Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 13:52

Coś mi się wydaję, że jeszcze sobie poczekamy parę dni na nowego treneiro. I chyba nie będzie to Sarri - gdyby było już klepnięte - jak piszą media, mielibyśmy chociaż jakąś zapowiedź ze strony klubu w social mediach, podobnie było z CR. Nie było oficjalki, a pojawiały się materiały informujące o zbliżających sie ogłoszeniach. Teraz jedna wielka cisza, nic - tak jakby temat wyboru trenera nie istniał, a do ogłoszenia im się w ogóle nie paliło. Za nic mi to nie pasuje do Sarriego.


pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 13:54

Szanse według Momblano: Guardiola 51%, Sarri 49%


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 13:55

Cały czas to powtarzam że kroi się coś grubego. No poczekamy.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 13:57

Marocchi twierdzi, że Momblano między wierszami mówi bardzo istotne informacje, ale trzeba umieć je wyłapać.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 13:57

Swoją drogą jak zapłacimy za Sarriego te kilka baniek do tego jego kontrakt pewnie z 5 baniek na rękę do tego trzeba pamiętać o Maksie, który albo już dostał kasę za rok z góry albo ją dostanie w trakcie sezonu. W sumie wyjdzie gdzieś że z kasy klubu pójdzie na to 30 mln. Jest to bardzo duża kwota jak na utrzymanie stanowiska trenera. Co jak co ale moment zwolnienia Maxa był bardzo niefortunny z racji braku dostępności jakiekolwiek trenera na poziomie.
Sportowo do Sarriego poza dziwną rotacją bądź jej brakiem nic nie mam. Ale wizerunkowo to jest bardzo słaby wybór. Poza tym jak Max poleciał z powodu nieporozumień w ekipie to zatrudnienie Sarriego będzie wg mnie kompletnym nieporozumieniem, z Napoli odchodził w chłodnych relacjach, w Chelsea poważanie u piłkarze praktycznie żadne. Sportowo jak najbardziej, ale cała reszta sprawia, że to nie trener dla Juve. Pep to przede wszystkim wizerunek i hype do tego także wysoki poziom sportowy, choć jak wiele osób wspomniało od czasów odejścia z Barcy jego wyniki w LM są najzwyczajniej przeciętne a z samym City po prostu słabe.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 14:05

Vincitore pisze:Marocchi twierdzi, że Momblano między wierszami mówi bardzo istotne informacje, ale trzeba umieć je wyłapać.
No jak wcześniej był pewien Guardioli a teraz mówi, że na 51% do 49 % na Sarriego, to między wierszami czytam, że nic nie wie.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 14:07

MRN pisze:Nienawiść to zbyt mocne słowo a Ty tryskasz po ścianach z powodu samego nazwiska Conte. Widzę, że nadal mogę jeździć do Parku Krasnala bez obawy, że Antosia zobaczę skoro jego figurki tam nie ma. Na szczęście nawet dla Agnellego jest on persona non grata.
Jaki Ty jesteś żałosny, a najlepsze, że pewnie wydaje Ci się, że zabawny :niewiem: :stop:

Ok to jest dzisiaj w końcu Sarri/Guardiola day, czy nie ?? :whistle:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 14:10

Vincitore pisze:Marocchi twierdzi, że Momblano między wierszami mówi bardzo istotne informacje, ale trzeba umieć je wyłapać.
To miło z jego strony, czy ktoś je wyłapał? :cwaniak:


mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 14:33

Jak tak słucham/czytam Momblano to mam wrażenie, że on doskonale wie kto będzie naszym trenerem(i nie mówię tu o Sarrim) i się doskonale bawi.
mrozzi pisze:Wczoraj wrzucili tam filmik z rozmowy z byłym kierowcą Juve. Mówił, że nie może powiedzieć / że nie wie, ale przyciśnięty rzucił tylko, że kibice będą zadowoleni. Powiedzmy sobie szczerze, że z Sarriego garstka byłaby zadowolona.
Jeśli się nie mylę to chyba nawet obecny kierowca Juventusu - Tommaso Agosta, a filmik wrzucił Giorgio Massucco(https://www.facebook.com/giorgio.massucco.716), który pracował kiedyś nad filmem o Juve(tak ma napisane).
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2019, 14:50 przez mleko, łącznie zmieniany 2 razy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 14:40

mleko pisze:Jak tak słucham/czytam Momblano to mam wrażenie, że on doskonale wie kto będzie naszym trenerem(i nie mówię tu o Sarrim) i się doskonale bawi.
On ma takie usposobienie, ale to samo stwierdziłem obserwując tych guru na VS.

Wczoraj wrzucili tam filmik z rozmowy z byłym kierowcą Juve. Mówił, że nie może powiedzieć / że nie wie, ale przyciśnięty rzucił tylko, że kibice będą zadowoleni. Powiedzmy sobie szczerze, że z Sarriego garstka byłaby zadowolona.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 15:03

Oni się bawią z powodu huśtawki nastrojów, to tak jak u nas - bukmacherzy obniżyli kurs i żałoba. Nie wiem jak ktoś może myśleć że chodzi o Sarriego. Sarri gdyby miał być to będzie ale to zbyt proste. Jesteśmy klubem ponad resztę w Italli dlatego trenerzy pokroju Conte, Sarri nie powinni nas interesować na pewno wolałbym Sarriego niż Conte. To za daleko poszło, zbyt długo trwa aby finał zgodny był z oczekiwaniami mediów.


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 15:09

Eh ten Momblano...najpierw krzyczy PEP PEP PEP, a teraz nagle 51/49...


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Yoda666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2009
Posty: 89
Rejestracja: 11 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 15:21

kdzr pisze:Eh ten Momblano...najpierw krzyczy PEP PEP PEP, a teraz nagle 51/49...
Przejrzyj swoje posty, przy Tobie Momblano jest turbo stabilny bo wciąż daje większe szanse Pepowi.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 15:29

Yoda666 pisze:
kdzr pisze:Eh ten Momblano...najpierw krzyczy PEP PEP PEP, a teraz nagle 51/49...
Przejrzyj swoje posty, przy Tobie Momblano jest turbo stabilny bo wciąż daje większe szanse Pepowi.
Ano masz rację, w tym wątku próżno szukać u mnie stabilności w EMOCJACH, bo ja szans nikomu nie daje, po prostu mocno stoję po stronie zwolenników Pepa, ale i Sarriego jakoś przełknę nauczony choćby swoją reakcją po zatrudnieniu Maxa.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 15:42

https://twitter.com/SkySportsPL/status/ ... 5577049088

Przecież to są jaja. Żadnego Sarriego dzisiaj nie będzie.


ODPOWIEDZ