Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 01:20

Coś mi tu nie gra :D Jak ktoś napisze, że Guardiola done deal to wszyscy podchodzą sceptycznie a kiedy jest takie samo info o Sarrim to od razu wszyscy biorą to za pewniak :laugh:

Oby dziś wszystko się wyjaśniło.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 06:03

Dokładnie. Jak ktoś napisze o bliskim Guardiali to zmyśla, kiedy z kolej następne doniesienie o Sarrim - pewniak. Ronaldo niektórych nic nie nauczył. Za łatwo dajecie się wytrącać z równowagi. Co w retoryce różni słowa kwestia godzin (pisane niemal 2 tygodnie temu przez tego samego gościa) od jutro? Nic. Di Marzio pisze ciągle to samo, a Sarriego jak nie było tak nie ma nadal. Zamiast panikować może warto poczekać na oficjalkę, bo jak na razie tymi słowami o Sarrim bombardują nas non stop, a nic się nie zmienia. Mnie z równowagi wytrącił Agresti, ale potem sobie przypomniałem jak Max miał przedłużyć..

Myślicie, że jeśli Juventus naprawdę by chciał Sarriego, negocjowanie z Chelsea zajęłoby nam aż tyle czasu? Po zakończonym sezonie i po dawno już z perspektywy mercato rozegranym finale LE? Nawet się komunikat Uefa w sprawie City jeszcze nie pojawił, a on może być kluczowy. Pozyskanie Sarriego przy całej tej szopce nie byłoby logiczne. Te plotki o Guardioli dawno umarłyby śmiercią naturalną, a pojawiają się nowe wątki i to nie tylko na VS, ale także wśród dziennikarzy, także tych zagranicznych. W świecie finansów także. Chyba nikt nie sądzi, że jeśli miały miejsce rozmowy z Pepem, ten nagle nam odmówił po kilku miesiącach tych rozmów?


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 06:04

DEL


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 06:54

Delete


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 07:30

To co, dziś się czegoś już dowiemy? :D :D


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 07:36

Sarri już miał podpisać 4 tygodnie temu ale podobno nie chce go puścić Chelsea bez wypłaty odszkodowania że strony Juve, teraz po 4 tygodniach Juventus nagle je wpłaca aby Maurycy po czerwonym dywanie mógł wejść do klubu :-)
Pepuś nasz - ach te jego insiderskie źródła :D
Sarri nasz - sprawa wyjaśniona bo to GDM według którego 4 tygodnie temu Sarri był kwestią godzin.


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 07:39

To już chyba czwarty raz, gdy na hasło 'Sarri jest nasz', całe forum nagle przytakuje :-)
Ja poruszę raz jeszcze temat Pepa, może mnie ktoś przekona.

Pomijając Sarriego, dlaczego za wybawiciela uznajecie gościa, który od czasów Barcy:
1) przejął niesamowity Bayern po Heynckesie i kolejno:
- porażka w półfinale LM 0:5 z Realem
- porażka w półfinale LM 3:5 z Barcą
- porażka w półfinale LM z Atletico 2:2 (bramki na wyjeździe)
2) przeszedł do City, wydał kosmiczne pieniądze i
- 3. miejsce w lidze, odpadnięcie z pucharu z Arsenalem i jedynie 1/8 LM po porażce z Monaco
- zdobycie Pucharu Ligi Angielskiej, odpadnięcie w 1/4 z Liverpoolem 1:4, zdobycie mistrza Anglii
- mistrzostwo Anglii, Puchar Anglii, Puchar Ligi, odpadnięcie w 1/4 LM z Tottenhamem (4:4)

Też chciałbym Guardiolę, ale nie rozumiem ogólnego entuzjazmu, jakby przychodził mesjasz. Gość ma dużo gorsze wyniki w LM od Allegriego. W Bayernie zabił styl Heynckesa i kibice Bawarczyków nie mogli patrzeć na ciągłe podania do boku i klepki a'la Barca.
Od czasów Barcy nie był ani razu w finale, więc nie można narzekać, że jak Allegri przegrywa finały :-)
Przekonajcie mnie, że się mylę, ale nie wydaje mi się, żeby przychodził kosmita. O ile oczywiście przyjdzie.


Wolałbym Pepa, ale jeśli przyjdzie Sarri to też będę się cieszył.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 07:45

Bo Pep zmieni styl i wyciśnie co najlepsze z zawodników, ponadto podniesie wizerunek klubu, przyciągnie sponsorów do klubu. Dlaczego City tak bardzo go nie chce puścić skoro Pep nic w Europie z nimi nie może zdziałać. Sarri sportowo nie jest zły ale wizerunkowo odstaje lata świetlne od Guardioli.


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 07:55

mrozzi pisze:Myślicie, że jeśli Juventus naprawdę by chciał Sarriego, negocjowanie z Chelsea zajęłoby nam aż tyle czasu?
Może Chelsea najzwyczajniej w świecie nie chce zostać z ręką w nocniku i zanim pozwolą Sarriemu odejść to chcą sobie klepnąć kogoś sensownego w jego miejsce?


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 07:58

Antichrist pisze:
mrozzi pisze:Myślicie, że jeśli Juventus naprawdę by chciał Sarriego, negocjowanie z Chelsea zajęłoby nam aż tyle czasu?
Może Chelsea najzwyczajniej w świecie nie chce zostać z ręką w nocniku i zanim pozwolą Sarriemu odejść to chcą sobie klepnąć kogoś sensownego w jego miejsce?
Jakoś o tym Di Marzio nie pisze, a o kwestii godzin. To jest niby dograne od 2 tygodni. W przypadku Sarriego kupy się to nie trzyma i tyle. I nie, nie chodzi o myślenie życzeniowe. Paratici mówił wyraźne, że działają po cichu i co? O czym trabią od miesiąca włoskie media? Tuttosport mogący zwiększyć sobie nakład Guardiolą o jakimś przeciętnym Sarrim się rozwodzi.

Owszem, Sarri nie jest kimś ani z wieloma sukcesami, ani odpowiednim doświadczeniem. Agnelli mówi ciągle o progresie oraz rozwoju na każdej płaszczyźnie i nagle Sarri? Dla niego klub pozbyłby się Maxa, choć ten był gwarantem Scudetti? Liczenie na to, że Sarri da Juventusowi więcej w LM niż Allegri byłoby szaleństwem, bo ten gość ma tyle związku z LM, że hej.


pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:07

Sarri miał obiecane odejście za darmo. Cheslea zmieniła zdanie, więc jego agent rozmawiał z nimi, aby wywiązali się z obietnicy:
https://www.football-italia.net/138945/ ... inds-sarri

Nic to nie dało, więc Juve zaczęło rozmowy z Cheslea:
https://www.football-italia.net/139309/ ... lsea-talks

Wszystko po to, żeby zapłacić jak najmniej. 5m euro to nie mała kwota za trenera:
https://en.wikipedia.org/wiki/Transfer_ ... )#Managers

Cheslea nie chciała rok temu łatwo puścić Conte, więc z Sarrim też mogli przedłużać, aż znajdą nowego trenera.

To tak dla porządku jakby ktoś znów mówił, że z Sarrim nic się kupy nie trzyma.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:11

Poziom sportowy czy osiągnięcia owszem, nie zgadzają się wcale.

Nie wiem, czy przytaczanie wygranej w LE ma sens, bo LM i LE to dwa kompletnie różne poziomy. Allegri nie gra w LE, więc nie wiadomo, jak by tam skończył.
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2019, 08:24 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:13

To jak dziś "SarriDay", czy czekamy do 1 lipca na Guardiole ?

@MRN - ale ten gosc z fajka w dziobie wygrał trofeum europejskie w tym sezonie a Guardiola od czasów barcy nic nie zdobył poza mistrzostwami kraju. Sorry ale z naszą kadrą nawet Brzęczek czy Nawałka zdobyli by Scudetto.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:13

Mnie osobiście intryguje postać tej kobiety: https://twitter.com/aliasvaughn

Ma jakieś wtyki w świecie finansów, wypowiada się rzeczowo i konkretnie i, co istotne, twardo obstaje przy tym, że Guardiola - bo ma potwierdzenia z niezależnych od siebie źródeł w świecie finansów (m.in. bankowość) i odcina się od tzw. papki medialnej. Dużo bardziej twardo obstaje przy swoim stanowisku, od samego początku, niż taki Momblano i spółka. Posługuje się fachową terminologią.
Nie mówię, że to przesądza kwestię, bo sam podchodzę do tematu Guardioli z dużą rezerwą, ale na chłodno - brzmi wiarygodnie (podkreślam: "brzmi" a nie "jest").

Jakiekolwiek będzie rozstrzygnięcie tej telenoweli, jestem bardzo ciekawy reakcji obozu, który "przegra".


pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:23

Simon Johnson podaje, że Juve ma zapłacić 5-10 mln funtów:


Może to być przesadzone, bo dziennikarz mocno związany z CFC. Często media podają różne kwoty, np. transfer Moraty z Realu do Chelsea: hiszpańscy dziennikarze podają 80 mln, angielscy 66 mln.


ODPOWIEDZ