Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:19

mrozzi pisze:Sarri jest mniej doświadczony i pod względem warsztatu po prostu slabszy od Maxa.
W którym miejscu?
W ofensywie między panami jest przepaść, w defensywie ekipy Sarriego nie graly radosnego i nieodpowiedzialnego futbolu w stylu Zemana. Jest przy tym na pewno bardziej elastyczny niż bezkompromisowy i jednowymiarowy Guardiola.

A tak w ogóle, ta żałoba po Guardioli to efekt wpisu Agrestiego, który do tej pory nic nie wiedział?🤔


calma calma
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:21

MRN pisze:
Sila Spokoju pisze:P.S. MRN i jego insiderskie źródła :-)
A co tutaj MRN tylko był ?
No dawaj, rób pojazd bo nic innego nie potrafisz. Teraz poczekajmy jak w avatarze będziesz miał przekreślonego Sarriego :-)
Nie tylko MRN, ale to ty zapewniałeś, że Pep jest na 100% nasz pisząc to na 50 ostatnich stronach tego tematu.

Jeśli drużyna Sarriego będzie grała taką samą kupę jak wielkiego taktyka allegro to rzeczywiście będę miał jego przekreślona gębę w avatarze. Tym czasem facet ma u mnie kredyt zaufania, przynajmniej na najbliższy sezon.

Mam nadzieję, że nikt już nie będzie wrzucał tego gówna tych pseudo-ekapertow z VS bo jak widać gówno wiedza i robią tylko człowiekowi niepotrzebna nadzieję. Strzelają slepakami z nadzieją, że coś wejdzie i będą mieli swoje 5 minut.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:24

Ale nie jest tak, że Sarri gra ofensywnie, ale z tyłu jego zespoły wyglądają przeciętnie?

Inna sprawa rotacje, bo on jest chyba pod tym względem równie uparty co Max. Łudziłem się, że w końcu na poważnie uderzymy po tę LM, ale przy nim się nie łudzę; ma marne doświadczenie, a przy naszym pechu w tych rozgrywkach każdy element układanki musiałby być na cacy.


goodman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 października 2013
Posty: 63
Rejestracja: 08 października 2013

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:28

Czy mi sie tak tylko wydaje, czy sam fakt wejścia Agrestiego na VS po kilku latach nieobecności z automatu podniosło jego wiarygodność o 1000%? Przecież on od samego początku twierdził że to będzie Sarri, co się stało, że nagle dzisiaj wszyscy mu uwierzyli?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:31

Oj tam, parę lat temu też pisało się, że mamy zaklepanego lewego obronę (Nie umiem sobie przypomnieć kto to był [Felipe Luis?]) a nagle był boom i mamy Alexa Sandro.

Także czekamy na boom :-)
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2019, 13:33 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:32

Oby nie stawiał za często na Ruganiego:(


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:34

Wojtek pisze:Oj tam, parę lat temu też pisało się, że mamy zaklepanego lewego obronę (Nie umiem sobie przypomnieć kto to był [Felipe Luis?]) a nagle był boom i mamy Alexa Sandro.

Także czekamy na boom :-)
Siqueira chyba ;)


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:34

Najbardziej jednak w całej akcji uderzają mnie dzbany typu RealBs.

Większość chciała jak najlepiej dla klubu czyt Pep - nie było to wyssane z Palca - agencja prasowa, kilku redaktorów - a ten struga pawia bo będziemy miel kolejny wynalazek.

Dramat.

Sarri 1,22 - można sobie chociaż 22% zarobić na tym gownie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:42

Fajnie się czytało Wasze posty w ostatnich tygodniach. Nie skreślajmy Sarriego. To dobry trener. Za największy minus uważam u niego wiek. Wolałbym kogoś młodszego, ale jeśli miałby przyjść ktoś pokroju Inzaghiego, to dziękuję. Jeżeli nie było szans na Pepa, Pochettino czy Kloppa, to nie powinniśmy płakać. Większość chciała rozstania z Maxem i z tego należy się cieszyć, bo formuła współpracy się wyczerpała, a gry niestety często nie dało się oglądać. Cieszę się, że nie wrócił Conte.

Póki co trzeba czekać na potwierdzenie.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:46

Dopóki nie będzie oficjalki/guru na VS nie napiszą o Sarrim, nie ma co panikować ;)


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:53

Sarri to dobry trener. Gra ofensywnie, rozwija zawodników, ustawia tak swoje zespoły by ułatwić grę gwiazdom (Hazard, Higuain), a Allegri nie potrafił wykorzystać Ronaldo.
Jego ocena byłaby wyższa gdyby nie informacje o Pepie.
Jestem ciekaw czy czeka nas jakiś zwrot akcji.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:56

Mam nadzieję, że gdzieś ktoś źle zapisał (bo wymawia się prawie tak samo) i zamiast MauriZio przyjdzie do nas MauriCio :cwaniak:


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:59

No fajne to VS i ci guru tacy fajni , tacy wiarygodni .

Pomijając wszystkie doniesienia prasowe i te insiderskie, Pep od początku wydawał się mało realny , ale wasza wiara udzieliła się troszkę i mnie . Nie które wasz interpretacje fajnej się czytało ,niektóre były śmiesznie , ogólnie dzięki za info :bravo:

Nie którzy już chyba zapomnieli co oglądali w tamtym sezonie ,ile razy przysnęli przed tv albo wsadzili głowę w telefon ,bo na boisku nic się nie działo . Tak więc spokojnie Panowie gorzej nie będzie . A może i w LM zaskoczymy ,dqajmy szansę Sarriemu . Jak nie patrzeć przychodzi do nas zwycięzca LE.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 14:11

Niestety nasz prezes i Paratici sa Wlochami, dla nich zawsze ich trenerzy beda najlepsi na swiecie. Wg nich Sarri to z pewnoscia swiatowy top, krok w przod etc.


Na temat trenera mialem tylko jedno pragnienie - zeby byl zagraniczny. Jezeli przyjdzie Sarri, to znow zostaniemy uraczeni wspaniala, gowniana mentalnoscia. Moze i w lidze te mecze bedzie dalo sie ogladac, ale na arenie europejskiej nie zmieni sie absolutnie nic.

Trzeba bylo zwolnic Allegriego po 1 meczu z Atletico i brac Zidane'a. No ale klub gentelmanow :dance: :dance: :dance: To teraz bedziemy mieli prawdziwego mistera elegancji


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 14:11

Podobno to co Agresti podal to zmylka celowa. Pep jest w torino...


















Hehe a co mi tam. Pobawie sie z wami jak wy to robiliscie przez 2 tyg.


ODPOWIEDZ