepa. Byli pewnie jego przyjścia w 100%.

PS.2 Dajmy Sarriemu szansę. Mam tylko nadzieję, że nie będzie chciał Insigne, Hysaja czy też Higuaina.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1033
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:44

Nie będe mu umniejszał, bo z Sarrim możemy wejść level wyżej i zdobyć tego uszatka. Ale tą informacją bardzo rozczarowałem się strategią zarządu.
Zwalniając Allegriego nie mieliśmy żadnej przygotowanej lternatywy.
Z drużyną teraz będzie utożsamiał się gość który pokazywał środkowy palec Juventinim, po co ta szopka zarządu i wielkie tajemnice?

Budowali napięcie, by ogłosić wieśniaka.


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:46

To Pep jednak nie podpisał? :-) :-) :-)


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:47

Hahaha hahaha hahaha pewni Pepa dostali kiepa.
To były cudowne tygodnie najlepszy polski kabaret forum JP.

Guardiola w uventusie scifi. Jaką ja mam beke :snack:


:allegri: na śmietnik
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:47

Paya pisze:
LordJuve pisze: Nie wiem, czy nie byli do wyjęcia. Wolałbym żeby poczekali rok z Allegrim albo zwolnili go rok wcześniej. Moim idealnym kandydatem jest Didier Deschamps.
Daj spokój z tymi porównaniami do Milanu czy Interu. Jestem pewien, że finansowo było nas stać na Pepa, tu bardziej chodzi o to, że u nas trener musi składać uszy przed zarządem i przypadki DD, Conte, a nawet wreszcie Allegriego to pokazują. Ten ostatni zaczął mieć jakieś swoje "wizje", konkretne oczekiwania transferowe i co? I papa.
1. DD był nie do wyjęcia, ani teraz ani rok temu.
2. Twoje "jestem pewien że nas stać" to żaden argument. Przecież właśnie dlatego myślimy nad sprzedażą Cancelo - żeby rok finansowy zamknąć bez strat a ponoć brakuje do tego 40 milionów.
3. Po serie b, dwóch sezonach bez lm nowy zarząd doprowadził do sytuacji, że klub z końca najbogatszej dziesiątki dwa razy zagrał w finale lm. W tym roku po raz pierwszy odpadliśmy w fazie pucharowej z biedniejszym przeciwnikiem. Co więcej, zawsze przegrywaliśmy z kimś z najbogatszej czwórki - real Barca Bayern. Dlatego pisanie, że się nie rozwijamy jest niepoważne.
4. Generalnie rozdzial obowiązków między DoF a trenerem jest coraz wyraźniejszy, ten włoski model przejmuja powoli nawet angielskie drużyny.
5. Tak więc, kompletnie nie masz racji.
1. Byłby za rok.
2. Twoje "ponoć" jest samozaoraniem własnego argumentu przeciwko mnie.
3. Nie jest niepoważne. Finały LM przegrywaliśmy wyraźnie i niekoniecznie z powodów znacznie gorszej jakości piłkarzy. Problemem była raczej mentalność trenerów.
4. U nas ten model obowiązuje od czasów wywalenia DD, więc to tylko potwierdza to, co od dawna powtarzam: dla zarządu trener musi być przede wszystkim potulny, reszta jest drugorzędna. Pokaż mi trenera z TOPu, który zgodzi się na coś takiego? Będziemy skazani na Włochów. Następny w kolejce po Sarrim to młodszy Inzaghi.
5. Generalnie Ci się tak tylko wydaje. Peace&love! :bye:


dominqez

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2018
Posty: 31
Rejestracja: 24 lipca 2018

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:47

Panowie teraz Ofensywa zawita w nasze szeregi czyli najważniejsza rzecz by wygrać LM. Dodatkowo potrafi nastawić zespół pod jednego zawodnika a tego nam trzeba jak powietrza bo jak tak się stanie to LM jest nasze.
Higuain zdobył 36 bramek tylko dzięki Sarriemu i tak samo będzie z CR'em.


Musimy grać z Pjaniciem na śpo, Dybala z fałszywą 9 a Cristiano na wchodzącego ze skrzydła napastnika = TOP1.
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:48

MRN pisze:
mrozzi pisze:Nawet dobre mercato może być marnym pocieszeniem, Sarri weźmie, co mu na talerzu podadzą.
Wiemy więc, że to nie do końca tak, że zarząd maił zaklepanego trenera i zwolnił Maxa tylko on sam poszedł widząc co się święci. Możemy spodziewać się, że mercato będzie kiepskie a CR7 to rzeczywiście był wypadek przy pracy. Działają po cichu a Sarriego wpychają, tego o którym wszystkie media od miesiąca trąbiły. Bierzemy ochłap, którego nikt nie chce bo nawet Chelsea po roku be żalu się z nim pożegnała. Max chciał rewolucji, zarząd się nie zgodził dlatego drogi z Maxem się rozeszły.
No nic, niech mu się wiedzie i niech żyje nowy Juventus, brawo Agnelli !
Teraz niech jeszcze ceny karnetów podwyższą bo prawdziwy trener na czerwonym dywanie do klubu wchodzi.
Powinieneś na jakiś czas schować się pod ziemie. A tym bardziej nie wysnuwać jakiś daleko idących wniosków. Allegro należało zwolnić po 2 porażce w finale CL. Cykl się skończył. To co oglądaliśmy w ostatnim sezonie to blisko 5 lat rządów fachowca z Toskanii. 5 lat - zero stylu, zero pomysłu, zero schematów, zero ambicji, zero charakteru. Ostatni sezon po prostu tego się nie dało oglądać. Upadł mit mitycznych wiosen wybitnego stratega. Wyszło prawdzie ja.
Allegri na pewno sam się nie zwolnił bo to nie taki typ. Wniosek wyciągnąłeś wiesz czego. Tak jak ten o Guardioli xD
Max rewolucje to może zrobić sobie w kuchni. Pokazał przez 5 lat że nic nie potrafi zbudować/ulepić z tego co miał. To nie typ od rewolucji czy budowy czegoś.

A Sarriemu należy życzyć powodzenia. Z kadrą, która ma mistrza powinien wykręcić. Nie wiem czemu ale Maurizio przypomina mi jak zwał tak zwał Lippiego. Jaja będą jak to z Sarrim wygramy uszata.
W końcu 1 puchar europejski już wygrał - Allegri dalej ma ich 0 xD
Oby chłopaki grały pięknie z ambicją i bez kontuzji reszta przy odrobinie szczęścia przyjdzie szybciej niż nam się wydaje.


Najważniejsze że nie ma już z nami taktyka z Tosaknii
:D :D :D






MRN beka z twojego Pepa całego VS, Mambolano etc :laugh:


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:50

Przemo90 pisze:Hahahaha kisnę....kilku tutaj chciało być mądrzejszych i na fali...gdzie wy jesteście ? Pepuś Pepunio jest nasz - cytuje.
Pisałem o Sarrim końcem maja to mnie wyśmiano, wyśmiewaliscie wszystkich negujących waszego Pepunia. Dla Was DiMarzo i Sky były zacofane a jakieś bałwany z VC Bogami. Od dziś wyśmiewam każdego przytaczajacego w temacie mercato jakiś baranów z VC i całego tego Momblano. Di Marzo i Pedulla czy jak mu tam wyr....chał wszystkim guru z VC bez mydła.
No oni chociaz chcieli dobrze dla klubu wierzac w Guardiole. Dla Ciebie widze wazniejsze jest to zeby miec racje i sie posmiac.

bobby X Nastepny :facepalm:


TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:50

Oczywiście nie mam z nikogo beki, kto witał Pepa. Głosy pochodziły ze źródeł, które wcześniej podawały rzetelne informacje. Nie wiem dlaczego atakujecie tych użytkowników.


ODPOWIEDZ