Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 10:07

Cała szopka wyklucza i Carrerę bo nie wierzę że w obliczu tego wszystkiego jest plan B o którym nie pisałem. To co podałem to w formie plotkociekawostki bo sprawa jest zamknięta według mnie. A Carrerę popierałem zawsze nawet kiedy nie było tematu Guardioli bo mając do wyboru Sarri - Carrera wolę tego drugiego. Nie wyrywaj moich słów z kontekstu bo od początku do końca twierdzę że będzie Guardiola i Ty chyba też skoro zameldowałeś się na stałe na VS.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 10:11

MRN pisze:A Carrerę popierałem zawsze nawet kiedy nie było tematu Guardioli bo mając do wyboru Sarri - Carrera wolę tego drugiego.
Okej, to Twoje zdanie, szanuję.

Ale.. nie wiem, czym możesz się kierować. Chyba tylko osobistą sympatią/antypatią do obu rzekomych kandydatów. Bo patrząc na chłodno, to Sarri miażdży Carrerę pod (chyba) każdym możliwym względem. Jest po prostu lepszym kandydatem i lepszym trenerem, znacznie lepszym.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 10:22

To prawda pumex, Sarri go miażdży ale dobrze wiesz czym się kieruję...wiem, że to nie fair dlatego nie chcę tego powtarzać- byłby Sarri to nie płakałbym ale na chwilę obecną chyba nie ma tego tematu. Carrera to po prostu sympatia, przyjął drużynę w trudnym momencie kiedy ważyły się losy wyjścia z grupy LM i stanął na wysokości zadania. Z całą pewnością Sarri go zjada stylem gry i wynikami. W Sarrim jedyne co mi przeszkadza to ten faken z autokaru.
I jeszcze jedno - dwójki Sarri/Pochettino wolałbym tego pierwszego bez dwóch zdań.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 10:33

MRN pisze:Nie wyrywaj moich słów z kontekstu bo od początku do końca twierdzę że będzie Guardiola
Źle się wyraziłem. Chciałem jedynie wyrazić zdziwienie tym, że wyżej cenisz Carrerę od Sarriego.
MRN pisze:...skoro zameldowałeś się na stałe na VS.
Nie zaglądam na VS. Wszystko, o czym dzisiaj napisałeś, przeczytałem na twitterze. ;)
pepiczek pisze:

Carrera nie trenuje aktualnie w Rosji. Od października jest bez klubu.
Słuszna uwaga. Także można gościa przemyślenia spuścić w kiblu :)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 10:36

MRN pisze:Carrera to po prostu sympatia, przyjął drużynę w trudnym momencie kiedy ważyły się losy wyjścia z grupy LM i stanął na wysokości zadania.
Jedyne, co Carrera wówczas robił to stał przy linii w roli pozoranta. Z całym szacunkiem do niego - bo chyba w Rosji nieźle mu szło - ale w tamtym okresie był marionetką. Conte prowadził wszystkie treningi, Conte ustalał formację i skład, Conte robił odprawy (nawet, jeśli nie miał wstępu do szatni), Conte planował warianty zmian. Carrera użyczył swojej twarzy (nie miał wyjścia), ot co.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 10:46

pumex pisze:
MRN pisze:Carrera to po prostu sympatia, przyjął drużynę w trudnym momencie kiedy ważyły się losy wyjścia z grupy LM i stanął na wysokości zadania.
Jedyne, co Carrera wówczas robił to stał przy linii w roli pozoranta. Z całym szacunkiem do niego - bo chyba w Rosji nieźle mu szło - ale w tamtym okresie był marionetką. Conte prowadził wszystkie treningi, Conte ustalał formację i skład, Conte robił odprawy (nawet, jeśli nie miał wstępu do szatni), Conte planował warianty zmian. Carrera użyczył swojej twarzy (nie miał wyjścia), ot co.
W Rosji wygrał ligę.

Nie wiem czy był aż takim pozorantem bo z tego co pamiętam to zespół grał trochę inaczej niż po powrocie Conte.
Ostatnio zmieniony 05 czerwca 2019, 10:49 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 10:48

pumex nie wymyślaj, Conte przecież nie wyszedłby z grupy LM tak jak rok później gdy nie było Carrery ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 10:56

Poprostu pisze:
pumex pisze:
MRN pisze:Carrera to po prostu sympatia, przyjął drużynę w trudnym momencie kiedy ważyły się losy wyjścia z grupy LM i stanął na wysokości zadania.
Jedyne, co Carrera wówczas robił to stał przy linii w roli pozoranta. Z całym szacunkiem do niego - bo chyba w Rosji nieźle mu szło - ale w tamtym okresie był marionetką. Conte prowadził wszystkie treningi, Conte ustalał formację i skład, Conte robił odprawy (nawet, jeśli nie miał wstępu do szatni), Conte planował warianty zmian. Carrera użyczył swojej twarzy (nie miał wyjścia), ot co.
W Rosji wygrał ligę.

Nie wiem czy był aż takim pozorantem bo z tego co pamiętam to zespół grał trochę inaczej niż po powrocie Conte.
Przecież to Conte trenował codziennie zespół i to on szykował taktyke, Carrera był na ławce i w protokole, być może podejmował decyzje odnośnie zmian, ale to nie Carrera decydował o stylu i taktyce. Nie mam nic do Carrera ale do Sarriego to mu daleko.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 11:04

Poprostu pisze:W Rosji wygrał ligę.
Weźmy Spallettiego. On w Rosji wygrał ligę dwukrotnie ;)
Poprostu pisze:Nie wiem czy był aż takim pozorantem bo z tego co pamiętam to zespół grał trochę inaczej niż po powrocie Conte.
Bądźmy poważni. :)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 11:15

Ale po co w ogóle rozmawiamy o Carrerze? Jeżeli nie ma tematu Sarriego tym bardziej nie ma tematu Carrery ;)
Poczekajmy, będzie dobrze :ok:


Obrazek
pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 11:51

Sky Sport Italia: Chelsea 6 tygodni temu pozwoliła Sarriemu na odejście do Juve za darmo, ale teraz zmieniła zdanie i jednak chce dostać zapłatę.

Agent Sarriego chce, aby Chelsea wywiązała się ze swojej obietnicy.

https://www.football-italia.net/138945/ ... inds-sarri


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 12:15

Na jaka datę teraz czekamy?


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 12:18

To mi właśnie w układance z Sarrim nie pasuje.
Odpaliliśmy Allegriego, i odpuściliśmy Conte oraz innych kandydatów nie mając jasnego porozumienia z Chelsea tylko opierając się na obietnicach jego agenta? 🤔


calma calma
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 12:18

Kiedy Juve zaczyna obóz przygotowawczy przed nowym sezonem ? Wtedy trener napewno będzie.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 12:23

Sorek21 pisze:Kiedy Juve zaczyna obóz przygotowawczy przed nowym sezonem ? Wtedy trener napewno będzie.
Chyba dopiero 17 lipca xD


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
ODPOWIEDZ