Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 19:00

Ja już pisałem wcześniej, że nie jedynie dwóch gości z VS, a kilku włoskich dziennikarzy jak Paganini, Mattioli czy Guelpa albo agencji prasowej AGI.


pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 19:04

mrozzi pisze:albo agencji prasowej AGI.
Ta sama, która mówiła o ogłoszeniu 4 czerwca i prezentacji 14-ego?

https://www.agi.it/sport/calcio_accordo ... 019-05-23/

Jak na razie wszyscy są tak samo wiarygodni. A obie strony ciągle na siebie szczekają :uklon:


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 19:13

ta saga musi się jak najszybciej zakończyć, wizerunkowo nie wygląda to najlepiej. Możemy się opowiadać za któraś ze stron ale prawda jest taka że po zwolnieniu Maxa ktoś powinien zostać wskazany już dawno temu.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 19:17

Chelsea szczypie się, rzekomo, w sprawie Sarriego od paru tygodni o parę milionów a City miałoby pozwolić odejść Guardioli?
Jeśli Pep przyjdzie to pewnie dopiero po ogłoszeniu kary, które uruchomi jakiś zapis umowy z Anglikami.


calma calma
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 19:22

pepiczek pisze: Mówi to stary chłop, który zapisuje sobie nicki ludzi, aby później móc ich wyśmiać
Ja się z nich śmieję ? Nie muszę ich zapisywać bo szkoda na nich papieru. Jeżeli jesteś taki dobry w wyszukiwaniu to wyszukaj ich wszystkie posty, wklej tutaj a później wyciągnij wnioski.


Obrazek
pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 19:43

Przecież od pewnego czasu nie ma żadnych informacji. Goście z forum i ta babka od finansów od miesiąca mówią ”Pep jest nasz, zaufajcie mi, cierpliwości, X dnia ogłoszenie”, DiMarzio, Agresti i reszta: ”Sarri dogadany z Juve, jutro ogłoszenie, jak tylko Chelsea go uwolni ” i tak dzień w dzień.

Najciekawszy post w ostatnim czasie to Wyluzowany Informator piszący z pamięci nicki osób, które się z niego śmiały.

E:Ciekawy artykuł o relacji Sarriego i Chelsea:
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... cs&utm_v=2


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 21:27

Bardzo ciekawy artykuł, pewni są zwolnienia. Ciekawe jak się z tego wycofają jak nagle okaże się inaczej niż zakładają. Pewnie mają w tym doświadczenie.


Obrazek
pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 21:42

Ojciec Sarriego, Amerigo, o sytuacji syna: Chelsea jeszcze go nie uwolniła. Kiedy się czegoś dowiemy? Nawet on o tym nie wie.
https://www.goal.com/it/notizie/sarri-j ... 7fnsoqjdjp


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 22:04

Guelpa niestety dzisiaj krok w tył. Wczoraj pisał, że ustalane są szczegóły, wcześniej, że 7 osób ze sztabu Pepa już podpisaliśmy, a dzisiaj o planach B i C. Bloger Antonio Corsa również pisze o dwóch smsach, które dostał z potwierdzeniem Sarriego, ale zaznacza, że klub może trollować.

Na VS ze strony guru póki co cisza, ale to dlatego, że ich nie ma, bo nie chce im się codziennie pisać tego samego i potwierdzać.


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 22:11

mns pisze:ta saga musi się jak najszybciej zakończyć, wizerunkowo nie wygląda to najlepiej. Możemy się opowiadać za któraś ze stron ale prawda jest taka że po zwolnieniu Maxa ktoś powinien zostać wskazany już dawno temu.
Użytkownicy forum juvepoland nie maja przełożenia na wizerunek klubu. Można to podwiesić jako główny post w tej dyskusji.
Trener jest wybrany dawno, lista życzeń transferowych tez juz wpłynęła do klubu. Juve to nie jest klub kukułka, żeby bić się o ligę mistrzów i szukać trenera dzień przed startem przygotowań (sytuacja z Conte była totalnie randomowa)


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 22:26

eastsider pisze:Użytkownicy forum juvepoland nie maja przełożenia na wizerunek klubu. Można to podwiesić jako główny post w tej dyskusji.
Trener jest wybrany dawno, lista życzeń transferowych tez juz wpłynęła do klubu. Juve to nie jest klub kukułka, żeby bić się o ligę mistrzów i szukać trenera dzień przed startem przygotowań (sytuacja z Conte była totalnie randomowa)
Amen :)

Dzisiejszy dzień co prawda na remis, ale nadal można odnieść wrażenie, że nikt nic nie wie.


Obrazek
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 22:46

Dziś byłem częściowo niedostępny więc nie śledziłem tak wszystkiego jak zawsze. Widzę jednak ponownie pesymizm - również na TT. Czy coś się zmieniło? Z jednej strony Corso, ale z drugiej ojciec Sarriego. Mógłby ktoś na szybko podsumować czy coś więcej dziś się wydarzyło? Ja wciąż #TeamPep


@notquitemytempo dzięki!


Cóż,Guelpa z tego co widzę teoretycznie się nie wycofał,napisał że Agnelli robi niemożliwe dla Guardioli. Na drugim planie Sarri i Carrera. Gorzej z Caruso jeśli faktycznie wcześniej utrzymywał, że będzie Pep. Choć nie wiem jak z jego wiarygodnością więc ciężko mi się wypowiedzieć.
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2019, 23:37 przez mleko, łącznie zmieniany 3 razy.


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 22:59

mleko pisze:Dziś byłem częściowo niedostępny więc nie śledziłem tak wszystkiego jak zawsze. Widzę jednak ponownie pesymizm - również na TT. Czy coś się zmieniło? Z jednej strony Corso, ale z drugiej ojciec Sarriego. Mógłby ktoś na szybko podsumować czy coś więcej dziś się wydarzyło? Ja wciąż #TeamPep
Corsa, który do tej pory był za Guardiolą, dostał sms-a, że będzie Sarri. Guelpa, który podawał już szczegóły odnośnie sztabu Pepa w Juve etc., zaczął coś przebąkiwać o planach B i C. Momblano powiedział, że w kręgach finansowych w Turynie wciąż mówi się o Guardioli. I jakiś gość na VS 'ufobianconero', chyba guru, napisał, że wcześniej miał info o obu trenerach, a w ostatnich dniach/ dzisiaj nasiliły się pogłoski o Sarrim. No i pojawiła się informacja, że Lampard ma coś negocjować przedłużenie w Derby. Chyba z grubsza wszystko. Słowem: chaos, nic z tego nie można wyciągnąć, w żadną stronę to nie zmierza, patrząc na doniesienia. Każdy sobie rzepkę skrobie.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 23:10

Alessandro Nidi- wrzucił niedawno na TT, że oficjalne konto Pepa na Instagramie polubiło na tymże portalu profil Juventusu. Jeśli chodzi o kluby, które dostąpiły tego zaszczytu to Barca, Bayern, City i... Juve 😉

Down: no właśnie ponoć jest. Nie jestem tego w stanie sam tego zweryfikować bo nie siedzę na tym portalu. Po łebkach tłumacze komentarze pod tym twittem.
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2019, 23:17 przez Kuben, łącznie zmieniany 1 raz.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 23:11

Kuben pisze:Alessandro Nidi- wrzucił niedawno na TT, że oficjalne konto Pepa na Instagramie polubiło na tymże portalu profil Juventusu. Jeśli chodzi o kluby, które dostąpiły tego zaszczytu to Barca, Bayern, City i... Juve 😉
To nie jest oficjalne konto niestety.


ODPOWIEDZ