Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:45

Naprawdę jeżeli jeszcze oddadzą cancelo to będzie porażka.


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:45

Lypsky pisze:Obawiam się ze kolejnym krokiem będzie zamiana Cancelo-Hysaj
Przedłużenie Ruganiego do 2024 (nie zmyślam, Agresti bodaj wczoraj o tym pisał) i powrót Higuaina, który jest wrakiem piłkarza, a trochę jego meczów w Milanie i Chelsea widziałem.


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:46

Jeżeli te informacje Agrestiego się potwierdzą, to dla mnie decyzja zarządu jest niezrozumiała. Zwolnić Allegriego nie mając w garści żadnego trenera to jest fatalna wiadomość. Kompletnie irracjonalne zachowanie Agnelliego, który robi wszystko by popchnąć Juve na szersze wody a zamyka się jedynie na włoskie środowisko. Drużyny Sarriego grają ładną piłkę, ale jako trener kompletnie nie pasuje do środowiska Juventusu.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:52

dr.DeV pisze:Skoro Kepa został ogłoszony 'trenerem' kiedy to Sarri prowadził Chelsea, to może Ronaldo powinien zostać grającym trenerem? :prochno:
Skoro taki Kepa olał Sarriego i to publicznie, dodatkowo w finale to wyobraźcie sobie jak bardzo nowego trenera będzie szanował zmieniany Dybala (no chyba, że go sprzedamy).

Niestety wygląda na to, że z jednej strony AA chce tworzyć Superlige, żeby w Europie najlepsi grali z najlepszymi a z drugiej strony nie potrafi zatrudnić trenera na europejskim poziomie, tylko zadowala się kimś kto wygra Scudetto, będzie posłuszny i nie będzie miał ambicji na nic więcej.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:53

Vincitore pisze:wyobraźcie sobie, że Pepa nigdy nie było, a na stole mamy foldery Sarriego, Mourinho, Mihajlovicia, Inzaghiego i Di Francesco. Kogo bierzecie i jak wtedy interpretujemy warsztat Sarriego?
masz rację tylko dodaj jeszcze Conte dla pełnego obrazu

Angelli mówił ze 2-3 tygodnie temu, że jak wybierał Maksia to kibicom się to nie podobało a wyszło dobrze i że teraz może być podobnie... tylko chyba nie wszyscy chcieliśmy w to uwierzyć

tak czy inaczej trzeba czekać na oficjalkę a najważniejsze i tak będą transfery jakich dokonamy


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:02

Sila Spokoju pisze:P.S. MRN i jego insiderskie źródła :-)
A co tutaj MRN tylko był ?
No dawaj, rób pojazd bo nic innego nie potrafisz. Teraz poczekajmy jak w avatarze będziesz miał przekreślonego Sarriego :-)


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:03

Ależ hejt na Sarriego :D

Jestem strasznie rozgoryczony najnowszymi doniesieniami, ciągle wiele elementów nie zgrywa mi się w układankę pt Sarri, ale cóż, chyba trzeba przestać marzyć.

Prawda jest taka, że gdyby nie (pewnie przesadna) wiara w Guardiolę, to Sarri byłby moim faworytem (może tuż za Conte) i cieszyłbym się, że obejmie nasz zespół. Nadzieja, a wręcz napalenie się na kogoś z zewnątrz, na charyzmatycznego lidera z zagranicy trochę zaburza ocenę Sarriego. Tuż po ogłoszeniu rozstania się z Allegrim scenariusz Allegri out -> Sarri in przyjąłbym bardzo entuzjastycznie.


Obrazek
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:04

MRN pisze:
Sila Spokoju pisze:P.S. MRN i jego insiderskie źródła :-)
A co tutaj MRN tylko był ?
No dawaj, rób pojazd bo nic innego nie potrafisz. Teraz poczekajmy jak w avatarze będziesz miał przekreślonego Sarriego :-)
Przydałaby się też zmiana nicka na np Siła Chaosu czy coś w tym stylu.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:06

Prawda taka ze nie działamy po Cichu. O Sarrim od 2
Tyg czołówki gazet. Najzabawniejsze ze Paratici nie miał nic do stracenia ogłaszając go w Neapolu. Dziwne to oczekiwanie. Wręcz bez sensu.


Najbardziej drażni mnie to ze znowu jesteśmy pieprzonym eksperymentem.

3 raz z rzędu. Sprowadzenie CR gowno zmieniło. Nadal się nasi maja w głowie gruz.

Ja już wolałem tego Maxia. Wywalanie go dla Sarriego to z całym szacunkiem kupa. Sarri to najbardziej przewidywalny trener pod słońcem.

Wprowadza te same zmiany mecz w mecz.
Poziom marketingowy. Tak tak Panie Prezydencie. Bullshit.

Gierki naszego guru oscylują na arenie Italii - wydawanie cholernych pieniędzy na Włochów i podkupywanie rodzimym rywalom.

Jestem taki sfrustrowany.
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2019, 13:14 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 1 raz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:08

Ale wrócimy prawdopodobnie do czasów Conte i będziemy kopać się po jajach w LM.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:11

Robią z tego taką tajemnicę, tak działają po cichu, uśmiechy w wywiadach, że chyba faktycznie ich zdaniem Sarri to czołówka europejska i każdy o nim marzy.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:12

Jeśli Sarri się potwierdzi to chyba odpuszczę ligę w tym roku. Tylko na LM się skuszę, a że zbyt długo to nie potrwa.... Cóż....


#FinoAllaFine
#WeAreOne
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:13

Czemu wszyscy są przekonani, że Sarri? Przecież Agresti nie ma racji. Di Marzio to błazen. Quality źródła z VS, które nigdy się nie mylą, chociaż zawsze się mylą, napisały, że będzie Pep! Co z tego, że Guardiola zaprzeczał trzy razy. Co z tego, że City zaprzeczało trzy razy. Będzie Pep, radujmy się moi drodzy. Chwała VS, wspaniałe forum.


Będąc już poważnym - mam nadzieję, że się czegoś nauczyliście. Przestańcie polegać na tym forum. Nigdy nic nie trafili, a wszystko łykacie, bo lubicie myśleć życzeniowo. Jasne, fajnie by było gdyby był Pep, ale nikt poważny o nim nie pisał. Dosłownie nikt. Źródła typu Top Calcio czy turyński Palmeri Momblano to straszne dno. Znacznie lepszym źródłem od guru z VS swego czasu było JMercato, bo oni na milion prób trafili chociaż raz z Douglasem Costą.


A osoby, który najeżdżają Agnelliego i Sarriego mówiąc, że Andrea zatrudnia "gówno", powinny wziąć ogromny rozbieg i lecieć pełnym gazem prosto w ścianę. Raz, że skoro jest Sarri, to znaczy, że żaden "lepszy" trener nie był dostępny. To nie tak, że Mauricio był marzeniem Andrei, to chyba oczywiste.

Dwa, chcieliście każdego trenera, który będzie grał do przodu, i nagle narzekacie i tęsknicie za Maksem. Cóż za niespodzianka. Sarri gra ofensywny i ciekawy futbol, a to, że wdawał się w sprzeczki z naszym klubem świadczy dosłownie nic. Nie jest pierwszym takim trenerem i pewnie nie ostatnim.

Kolejne piękne sceny to teksty typu "czemu nie wzięliśmy Conte?" Pewnie dlatego, że nie odnalazł się w długoterminowym projekcie, kopnął potężnie klub w tyłek, i nagle kibice pragną jego powrotu, bo Sarri sto lat temu pokazał kibicom Juventusu fakersa i to tylko dlatego, że Ci z niego i jego drużyny szydzili i ich wyzywali. Dajcie temu gościowi poprowadzić drużynę chociaż w jednym sezonie, a nie płakać jak dziecko, które zamiast lodów czekoladowych dostało truskawkowe.

Dziękuje i do widzenia. Widzimy się ponownie za rok, jak chłopaki z Vecchia Signora zapowiedzą atak Ronaldo-Mbappe-Messi z Neymarem i Hazardem na ławce. Będzie ogień.

Miłego dnia i samych pozytywnych emocji z Sarrim, bo wierzę, że takie będą. Peace.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:17

realbs pisze: A osoby, który najeżdżają Agnelliego i Sarriego mówiąc, że Andrea zatrudnia "gówno", powinny wziąć ogromny rozbieg i lecieć pełnym gazem prosto w ścianę. Raz, że skoro jest Sarri, to znaczy, że żaden "lepszy" trener nie był dostępny. To nie tak, że Mauricio był marzeniem Andrei, to chyba oczywiste.
Ja byłem za odejściem Maxa, ale akurat tu była inna opcja: przemęczyć się z nim jeszcze rok i wziąć później DD, Pepa czy kogoś takiego z wyższej półki. Sarri to nie jest skok w górę jeśli chodzi o trenerów względem Maxa.

Śmieszą mnie argumenty z "krzywego ryja" czy "dresu". Sarri jest przystojniejszy od Ranieriego. :laugh:

Na plus imho bardziej ofensywne nastawienie względem tego, co prezentował Maksiu. Myślę, że to właśnie ta kwestia - w połączeniu z chęcią pełniejszego wykorzystania potencjału coraz starszego CR7 - zadecydowała o pożegnaniu Allegriego i ewentualnym zatrudnieniu Sarriego.
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2019, 13:19 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 13:18

do kasacji


ODPOWIEDZ