Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 13:48

Dobrze by było gdyby Agnelli planując przyszłość podlubal już przy tym Pepie na okres po Sarrim. Ile jemu zostało kontraktu ? 2 lata w city? W sam raz, niech Sarri najpierw zmieni trochę mentalność na bardziej ofensywa, a potem niech wjedzie Guardiola na pełnej, dokończyć dzieła zmiany wizerunku Juve, mając już jakieś podwaliny pod swój styl.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 14:07

Szilgu pisze:
sebatiaen pisze:Igła nie wróci.
Sarri grał w Neapolu Mertensem na środku.
W Chelsea nie grał zbyt często Higuainem.
On woli ruchliwego środkowego.
RACZEJ Dybala zagra w środku i z prawej Berna.

Nie patrzcie się na to że Higuain grał wcześniej na szpicy w Napoli, to już nie ten Higuain, Sarri nie jest głupi i dobrze o tym wie.
Dlatego w Chelsea wolał Giroud. Ma to sens.
Poziom ignorancji na forum przeraża.

Higuain w lidze był wystawiany 9 na 10 przypadków i rozegrał 81% wszystkich możliwych minut. Giroud grał w LE, bo tak miał obiecane. Od święta Sarri wrzucał Hazarda na szpicę, głównie z mocnymi rywalami (np City w pucharze), żeby zagrać z kontry trójką szybkich napastników lub żeby zwolnić Hazarda od obowiązków defensywnych, co Sarri podkreślał na konferencjach.

Oglądałem wiele meczów Chelsea w tej rundzie, plus praktycznie wszystkie skróty - Higuain z Hazardem i Pedro klepał, jakby znali się od lat. Wynik bramkowy nie powala, ale nawet jak nie strzelał, to był kluczowy przy rozegraniu. Sytuacji też raczej nie marnował, raczej miał ich po prostu mało. Nie jest to już oczywiście ten potwór z rekordowego sezonu Napoli, ale krytykują go tylko ludzie ewidentnie patrzący wyłącznie na statystyki bramkowe. Dla mnie naturalne, że przy przyjściu Sarriego odpalamy Mandzukicia i zostajemy z Higuainem - pół roku Sarri walczył zarządem Chelsea o Higuaina, tu mu będzie chyba łatwiej.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 14:17

Sarri trzyma się twardo 4-3-3. Kluczową rolę pełni u niego rozgrywający, przez którego przechodzi praktycznie wszystko (Jorginho, wcześniej Valdifiori) oraz techniczni skrzydłowi (Insigne/Callejon i Hazard/Willian). Sarri lubi też bocznych obrońców, którzy nie skupiają się tylko na defensywie.

Patrząc na naszą obecną kardę, najbardziej brakuje mi tych technicznych skrzydłowych. Najbliżej jego koncepcji wydają się D.Costa (on zdecydowanie, więc musi zostać!) i Benradeschi, ewentualnie Cuadrado. Sarri może naciskać na sprowadzenie Chiesy. Mam przeczucie, że z CR7 będzie chciał zrobić środkowego napastnika i w sparingach pierwsze co będzie testował to: D.Costa-CR7-Bernardeschi, bo to jest najbardziej sarrowskie ustawienie ofensywy z tego, co mamy. Pjanic to jest materiał na drugiego Jorginho. A.Sandro i Cancelo powinni szybko wpisać się w wizję Mauricio, więc mam nadzieję, że Portugalczyk z nami zostanie.

Wolałbym Guardiolę, ale mam dziwnie dobre przeczucia co do Sarriego i dam mu duży kredyt zaufania ;)


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 14:38

alina zgadzam sie co do grubego co nie znaczy ze go widzę w nowym sezonie i czy sam zawodnik po tym rozstaniu nie ładnym by chciał dalej grac w juve . wolał bym kogos młodszego ale jak mam yza grosze odac grubego to juz lepiej by grał u nas mysle ze spokojnie by 20 bramek strzelił mimo wieku w lidze w lm to raczej nie hehhe.
dla dybali nie ma miejsca u sariiego ani jako pomocni kani napastnik niestety taka prawda dla niego . 4-3-3 nie dla tego pana ogólnie mysle ze juz po talecie chłopaka ,Moise Kean juz ten wieksza kariere zrobi


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 14:42

Widze ze mimo niedzieli, w temacie troche ucichlo, nie ma sie co dziwic nastroje mocno w dol, po ostatnich doniesieniach. Szczerze powiem ze dla mnie teraz sytuacja jest zero-jedynkowa. Albo bede bardzo rozczarowany i zawiedziony poczynaniami zarzadu, albo bede bardzo zadowolony.
Trzeba oddac ze sam jestem sobie winien bo wciagnalem sie w cala sage bardzo mocno, i jakos to wszystko do siebie pasowalo z tym Pepem. Ale przede wszystkim nie chcialo mi sie wierzyc, ze Nedved z Paraticim tak bardzo chcieli sie pozbyc Maxa, ze zaryzykowali zostanie na lodzie. W glowie mi sie nie miesci ze pierwsza opcja mial byc Sarri. Pomijajac jaki to jest policzek dla nas- to mysle ze dla samego Maxa zwolnienie Go na tydzien przed koncem sezonu, troche sie nie zgadza z tym wszystkim co zostalo powiedziane na konferencji prasowej.

Czy na prawde nie mozna bylo juz tego Maxa zostawic i wtedy przez caly rok pracowac nad tym zeby sciagnac Kloppa, Pepa, czy nawet Zidane, albo przede wszystkim pracowac nad tym od dawna i majac juz wszystko zaklepane podzekowac Maxowi, i kumbaya...
Ale cos mi sie wydaje ze wyzej wymienieni beda mieli jakies realne szanse jak zaaplikuja po wloski paszport...

Warto tez miec na uwadze, ze Sarri byl we wloskiej knajpie i zrobil sobie zdjecie z jakims gamoniem i kelnerami. To sa fakty. To ze Sarri powiedzial ze odejdzie jak go pusci Chelsea i zebysmy czekali na poniedzialek jakby ktos tak na prawde mial na niego napalac z wyczekiwaniem... to juz jest relacja rzeczonego gamonia, tazke nie chce mi sie wierzyc, ze trener z obowiazujacym kontraktem mowi takie cos- zwlaszcza ze sam Juventus mowi ze "zalatwiamy wszystko po cichu i w spokoju". Co w teorecznej sytuacji gdyby go nie nie chcieli "puscic"?

A tak z ciekawosci, czy ktorys z Guru na VS mial jakies inne przecieki, czy tam od poczatku tylko Pep, Pep, Pep, moze Sarri ? :think:


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 15:01

Tasak pisze:po ostatnich doniesieniach.
Czyli o tych, że musimy dobrać ludzi do sztabu Pepa?

Agresti od początku pisze o Sarrim, jego post nic nie zmienia w tej kwestii.

Ale widzę, że tutaj podobnie, jak na Tuzie - pojawia się post nt Sarriego - wszyscy w żałobie. A gdy parę osób jutro napisze coś o Pepie, to znowu parę osób napisze #PepTeam, etc :)

Z mojej perspektywy - żaden znaczący prorok Pepa nie wycofał się ze swojego zdania, więc sytuacja jest dokładnie taka sama jak tydzień temu.

#PepTeam


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 15:10

Co do Ruganiego, to akurat w jego przypadku Sarri daje jakieś tam nadzieje. U Maurizio Daniele grał świetnie. Ogłoszą kogo ogłoszą. Wpływu na to nie mamy. Po prostu czekam.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 15:16

alina pisze:
Szilgu pisze:
sebatiaen pisze:Igła nie wróci.
Sarri grał w Neapolu Mertensem na środku.
W Chelsea nie grał zbyt często Higuainem.
On woli ruchliwego środkowego.
RACZEJ Dybala zagra w środku i z prawej Berna.

Nie patrzcie się na to że Higuain grał wcześniej na szpicy w Napoli, to już nie ten Higuain, Sarri nie jest głupi i dobrze o tym wie.
Dlatego w Chelsea wolał Giroud. Ma to sens.
Poziom ignorancji na forum przeraża.

Higuain w lidze był wystawiany 9 na 10 przypadków i rozegrał 81% wszystkich możliwych minut. Giroud grał w LE, bo tak miał obiecane. Od święta Sarri wrzucał Hazarda na szpicę, głównie z mocnymi rywalami (np City w pucharze), żeby zagrać z kontry trójką szybkich napastników lub żeby zwolnić Hazarda od obowiązków defensywnych, co Sarri podkreślał na konferencjach.

Oglądałem wiele meczów Chelsea w tej rundzie, plus praktycznie wszystkie skróty - Higuain z Hazardem i Pedro klepał, jakby znali się od lat. Wynik bramkowy nie powala, ale nawet jak nie strzelał, to był kluczowy przy rozegraniu. Sytuacji też raczej nie marnował, raczej miał ich po prostu mało. Nie jest to już oczywiście ten potwór z rekordowego sezonu Napoli, ale krytykują go tylko ludzie ewidentnie patrzący wyłącznie na statystyki bramkowe. Dla mnie naturalne, że przy przyjściu Sarriego odpalamy Mandzukicia i zostajemy z Higuainem - pół roku Sarri walczył zarządem Chelsea o Higuaina, tu mu będzie chyba łatwiej.
Oj nie zgodzę się, Igła w PL wyglądał fatalnie. Nie wiem, chyba nie zapuścił się z formą fizyczną jakoś bardziej, niż do tej pory, ale ta liga uwydatniła wszystkie jego mankamenty. Do dośrodkowań w pole karne/ długich piłek na uwolnienie, na walkę z obrońcami, nawet nie startował, bo jeśli chodzi o szybkość, dynamikę, czy wyskok, nie miał szans na rywalizację z obrońcami. Fizyczność Premier League bardzo szybko go zweryfikowała. I jasne, można powiedzieć, że przecież mógł to nadrobić innymi atutami i wcale nie musiał przystosowywać się do charakterystyki wyspiarskiej piłki, mógł ich pokonać inną bronią. Tyle, że innej broni nie ma. Sytuacji nie marnował, bo do nich nie dochodził, nawet nie startując do prostopadłych piłek, nie pokazując się na pozycję etc. Klepał z Hazardem i Pedro (daleko od bramki, dodajmy), bo uciekał jak się dało z pola karnego, żeby "chęcią do gry" zamaskować zupełną indolencję w roli egzekutora. Zresztą często w tych wycieczkach do środka pola, zamiast np. szybko przenieść ciężar gry na drugą stronę i popędzić pod bramkę, wikłał się w jakieś śmieszne dryblingi i spowalniał całą akcję albo nawet tracił piłkę. Gole strzelał tylko Huddersfieldom tego świata. Jak dla mnie to była zupełnie nieudana przygoda, co nie zmienia faktu, że gdyby postawić go w jakiejś dobrze funkcjonującej drużynie, gdzie miałby za zadanie tylko znaleźć się w polu karnym i dokończyć dzieła, pewnie trochę bramek by nastrzelał. Czy to będzie Juventus Sarriego? W lidze - nawet prawdopodobne, w LM nie widzę tego. Moim zdaniem to już jest napastnik w odwrocie, lepiej nie będzie.


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 16:21

A moze Ranieri ? Jak sam mowil dopiero zaczynal przygode z trenerka i trzeba Mu oddac ze majster z Leicester to juz nie jest zabawa...

Dokladnie 10 lat temu na Juvepolad -> 09/06/2009
W maju zaproponowaliśmy Wam udział w konkursie, którego celem było wyłonienie "Złotej Myśli Ranieriego". Przez tydzień gromadziliśmy propozycje cytatów, a następnie w wyniku burzliwej dyskusji, która przyczyniła się do przesunięcia terminu ostatecznej sondy, wyłoniliśmy finałową piątkę.
Oto "myśli" Ranieriego kandydujące do miana tej najbardziej oryginalnej, niepowtarzalnej, jednym słowem mówiąc - "Złotej Myśli Ranieriego" (w nawiasie nick użytkownika, który zaproponował cytat):

1) "Nedved jest w składzie, będę musiał się jednak zastanowić, czy wpuścić go na boisko. Wczoraj na treningu zagrał piłkę głową bez pytania, czy już może to robić." (Bukol87)

2) "Przed meczem wiedzieliśmy, że BATE będzie grać w ten sposób, a i tak nas zaskoczyli." (Demios)

3) "Sędzia był wobec nas trochę chiński. Każda sytuacja kończyła się żółtkiem." (seba1010)

4) "W Coppa Italia chciałem nieco wyrównać szanse, wiedząc, co prezentujemy my, a co Lazio." (Maly)

5) "Zdobycie scudetto z Juventusem będzie uwieńczeniem Pana kariery trenerskiej? Nie, to będzie dopiero początek. Ja dopiero zaczynam prawdziwą trenerkę. Do tej pory tylko się bawiłem." (dadziooo)


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 16:44

Tasak pisze:A moze Ranieri ? Jak sam mowil dopiero zaczynal przygode z trenerka i trzeba Mu oddac ze majster z Leicester to juz nie jest zabawa...

Dokladnie 10 lat temu na Juvepolad -> 09/06/2009
W maju zaproponowaliśmy Wam udział w konkursie, którego celem było wyłonienie "Złotej Myśli Ranieriego". Przez tydzień gromadziliśmy propozycje cytatów, a następnie w wyniku burzliwej dyskusji, która przyczyniła się do przesunięcia terminu ostatecznej sondy, wyłoniliśmy finałową piątkę.
Oto "myśli" Ranieriego kandydujące do miana tej najbardziej oryginalnej, niepowtarzalnej, jednym słowem mówiąc - "Złotej Myśli Ranieriego" (w nawiasie nick użytkownika, który zaproponował cytat):

1) "Nedved jest w składzie, będę musiał się jednak zastanowić, czy wpuścić go na boisko. Wczoraj na treningu zagrał piłkę głową bez pytania, czy już może to robić." (Bukol87)

2) "Przed meczem wiedzieliśmy, że BATE będzie grać w ten sposób, a i tak nas zaskoczyli." (Demios)

3) "Sędzia był wobec nas trochę chiński. Każda sytuacja kończyła się żółtkiem." (seba1010)

4) "W Coppa Italia chciałem nieco wyrównać szanse, wiedząc, co prezentujemy my, a co Lazio." (Maly)

5) "Zdobycie scudetto z Juventusem będzie uwieńczeniem Pana kariery trenerskiej? Nie, to będzie dopiero początek. Ja dopiero zaczynam prawdziwą trenerkę. Do tej pory tylko się bawiłem." (dadziooo)
:D Juz czlowiek zapomnial jak to bylo. Ale z Allegriego tez by sie cos ciekawego znalazlo :D


Fonczek1947

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 listopada 2010
Posty: 78
Rejestracja: 03 listopada 2010

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 16:54

Wam to wszystko nie pasuje. Allegri blee Sarri blee, stroje (co roku) bleee, gra blee. Jezeli macie sie meczyc i denerwowac to radze zmienic kibicowanie innym klubom. Według mnie Sarri to bardzo dobry trener i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sie ciesze ze bedzie pracował w Turynie


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 19:03

notquitemytempo pisze:
alina pisze:Higuain w lidze był wystawiany 9 na 10 przypadków i rozegrał 81% wszystkich możliwych minut. Giroud grał w LE, bo tak miał obiecane. Od święta Sarri wrzucał Hazarda na szpicę, głównie z mocnymi rywalami (np City w pucharze), żeby zagrać z kontry trójką szybkich napastników lub żeby zwolnić Hazarda od obowiązków defensywnych, co Sarri podkreślał na konferencjach.

Oglądałem wiele meczów Chelsea w tej rundzie, plus praktycznie wszystkie skróty - Higuain z Hazardem i Pedro klepał, jakby znali się od lat. Wynik bramkowy nie powala, ale nawet jak nie strzelał, to był kluczowy przy rozegraniu. Sytuacji też raczej nie marnował, raczej miał ich po prostu mało. Nie jest to już oczywiście ten potwór z rekordowego sezonu Napoli, ale krytykują go tylko ludzie ewidentnie patrzący wyłącznie na statystyki bramkowe. Dla mnie naturalne, że przy przyjściu Sarriego odpalamy Mandzukicia i zostajemy z Higuainem - pół roku Sarri walczył zarządem Chelsea o Higuaina, tu mu będzie chyba łatwiej.
Oj nie zgodzę się, Igła w PL wyglądał fatalnie. Nie wiem, chyba nie zapuścił się z formą fizyczną jakoś bardziej, niż do tej pory, ale ta liga uwydatniła wszystkie jego mankamenty. Do dośrodkowań w pole karne/ długich piłek na uwolnienie, na walkę z obrońcami, nawet nie startował, bo jeśli chodzi o szybkość, dynamikę, czy wyskok, nie miał szans na rywalizację z obrońcami. Fizyczność Premier League bardzo szybko go zweryfikowała. I jasne, można powiedzieć, że przecież mógł to nadrobić innymi atutami i wcale nie musiał przystosowywać się do charakterystyki wyspiarskiej piłki, mógł ich pokonać inną bronią. Tyle, że innej broni nie ma. Sytuacji nie marnował, bo do nich nie dochodził, nawet nie startując do prostopadłych piłek, nie pokazując się na pozycję etc. Klepał z Hazardem i Pedro (daleko od bramki, dodajmy), bo uciekał jak się dało z pola karnego, żeby "chęcią do gry" zamaskować zupełną indolencję w roli egzekutora. Zresztą często w tych wycieczkach do środka pola, zamiast np. szybko przenieść ciężar gry na drugą stronę i popędzić pod bramkę, wikłał się w jakieś śmieszne dryblingi i spowalniał całą akcję albo nawet tracił piłkę. Gole strzelał tylko Huddersfieldom tego świata. Jak dla mnie to była zupełnie nieudana przygoda, co nie zmienia faktu, że gdyby postawić go w jakiejś dobrze funkcjonującej drużynie, gdzie miałby za zadanie tylko znaleźć się w polu karnym i dokończyć dzieła, pewnie trochę bramek by nastrzelał. Czy to będzie Juventus Sarriego? W lidze - nawet prawdopodobne, w LM nie widzę tego. Moim zdaniem to już jest napastnik w odwrocie, lepiej nie będzie.
XDDD

Jak piętką wypuszczał Pedro na sam-na-sam z City to też była połowa boiska? :think: Ciekawe to "nawet nie startując do prostopadłych piłek", skoro widziałem na forum Chelsea narzekania, że "urodził się na spalonym", a i bramki/sytuacje ze sprytnych ucieczek za plecy obrońców były :think: Interesujące też to rzekome podawanie sobie daleko od bramki, skoro Chelsea zamykała we własnym polu karnym 3/4 PL. No nie ma co gadać, wystarczy włączyć dowolną kompilację Higuaina w Chelsea, żeby zobaczyć te akcje.

Oczywiście, Higuain miewał mecze tragiczne, jak choćby przeciwko Leicester (tak jak miewał je w Juve), ale generalnie w Chelsea odnalazł się świetnie. Oczywiście też Higuain powoli się kończy, ale Juventus nie będzie kupował tego lata środkowego napastnika, a do systemu Sarriego pasuje dużo lepiej niż Mandżu. Kean/Higuain na pozycję 9 to w naszych warunkach najlepsza opcja IMHO.


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 19:14

Nie ma co, skwitować to merytorycznym 'XDDD'. Wystarczy zapytać kibica Chelsea, czy Higuain się sprawdził i czy chciałby, żeby klub go wykupił. Albo dowolnego kibica PL, czy Gonzalo zrobił na nim dobre wrażenie. Urodził się na spalonym, bo włóczy się i w ogóle nie czuje akcji. Jeszcze w Juve miał z tym problem, a w Anglii tylko się to nasiliło. Wystarczy popatrzeć na LE i postawę Giroud, który dużo lepiej grał na ścianę z Hazardem i generalnie dużo groźniej ta Chelsea wyglądała. W sumie można by poprosić o opinię kolegę @jackop, bo on pewnie sporo Higuaina w Anglii oglądał. Ja się opieram nie na kompilacjach, ale na całych meczach. Kończę, bo na pewno nie przekonamy siebie nawzajem do swoich racji.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 20:15

Igła to doskonały przykład tego co z zawodników robił Allegri ;] pomijając już to, że w momencie transferu spora część nas mówiła, że jest w wieku na 2 max 3 sezony a większość w to nie wierzyła to po prostu nowy trener, ktokolwiek nim nie będzie, będzie miał bardzo pod górkę, będzie musiał uczyć grać w piłkę te nasze gwiazdy od początku bo po 5 latach z Maksiem nasi mają problem z wymianą 3 podań na 30 metrze dlatego czy to będzie Pep czy Sarri czy ktokolwiek inny wielce prawdopodobne jest, że zaliczymy słaby początek sezonu a rozkręcimy się dopiero później gdy poszczególni zawodnicy przypomną sobie to co potrafili przed przyjściem do Juve, oczywiście nie mówię o punktach bo to się może różnie ułożyć i wiele zależeć może od terminarza ale nasza gra na początku raczej nie będzie powalała, a przynajmniej nie spodziewam się fajerwerków, właściwie nie wiem czy nie lepiej byłoby wymienić z 5 zawodników niż uczyć od nowa tych co są jak się gra w piłkę


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 20:36

notquitemytempo pisze:W sumie można by poprosić o opinię kolegę @jackop, bo on pewnie sporo Higuaina w Anglii oglądał.
Proszę bardzo.
jackop pisze:Gonzalo wygląda jak oldboy, a na angielskich boiskach snuje się niczym smród po gaciach. Chelsea zrobiłaby głupotę biorąc go na stałe.
Podobnie podsumował go Smokowski w jednym z odcinków Misji Futbol. Przemek Rudzki też nie jest jego fanem.

Przez większość czasu w trakcie meczu Hazard z piłką mijał go jak tyczkę, bo Gonzalo miał tak beznadziejny timing, że nie czuł najprostszych akcji.

Ten uczuć kiedy ktoś wrzuca kompilację amazing skills i umieszcza w niej dwa niecelne podania (między 0:29 - 0:36). Argentyńczyk myśli o dwa tempa za wolno: 0:47 dwóch partnerów wykonuje ruch i nie otrzymuje podania, 1:43 niedokładna piłka za plecy. 2:15 brak odegrania z klepki do Moraty i wyjścia na pozycję (zamiast tego strata). Do tego niepotrzebne kółeczka i nagminne spowalnianie akcji.

Kompilacja jego najlepszych zagrań Obrazek

Co do fanów Chelsea w mediach społecznościowych i na forach, to głównie się z niego śmieją:

Co do statystyk dość powiedzieć, że najpoważniejszym rywalem przeciwko któremu zdobył bramkę był Watford.

Flop.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ