Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 21:05

notquitemytempo pisze:Wystarczy zapytać kibica Chelsea, czy Higuain się sprawdził i czy chciałby, żeby klub go wykupił. Albo dowolnego kibica PL, czy Gonzalo zrobił na nim dobre wrażenie.
Nie za bardzo rozumiem, dlaczego miałbym się kierować zdanie ludzi, którzy skandują 'fuck sarriball' i uważają w większości Jorginho za flopa ("DLACZEGO KANTE NIE GRA NA DEFENSYWNYM?!?!?!?!"). Jakby zapytać kibica Juve, to na dziś ci powie, że Allegri nie umie trenować, więc podziękuję za takie opinie.

Cały problem z Sarrim był taki, że środowisko (klub/kibice, czy szerzej media) nie do końca kupiło sarriball i połowę każdej konferencji (bo tych się sporo naoglądałem) Sarri bronił krytykowanego Jorginho, drugą połowę odpowiadał na pytania czemu Kante nie gra na pozycji 6. Sarri naprawdę wycisnął z tej kadry max, ze wsparciem transferowym było tak sobie, a ludzie narzekają - nie ma co też ich słuchać w sprawie Higuaina.
notquitemytempo pisze:Urodził się na spalonym, bo włóczy się i w ogóle nie czuje akcji. Jeszcze w Juve miał z tym problem, a w Anglii tylko się to nasiliło.
Jak można skwitować takie zdania jak powyższe, jeżeli nie "XDDD"?

Random ziomek z forum mówi, że Higuain nie czuje akcji, Eden Hazard mówi, że Higuain <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> inteligentny, super się porusza po boisku i że rozumieją się bez słów. KOMU WIERZYĆ? XD
notquitemytempo pisze:Wystarczy popatrzeć na LE i postawę Giroud, który dużo lepiej grał na ścianę z Hazardem i generalnie dużo groźniej ta Chelsea wyglądała.
Że Giroud na ścianę lepiej gra to truizm. Mówił o tym też Hazard w wywiadach - że to jedyna przewaga Giroud nad Higuainem.
notquitemytempo pisze:Ja się opieram nie na kompilacjach, ale na całych meczach. Kończę, bo na pewno nie przekonamy siebie nawzajem do swoich racji.
Ja też się opieram na całych meczach, ale skoro piszesz, że Gonzalo to był dziad już w Juve, no to już wszystko wiem.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 21:14

Alberto Aquiliani wstawił fotkę z Pepem i Simone Inzaghim z Nowego Jorku. Guardiola ma czarne buty z białym paskiem na języku.Internetowi trolle już podchwycili foto i przekonują że to logo J na tych butach...


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 21:15

alina pisze:Nie za bardzo rozumiem, dlaczego miałbym się kierować zdanie ludzi, którzy skandują 'fuck sarriball'[...]
Moze dlatego, że sam przytaczasz ich jako argument w dyskusji?
alina pisze:Ciekawe to "nawet nie startując do prostopadłych piłek", skoro widziałem na forum Chelsea narzekania, że "urodził się na spalonym", a i bramki/sytuacje ze sprytnych ucieczek za plecy obrońców były :think:
Uważasz, że Kante prezentuje się lepiej za Sarriego niż za Conte? :think:

Higuain nie umie Premier League i pewnie już się nie nauczy :whistle:

Gdzie jest nowy trener?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 21:22

jackop pisze:Argentyńczyk myśli o dwa tempa za wolno: 0:47 dwóch partnerów wykonuje ruch i nie otrzymuje podania
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> krytyka "zawodnik zagrał nie tam gdzie chciałem" XD Widział ruch, ale najzwyczajniej w świecie nie zdecydował się zagrać.

Przypominam, np z Atletico Juve wygrało, bo nie grali wszystkiego do przodu i na szybko, tylko czekali, żeby przygotować dobrą wrzutę, a w polu karnym zbierze się więcej atakujących. Tych ruchów w różne strony zawsze jest sporo, nie z każdego się korzysta i takie komentarze to czyste krytykanctwo. Piłka nożna nie polega na wyłącznie podaniach w przód, zwłaszcza u Sarriego.
jackop pisze:brak odegrania z klepki do Moraty
Z Moratą się zgodzę, jemu na pewno ani razu celnie nie podał :p
jackop pisze:
alina pisze:Nie za bardzo rozumiem, dlaczego miałbym się kierować zdanie ludzi, którzy skandują 'fuck sarriball'[...]
Moze dlatego, że sam przytaczasz ich jako argument w dyskusji?
alina pisze:Ciekawe to "nawet nie startując do prostopadłych piłek", skoro widziałem na forum Chelsea narzekania, że "urodził się na spalonym", a i bramki/sytuacje ze sprytnych ucieczek za plecy obrońców były :think:
Czyli mówisz, że jeżeli ktoś nie ma racji w jednej kwestii, to nie ma racji nigdy? :think:
jackop pisze:Uważasz, że Kante prezentuje się lepiej za Sarriego niż za Conte? :think:
Wygląda zadziwiająco dobrze na pozycji 8. Chcieli Kante na 6, mogli brać innego trenera, proste (i być może tak się stanie).
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2019, 21:34 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 21:32

No i @notquitemytempo napisal ci, że Higuain spowalnia akcje, w czym miał rację.

Nie rozumiem po co przytaczasz mi mecz Juventusu z Atletico skoro rozmawiamy o Chelsea. Znając twoje preferencje całe mecze The Blues oglądałeś na whoscored ;) Bardziej wiarygodne są teksty ludzi, którzy uważają PL za ligę gdzie wesoło się biega bez ładu i składu, niż to co próbujesz tu sprzedać.

A Gonzalo klepał Hazarda i Pedro co najwyżej po plecach :whistle:
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2019, 21:37 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 21:32

Nawet obecny trener po cywilu nie chodzi w butach z logo klubu a co dopiero niedoszły ;)


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 21:39

No i widzisz, można tak w nieskończoność.
alina pisze: Nie za bardzo rozumiem, dlaczego miałbym się kierować zdanie ludzi, którzy skandują 'fuck sarriball' i uważają w większości Jorginho za flopa ("DLACZEGO KANTE NIE GRA NA DEFENSYWNYM?!?!?!?!"). Jakby zapytać kibica Juve, to na dziś ci powie, że Allegri nie umie trenować, więc podziękuję za takie opinie.
Nie chodzi mi dosłownie o wchodzenie na forum kibiców Chelsea i ślepe opieranie się na ich opinii. Ludzie siedzący w angielskiej piłce często są zapatrzeni w tę ligę i nie widzą poza nią świata, czasem głoszą też opinie, z którymi nie da się zgodzić. Nie w tym rzecz, raczej w tym, że nie spotkałem nawet jednej pozytywnej opinii na temat angielskiej przygody Higuaina wśród kolegów-kibiców Chelsea, kibiców Chelsea czy innych klubów w dyskusjach internetowych, czy, jak wspomniał @jackop, wśród "ekspertów". Nigdzie wśród ludzi, którzy jednak interesują się tą ligą i oglądają mecze, i można też przyjąć, że podeszli do tematu oceny Gonzalo bez uprzedzeń. Albo to zbiorowy spisek, albo jednak coś jest na rzeczy, że nie błyszczał nam ten Higuain.
alina pisze: Random ziomek z forum mówi, że Higuain nie czuje akcji, Eden Hazard mówi, że Higuain <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> inteligentny, super się porusza po boisku i że rozumieją się bez słów. KOMU WIERZYĆ? XD
A co miał powiedzieć, że musi grać z typem, który totalnie nie pasuje do ligi i który miał tam zagwarantować przeskok o klasę względem Moraty, a ostatecznie nie pokazał się wcale z lepszej strony, niż Hiszpan?
alina pisze: Że Giroud na ścianę lepiej gra to truizm. Mówił o tym też Hazard w wywiadach - że to jedyna przewaga Giroud nad Higuainem.
Jasne, że truizm, i sama idea gry na ścianę też jest mocno truistyczna, a jednak wystarczała, żeby Chelsea wyglądała zdecydowanie groźniej, stwarzała więcej sytuacji i strzelała więcej goli, żeby sam Hazard wyglądał dwa razy lepiej, niż w duecie z Higuainem. Ale nie, pies tam z grą, ważne, że w wywiadzie się pozytywnie wypowiedział. :happy:
alina pisze: Ja też się opieram na całych meczach, ale skoro piszesz, że Gonzalo to był dziad już w Juve, no to już wszystko wiem.


Oczywiście, że był dziad. Z całym szacunkiem do zainteresowanych, ale capocannoniere został w tym sezonie Quagliarella, a wysoko w klasyfikacji znalazły się takie asy, jak Pavoletti, Petagna, czy Caputo. Jak już pisałem - wierzę, że wsadzony w tryby wartościowej drużyny, Higuain w kolejnym sezonie Serie A znów strzeliłby te 15-20 goli w lidze. Tyle, że zupełnie nie po to był sprowadzany. Wystarczy przypomnieć sobie dwumecz z Realem - wiadomo, w Turynie zawiedli wszyscy, ale na Bernabeu na wyżyny wspięli się Lichtsteiner, Matuidi czy Khedira, a Gonzalo po prostu nie było. Bo o czym to jest dyskusja? Ja wierzę, że jeszcze swoje w karierze wsadzi, ale to nie jest ten kaliber bramek i napastnika, o jakim powinniśmy rozmawiać. Higuain w zakończonym sezonie zaliczył dramatyczny zjazd, a i pod koniec przygody w Juve coraz bardziej widoczny był ten brak dynamiki, niepotrzebne "dryblingi" etc. Motorycznie lepiej nie będzie, dodatkowo zaczęły się pojawiać te wszystkie wybuchy, problemy z psychiką, nieszczęśliwa mina w Milanie (pamiętamy karnego niestrzelonego z Juve i późniejszy wybuch w stronę Ronaldo) czy przepychanki na treningach w Chelsea. Czy gdyby kierownictwo naprawdę widziało w nim wartościowego partnera dla CR7, tak ochoczo wypychałoby go z klubu kosztem Mandzukicia wyłącznie dlatego, że na Higuainie więcej byli w stanie zarobić? Zresztą i o ten zarobek trudno, bo raczej sznurka chętnych nie było, żeby go za te grosze (patrząc przez pryzmat współczesnych cen) wykupić. Pozdrawiam i nie piszę per "random ziomek z forum", bo wierzę w kulturalną dyskusję.


TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 21:53

Upy, to jest temat o nowym trenerze,a nie o taktykach, zawodnikach etc, ogarnijcie temat i dyskutujcie dalej w odpowiednich do tego miejscach, bo tylko syf tutaj robicie.


Wracając do tematu, moim zdaniem jeśli Sarriego nie ogłoszą do wtorku, max środy to witamy Pepa. Swoją drogą opcja Sarriego nie jest zła, jak tutaj niektórzy wróżą.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 22:02

Momblano : "Wszyscy piłkarze Juve myślą, że nowym trenerem będzie Sarri."

Jmercato : "Man City wysłał e-maila do Juve "Zabraliscie nam Guardiolę. Prosimy Was oficjalnie o Cancelo, mieliśmy kontakty z jego otoczeniem, chce przejść do nas"".


Cyrk :D


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 22:12

Wojtek pisze: (...)
Jmercato : "Man City wysłał e-maila do Juve "Zabraliscie nam Guardiolę. Prosimy Was oficjalnie o Cancelo, mieliśmy kontakty z jego otoczeniem, chce przejść do nas"".[/b]

Cyrk :D
Buahahaha, to chyba najbardziej mnie rozbiwalo ze wszystkiego co padlo do tej pory, a bylo tego troche...
Juz to widze jak takie rzeczy zalatwia sie w taki sposob...

"To Whom It May Concern&#8221; :prochno:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 22:23

A co będzie jak jutro o tej porze wciąż nie będzie komunikatu o Sarrim ?


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 22:26

notquitemytempo pisze:A co miał powiedzieć, że musi grać z typem, który totalnie nie pasuje do ligi i który miał tam zagwarantować przeskok o klasę względem Moraty, a ostatecznie nie pokazał się wcale z lepszej strony, niż Hiszpan?
Oczywiście, że był półkę wyżej niż Morata - gra plecami do bramki dużo wniosła do Chelsea na wiosnę. Co do Hazarda, to ja wiem, że w wywiadach się mówi w kółko okrągłe zdania. Ale akurat ten wywiad był naprawdę sensowny, coś więcej niż tradycyjne 'staraliśmy się i myślimy na razie o najbliższym meczu'. O Higuainie nie mówił tylko standardowych 'grejt plejer', tylko chwalił srogo. Sporo tam wbijania szpileczek kibicom, poniżej.
O Kante:
"When we win, everyone will say, 'yes, he plays in his (best) position, and if we lose everyone will say, 'no, he needs to go a bit behind'. Depends only on the result."

O sarriball:
"We are still learning about his concept. Sometimes we keep possession, and I understand the fans want us to go forward (more directly), but it is part of the football".
notquitemytempo pisze: Oczywiście, że był dziad.
Jak mówiłem - jeżeli uważałeś Higuaina za dziada w Juve, no to ja już wiem wszystko. Cóż, wg mnie wyglądał w Chelsea często lepiej niż w Juve w ostatnim sezonie, głównie pod względem link-up play. Let's agree to disagree, pozdrawiam ;)

P.S. Chyba dość celnie opisuje go ESPN:
His link-up play and movement are sharp enough, but his lack of speed limits his team's ability to stretch opponents.
______

Sarri fajny na ligę, gorzej w LM.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 22:48

Widzę na forum rozczarowanie, bo Sarri to nie Guardiola którego przewidywała giełda i kursy bukmacherskie. A ja się cieszę, bo to facet który wygrał coś w Europie, czego w Turynie nie widziano od dziesięcioleci. Ludziom, którzy woleliby Carrerę gorące Bóg Zapłać, że mogą co najwyżej poklepać przez klawiaturę a nie decydować o klubie. Gadanie, że ten człowiek nie ma klasy i poziomu europejskiego zbijam śmiechem, mówią to goście którzy pewnie w lodówce trzymają harnasia, mają żółte zeby, na swoich androidach mają pirackie mp3 i ledwo dukają po angielsku.

Lippi też chodził w dresie.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 23:12

pan Zambrotta pisze:Widzę na forum rozczarowanie, bo Sarri to nie Guardiola którego przewidywała giełda i kursy bukmacherskie. A ja się cieszę, bo to facet który wygrał coś w Europie, czego w Turynie nie widziano od dziesięcioleci. Ludziom, którzy woleliby Carrerę gorące Bóg Zapłać, że mogą co najwyżej poklepać przez klawiaturę a nie decydować o klubie. Gadanie, że ten człowiek nie ma klasy i poziomu europejskiego zbijam śmiechem, mówią to goście którzy pewnie w lodówce trzymają harnasia, mają żółte zeby, na swoich androidach mają pirackie mp3 i ledwo dukają po angielsku.

Lippi też chodził w dresie.
Ancelotti również:
Obrazek


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 23:20

Tony Montana pisze:
pan Zambrotta pisze:Widzę na forum rozczarowanie, bo Sarri to nie Guardiola którego przewidywała giełda i kursy bukmacherskie. A ja się cieszę, bo to facet który wygrał coś w Europie, czego w Turynie nie widziano od dziesięcioleci. Ludziom, którzy woleliby Carrerę gorące Bóg Zapłać, że mogą co najwyżej poklepać przez klawiaturę a nie decydować o klubie. Gadanie, że ten człowiek nie ma klasy i poziomu europejskiego zbijam śmiechem, mówią to goście którzy pewnie w lodówce trzymają harnasia, mają żółte zeby, na swoich androidach mają pirackie mp3 i ledwo dukają po angielsku.

Lippi też chodził w dresie.
Ancelotti również:
Obrazek

Nie to że się czepiam , bo mnie to grzeje kto jak się ubiera . Ale czy to nie jest jakaś przeciw deszczówka ? Pod spodem widać kołnierz koszuli.


ODPOWIEDZ