Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 21:40

Większość mediów pisze o Sarrim jako trenerze Juve, więc pewnie będzie on. Ech...


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 21:47

kdzr pisze:No to co...kolejny mityczny dzionek można włożyć między bajeczki, a Juventus dalej męczy bułę i wodzi kibiców za nosy... :happy:
Zarząd doskonale wie kto zostanie trenerem tylko z jakiś względów jeszcze tego nie ogłosili. Niezależnie od tego jaki faktycznie jest tego powód to jest on zdecydowanie bardziej poważny niż chęć wodzenia kibiców za nos.

To kibice (niektórzy) sami siebie wodzą za nos przyjmując bezrefleksyjnie całą medialną papkę wokół tej sprawy. Jeśli masz takie właśnie odczucia to powinieneś sobie uświadomić, że sam sobie jesteś winny.


Juve per sempre sara...!!!!
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 21:54

jurson09 pisze:
kdzr pisze:No to co...kolejny mityczny dzionek można włożyć między bajeczki, a Juventus dalej męczy bułę i wodzi kibiców za nosy... :happy:
Zarząd doskonale wie kto zostanie trenerem tylko z jakiś względów jeszcze tego nie ogłosili. Niezależnie od tego jaki faktycznie jest tego powód to jest on zdecydowanie bardziej poważny niż chęć wodzenia kibiców za nos

To kibice (niektórzy) sami siebie wodzą za nos przyjmując bezrefleksyjnie całą medialną papkę wokół tej sprawy. Jeśli masz takie właśnie odczucia to powinieneś sobie uświadomić, że sam sobie jesteś winny.
Świadomie, bądź nieświadomie, zarząd tak długo zwlekając z decyzją wodzi kibiców za nos. Czy sam sobie jestem winny, pewnie tak. Ps "jakichś" względów.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 21:59

Wybór trenera na razie wygląda jak gra naszych piłkarzy w ubiegłym sezonie. Piach w oczach i męczenie buły.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 22:02

kdzr pisze:
jurson09 pisze:
kdzr pisze:No to co...kolejny mityczny dzionek można włożyć między bajeczki, a Juventus dalej męczy bułę i wodzi kibiców za nosy... :happy:
Zarząd doskonale wie kto zostanie trenerem tylko z jakiś względów jeszcze tego nie ogłosili. Niezależnie od tego jaki faktycznie jest tego powód to jest on zdecydowanie bardziej poważny niż chęć wodzenia kibiców za nos

To kibice (niektórzy) sami siebie wodzą za nos przyjmując bezrefleksyjnie całą medialną papkę wokół tej sprawy. Jeśli masz takie właśnie odczucia to powinieneś sobie uświadomić, że sam sobie jesteś winny.
Świadomie, bądź nieświadomie, zarząd tak długo zwlekając z decyzją wodzi kibiców za nos. Czy sam sobie jestem winny, pewnie tak. Ps "jakichś" względów.
Ok. Poważna spółka giełdowa wodzi kibiców za nos. Taki jest jej cel. Wysiadam z tej kolejki ;)


Juve per sempre sara...!!!!
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 22:04

jurson09 pisze:
kdzr pisze:
jurson09 pisze:
Zarząd doskonale wie kto zostanie trenerem tylko z jakiś względów jeszcze tego nie ogłosili. Niezależnie od tego jaki faktycznie jest tego powód to jest on zdecydowanie bardziej poważny niż chęć wodzenia kibiców za nos

To kibice (niektórzy) sami siebie wodzą za nos przyjmując bezrefleksyjnie całą medialną papkę wokół tej sprawy. Jeśli masz takie właśnie odczucia to powinieneś sobie uświadomić, że sam sobie jesteś winny.
Świadomie, bądź nieświadomie, zarząd tak długo zwlekając z decyzją wodzi kibiców za nos. Czy sam sobie jestem winny, pewnie tak. Ps "jakichś" względów.
Ok. Poważna spółka giełdowa wodzi kibiców za nos. Taki jest jej cel. Wysiadam z tej kolejki ;)
Napisałem przecież jasno - świadomie, bądź nie. Czego jeszcze nie rozumiesz?


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 22:12

kdzr pisze:
jurson09 pisze:
kdzr pisze:
Świadomie, bądź nieświadomie, zarząd tak długo zwlekając z decyzją wodzi kibiców za nos. Czy sam sobie jestem winny, pewnie tak. Ps "jakichś" względów.
Ok. Poważna spółka giełdowa wodzi kibiców za nos. Taki jest jej cel. Wysiadam z tej kolejki ;)
Napisałem przecież jasno - świadomie, bądź nie. Czego jeszcze nie rozumiesz?
To Ty nadal nie rozumiesz, że w żadnym wymiarze zarząd nie wodzi nikogo za nos. To dziennikarze wodzą ludzi takich jak Ty za nos ;)


Juve per sempre sara...!!!!
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 22:23



hmm...


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 22:33

jurson09 pisze:
kdzr pisze:
jurson09 pisze:
Ok. Poważna spółka giełdowa wodzi kibiców za nos. Taki jest jej cel. Wysiadam z tej kolejki ;)
Napisałem przecież jasno - świadomie, bądź nie. Czego jeszcze nie rozumiesz?
To Ty nadal nie rozumiesz, że w żadnym wymiarze zarząd nie wodzi nikogo za nos. To dziennikarze wodzą ludzi takich jak Ty za nos ;)
Możesz mieć rację. Tak, czy tak, chciałbym żeby saga pod tytułem "trener" już się zakończyła. Tyle.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 22:37

kdzr,jurson - czy wy jesteście upośledzeni? Ja rozumiem raz kogoś zacytować, ale prowadzicie dyskusję dodając po 3 słowa jak ułomni.

Sportmediaset

Sarri trenerem Juventusu.

Ciężki dzień zakończył się sukcesem.
Od jakiegoś czasu Juve myślał tylko o Sarrim.
Można otwierać szampany


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 22:43

Który to już #SarriDay bez oficjalki? Zliczył ktoś? :laugh:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 22:49

Wojtek pisze:Który to już #SarriDay bez oficjalki? Zliczył ktoś? :laugh:
27 dzień od zwolnienia Allegriego.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 22:57

Szczekanie przez kabelki i wzajemne pseudo inteligentne docinki zawsze były domeną polskich kibiców Juventusu z Juvepoland, przez czas kiedy rzadko udzielałem się na forum zdążyłem o tym zapomnieć. Oby zatem saga zakończyła się szybko, a wtedy wrócę do swojego upośledzonego świata, daleko od tych wszystkich forumowych ideałów na strzała. :-)


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 00:03

Coś mi się wydaje, że ani plan A ani plan B nie wypalił i zarząd ma problem.
To już trwa za długo... inni się wzmacniają, a my nawet trenera nie mamy :sciana:


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 00:30

To że zarząd zwleka z ogłoszeniem wynikać może tylko z dwóch rzeczy:
1) nie mają jeszcze nikogo podpisanego,
2) mają już dogadanego trenera, ale wstrzymują się do czasu wyjaśnienia sprawy z obecnym pracodawcą,
przy czym skłaniałbym się ku drugiemu. Juventus chce załatwić trenera profesjonalnie i być fair wobec drugiego klubu. Ja to rozumiem i moim zdaniem tak powinno to się odbywać. Jasne zawsze można zrobić jak Real z Lope, ale Juventus nie chce robić sobie smrodu i fachowo to rozegrać. Bądźcie spokojni, w zarządzie na pewno wszyscy sobie zdają sprawę, że bezkrólewie nie wpływa dobrze na nastroje kibiców i jak tylko będzie zielone światło ze wszystkich 3ech stron to trener zostanie ogłoszony.


ODPOWIEDZ