Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 22:06

Na Tuzie widziałem wypowiedź Paratici'ego, której nikt tutaj nie przytaczał.

Na pytanie o Sarri'ego odpowiedział, że jeśli Maurizio chce wrócić do Włoch, to pewnie przez dobre jedzenie.

Podłapał to moderator z juventuz.com, przypominając wypowiedź Pepa nt jedzenia we Włoszech

Czyżby kolejny hint od Fabio? ;)


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 22:18

Przyznam się szczerze, że:
- nie czytam już tak tego tematu bo tego po prostu jest za dużo,
- mamy jakiś stan stagnacji,
- trenerem na pewno będzie ktoś z obowiązującym kontraktem, wszystko inne to dłubanina,

Myślałem, że kształt drużyny będzie się krystalizował szybciej.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 22:20

Agnelli według tego co przytoczył Vinci wrócił z Ibizy. Tak tylko dodam, że Guardiola w tej chwili przebywa na Majorce ;)
To też w ramach ciekawostki, pewnie zwykły zbieg okoliczności.


Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 22:45

Była już ta oficjalka, bo jakoś cicho w temacie.


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 23:07

MRN pisze:Agnelli według tego co przytoczył Vinci wrócił z Ibizy. Tak tylko dodam, że Guardiola w tej chwili przebywa na Majorce ;)
To też w ramach ciekawostki, pewnie zwykły zbieg okoliczności.
Jeśli dobrze pływa to czemu nie xD
Oczywiście są tam promy, ale Agnelliego nie stać na samolot?
Ok. No może jeszcze mieć coś prywatnego, ale dosyć długo by mu to zeszlo, tak czy inaczej, nie wiem jaki byłby tego cel.
Jeszcze nie spotkałem człowieka który byłby zadowolony z przerwania urlopu.

Nie wiem takie informacje są dla mnie dosyć śmieszne, ale i tak dobra robota Panie MRN bo zrobił się ruch na forum.
Tak czy inaczej wierzyć warto. :ok:


Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 23:33

Hm. Jeśli miałby być Pep, to myślę, że możemy na oficjalkę poczekać jeszcze znacznie dłużej niż do ogłoszenia wyroku ws. City. Bo nawet jeśli Agnelli od dawna wiedział o jego treści, to bezpośrednio po ogłoszeniu raczej nie może sprawiać jakichkolwiek pozorów, że wiedział, inaczej oczywiste byłyby oskarżenia o nieczystą grę z naszej strony. To by ładnie tłumaczyło ciszę i zapewnienia Paraticiego, że wciąż działamy spokojnie i nie narzucamy sobie żadnego terminu.

Z drugiej strony, załatwienie rozwiązania kontraktu z Sarrim jest przy powyższej intrydze pestką (kontrakt Włocha nie był chyba w Chelsea jakoś szczególnie wysoki?) i powinno być kwestią maksymalnie paru dni - jeśli nic się w nich nie wydarzy, to stawiam na Pepa.

A przejmowanie się Tutto i resztą czołowej włoskiej papierowej hałastry, która rzuca tytułami w stylu "Ronaldo zaakceptował już Sarriego" jest z deczka niepoważne. Nie zdziwiłbym się, gdyby cała ta szopka była zaplanowana do odbębnienia aż do wyroku, a potem machina ruszyła od nowa z Guardiolą w roli głównej, po "szokującym i niespodziewanym" wykluczeniu City; zarówno nasz zarząd jak i media miałyby na wszystko wytłumaczenie.

No i naturalnie dołączam się do podziękowań dla @MRN i reszty ekipy - dobra robota.


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 23:59

@MRN
Dowiedz się gdzie dokładnie na Majorce to do niego podskocze, tak się składa że aktualnie tu jestem na wakacjach :D. Nawet tutaj staram się w wolnych chwilach przeglądać temat czy są jakieś informacje.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 00:08

Nie takie proste, wczoraj po VS fruwało zdjęcie Pepa w ośrodku golfowym na Majorce ;)

Edit : znalazłem, przebywa w Pula Golf Resort !


Obrazek
pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 06:45

Di Marzio: Sarri jest dogadany z Juve, Chelsea jednak chce za niego zapłaty, odpowiedź Chelsea jest spodziewana w piątek lub w sobotę.



Nic nowego, cała sprawa z nowym trenerem Juve trochę stanęła w miejscu (przynajmniej w mediach).

Przy okazji dodam, że nowym trenerem Romy na zostać Paulo Fonseca.

Pep sędziujący finał The Freestyle World Tour:


TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 07:44

pepiczek pisze:Di Marzio: Sarri jest dogadany z Juve, Chelsea jednak chce za niego zapłaty, odpowiedź Chelsea jest spodziewana w piątek lub w sobotę.



Nic nowego, cała sprawa z nowym trenerem Juve trochę stanęła w miejscu (przynajmniej w mediach).

Przy okazji dodam, że nowym trenerem Romy na zostać Paulo Fonseca.

Pep sędziujący finał The Freestyle World Tour:
Przecież Sarri miał być kwestią najbliższych godzin od soboty, zaraz tydzień zleci a tu dalej nic.... :D To wasze najwiarygodniejsze źródła :bravo:

ps. śniło mi się dziś, że Sarri został trenerem Juve, graliśmy jakiś sparing z Napoli i wygrywaliśmy 4-1 po <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... grze, pamiętam też że pisałem na JP że jednak da się grać ładnie i skutecznie i hejtowałem Allegriego przy okazji :think: :D
Ostatnio zmieniony 05 czerwca 2019, 08:05 przez TheDreamer, łącznie zmieniany 1 raz.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 07:54

TheDreamer pisze:
pepiczek pisze:Di Marzio: Sarri jest dogadany z Juve, Chelsea jednak chce za niego zapłaty, odpowiedź Chelsea jest spodziewana w piątek lub w sobotę.



Nic nowego, cała sprawa z nowym trenerem Juve trochę stanęła w miejscu (przynajmniej w mediach).

Przy okazji dodam, że nowym trenerem Romy na zostać Paulo Fonseca.

Pep sędziujący finał The Freestyle World Tour:
Przecież Sarri miał być kwestią najbliższych godzin od soboty, zaraz tydzień zleci a tu dalej nic.... :D To wasze najwiarygodniejsze źródła :bravo:
Akurat to że te w/w. źródła są warte tyle co nic i wszyscy o tym wiedzą , ale chłopak wstawił co się obecnie dzieje, a dzieje się mało... Więc...już się na siłę nie czepiajcie :)


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 08:09

Dunio333 pisze:@MRN
Dowiedz się gdzie dokładnie na Majorce to do niego podskocze, tak się składa że aktualnie tu jestem na wakacjach :D. Nawet tutaj staram się w wolnych chwilach przeglądać temat czy są jakieś informacje.
To masz bojowe zadanie - iść pograć w golfa i pogadać z Pepem :D


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 08:16

TheDreamer pisze:Przecież Sarri miał być kwestią najbliższych godzin od soboty, zaraz tydzień zleci a tu dalej nic.... :D To wasze najwiarygodniejsze źródła :bravo:
To samo przecież jest z Guardiolą i źródłami z VS, termin jest ciągle opóźniany:
Poprostu pisze:Poranek z vs


Guardiola jest trenerem Juve. 4 czerwca ogłoszenie.
MRN pisze:No i potwierdził też, że kontrakt z City został rozwiązany dzięki jednej z dwóch klauzul. Pep podobno rozmawiał z City w sprawie pokojowego rozstania i bardzo chce do Juve zniecierpliwiony problemami MC. Na oficjalkę możemy poczekać nawet do 15.06.
Więc wszystkie źródła jak na razie są tak samo wiarygodne.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 08:31

Słowem nikt nic nie wie. Dlatego też co prawda możemy być zwolennikami jakiegoś rozwiązania, ale wiemy tyle co nic. Ja nadal myślę, że to będzie Pep, ale nie zdziwi mnie żadne rozwiązanie przy braku spójnych informacji.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 08:52

Poranna plotka :

Umowa z Guardiolą jest podpisana już jakiś czas temu. To co uniemożliwia upublicznienie informacji to to, że Guardiola próbuje odejść z City tak czysto i bez zgrzytu jak to tylko możliwe. To nie Juve pierwsze skontaktowało się w ostatnim czasie z Pepem tylko odwrotnie. W przeszłości Guardiola nam odmawiał, teraz chce opuścić MC w związku z nad chodzącymi sankcjami i dlatego zwrócił się pierwszy w stronę Juve. Guardiola nie chce żadnej rysy na swoim wizerunku. Agnelli chce pchnąć Juve na wyższy poziom sportowy i marketingowy, chce aby o losach klubu decydowała nowa rzesza nowoczesnych menadżerów z nowymi pomysłami dlatego Sarri nie wchodzi w rachubę. To tak w skrócie bo trochę tego jest i uzasadnia rozstanie z Marottą, który miał nieco inną wizję.

Brzmi sensownie ale to tylko moje skromne zdanie.


Obrazek
ODPOWIEDZ