Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 16:39

VecchiaSignora29, Kaedes stawiają na Sarriego choć Kaedes niedawno zmienił front. Najbardziej poważani guru to goleador78, Marocchi ( Versilia ) oraz SetRollins21J stawiają na Guardiolę. Wcale nie twierdzę, że to oni mają rację ale szczególnie czekam na to co napisze Marocchi w imieniu Versilii.

A na marginesie, jaki problem z Sarrim ? Skoro Agresti ot tak sobie mimo tajemnicy klubu "oficjalnie" zapowiedział Sarriego podając również cały jego sztab to co stoi na przeszkodzie aby klub puścił parę z ust. Mnie coś nie gra, może jestem naiwny ale Agresti chyba pełni funkcję członka zarządu w klubie dlatego podał takie szczegółowe i pewne informacje. Klub to popiera ? A może jest im to na rękę i chcieli aby Agresti to podał ? Dlaczego nikt z zarządu nic nie odniósł się do tego skoro jest już "pozamiatane" ? Zachowujemy się dokładnie tak samo jak MC, oni postawili pachołka, który zdementował wszystko a Juve podstawiło też znaną kibicom osobę, która potwierdziła Sarriego działając dalej za kulisami.


Obrazek
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 16:49

@MRN

A jakie jest ostatnie zdanie jakie powiedzieli Marocchi ( Versilia ) oraz SetRollins21J? Bo goleador to ostatnio o tym sztabie mówił to pamiętam.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 16:55

Marocchi sugerował, że będzie Pep. Ale rzadko się przez tą dzieciarnię udziela. Ostatnie posty w jego wykonaniu to Pep.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 16:56

Dokładnie takie jak mrozzi napisał...Agresti czyli Curva Nord został zawieszony na VS za podanie nieprawdziwej wiadomości a jego informacja zniknęła, pamiętacie o jaką chodzi ? ;)
Tak, właśnie o tę...
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2019, 16:57 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 16:57

Ja również jestem zdania, że nie wszystko stracone i wcale nie jestem pewny Sarriego. Oprócz tego, że media się wycofują i podpis miałby być do czwartku, to pojawiła się też informacja, że Lampard nie jest przekonany do posady trenera Chelsea ;) Także nadal nic nie wiemy.
Aczkolwiek raczej pewne jest to, że ten tydzień jest decydujący i do piątku powinniśmy wszystko wiedzieć.


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 17:23

MRN pisze:Dokładnie takie jak mrozzi napisał...Agresti czyli Curva Nord został zawieszony na VS za podanie nieprawdziwej wiadomości a jego informacja zniknęła, pamiętacie o jaką chodzi ? ;)
Tak, właśnie o tę...
O Cristiano? Czy Draxlera?


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 17:37

zakiii pisze:O Cristiano? Czy Draxlera?
Pewnie wystarczyła dowolna dotycząca Sarri'ego ;)

A konkretniej ta o sztabie, w której przekręcił nazwisko Pepa na Maurizio.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 18:08

Wychodzi na to, że prawdziwymi guru są moderatorzy na VS, bo skądś wiedzą która informacja jest nieprawdziwa :prochno:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 18:09

Tak, chodzi o tę o Sarrim oraz członkach jego sztabu...

Agresti jest jednym z tych, którzy się poświęcili aby VS istniało ale odkąd zajął się dziennikarstwem to poprzestawiało się chłopakowi, tak piszą...


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 18:34

Tasak pisze:No tak, ale Juventus moze zaproponowac Sarriemu korzystniejsza wyplate jezeli nie bedzie musial placic CFC i moze wolal sam to zalatwic...
Nie osłabiaj mnie. Juventus zwleka z ogłoszeniem trenera, żeby zaoszczędzić kasę na rekompensacie, którą pózniej wypłaci Sarriemu? Toż to kompletnie bez sensu.

I gdzie w tym interes Chelsea?

„Chcą się go pozbyć” - ktoś pomyśli... To z jakiej paki utrudniają mu odejście, skoro gość już jest rzekomo dogadany z Juventusem?!

„Muszą najpierw znaleźć następcę” - pomyśli ktoś inny.

A co, jeśli nie znajdą? Łapanka w Turynie? :think:

Czy ktoś, kto jest Włocha pewny, może przedstawić jakąś racjonalną teorię, która odpowie na moje pytania?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 19:07

wojczech7 pisze:
A co, jeśli nie znajdą? Łapanka w Turynie? :think:
Pewien toskański taktyk wciąż jest wolny, nawet preferuje styl gry bliski tradycyjnie umiłowanemu przez londyńczyków :ahsisi:


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 19:33

wojczech7 pisze:
Tasak pisze:No tak, ale Juventus moze zaproponowac Sarriemu korzystniejsza wyplate jezeli nie bedzie musial placic CFC i moze wolal sam to zalatwic...
Nie osłabiaj mnie. Juventus zwleka z ogłoszeniem trenera, żeby zaoszczędzić kasę na rekompensacie, którą pózniej wypłaci Sarriemu? Toż to kompletnie bez sensu.

I gdzie w tym interes Chelsea?

„Chcą się go pozbyć” - ktoś pomyśli... To z jakiej paki utrudniają mu odejście, skoro gość już jest rzekomo dogadany z Juventusem?!

„Muszą najpierw znaleźć następcę” - pomyśli ktoś inny.

A co, jeśli nie znajdą? Łapanka w Turynie? :think:

Czy ktoś, kto jest Włocha pewny, może przedstawić jakąś racjonalną teorię, która odpowie na moje pytania?
A kto powiedzial ze Chelsea ma miec w tym interes ?
No i nie wiem dlaczego Juventus mialby nie zwlekac z ogloszeniem trenera jezeli jest opcja zaoszczedzic nawet milion euro, nie mowiac juz o 5...
To ze my sie niecierpliwymi nie znaczy ze te 5 melonow sie nam nie przyda.

Poza tym minales sie z tym co mialem na mysli. Sarri sam mogl chciec sie dogadac zeby rozwiazac umowe polubownie, bo to oznacza ze Juve moze mu zaproponowac lepszy kontrakt bo nie wydali na niego ani grosza dokladnie jak pilkarze ktorych bierzemy z prawa Bossmana.

Poniedzialek sie konczy my wiemy chyba nawet mniej niz w piatek. Nadzieja odrobine powrocila, ale musze przyznac ze zaczynam sie oswajac z mysla o Sarrim, ale szczerze wierze ze jeszcze sie odmieni...

Jakis czas latalo info ze Pep mial dzis samolot z JFK do Mediolanu, czy cos sie wyjasnilo w tej sprawie ? Wiemy czy wysiadl we Wloszech czy nie?
Rozumiem jednak ze to wcale nic znaczyc nie musi, ale jednak do ukladanki pasuje nam zeby lecial do Mediolanu a nie do Manchesteru :cooler:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 19:35

Przecież to jest ciągle strzelanie ślepakami ograniczającymi się do Sarriego - bo najbardziej prawdopodobny i Guardioli - bo najmniej.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 19:39

Wygląda na to, że Sarri nie będzie trenerem Chelsea. Hasan Nagoor na swoim instagramie(te stories czy co to tam jest) wstawił zdjęcie Sarriego z podpisem "Thank you Sarri <3". Ten Nagoor to akcjonariusz Chelsea.

Natomiast ci co są pro-Pep uznają to za dobry znak i mówią, że teraz się zacznie. Wg nich Sarri ma objąć...Milan.


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 19:43

mleko pisze:Wygląda na to, że Sarri nie będzie trenerem Chelsea. Hasan Nagoor na swoim instagramie(te stories czy co to tam jest) wstawił zdjęcie Sarriego z podpisem "Thank you Sarri <3". Ten Nagoor to akcjonariusz Chelsea.

Natomiast ci co są pro-Pep uznają to za dobry znak i mówią, że teraz się zacznie. Wg nich Sarri ma objąć...Milan.
Przyszlo mi do glowy teraz jak pieknie moze sie skonczyc ta historia.
Wyobrazcie sobie, ze Sarri lata jak lew w klatce zeby sie uwolnic od Chelsea, zeby dolaczyc do Juve, Ci w koncu sie zgadzaja jako uklon za LE, nam jakims cudem jednak uda sie ogarnac Pepa a Sarri zostaje na lodzie, a w internecie wszedzie lata zdjecie Mauryca jak pokazuje nam faka z autokaru...
Tasak, pora wstawac- zesrales sie :-)


ODPOWIEDZ