Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1033
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 18:39

MRN - co tam w trawie piszczy, jakieś nowości na VS?


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 18:45

Gdyby Sarri był trenerem młodego pokolenia to jakoś byłbym bardziej przekonany do tej kandydatury. A tak mam wrażenie, że nic dobrego z tego nie wyjdzie.


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 18:47

Sarriego nie ma co sie bac. Mysle, ze bedzie ok. Bac to my sie mozemy tego, ze wydamy kupe hajsu na Jorginho.


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 18:50

Sarriemu bliżej do emerytury w wieku 60 lat, a trenować w poważnej piłce w sumie zaczął 5-6 lat temu dopiero.


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 18:54

Dzisiaj cisza. Momblano powtórzył to, co mówi od 3 tygodni.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 18:55

lenor pisze:MRN - co tam w trawie piszczy, jakieś nowości na VS?
Akurat byłem. Dwóch guru upiera się przy Sarrim, jeden nie potwierdza Guardioli, ale według niego trenerem na 100% nie będzie Sarri, a cała reszta w drużynie Pepa.

Popularna stała się teza, że negocjujemy z Sarrim i trzymamy go w klatce gdyby coś wysypało się nieoczekiwanie z Guardiolą.

No i Momblano na świeżo - do czwartku niczego się nie dowiemy.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 18:57

Peter pisze:Sarriemu bliżej do emerytury w wieku 60 lat, a trenować w poważnej piłce w sumie zaczął 5-6 lat temu dopiero.
To nie ma nic do tego. My rozpatrujemy trenerów co pokazał przykład Maxa w perspektywie max 5 lat. Sarri jakby miał do nas trafić i być trenerem drużyny przez 5 lat to i tak nie byłby po tym czasie stary tak, że zacząłby się mniej nadawać.


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 18:58

Nie ma co sie bac nie z tego wzgledu, ze to genialny strateg i bedzie dobry, tylko w sensie, ze mamy taki sklad na Serie A, ze nie wierze, ze da sie to spitolic, jezeli nie bedzie problemu z kontuzjami. Mysle, ze nawet Mourinho nie zdolalby tego spitolic.

Ok. Conte to genialny motywator, ale umowmy sie, no mial troszke szczescia w 1 sezonie. Gdyby nie ten gol Muntariego xD :D to byloby roznie - tutaj bardziej Milan przegral na wiosne. Ogolnie zrobil wynik ponad stan, ale tam wiele czynnikow bylo dosyc "szczesliwych". Transfer Vidala za 14mln euro, ktory robil niesamowita robote, Pirlo jako trafiony transfer, Barzagli zaczal wymiatac. Oczywiscie wiele w tym pomogl trener, ale jakosc byla dalej w zawodnikach.

Zobacz na jakosc naszego skladu, przeciez to jakis kosmos.

Ja sie boje tylko tego Jorginho, gosc jest przecietny i to mocno. Do tego moze nas troszke kosztowac.
Ostatnio zmieniony 03 czerwca 2019, 18:59 przez Aleexxx, łącznie zmieniany 2 razy.


mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 18:58

Vincitore pisze:
lenor pisze:MRN - co tam w trawie piszczy, jakieś nowości na VS?
Akurat byłem. Dwóch guru upiera się przy Sarrim, jeden nie potwierdza Guardioli, ale według niego trenerem na 100% nie będzie Sarri, a cała reszta w drużynie Pepa.

Popularna stała się teza, że negocjujemy z Sarrim i trzymamy go w klatce gdyby coś wysypało się nieoczekiwanie z Guardiolą.

No i Momblano na świeżo - do czwartku niczego się nie dowiemy.
To już dwóch/trzech zmieniło front na Sarriego?


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 18:59

mleko pisze:
Vincitore pisze:
lenor pisze:MRN - co tam w trawie piszczy, jakieś nowości na VS?
Akurat byłem. Dwóch guru upiera się przy Sarrim, jeden nie potwierdza Guardioli, ale według niego trenerem na 100% nie będzie Sarri, a cała reszta w drużynie Pepa.

Popularna stała się teza, że negocjujemy z Sarrim i trzymamy go w klatce gdyby coś wysypało się nieoczekiwanie z Guardiolą.

No i Momblano na świeżo - do czwartku niczego się nie dowiemy.
To już dwóch/trzech zmieniło front na Sarriego?
To ci sami.


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 18:59

Vincitore, a nie napisał właśnie, że do czwartku/ w czwartek wszystko się wyjaśni?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 19:26

Ci najważniejsi a za takich należy uważać czterech z nich stoją przy pierwotnej wersji czyli Pep. Ostatnio tylko dwóch z nich się udziela i potwierdzają co do tej pory , dwaj pozostali nie biorą udziału w dyskusji co oznacza, że nic nowego się nie pojawiło.

To jest dziwne, bardzo tajemnicze dlatego bez sensu jest mówienie, że to Sarri będzie trenerem. Nic do niego nie mam, jest ok poza manierami ale :
- gdyby okazało się, że naszym nowym trenerem pozostanie Sarri to podejrzewam, że zarząd zagrał ryzykownie i zwolnił Allegriego nie mając zaklepanego trenera. Później przypatruje się co nastąpi, czy Chelsea zwolni Sarriego czy nie i zarządowi paliłby się grunt pod nogami. W tym momencie należałoby określić nasz zarząd jednym słowem - głupcy. A Chelsea, która musiała zapłacić klauzulę za Sarriego ot tak go oddaje, tak ? Nie wierzę w to, podobnie jak w to, że szopka i całkowita cisza zwiastują Sarriego.

Będzie Sarri to nie będę płakał bo nawet on tchnie nowego ducha w tę drużynę i nie będzie bawił się w kunktatorstwo. Rozmawiałem z trzema userami na VS (przez pw), i pytałem o guru którzy są najbardziej wiarygodni i oni stwierdzili, że najbardziej wiarygodni są : goleador78, SetRorrlins, Marocchi (w imieniu Versilii) a oni typują Pepa. Zobaczymy ale w najbliższych dniach nie spodziewajmy się niczego nowego. Racje oczywiście mogą mieć te osoby, które typują Sarriego ale to wszystko co się dzieje...no nie chce mnie się wierzyć w ten scenariusz.

Niech kontraktują trenera bo trzeba mercato ogarnąć ;)
Ostatnio zmieniony 03 czerwca 2019, 21:05 przez MRN, łącznie zmieniany 5 razy.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 19:33

notquitemytempo pisze:Cygara to jednak klasa wyżej niż zwykłe fajki. Maurizio na cygaro pozwala sobie tylko po zdobyciu jakiegoś tytułu, tzn. do tej pory raz. :hello:
Generalnie to pisałem to bez jakiegoś przekąsu, uwielbiałem takiego Lippiego:
Obrazek


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 19:38

Guardiola i Sarri to ofensywny styl, obojętnie który z nich zostanie trenerem to zniszczymy Serie A, będziemy się dobrze bawić od sierpnia.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 19:49

Sarri wykonał dobrą robotę w Empoli, Napoli i Chelsea. Mało który trener odnosi sukcesy w 3 klubach z rzędu (jeśli nie są to Barcelona, Bayern i City).

Wszyscy tutaj (w tym ja) napalili się na obecny TOP3 (Klopp, Pocchetino, Guardiola). Sarri to podobna półka co Allegri czy Conte - bardzo dobrzy trenerzy.


ODPOWIEDZ