Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:15

Ktoś tu kiedyś przytaczal cytat Pepa o Sarrim i jego warsztacie? Ktoś w stanie jest jakimś linkiem zarzucić?


Atraud

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 kwietnia 2019
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwietnia 2019

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:15

Ciekawe czy Guardiola był na tyle blisko, że źródła insiderskie były przekonane o jego przybyciu, czy raczej to właśnie te źródła miały nas wprowadzić w błąd (co wydaje się nielogiczne, bo ich zasięgi są znaczie słabsze). Dziwne to wszystko, ta cała otoczka, może po prostu wszystko ze strony kibiców Juve było ogromną nadinterpretacją w kontekście przyjścia Guardioli?
Sarri mi nie przeszkadza, dobry wybór, mam nadzieje, że za rok/dwa przyjdzie Guardiola.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:15

mrozzi pisze: Nawet dobre mercato może być marnym pocieszeniem, Sarri weźmie, co mu na talerzu podadzą.
Od momentu farsopoli to jest niestety jeden z głównych czynników przy zatrudnianiu trenera w Juve. Ma być potulny i brać, co mu dają.

Może i jakieś rozmowy z Pepem były, ale jak chłop przedstawił swoje warunki, to prawdopodobnie Paraticiemu wypadła słuchawka z ucha.


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:16

Ja tam jestem zadowolony z wyboru Włocha . Z Włoskich trenerów chyba najlepszy wybór . Mam nadzieję że to będzie pozytywny okres dla obydwu stron . My nauczymy Włocha zwycięstw on da nam ładna grę dla oka . Co do jego fucka w stron kibiców, wyluzujcie trochę, wiecej dysytansu . Sami wiecie jakie napięcie, emocje panują w świecie piłki ja bym tym aż tak bardzo nie przejmował. Było , minęło jedziemy dalej. Forza Maurycy :D


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:16

towalski pisze:Słowa zarząd działa po cichu czy coś, nabierają nowego znaczenia.
Niech sobie Paratici wsadzi w dupe te swoje intrygi z działaniem po cichu, skoro takie media jak the sun wiedzą że Sari przyjdzie.
I nie, nie chodzi o to że chciałem Pepa. Nie chciałem Sarriego, liczyłem do konca na Pochettino. :/ chyba nie ten kaliber dla nas.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:16

Ja mimo wszystko chciałbym podziękować wszystkim, którzy poświęcali swój czas dostarczając nam emocje, jakby chodziło o transfer piłkarza :) Co prawda przyłączam się do głosów, które wolałyby, żeby to odbywało się w nieco bardziej dżentelmeńskiej formie, a'la jakku, ale rozumiem, że emocje niekiedy sprawiają, że czyta się posty "za szybko" lub niekoniecznie przemyśli się formę tego, co się chce napisać :)

Ilość narzekań sprawia, że jestem w miarę spokojny jeśli chodzi o przyszły sezon :) Some things never change.
Atraud pisze:czy raczej to właśnie te źródła miały nas wprowadzić w błąd (co wydaje się nielogiczne, bo ich zasięgi są znaczie słabsze).
Tak jak pisałem, z jednej strony mieliśmy insiderów piszących o Guardioli, którzy nigdy się nie pomylili, ale byli relatywnie mali. Z drugiej duże media w osobie Agresta i Di Marzio, którzy mieli duże i małe wtopy, ale coś tam od czasu do czasu rzucili dobrze i zasięg- ogromny. Całość tworzyła bardzo niecodzienną sytuację ze względu na zaparcie obu obozów. Niewykluczone, że Juventus grał na dwa fronty i próbował na raz pozyskać obu.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 15:22 przez SKAr7, łącznie zmieniany 1 raz.


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:17

LordJuve pisze:Czyli jednak pozostają w mojej mocy słowa sprzed kilku tygodni: nasz zarząd nie ma ambicji do walki o sam piłkarski szczyt.
Zadowoli nas miejsce gdzieś w pierwszej dziesiątce - przede wszystkim finansowe, reszta jest dla Agnellego i spółki wtórna. Smutne to.

No i dlaczego tyle czasu zajęło im ogarnięcie kogoś takiego jak Sarri? Tego to ja już nie rozumiem.
Tak z ciekawości - kogo byś widział na ławce, skoro Guardiola i Poch byli nie do wyjęcia? Lepszych nazwisk brak
2. Żeby się utrzymać piłkarski w topie, trzeba utrzymać się w topie finansowym. Były kluby które myślały odwrotnie - i patrz gdzie jest teraz Inter z Milanem.


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:17

No, ale trzeba przyznać, że Juventus boi się w cholerę zatrudniać innych trenerów niż Włosi. Pytanie czemu?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:19

"Działamy po cichu". Pieprzcie się z takim działaniem po cichu.


Rozgoryczenie jest potworne. Człowiek zszedł na ziemię, poznał prawdziwą wartość plotek z VS. Należy jedynie zwrócić honor tym, którzy przekonywali o wyższości mainstreamowych mediów nad jakimiś randomowymi pierdami nie wiadomo skąd.

Ostatecznie Sarri o wiele lepszy niż perspektywa oglądania Allegriego na ławce w następnym sezonie i tym się próbuję pocieszać. Gdyby nie doniesienia o Guardioli, w które - przyznaję - uwierzyłem, to pewnie radość z Sarriego byłaby spora.

Niestety, widzę że Sarri podpisał na 3 lata, więc info o Guardioli w Juve za 2 lata też można spuścić w kiblu. Znowu się nie zgra, żeby mój ulubiony trener przyszedł do ukochanego klubu.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:19

Liczyłem na trenera spoza Włoch, trudno. Ważne, że nie Allegri.

:niewiem:
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 15:20 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:19

Jak ktoś wyżej wspomniał. Od dziś powinien być zakaz cytowania jakiś wieśków z VS. Nie mam pretensji do chłopaków, którzy tutaj wrzucali te 'insajderskie' info, ale od tej chwili niech już nikt tego nie robi :D

Ja jestem rozczarowany takim obrotem spraw, ale nie będę go skreślał przed sezonem.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:20

mrozzi pisze:Nawet dobre mercato może być marnym pocieszeniem, Sarri weźmie, co mu na talerzu podadzą.
Wiemy więc, że to nie do końca tak, że zarząd maił zaklepanego trenera i zwolnił Maxa tylko on sam poszedł widząc co się święci. Możemy spodziewać się, że mercato będzie kiepskie a CR7 to rzeczywiście był wypadek przy pracy. Działają po cichu a Sarriego wpychają, tego o którym wszystkie media od miesiąca trąbiły. Bierzemy tego, którego nikt nie chce bo nawet Chelsea po roku be żalu się z nim pożegnała. Max chciał rewolucji, zarząd się nie zgodził dlatego drogi z Maxem się rozeszły.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 20:47 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:21

Paya pisze:
LordJuve pisze:Czyli jednak pozostają w mojej mocy słowa sprzed kilku tygodni: nasz zarząd nie ma ambicji do walki o sam piłkarski szczyt.
Zadowoli nas miejsce gdzieś w pierwszej dziesiątce - przede wszystkim finansowe, reszta jest dla Agnellego i spółki wtórna. Smutne to.

No i dlaczego tyle czasu zajęło im ogarnięcie kogoś takiego jak Sarri? Tego to ja już nie rozumiem.
Tak z ciekawości - kogo byś widział na ławce, skoro Guardiola i Poch byli nie do wyjęcia? Lepszych nazwisk brak
2. Żeby się utrzymać piłkarski w topie, trzeba utrzymać się w topie finansowym. Były kluby które myślały odwrotnie - i patrz gdzie jest teraz Inter z Milanem.
Nie wiem, czy nie byli do wyjęcia. Wolałbym żeby poczekali rok z Allegrim albo zwolnili go rok wcześniej. Moim idealnym kandydatem jest Didier Deschamps.
Daj spokój z tymi porównaniami do Milanu czy Interu. Jestem pewien, że finansowo było nas stać na Pepa, tu bardziej chodzi o to, że u nas trener musi składać uszy przed zarządem i przypadki DD, Conte, a nawet wreszcie Allegriego to pokazują. Ten ostatni zaczął mieć jakieś swoje "wizje", konkretne oczekiwania transferowe i co? I papa.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:21

Czyli zarząd nie pracował po cichu, można powiedzieć że pracował nad trenerem tak głośno że od trzech tygodni największe media o nim trąbiły.
To z Pepem to była jedna wielka mistyfikacja, tworzenie argumentów takich jak ta mistyczna praca po cichu, by tylko pompować balonika.
Daliśmy się trochę ponieść.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 15:22

dominqez pisze:Myślicie, że ten Guardiola już by tak dokonał cudu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wie co? Błagam... Miał kompletny zespół w 2014 i 2015 roku w Bayernie i co zrobił w Europie? Wielkie nic.
Jak Sarri będzie nastawiał zespół ofensywnie i przyjdzie jakiś napastnik to jest szansa na fajny Juventus.
Po co Ci kolejny napastnik?? Ronaldo,Higuain, Kean, Dybala.


ODPOWIEDZ