Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 10:01

wojczech7 pisze:
pepiczek pisze:The Times: W ciągu kilku dni ma być ogłoszone odejście Sarriego z Chelsea i przeniesienie się do Juve

https://www.thetimes.co.uk/article/maur ... -xpnm9wgdr
Kolejna rzecz, która mnie w tej historii zastanawia - w Chelsea naprawdę takie barany pracują, że chcą Sarriego puścić bez żadnego problemu? Mają trenera z ważnym kontraktem, który wygrał im LE. Gość do nich przychodzi i mówi - "Nie podoba mi się tu, chcę wracać do Włoch". A oni: "Spoko, masz nasze błogosławieństwo"?

--

Przy okazji - wybacz wcześniejsze niesłuszne oskarżenia o brak źródeł, pepiczku ;)
Z niewolnika nie ma pracownika. Pewnie próbowali, może nadal próbują, przekonać go do pozostania, ale jak Sarri czuje się tam źle i chce wrócić do Włoch, to po co mu to mają utrudniać? Za LE I 3 miejsce w lidze coś mu się od nich należy?


Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 10:08

Dodałbym jeszcze finał Pucharu Anglii przegrany z City w karnych. Ogólnie z tego co mówi ten jegomość: Chelsea statystyki ma nienajgorsze (posiadanie piłki i szerokie wykorzystanie murawy).


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 10:17



wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 10:22

pepiczek pisze:Z niewolnika nie ma pracownika. Pewnie próbowali, może nadal próbują, przekonać go do pozostania, ale jak Sarri czuje się tam źle i chce wrócić do Włoch, to po co mu to mają utrudniać? Za LE I 3 miejsce w lidze coś mu się od nich należy?
Utrudniać? Gość ma ważny kontrakt, przypominam.

Tak zabrzmiało, jakby Sarri był żywą legendą tego klubu, których - owszem - nie wypada trzymać na siłę, jeśli zdecydują się odejść.

Tymczasem Włoch dołączył do nich rok temu. Wygrał LE, co - jak przypuszczam - było pewnie jednym z celów na ten sezon.

Ale niech będzie, należy mu się.

Tylko czemu londyńczycy mieliby iść na rękę Juventusowi? Chcą go, niech płacą.

--

Swoją drogą jak na kibica Guardioli, nie ManCity, zaskakująco mocno interesuje Cię przyszłość Sarriego... ;)


@up Oho, zaczyna się? :)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 10:43

https://www.uefa.com/insideuefa/protect ... 05229.html

News z 16 maja.

Rezultaty wszczętego 7 Marca postępowania zostały skierowane do Izby Orzekającej, zatem zakładam że będzie niebawem ogłoszenie tego wyroku.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 10:49

wojczech7 pisze:
pepiczek pisze:Z niewolnika nie ma pracownika. Pewnie próbowali, może nadal próbują, przekonać go do pozostania, ale jak Sarri czuje się tam źle i chce wrócić do Włoch, to po co mu to mają utrudniać? Za LE I 3 miejsce w lidze coś mu się od nich należy?
Utrudniać? Gość ma ważny kontrakt, przypominam.

Tak zabrzmiało, jakby Sarri był żywą legendą tego klubu, których - owszem - nie wypada trzymać na siłę, jeśli zdecydują się odejść.

Tymczasem Włoch dołączył do nich rok temu. Wygrał LE, co - jak przypuszczam - było pewnie jednym z celów na ten sezon.

Ale niech będzie, należy mu się.

Tylko czemu londyńczycy mieliby iść na rękę Juventusowi? Chcą go, niech płacą.

--

Swoją drogą jak na kibica Guardioli, nie ManCity, zaskakująco mocno interesuje Cię przyszłość Sarriego... ;)


@up Oho, zaczyna się? :)
Po co mają trzymać Sarriego, który wzbudza mieszane uczucia wśród kibiców, jak mają pomysł, żeby zatrudnić Lamparda?

Mnie mocno interesuje cała piłka.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 10:53

Takie coś z rana



Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 11:41

pepiczek pisze:
wojczech7 pisze:
pepiczek pisze:Z niewolnika nie ma pracownika. Pewnie próbowali, może nadal próbują, przekonać go do pozostania, ale jak Sarri czuje się tam źle i chce wrócić do Włoch, to po co mu to mają utrudniać? Za LE I 3 miejsce w lidze coś mu się od nich należy?
Utrudniać? Gość ma ważny kontrakt, przypominam.

Tak zabrzmiało, jakby Sarri był żywą legendą tego klubu, których - owszem - nie wypada trzymać na siłę, jeśli zdecydują się odejść.

Tymczasem Włoch dołączył do nich rok temu. Wygrał LE, co - jak przypuszczam - było pewnie jednym z celów na ten sezon.

Ale niech będzie, należy mu się.

Tylko czemu londyńczycy mieliby iść na rękę Juventusowi? Chcą go, niech płacą.

--

Swoją drogą jak na kibica Guardioli, nie ManCity, zaskakująco mocno interesuje Cię przyszłość Sarriego... ;)


@up Oho, zaczyna się? :)
Po co mają trzymać Sarriego, który wzbudza mieszane uczucia wśród kibiców, jak mają pomysł, żeby zatrudnić Lamparda?

Mnie mocno interesuje cała piłka.
Wiesz uczucia uczuciami , Sarri miał udany sezon i można zakładać że w kolejnym jakiegoś dramatycznego zjazdu nie zliczy. A Lampard oprócz tego że jest klubowa legenda w trenerce jeszcze wiele nie pokazał.

A może my czekamy z ogłoszeniem Sarriego ze względu na Chelsea ? Oni nam go oddają za darmo ,ale nas wstrzymują, bo sami jeszcze nie mają nowego treneiro ?


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 11:42

źródło każdy widzi jakie, ale dla ciekawskich zostawiam :D

https://www.mirror.co.uk/sport/football ... t-16246373


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 11:43

Bardzo bym chcial zobaczyc Pepa u nas. Ciekawy jestem czy jego filozofia gry sprawdzi sie we wloszech, pamietam jak Enrique gral podobnie w Romie i zajal 7miejsce chyba?
Oczywiscie mamy nieporownywalnie lepszy sklad niz wtedy Roma, ale tak czy inaczej byloby interesujaco, szczegolnie, ze filozofia Allegriego i Conte (1:0 i do przodu) dawala tutaj rade.

Ciekawy jestem niesamowicie. Dodatkowo we wloszech niektore stadiony, a nawet nie stadiony tylko murawa budzi postrach. Wlasciwie tylko Udine ma "nowy stadion" oczywiscie nie uwzgledniajac nas?

Szczerze kiedys mowiono o zredukowaniu ligii do 18druzyn? Chyba bylby to dobry plan, wiec poniekad szkoda ze pomysl upadl.

Co do batali juvepoland vs pepiczek to strasznie tego nie rozumiem. Ruch na Juvepoland po ostatnich atakach hakerskich prawie upadl i bedzie pewnie co raz gorzej w mysl ze wszyscy przenosza sie na facebooka. Taki gosc podnosi kontrowersje i tymsamym aktywnosc na forum ludzi, wiec to jak najbardziej wartosc dodatnia.

Dodatkowo mam nadzieje, ze administracja nie popelni bledu takiego jak np. pclab.pl gdzie zmienili szate graficzna strony glownej i praktycznie ruch opadl na stronie, ale to juz inny temat.


@wojtek (pan nizej)

:-) troszke smiech przez lzy :P
Ostatnio zmieniony 03 czerwca 2019, 11:56 przez Aleexxx, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 11:52

wojczech7 pisze:Kolejna rzecz, która mnie w tej historii zastanawia - w Chelsea naprawdę takie barany pracują, że chcą Sarriego puścić bez żadnego problemu? Mają trenera z ważnym kontraktem, który wygrał im LE. Gość do nich przychodzi i mówi - "Nie podoba mi się tu, chcę wracać do Włoch". A oni: "Spoko, masz nasze błogosławieństwo"?
Juve robi tak z każdym piłkarzem, który chce odejść i jakoś zyjemy :-)


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 11:57

pepiczek pisze:Po co mają trzymać Sarriego, który wzbudza mieszane uczucia wśród kibiców, jak mają pomysł, żeby zatrudnić Lamparda?

Mnie mocno interesuje cała piłka.
Wyobraź sobie, że chcesz sobie kupić nowy samochód. Ktoś chce mieć Twój stary samochód, którego Ty już nie będziesz potrzebował. Oddasz mu go za darmo?
Wojtek pisze:Juve robi tak z każdym piłkarzem, który chce odejść i jakoś zyjemy :-)
Oddajemy wszystkich za darmo? Aha.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 12:02

wojczech7 pisze:
pepiczek pisze:Po co mają trzymać Sarriego, który wzbudza mieszane uczucia wśród kibiców, jak mają pomysł, żeby zatrudnić Lamparda?

Mnie mocno interesuje cała piłka.
Wyobraź sobie, że chcesz sobie kupić nowy samochód. Ktoś chce mieć Twój stary samochód, którego Ty już nie będziesz potrzebował. Oddasz mu go za darmo? .
Sarri może mieć w kontrakcie klauzulę odejścia, o której możemy nawet nie wiedzieć.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 12:09

wojczech7 pisze:
Wojtek pisze:Juve robi tak z każdym piłkarzem, który chce odejść i jakoś zyjemy :-)
Oddajemy wszystkich za darmo? Aha.
W cytowanym tekście nigdzie nie napisałeś, że za darmo. Chodziło mi, że sprzedajemy każdego kto chce odejść.


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 12:09

Panowie, w dyskusji o tym czy Sarri może odejść za darmo zapominacie o jednym ważnym szczególe - Napoli go za darmo nie puściło (pomimo, że Ancelotti już podpisał kontrakt!) londyńczycy musieli zapłacić odstępne i wziąć Jorginho za większe pieniądze.


ODPOWIEDZ