Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 12:15

Osgiliath pisze:Pozostaje czekać.
Obrazek


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 12:30

Owszem, mogliby już jednak (kogokolwiek) ogłosić ;)


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 12:45

Jak dziś i jutro nic się nie wydarzy to czekamy na Pepa 14 czerwca.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 12:58

Osgiliath pisze:Owszem, mogliby już jednak (kogokolwiek) ogłosić ;)
Ja tam wolę poczekac dłużej i mieć Pepa niż mieć już ale byle kogo.


TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 13:49

Boże .... ale nuda, kompletnie nic się nie dzieje ? Dziś ew jutro miałbyć Sarriday, ale ta cisza kompletnie niczego nie zapowiada.

Chłopaków z VS cenie, hobbistycznie informują nas czy jest coś na rzeczy, często brzmi to logicznie i ciekawie, a ile w tym prawdy to sam nie wiem i przyznam że nie będę miał do nich żadnego żalu, ale w przypadku dziennikarzy, dobrze opłacanych,sławnych z wieloletnim doświadczeniem, którzy lecą w ... przyznam że to już mnie trochę irytuję i wymagam nieco konkretniejszych informacji, bo jak na razie są na poziomie chłopaków z VS. Wielcy dziennikarze.... :facepalm:

pisać i wymyślać te same ploty za euro to ja też mogę pisać, no dejta infomracji !


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 13:55

Federico Gennarelli, dziennikarz radio sportiva, który jako jeden z pierwszych pisał o Pepie.

Juve jest dogadane z Pepem na każdej płaszczyźnie. Problemy robi City, które boi się ciosu wizerunkowe w przypadku odejściu Pepa.


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 14:34

Wg tego dziennikarza City nie chce puścić Pepa? Czy po prostu szukają następcy? Od kiedy wobec tego wiedzieli, że Pep opuszcza City?


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 14:50

Ja tam dalej twierdzę ,że czekamy z ogłoszeniem Sarriego ze względu na Chelsea , która dogrywa nowego trenera.

Dziś jestem strasznie zarobiony , na telefonie JP strona główna otwarta i odświeżanie w każdej wolnej chwili 😀


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 14:52

Peter pisze:Wg tego dziennikarza City nie chce puścić Pepa? Czy po prostu szukają następcy? Od kiedy wobec tego wiedzieli, że Pep opuszcza City?
Myślisz, że specjalnie zataiłem te informacje przed Tobą? Jakby coś było więcej w tym twecie to bym to wrzucił. :D


Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 15:28

Na VS jeden z guru (chyba od początku stawiający na Sarriego), VecchiaSignora29, pisze, że Sarri finalnie dogadał się z Chelsea i jest wolny; ponoć Juve od kwietnia jest przekonane tylko do niego.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 15:44

Dżizas, niech ta saga się już skończy. Jak będzie to Sarri to sukces będzie w jego przypadku oznaczał w rezultacie Scudetto, ale nie sądzę, żeby Sarri dał nam LM. Oczywiście chętnie się pomylę w tej kwestii. I z nieukrywaną ciekawością będę się przyglądał budowie jego wizji Juventusu.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 15:48

Rottweill pisze:Na VS jeden z guru (chyba od początku stawiający na Sarriego), VecchiaSignora29, pisze, że Sarri finalnie dogadał się z Chelsea i jest wolny; ponoć Juve od kwietnia jest przekonane tylko do niego.
Chwila, moment. Sarri dogadał się z Chelsea? Czyli to on (jego agent) negocjował jego "uwolnienie" bez rekompensaty?

Chyba raczej Juventus powinien rozmawiać z jego obecnym klubem w tej kwestii...

No ale, co ja tam wiem. :niewiem:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 15:53

wojczech7 pisze:
Rottweill pisze:Na VS jeden z guru (chyba od początku stawiający na Sarriego), VecchiaSignora29, pisze, że Sarri finalnie dogadał się z Chelsea i jest wolny; ponoć Juve od kwietnia jest przekonane tylko do niego.
Chwila, moment. Sarri dogadał się z Chelsea? Czyli to on (jego agent) negocjował jego "uwolnienie" bez rekompensaty?

Chyba raczej Juventus powinien rozmawiać z jego obecnym klubem w tej kwestii...

No ale, co ja tam wiem. :niewiem:
No tak, ale Juventus moze zaproponowac Sarriemu korzystniejsza wyplate jezeli nie bedzie musial placic CFC i moze wolal sam to zalatwic...

Po cichu licze na jakis zwrot akcji dzis :snack:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 15:58

Ten gość jest na VS odosobniony w swojej opinii, więc wiele więcej nie wiadomo. Większość tych, nazwijmy to, "guru" obstawiają Pepa. Zdaniem mediów Sarri miał być kwestią raptem godzin ponad tydzień temu, potem wolny był od Chelsea w weekend, a podpisuje dziś. Ale dziś z kolei podają, że zaś czekamy kilka kolejnych dni.

Słowa, że jedynie do Sarriego jesteśmy przekonani od kwietnia brzmią jak żart z kiepskiego kabaretu.


Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 15:59

wojczech7 pisze:
Rottweill pisze:Na VS jeden z guru (chyba od początku stawiający na Sarriego), VecchiaSignora29, pisze, że Sarri finalnie dogadał się z Chelsea i jest wolny; ponoć Juve od kwietnia jest przekonane tylko do niego.
Chwila, moment. Sarri dogadał się z Chelsea? Czyli to on (jego agent) negocjował jego "uwolnienie" bez rekompensaty?

Chyba raczej Juventus powinien rozmawiać z jego obecnym klubem w tej kwestii...

No ale, co ja tam wiem. :niewiem:
Skrót myślowy, nie ma konkretów kto z Chelsea negocjował, jedynie info o efekcie. Tutaj wrzutka od guru.


ODPOWIEDZ