Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 06:26

Ten Mattioli jest przedstawiany jako porządny dziennikarz.

Di Marzio najpierw pisał w kontekście Sarriego o godzinach, teraz dniach. Zaraz zacznie o tygodniach. :ahsisi:


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 06:38

Mam przeczucie że dziś to ten dzień :p nie ważne kto, dzisiaj będzie info :D
Śledzę sobie kursy na tej stronie eurobet i w pewnym momencie na Sarriego kurs wynosił 1.05. W tej chwili jest 1.35.
Już się rozmarzylem że przy Guardioli nasi młodzi mogliby odpalić. Z takim trenerem to Kean, Cancelo czy Bentancur to materiał na gwiazdy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 06:38

Dzisiaj wątpliwe, że się coś pojawi, przynajmniej ten Goleador tak twierdzi. A z kursami trzeba sobie dać spokój, bo i tak wuja wiedzą i działają po omacku.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 06:59

Il_Bianconero pisze:Mam przeczucie że dziś to ten dzień :p nie ważne kto, dzisiaj będzie info :D
Śledzę sobie kursy na tej stronie eurobet i w pewnym momencie na Sarriego kurs wynosił 1.05. W tej chwili jest 1.35.
Już się rozmarzylem że przy Guardioli nasi młodzi mogliby odpalić. Z takim trenerem to Kean, Cancelo czy Bentancur to materiał na gwiazdy.
IMO bliżej piątku można się czegoś spodziewać ale pewnie i tak niczego konkretnego jeszcze.


pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 07:18

Poprostu pisze:Drogi pepicxku dlaczego nie zdementowałeś swojego posta?

twit

Tak ochoczo wrzucasz wszystko anty Pep ale w drugą stronę to niż nie bardzo. :D
Ten cały koleś nie jest żadnym udziałowcem w CFC.
Nie napisałem, że jest udziałowcem. Ktoś tam stwierdził, że nie ma takiego zdjęcia, pokazałem, że jest. Resztę jak zwykle dopowiedziałeś sobie sam.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 07:20

GDM został przyhamowany przez tatusia z którym albo łączą chłodne relacje albo tatusiowi zależy na tym aby synek do reszty się nie skompromitował. Niemalże od początku sagi z trenerem tatuś podważa wszystko to co ten ogłosi.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 07:31

pepiczek pisze:
Poprostu pisze:Drogi pepicxku dlaczego nie zdementowałeś swojego posta?

twit

Tak ochoczo wrzucasz wszystko anty Pep ale w drugą stronę to niż nie bardzo. :D
Ten cały koleś nie jest żadnym udziałowcem w CFC.
Nie napisałem, że jest udziałowcem. Ktoś tam stwierdził, że nie ma takiego zdjęcia, pokazałem, że jest. Resztę jak zwykle dopowiedziałeś sobie sam.
A widzisz to jakieś mleko napisało. Myślałem, że Ty. Zwracam honor.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 07:33

Dziś we włoskiej prasówce tylko jeden nieśmiały wspominek w LGDS, "Sarri o krok od uwolnienia z Chelsea". Drobne te kroki robi, jak ciągle jest o krok i o krok.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 07:34

Vincitore pisze:Zniknięcie bez śladu versilii mającego ponoć potężne źródło też zastanawia.
Porwali go jak nic. Za dużo wiedział...

Jak to jest, że jak poda coś Di Marzio to jest to "nierzetelna informacja", a jak ten wasz goleador, to jest to zbyt poważana persona, żeby ryzykować dobre imię? Wiadomo kto się w ogóle ukrywa pod tym nikiem, czy to kompletny anonim? :think:


Do osób, które piszą o Sarrim jako o "koniu trojańskim" w kontekście zasłony dymnej. Wiecie w ogóle czym był koń trojański w Illiadzie? Mam wrażenie, że nie...


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 07:46

Ja tam uważam, że nazywanie Sarriego koniem trojańskim wcale nie jest błędem. Cała liga nastawia się na Maurizio, a tu bam, wyskakuje Guardiola i wszyscy mają zdziwko. W Iliadzie wyglądało to bliźniaczo podobnie, z tym, że Sarri nie ma być naszym prezentem dla ligi (przynajmniej w domyśle)... :P


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 07:56

@D@$ pisze:Jak to jest, że jak poda coś Di Marzio to jest to "nierzetelna informacja", a jak ten wasz goleador, to jest to zbyt poważana persona
Bo on tylko pisze że Sarri o krok nie mając do tego podstaw, nie potrafi uzasadnić tego co napisze. Koleś z VS przynajmniej wbrew wszystkim trzyma się swojej wersji podając szczegóły uzasadniające tezę, że coś tam wie. Nie wiem kto ma rację ale GDM tylko coś na zasadzie kopiuj wklej zmieniając tylko minuty na godziny, godziny na dni itd.


Obrazek
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 08:06

Gdyby Sarri został trenerem i wprowadził ziomków, którzy zniszczyli Juventus od środka (tak jak Korwin chciał UE :D ), to wtedy byłoby przełożenie do utworu Homera, ale rozumiem, że nie to mieliście (piszący o "koniu") na myśli.
MRN pisze:
@D@$ pisze:Jak to jest, że jak poda coś Di Marzio to jest to "nierzetelna informacja", a jak ten wasz goleador, to jest to zbyt poważana persona
Bo on tylko pisze że Sarri o krok nie mając do tego podstaw, nie potrafi uzasadnić tego co napisze. Koleś z VS przynajmniej wbrew wszystkim trzyma się swojej wersji podając szczegóły uzasadniające tezę, że coś tam wie. Nie wiem kto ma rację ale GDM tylko coś na zasadzie kopiuj wklej zmieniając tylko minuty na godziny, godziny na dni itd.
Też nie wiem jak będzie, ale ten goleador nie wydaje mi się ani trochę bardziej wiarygodny, w sensie, nie przekonałeś mnie.
Di Marzio też się trzyma swojej wersji, aha już co najmniej drugi raz stwierdza, że nie zapłacimy klauzuli. Według niego tyle to trwa, bo negocjujemy z Chelsea.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 08:11

Ale moim celem nie jest przekonanie Cię tylko podzielenie się informacją. Niech każdy wierzy w co chce bo od tego jest ten wątek. Koleś miał kilka strzałów i dużo ryzykuje natomiast wpis Agrestiego okazał się (prawdopodobnie) ściemą.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 08:25

@D@$ pisze:Di Marzio też się trzyma swojej wersji, aha już co najmniej drugi raz stwierdza, że nie zapłacimy klauzuli. Według niego tyle to trwa, bo negocjujemy z Chelsea.
Do takiego stwierdzenia nie potrzeba żadnych źródeł. Wystarczy rozum. Negocjacje to jedyne wytłumaczenie tego, że Sarriego jeszcze nie ma (jeśli w ogóle ma być).

I kto negocjuje z tą Chelsea? Paratici był całkiem niedawno na urlopie, zdaje się. W sobotę miało być jakieś spotkanie w tej sprawie. Odbyło się?

--

Dla równowagi - nie kupuję historii o tym, że Agresti został zbanowany za podawanie nieprawdziwych informacji. Jesteś pewien @MRN, że dlatego zniknął tak on, jak i jego post? Skąd ta informacja? Czy przypadkiem sobie czegoś sam nie dopowiedziałeś?

Przecież w tych jego wpisach (o ile wrzucaliście je tutaj w całości i dobrze przetłumaczone) raczej nie było niczego, co można by ze 100% pewnością zweryfikować przed rozstrzygnięciem całej sagi.

No chyba, że moderatorem jest Barzagli, który wie, że w sztabie Sarriego nie będzie i to bzdura... :stareprochno:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 08:35

Na tym forum utarło się przekonanie, że Pep to tylko VS i jacyś guru. Otóż nie - kilku dziennikarzy (Guelpa, Paganini, ten z dzisiaj, ta babka z USA) oraz poważna włoska agencja prasowa.

Di Marzio jest dlatego niewiarygodny, bo miał spektakularne wtopy. Ronaldo był tylko jedną z nich. A VS o nim wiedziała. To samo Higuain.

Nie uważam, że VS to źródło wiedzy nieomylne, ale niektórzy pozostali przy przekonaniu, że Di Marzio i Agresti to jedyna prawda, podczas gdy sam Agresti nas z Maxem kwiatkiem już ostatnio uraczył.
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2019, 08:40 przez mrozzi, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ