Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 08:00

Ze wszystkich sobie drwią a ja zastanawiam się jakie opcje oni mają. W pewnym momencie pomyślałem, że zwolnili Maxa nie mając nikogo w zanadrzu ale nie chce mnie się w to wierzyć bo to nie głupki. Męczą nas niemiłosiernie dlatego wierzę w to, że nie uszczęśliwią nas byle kim choć ja wierzę cały czas w Guardiolę.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 08:05

Takie gierki, tak długie czekanie, brak zaprzeczenia doniesieniu poważnej agencji prasowej (co miewało miejsce w przeszłości) i nagle Sarri - to by było jak strzał w pysk i kompletnie nie pasuje do okoliczności. Chyba, że w ich oczach ten mało doświadczony przede wszystkim w Europie, z bardzo nielicznymi sukcesami gość jest mesjaszem.


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 08:14

mrozzi pisze:Jeśli Juventus tak pilnuje swoich interesów to na pewno nie gada o tym z jakimś prezesikiem innego klubu. Już swoją drogą sam fakt, że ta chłopina podnosi ten temat świadczy o kompletnym braku profesjonalizmu. Niech się zajmie swoim podwórkiem.
Ok, ale zastosuj to rozumowanie w stosunku do guru. Skąd wiedzą, skoro jest to największa tajemnica? Gdybym był Paraticim szukałabym kretów, żeby ich zwolnić - krąg wtajemniczonych nie może być duży, ledwo kilka(naście) osób. I po co ktoś miałby ryzykować swoją karierę donosząc gościom z forum?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 08:21

Ma to sens, jeśli klub robi kontrolowany przeciek. Innego wytłumaczenia nie mam, bo jeśli jest zmowa milczenia, mogliby polecieć ze stołków, a na forum wyraźnie podawali bardzo ograniczoną listę osób na spotkaniu w Continassie. Ale media nic nie wiedzą, kompletnie. To ich Sarri za kilka godzin, jutro, znowu jutro jest śmieszne. Nawet nie potrafią wyjaśnić, dlaczego zmieniają wersję. Ta o Allegrim odmawiającym Chelsea wręcz komiczna. Nie twierdzę, że na VS na pewno się nie mylą, ale zamieszanie jest konkretne.

EDIT:
I w wywiadach raczej nie sprawiają wrażenia ludzi zaniepokojonych szukaniem nowego trenera.
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2019, 08:36 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 08:33

Wiem, że nasz klub jest mistrzem kamuflażu ale czegoś takiego nie było. Dziwne jest to, że "nie mamy trenera" a Paratici,, Nedved i Agnelli robią sobie urlopy....a my tutaj jaja znosimy :-)


Obrazek
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 08:38

Oj trzeba im przyznać, że nieźle sobie pofolgowali z dezinformacją, praca nie wie o co biega jak nigdy :)


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 08:47

A ludzie od początku pracujący z Pepem w City czyli Arteta, Lorenzo Buenaventura i Carles Planchart dalej z kontraktami do 30.06 :whistle:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 08:49

Też sobie nie przypominam, by takie rzeczy ogłaszali na ostatnią chwilę.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 08:51

Poprostu pisze:A ludzie od początku pracujący z Pepem w City czyli Arteta, Lorenzo Buenaventura i Carles Planchart dalej z kontraktami do 30.06 :whistle:
Może faktycznie czakają do 1 lipca na rozwiązanie tych spraw, wtedy Pep jest bez sztabu :)


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 08:54

Paya pisze:Ok, ale zastosuj to rozumowanie w stosunku do guru. Skąd wiedzą, skoro jest to największa tajemnica? Gdybym był Paraticim szukałabym kretów, żeby ich zwolnić - krąg wtajemniczonych nie może być duży, ledwo kilka(naście) osób. I po co ktoś miałby ryzykować swoją karierę donosząc gościom z forum?
Też się nad tym zastanawiałem. Tłumaczyłem (tłumaczę?) to sobie tym, że zasadniczo nikt z mainstreamu się głosami z forum nie przejmuje. Powiedziałbym wręcz, że w pewnych okolicznościach mogłoby to działać na korzyść klubu, jeśli chcieliby trzymać "główne media" z dala od tematu.

Żaden poważny dziennikarz nie będzie sprzedawał informacji z forum internetowego kibiców klubu, więc - skoro rewelacje o Guardioli płyną stamtąd - musi to być jakaś kompletna bzdura i mrzonka, więc nie należy tego brać na poważnie.

Teoria mocno naciągana, ale jest to jakieś wytłumaczenie :)

Bardzo jestem ciekaw, jak to się skończy.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 09:11

Wszyscy czekamy na official website Juventus.com - Guardiola on board.

ale prędzej doczekamy się Sarri, Mourinho, Inzaghi on board :punish:


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 09:23

Poprostu pisze:A ludzie od początku pracujący z Pepem w City czyli Arteta, Lorenzo Buenaventura i Carles Planchart dalej z kontraktami do 30.06 :whistle:
To akurat nic nie znaczy. Pamiętam kilka lat temu jak Marotcie kilka lat temu też kończyła się umowa i jeśli było oficjalne info, to dopiero w czasie gdy teoretycznie był bezrobotny. Jeśli Pep zostaje, to przedłużenie ze sztabem to będzie formalność pewnie.


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 09:30

Jeżeli Guardiola ma przyjść to moim zdaniem tylko wtedy jeżeli City dostanie bana na transfery. Tak to raczej niemożliwe. A o karze narazie nie słychać. W city podwyżka to nie problem, transfery to nie problem, drużynę już pod siebie zrobiona ma.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 09:50

Dunio333 pisze:Jeżeli Guardiola ma przyjść to moim zdaniem tylko wtedy jeżeli City dostanie bana na transfery
Możemy zatem zapomnieć o Pepie, bo nikt nie podjął nawet tematu nałożenia im bana na transfery... ;)

--

Ten Sarri mnie męczy. Na co Milan czeka z trenerem? :think:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 09:52

wojczech7 pisze:
Dunio333 pisze:Jeżeli Guardiola ma przyjść to moim zdaniem tylko wtedy jeżeli City dostanie bana na transfery
Możemy zatem zapomnieć o Pepie, bo nikt nie podjął nawet tematu nałożenia im bana na transfery... ;)

--

Ten Sarri mnie męczy. Na co Milan czeka z trenerem? :think:
ten ban dla $ity jest dla mnie bardzo podejrzany, a PSG nie miało dostać bana? A jak to się tam skończyło każdy wie. Kto ma kasę i sławę ten nie ma kar...
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2019, 09:52 przez marcinek, łącznie zmieniany 1 raz.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
ODPOWIEDZ