Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 14:12

Sarri to patologiczny wybór.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 14:12

Co się zmieniło, że nagle wszyscy wierzycie Agrestiemu??

Jeśli przyjdzie Sarri to nie wytlumaczalne będzie dla mnie dlaczego Pep płakał pod koniec finału pucharu Anglii.


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 14:18

Wojtek pisze:Co się zmieniło, że nagle wszyscy wierzycie Agrestiemu??

Jeśli przyjdzie Sarri to nie wytlumaczalne będzie dla mnie dlaczego Pep płakał pod koniec finału pucharu Anglii.
Uwierzyli, bo Agresti podał nawet członków sztabu szkoleniowego,którzy mieliby pomagać Sarriemu.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 14:24

Wojtek pisze:Co się zmieniło, że nagle wszyscy wierzycie Agrestiemu??

Jeśli przyjdzie Sarri to nie wytlumaczalne będzie dla mnie dlaczego Pep płakał pod koniec finału pucharu Anglii.
Faktycznie niewytłumaczalne, nie mógł się zwyczajnie cieszyć z pięknego zwycięstwa 6:0? Obrazek


4d1k

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 maja 2009
Posty: 95
Rejestracja: 01 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 14:30

Część z tych ludzi już pracuje na danych posadach w Juve (np. trener bramkarzy) i pewnie jeszcze paru innych.
Co ciekawe, Barzagli w wywiadzie sugerował raczej, że to nie Sarri będzie trenerem Juve... Pytanie, czy celowo okłamał nas?
Nie wierze, że nie wiedziałby o Maurizio, jeżeli ma być jednym z jego asystentów...
Moim zdaniem wciąż nic nie wiadomo. Skoro ktoś z otoczenia City powiedział, że jest coś na rzeczy, dodatkowo niebiescy w miarę możliwości chcieli poprzez filmik na Twitterze oddalić zainteresowanie innych gazet tematem Guardioli w Juventusie, to nasz zarząd zrobił to bodajże w najlepszy możliwy sposób.
Najbardziej wiarygodny dziennikarz z otoczenia naszego klubu loguje się pierwszy raz od paru lat na VS i dewastuje informacje o Pepie.
Wciąż nie wiadomo, czy robi to pod wpływem ludzi od nas, czy jednak już wszystko wie. Na pewno sposób w jaki przekazał informacje nie powoduje żadnych wątpliwości, sprawia wrażenie pewnego swoich racji.
Raczej wypada mu wierzyć. Rzadko się myli, choć w kwestii zwolnienia celowo lub nie, ale jednak popełnił błąd.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 14:35

Tony Montana pisze:
Wojtek pisze:Co się zmieniło, że nagle wszyscy wierzycie Agrestiemu??

Jeśli przyjdzie Sarri to nie wytlumaczalne będzie dla mnie dlaczego Pep płakał pod koniec finału pucharu Anglii.
Faktycznie niewytłumaczalne, nie mógł się zwyczajnie cieszyć z pięknego zwycięstwa 6:0? Obrazek
To raczej nie były łzy szczęścia ;)


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 14:38

Sarri nie został jeszcze ogłoszony oficjalnie, nie ma nawet pewności, że tak się stanie. Jednak zdążył juz znaleźć tutaj grupę swoich przeciwników przekonanych o tym, że z nim nie da się nic wygrać. :bravo:


Juve per sempre sara...!!!!
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 14:57

19 pisze:Sarri to dobry trener. Gra ofensywnie, rozwija zawodników, ustawia tak swoje zespoły by ułatwić grę gwiazdom (Hazard, Higuain), a Allegri nie potrafił wykorzystać Ronaldo.
Jego ocena byłaby wyższa gdyby nie informacje o Pepie.
Dobrze napisane. Od Cardiff mieliśmy bardzo wyraźne sygnały, że Max nie daje rady pod ciężarem szatni. Konflikt z Alvesem, konflikt z Bonuccim, zimna wojna z Dybalą i Costą.
Dostał Ronaldo i Cris wykręcił w lidze 21 bramek, grając prawie zawsze, będąc przy tym etatowym wykonawcą karnych. Słabo? Mało powiedziane. Zaraz ktoś wyskoczy z kanadyjką. Cóż, już w styczniu ktoś wykładał, że Ronaldo na wiosnę strzeli Bóg wie ile bramek 'bo tak'. Nie, u Maxa nie strzeli.
Tymczasem u Sarriego, za brzydkiego (wow) na Juventus, Hazard wykręca życiówkę.
Adrian27th pisze: Najbardziej jednak w całej akcji uderzają mnie dzbany typu RealBs.

Większość chciała jak najlepiej dla klubu czyt Pep - nie było to wyssane z Palca - agencja prasowa, kilku redaktorów - a ten struga pawia bo będziemy miel kolejny wynalazek.
realbs napisał co myśli i w nagrodę został dzbanem :ahsisi: .
Tymczasem realbs ma wiele racji, bo życzeniowe myślenie jest tu bardzo silne. Doceniam to, co robi MRN i inni, wkłada czas i wysiłek, ale trzeba mieć trochę rezerwy. To, że ktoś na VS coś tam napisał... to tylko ciekawostka. A mityczne insiderskie wejścia i pokrętne teorie to przejawy tego samego życzeniowego myślenia. Prawie każdy chciałby (czy wolał) Pepa ale moje czy Twoje chęci są bez znaczenia. To nie jest mecz na boisku tylko medialny cyrk obliczony na łapki i tweety. Ci eksperci typu Momblano, GDM, Agresti i podobni mają fajną robotę. Wygląda to tak: codziennie piszę coś innego, więc raz na jakiś czas mam rację. Na końcu stwierdzam: a nie mówiłem?
Nie sądzę żeby strugał pawia, jedynie pozwolił sobie trochę pośmieszkować z teamu Guardiola.

A tak w ogóle to jeszcze nic pewnego, więc może jednak Pep ;).


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 14:58

pumex pisze:Ależ hejt na Sarriego :D

Jestem strasznie rozgoryczony najnowszymi doniesieniami, ciągle wiele elementów nie zgrywa mi się w układankę pt Sarri, ale cóż, chyba trzeba przestać marzyć.

Prawda jest taka, że gdyby nie (pewnie przesadna) wiara w Guardiolę, to Sarri byłby moim faworytem (może tuż za Conte) i cieszyłbym się, że obejmie nasz zespół. Nadzieja, a wręcz napalenie się na kogoś z zewnątrz, na charyzmatycznego lidera z zagranicy trochę zaburza ocenę Sarriego. Tuż po ogłoszeniu rozstania się z Allegrim scenariusz Allegri out -> Sarri in przyjąłbym bardzo entuzjastycznie.
Wszyscy hejtują, a Pumex broni. Koniec świata. Widziałem już wszystko :uklon:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 15:36

Mnie tylko zdziwiło, że nagle Agresti się zalogował, chciał zemsty na VS ? Szydzili z jego wtop, dziś miał okazję do rewanżu ale czekam jak to się rozwinie.


Obrazek
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 15:38

MRN pisze:Mnie tylko zdziwiło, że nagle Agresti się zalogował, chciał zemsty na VS ? Szydzili z jego wtop, dziś miał okazję do rewanżu ale czekam jak to się rozwinie.
Też mnie to zdziwiło. I nadal wiele spraw nie pasuje. Byłem przekonany co do Pepa, teraz większe szanse daję Sarriemu, ale nadziei nie porzucam.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 15:38

Proponuje zostawić w spokoju wszystkich, których przekazywali tutaj informacje z VS, bo to się nie godzi zabijać poslańca ;-). Nikt od nas nie ma zadnych wlasnych zrodel, nikt tez nie wymyslal tutaj zadnych niestworzonych historii, a niektorzy byli zwyczajnie na tyle pracowici, ze przekazali dalej i przetlumaczyli plotki z włoskiego forum. Naprawde, nie krytykowałbym, a raczej podziekował.

Druga sprawa, chociaz Sarriego nie lubie to jest to dobry trener. Nie wiem czy byśmy z nim wygrywali lige w cuglach tak jak z Allegrim. Widze kilka niebezpieczenstw, zwlaszcza ze rywale nie beda stali i sie patrzyli jak Juventus wygrywa kolejny raz scudetto (vide Inter i Conte). Niemniej jednak, to nie byłby zły wybor.

Trzecia sprawa, uwazam Agrestiego za bardzo dobre zrodlo, ale ta historia z trenerem skonczy sie dla mnie dopiero w momencie gdy zobacze na oficjalnej stronie komunikat klubu. Podanie sztabu Sarriego nie zmienia "siły" tej informacji w zaden sposob, bo dokladnie tych samych ludzi (z wyjatkiem Barzagliego i Filippiego, ktory jest naszym trenerem bamkarzy) Sarri mial w Chelsea.
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2019, 15:39 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 15:38

Panikujecie dziewczyny, tymczasem Agrestiego klub wpuścił w maliny (albo poprosił?), żeby uciszył Momblano i VS do czasu ogłoszenia Pepa.

Wspomnicie moje słowa ;)


#nadziejaUmieraOstatnia


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 15:51

Na dobitkę:

Momblano begins to pull the brakes! Monday fateful day, another Monday. A problem could have arisen with Guardiola and this would explain the speed with which Juve would be closing for sarri
Momblano: "Sarri closer than Guardiola"


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 15:52

Dzięki jakku, jak Ty wrzucałeś i miałeś więcej czasu to wszystko było ok, sam to czytałem z zainteresowaniem i nigdy nie miałem Tobie za złe, że coś nie poszło bo i skąd Twoja wina ? Ale niektórzy ( siła spokoju ) kierują się wycieczkami osobistymi a na tyle się zaangażowałem, że kosztem wielu rzeczy bawiłem się w to bo i sam się napaliłem, nie da się ukryć.

Teraz na chłodno, nadal nie gra mi to wszystko, nie kupuje tego tak łatwo bo po przeanalizowaniu tego wszystkiego to nie trzyma się nadal kupy. Cisza, klauzule itd. ...no to media wraz z Agrestim powinni teraz być pociągnięci do odpowiedzialności choć oni akurat klauzul nie mają ;)
Skąd oni mieli Sarriego w głowie skoro to najprostsza sprawa ? Po co te wszystkie tajemnicze wycieczki ? To jeszcze nie koniec, takich zmian nastroju będziemy wiele ale nie kupuje tego, że do wtorku będzie Sarri. Klubowi to na rękę ? Tak myślę...to się tak absurdalnie skończyć nie może bo zakładając, że jest to finał sprawy nie można tego nazwać inaczej niż absurdem.


Obrazek
ODPOWIEDZ