Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:59

Oczywiście że bez nakrecania ale sari to nie jest wejście na Level wyzej


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:00

wongier pisze:Kupujemy cr7 żeby naszym trenerem był sarri . Ehh
Przy Sarrim Higuain strzelił 36 goli w sezonie. Przy Wybitnym Betonie?


:allegri: na śmietnik
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:00

Oficjalka o Sarrim miała być 2 tyg temu, nadal jej nie ma więc ...


Obrazek
wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:05

Bobby X pisze:
wongier pisze:Kupujemy cr7 żeby naszym trenerem był sarri . Ehh
Przy Sarrim Higuain strzelił 36 goli w sezonie. Przy Wybitnym Betonie?
4 sezony temu :bravo:
Ostatnio ten genialny trenejro tak go rozwiną że strzelił tych bramek całe 5


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:07

Tyle bramek, bo każdy zapomina, że tam się grało tylko na Higuaina. A nie jest czasem tak, że Juve i tak miało na koniec sezonu więcej bramek? A na pewno na porównywalnym poziomie.


Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:07

binio pisze:@19

Jaką mamy gwarancję, że Sarri jest do wyjęcia? Jak się Chelsea uprze to po sprawie. Identycznie jest z Pepem. Musi być coś, czego nie wiemy i stąd klub pozbył się Allegriego i czeka spokojnie na finalizację.

Sarri mi nie przeszkadza jako trener, późno wszedł na wysoki poziom ale jakie to ma znaczenie, skoro jego ekipy potrafią grać ładnie i skutecznie.

Jedyny zarzut jaki mam do niego to przywiązanie do konkretnej jedenastki (choć nie wiem jak to w Chelsea wyglądało).
Niestety w całym Sarrim to właśnie te przywiązywanie się do jednej 11-stki najbardziej mi przeszkadza. Nadal wierzę, że przyjść może Poch/Pep, ale jeżeli przyjdzie Sarri, to też będzie dobrze. Jego zespoły grają ładną dla oka piłkę, a tego mi najbardziej potrzeba po piachu w oczach Allegriego. Problem w tym, że nie wygramy podwójnej, czy potrójnej korony jeżeli będziemy grać 13-14 zawodnikami.


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:17

Sarri mi tu w ogóle nie pasuje i sorry jeśli kogoś minimalizm zadowala, ale nie mnie. Oczywiście po owocach go poznacie itp. itd., ale ocena samego wyboru trenera słaba.
Chyba, że jednak będzie niespodzianka i Pep zawita.


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:19

Verse pisze:
binio pisze:@19

Jaką mamy gwarancję, że Sarri jest do wyjęcia? Jak się Chelsea uprze to po sprawie. Identycznie jest z Pepem. Musi być coś, czego nie wiemy i stąd klub pozbył się Allegriego i czeka spokojnie na finalizację.

Sarri mi nie przeszkadza jako trener, późno wszedł na wysoki poziom ale jakie to ma znaczenie, skoro jego ekipy potrafią grać ładnie i skutecznie.

Jedyny zarzut jaki mam do niego to przywiązanie do konkretnej jedenastki (choć nie wiem jak to w Chelsea wyglądało).
Niestety w całym Sarrim to właśnie te przywiązywanie się do jednej 11-stki najbardziej mi przeszkadza. Nadal wierzę, że przyjść może Poch/Pep, ale jeżeli przyjdzie Sarri, to też będzie dobrze. Jego zespoły grają ładną dla oka piłkę, a tego mi najbardziej potrzeba po piachu w oczach Allegriego. Problem w tym, że nie wygramy podwójnej, czy potrójnej korony jeżeli będziemy grać 13-14 zawodnikami.
Nie chce tu bronic Sarriego ale tak sie zastanawiałem czy jego gra taka wazka iloscia zawodnikow nie brala sie z przeswiadczenia ze ma tylko tylu zdolnych do gry na odpowiednim poziomie? W Juve bedzie inaczej. Bedzie mial wieksze mozliwosci, wiekszy wachlarz zawodników.


Obrazek
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:20

wongier pisze:
Bobby X pisze:
wongier pisze:Kupujemy cr7 żeby naszym trenerem był sarri . Ehh
Przy Sarrim Higuain strzelił 36 goli w sezonie. Przy Wybitnym Betonie?
4 sezony temu :bravo:
Ostatnio ten genialny trenejro tak go rozwiną że strzelił tych bramek całe 5
Czyli to, że strzelił typ 36 goli ale 4 lata temu to jest argument za tym, że Sarri to dziad. Ale Krysia nigdy nie grał pod Sarrim więc nie wiadomo jak będzie? Zdrowo masz nawalone :bravo:


:allegri: na śmietnik
gregab

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2013
Posty: 54
Rejestracja: 04 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:23

Peter pisze:Sarri mi tu w ogóle nie pasuje i sorry jeśli kogoś minimalizm zadowala, ale nie mnie. Oczywiście po owocach go poznacie itp. itd., ale ocena samego wyboru trenera słaba.
Chyba, że jednak będzie niespodzianka i Pep zawita.

Też wolę Pepa ale Co osiągnął ten sam Pep w ostatnich 8 latach w LM???
A no nic, bo nawet do finału nie dotarł a z City to chyba nawet półfinału nie powąchał.
Nie róbmy z niego zbawiciela na LM bo nim nie jest.


ga
wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:24

Bobby X pisze:
wongier pisze:
Bobby X pisze: Przy Sarrim Higuain strzelił 36 goli w sezonie. Przy Wybitnym Betonie?
4 sezony temu :bravo:
Ostatnio ten genialny trenejro tak go rozwiną że strzelił tych bramek całe 5
Czyli to, że strzelił typ 36 goli ale 4 lata temu to jest argument za tym, że Sarri to dziad. Ale Krysia nigdy nie grał pod Sarrim więc nie wiadomo jak będzie? Zdrowo masz nawalone :bravo:
1. Nie napisałem ze dziad ale ze to nie poziom wyzej niz allegri
2. Z kulturą wypowiedzi nie będę dyskutował :bravo:


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:30

Bobby X pisze:
wongier pisze:Kupujemy cr7 żeby naszym trenerem był sarri . Ehh
Przy Sarrim Higuain strzelił 36 goli w sezonie. Przy Wybitnym Betonie?
Czy Ty musisz przy każdej okazji (a tutaj nawet bez okazji) obrażać, bądź co bądź, jednego z najlepszych trenerów w historii Juve? Masz za dużo ciśnienia we łbie czy co?


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:30

Sarri pasuje do tego nowego marketingowego Juve, jak gumiaki do garnituru. Co nie zmienia faktu ze i tak to lepiej niz Allegri. W dalszym ciagu licze jednak na Pepa.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:32

Jezu, tutaj naprawdę ludzie oceniają trenera przez to, że 4 lata temu pod jego wodzą Higuain w szczytowej formie fizycznej i psychicznej strzelił prawie 40 bramek, zaś w minionych rozgrywkach, gdzie jest zapuszczonym wrakiem mentalnym walnął pięć. Jak macie jakieś konkretne argumenty anty - Sarri to spoko, ale jak macie pisać takie kocopoły, to darujcie, bo później trzeba się przez taki muł przeciskać żeby cokolwiek wartościowego przeczytać.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 10:51

Ja wiem, że dla wielu z Was (w tym przez chwilę dla mnie) transfer Guardioli był czymś namacalnym. Ale pora zejść na ziemię. Jeden Ronaldo wiosny nie czyni. Pamiętajcie, że Włosi są w kryzysie ekonomicznym. Wszystkie te nowe regulacje mają pobudzić gospodarkę, zachęcić Włochów od powrotu do kraju bo Ci również emigrują zarobkowo. Agnelli jest jednak Włochem, zarządzającym Włoskimi firmami będącymi również w trudnym położeniu. Już w zeszłym roku były zgrzyty z transferem CR7. W tym roku Pep + transfery to jak nic wydatek 150-200 melonów (rozłożonych w raty ale jednak). Skąd ta kasa miała się wziąć?

Efekt Ronaldo ma wzmacniać teraz sprzedaż koszulek w USA i na dalekim wschodzie. A nie wzmacniać nas sportowo. Ja to niestety tak widzę, a przyjście Maurycego (którego lubię, jednakoż to troglodyta) tylko to potwierdza i wpisuje się w naszą filozofię walki/ocierania się o TOP przy użyciu półśrodków.


ODPOWIEDZ