Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 11:55

Zeszliście już na ziemię, dzieciaczki? :-)


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 11:57

Nie tak miało być. :(


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:04

Jeżeli tak to śmiało można już tu nie wrzucać info z vs bo to będzie tylko śmieszne. Nadal agresti ich zjada.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:08

Saga z trenerem Guardiolą jest tak śmieszna jak słowa piosenki:

Kod: Zaznacz cały

Ona jest pedałem,
właśnie się dowiedziałem,
że duszą i ciałem
ona jest pedałem.
Sarri na pewno lepszy niż Toskański Dyzma. Jakoś szczególnie nie odczuwam ekscytacji nowym sezonem, ale widać wyraźnie, że Juventus to nadal prowincjonalne myślenie "10 scudetto!!!!!11111oneone" :afraid:


:allegri: na śmietnik
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:10

Przyglądając się temu na chłodno od jakiegoś czasu najwiecej wskazuje na Sarriego. Co więcej, uważam, ze żegnając się z Allegrim nie mieliśmy nikogo dogranego.

Guardiola to myślenie życzeniowe. Porównywanie tej sytuacji do transferu CR7 od początku było totalna głupota.

Uważam, ze jeśli dołączy do nas Sarri nie osiągniemy wyższego poziomu, potrzebujemy trenera z „zewnątrz”, który wprowadzi nowe myślenie. Jeśli wszystko się potwierdzi, będę najbardziej rozczarowany postawa Agnelliego.
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2019, 12:11 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:10

Z Sarrim Juventus zobaczy LM jak świnia niebo. Ważne, że posłuszny i potulny będzie.


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:11

Nie no, z grupy powinniśmy wyjść. :dance:


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:12

Trzeba miec leb zeby takie gowno zatrudnic.

Pozdrawiam.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:16

Lypsky pisze:Przyglądając się temu na chłodno od jakiegoś czasu najwiecej wskazuje na Sarriego. Co więcej, uważam, ze żegnając się z Allegrim nie mieliśmy nikogo dogranego.

Guardiola to myślenie życzeniowe. Porównywanie tej sytuacji do transferu CR7 od początku było totalna głupota.

Uważam, ze jeśli dołączy do nas Sarri nie osiągniemy wyższego poziomu, potrzebujemy trenera z „zewnątrz”, który wprowadzi nowe myślenie. Jeśli wszystko się potwierdzi, będę najbardziej rozczarowany postawa Agnelliego.
Niestety się zgadzam (również z tym, że nie mieliśmy nikogo dogadanego i zwyczajnie szukaliśmy). Plotki łączące nas z Sarrim były na forum jakoś dziwnie obracane we wszystkie kierunki, żeby tylko nie wyszło, iż faktycznie może tu trafić - takie zaklinanie rzeczywistości.

Nie wiem kto w końcu przyjdzie, emocje już u mnie opadły - czekam po prostu na oficjalkę, niezależnie kto to będzie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:16

Barzagli mówil, żeby nie wierzyć w Sarriego a teraz jest w jego sztabie? :think:


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:17

Teoretycznie co raz więcej wskazuje, że jednak Sarri. No cóż, płakał nie będę, ale szału nie ma. Nadzieje rozbudziliście wielkie i mimo wszystko dobrze było chociaż pomarzyć, także dzięki za poświęcony czas chłopaki i śledzenie tego na bieżąco. Z drugiej jednak strony będzie to dla mnie ostateczny dowód na to, że nie ma co śledzić żadnych plotek medialnych, bo oni zielonego pojęcia o niczym nie mają i walą ślepakami i w ten sposób raz się uda jednym, a raz drugim. Całe to towarzystwo jest żałosne, czy to Agresti, VS, czy inni.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:17

Moim zdaniem klub jest prowadzony bardzo dobrze, ale jeżeli sarri będzie trenerem to nie bardzo to zrozumiem, nie mówię że to będzie źle nie mam go na pewno za złego trenera tym bardziej po allegrim jak przychodząc każdy płakał a wyszło całkiem dobrze. Ale to nie będzie zbyt duży krok w przód. To jest ten czas na zagranicznego ofensywnego trenera.


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:20

Jeżeli to prawda to nie mam pytań do zarządu, zatrudnić peciarza który pokazuje nam faki i robić z tego szopkę :facepalm: jeszcze sprzedajmy Cancelo do city za 50 baniek i puchar za frajerów roku można nam już wręczyć, jeżeli tak się stanie to straciłem wiarę w ten zarząd i ich dziwne rozkminy, nie mam najmniejszych chęci na następny sezon :bad:


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:21

Czyli jednak rok bez oglądania meczy.

A już była nadzieja.

Już widze autorytet Sarriego u CR7.

Kolejny przegryw który będzie robił wszystko by wygrać Serie A - bo to jego koronne osiągniecie.

Jeszcze oddajmy Dybale i Cancelo xD


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:21

Sarri jest mniej doświadczony i pod względem warsztatu po prostu slabszy od Maxa. A Maxa nie chcieliśmy. Cudowny progres - gość bez ogłady pokazujący faka naszym kibicom z jednym sukcesem. :facepalm:

Ronaldo pod Sarrim. :-)


ODPOWIEDZ