Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:31

Swoją drogą kiedyś komentatorzy na eleven mówili cos o Sarr style i jego 33 elementach stałych fragmentów gry? Ktoś coś ogarnia na ten temat, albo ma jakiś opis jego warsztatu taktycznego?


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:31

Myślę, że z Sarrim pogramy swoje i w lepszym stylu. Ufam wyborowi zarządu jak zawsze od lat.

Natomiast nie da się ukryć, że to co zrobili jest mega dziwne. Zwalnianie Maxa dla Sarriego? Mam nadzieję że się mylę i Juve Sarriego pokaże się dobrze w Europie ale jest to bardzo ryzykowne. Sam nie wiem co myśleć. Niby Sarri będzie u nas miał to, czego do tej pory w karierze nie miał. Mam obawy jak on ogarnie szatnie, jak sobie poradzi z Pawełkiem, Costa czy z CR7, choć ten pewnie będzie zadowolony ofensywną grą.

Pożyjemy - zobaczymy, natomiast skoku marketingowego nie ma i nie wiem czy transfery to zmienią.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 15:52 przez binio, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:32

Nareszcie, w końcu wiemy. Wizerunek wizerunkiem, ale na boisku oczekuję wielkiej zmiany w stosunku do tego co oglądaliśmy w ostatnim czasie. Powodzenia Maurycy, wskakuj w gajer, przerzucaj się na cygara i wprowadzaj swoją filozofię.


Marian50

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2006
Posty: 179
Rejestracja: 24 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:32

Do marudzących : weźcie coś na uspokojenie.To co się dzieje w ostatnich miesiącach/latach na JuvePoland to jest jakieś nieporozumienie.Wieczny marazm,wieczne narzekanie,podawanie nieprawdziwych informacji od mało wiarygodnych źródeł itp.Brakuje jeszcze "choinek" ze składem na przyszły sezon w każdym poście.Przecież Guardiola wyraźnie powiedział,że chce zostać w City,a wy wierzyliście w bzdury tych pseudoguru - z których najpewniej większość po prostu cisnęła bekę z tego całego zamieszania.
Dajmy Sarriemu się wykazać.Nie skreślajcie go tak jak Allegriego na początku.
Pewnie,że wolałbym Pepa,ale na niego po prostu nie było szans.Jest Sarri i zobaczymy co się będzie działo ;)
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 15:33 przez Marian50, łącznie zmieniany 1 raz.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:32

No coz. Jeszcze miesiac temu bym byl mega zadowolony ze za betona przychodzi Sarri, ale teraz pozostaje niedosyt.

Widac ze jeszcze nie jestesmy jednak na najwyzszym levelu...

quote="Antichrist"]Cóż, jak pisałem wcześniej - pewnie Guardiola był nie do wyciagnięcia, więc naszym najlepszym wyborem był Sarri. Tylko trochę zawiodłem się na zarządzie, bo wychodzi na to, że zwolniliśmy Allegriego i nie mieliśmy klepniętego jego następcy. A to już trochę kiepska sprawa.[/quote]
Gralismy taka kupe, ze chyba wiekszosc bralaby kogokolwiek za Maksia.

Sarri pozno zaczal, ale moze sukcesy jak LE przyjda.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 15:34 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:32

Cóż, jak pisałem wcześniej - pewnie Guardiola był nie do wyciagnięcia, więc naszym najlepszym wyborem był Sarri. Tylko trochę zawiodłem się na zarządzie, bo wychodzi na to, że zwolniliśmy Allegriego i nie mieliśmy klepniętego jego następcy. A to już trochę kiepska sprawa.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:33

Ja zacząłem mieć wątpliwości jak Sarri zaczął gadać, że jeśli pracodawca go poprosi to może przestać chodzić w dresie i się tłumaczył, że kibice Napoli powinni zrozumieć, że jest profesjonalistą i pójdzie do innego włoskiego klubu jak będzie okazja (coś w tym stylu było). Jednak Panowie z forum zapewniali, że będzie Guardiola to starałem się w to wierzyć.

Co cóż, oby było dobrze ;)


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:35

ciekawt jestem, co ta tę wiadomość Ci tajemniczy "guru" z VS


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:35

Bobby X pisze:Hahaha to jest najbardziej bekowy wątek w historii internetu. Mokre sny o Guardioli i bolesne pobudki o Sarrim. Jak mi się to podoba :dance: Daty, przecieki, tweety... wszystko z dupy kręcone przez podpitych prosecco makaroniarzy. Polscy prawilni fani wiedzący wszystko i zawsze, znający na pamięć heatmapy poszczególnych piłkarzy bądź oglądający wszystkie mecze wszystkich drużyn Europy. Mega beka, nawet jak trenem Juventusu będzie Makłowicz to nic już nie dorówna tej rzece śmiechu jaką tutaj serwujecie.
Dzięki :bravo: :laugh:
:beer:


Nie wiem co lepsze - wróżenie Guardioli z wzoru na jego butach z fotki z Inzaghim (!) czy nazwanie samograjem całkowicie rozpieprzonej Barsy, którą obejmował Pep.


dominqez

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2018
Posty: 31
Rejestracja: 24 lipca 2018

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:35

Sarri nigdy nie był w topowym zespole i nie mógł się wykazać a teraz ma wielką szansę to zrobić.
Do tej pory tych meczy nie dało się oglądać a teraz to wszystko się zmieni. :dance:


Musimy grać z Pjaniciem na śpo, Dybala z fałszywą 9 a Cristiano na wchodzącego ze skrzydła napastnika = TOP1.
Marian50

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2006
Posty: 179
Rejestracja: 24 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:35

Właśnie przez takie posty jak ten Lorda mam coraz mniejszą ochotę wchodzić na forum..
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 15:36 przez Marian50, łącznie zmieniany 1 raz.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:36

Ja pisałem o tym wczesniej. Uważam Sarriego za dobrego trenera. Gdyby nie plotki o Pepie jego odbiór byłby zdecydowanie lepszy.
Sarri:
Preferuje ofensywny styl, tego chcą wszyscy
Potrafi wykorzystać potencjał największej gwiazdy, ustawiając grę pod nią, tego Allegri nie potrafił
Rozwija piłkarzy
Nigdy nie ustawia zespołu pod rywala, chce grać swoje, Allegri nawet ustawiał się pod Empoli.
Ma problem ze stosowaniem rotacji, ale w Chelsea było lepiej niż w Napoli.
Mecze Juve Allegrego z Napoli Sarriego każdy widział, byliśmy bardzo zdominowani, tak naprawdę szczęście i umiejętności pojedynczych zawodników decydowały o zwycięstwach nad Napoli.

Jesteśmy absolutnym faworytem w przyszłym sezonie w Serie A.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:37

lenor pisze:ciekawt jestem, co ta tę wiadomość Ci tajemniczy "guru" z VS
Też mnie to ciekawi! Może ktoś mógłby przygotować małe podsumowanie reakcji naszych "guru"?
Marian50 pisze:Właśnie przez takie posty jak ten Lorda mam coraz mniejszą ochotę wchodzić na forum..
Nie masz tych postów za dużo, więc co to dla Ciebie za strata? :ok:
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 15:38 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:38

binio pisze:MNatomiast nie da się ukryć, że to co zrobili jest mega dziwne. Zwalnianie Maxa dla Sarriego? Mam nadzieję że się mylę i Juve Sarriego pokaże się dobrze w Europie ale jest to bardzo ryzykowne. Sam nie wiem co myśleć. Niby Sarri będzie u nas miał to, czego do tej pory w karierze nie miał. Mam obawy jak on ogarnie szatnie, jak sobie poradzi z Pawełkiem, Diego czy z CR7, choć ten pewnie będzie zadowolony ofensywną grą.
Diego Ribas da Cunha?! :think:


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:39

Hahahaha kisnę....kilku tutaj chciało być mądrzejszych i na fali...gdzie wy jesteście ? Pepuś Pepunio jest nasz - cytuje.
Pisałem o Sarrim końcem maja to mnie wyśmiano, wyśmiewaliscie wszystkich negujących waszego Pepunia. Dla Was DiMarzo i Sky były zacofane a jakieś bałwany z VC Bogami. Od dziś wyśmiewam każdego przytaczajacego w temacie mercato jakiś baranów z VC i całego tego Momblano. Di Marzo i Pedulla czy jak mu tam wyr....chał wszystkim guru z VC bez mydła.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
ODPOWIEDZ