Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 12:43

thor21 pisze:Myślałem że idea zatrudniania różnych tam Delnerich czy Zaccheronich w Juventusie się skończyła, myliłem się.
To niezłe masz pojęcie jak porównujesz Sarriego do wyżej wymienionych. Nie jestem jego fanem ze względu na styl jaki prezentuje, ale nie można mu odmówić, że jak prowadził Napoli to walczył z nami jak równy z równym pomimo tego, że miał dużą słabszą kadrę. Teraz jeszcze wygrał europejskie trofeum, czego ani Allegri ani Conte nie dokonali. Wywalczenie trzeciego miejsca w pierwszym sezonie na Wyspach to też jest spory sukces. Dlatego stawianie go w jednym rzędzie z tamtymi jest co najmniej śmieszne.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 12:55

Obrazek


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 13:16

Większość Sarri - Guardiola, a zapomnieli już o Pochettino albo Deschampie? ;)


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 13:30

MishaAveJuve pisze: Nie rozumiem lamentu nad Sarrim, naprawdę nie rozumiem. Nikt przed sezonem nie przewidyał dla chelsea 3 miejsca w lidze i pucharu w europie, nikt wcześniej nie myślał że Napoli będzie tak nacislałp Juve, przyszedł legendarny Carlo i co ? Ci sami piłkarze a my już w grudniu mogliśmy otwierać szampana........
Zgadzam się, że Sarri ugrał w tym sezonie ile mógł, może mógł ten puchar ligi jeszcze zdobyć, ale w sumie kogo ten puchar interesuje.
Natomiast z tym trzecim miejscem nie przesadzajmy, że takie zaskakujące. Liverpool i MC faktycznie mają taki sezon, że ciężko im podskoczyć, ale Chelsea wygrała dwa lata wcześniej z Conte, Ranieri z Leicester (Ancelotti też w debiucie na Wyspach jak mam się cofać), więc ja się akurat spodziewałem, że kolejny włoski trener osiągnie dobry wynik w Premiership. A Lippiego to szanuj, on ma klasę, nawet palił cygaro a nie jakieś gejowe cieńkie fajki 😆

Sorek - ten obrazek ma tydzień albo i dwa, choć niezły jak większość z Zezo.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 13:34

Dygresja do dyskusji na temat wyboru przyszłego trenera.

2 razy puchar finału Niemiec
2 razy finał LM
1 raz finał LE
1 raz puchar finału ligi angielskiej

Nie, nie są to wygrane, a raczej przegrane finały Jurgena Kloppa. Mam wrażenie, że gdyby dotyczyło to Sarriego, to owe liczby już dawno krążyłby po forum.

Wiem, wiem, Klopp przejmował dość przeciętne w danym momencie drużyny, ale jakoś ten argument nie jest stosowany przy Maurycym. Spójrzcie na skład Chelsea i na ławkę. Odjąć Hazarda i mamy tragi-komedie. Nie licząc ostatniego sezonu w Napoli, to tam również ławka była żenująco krótka. Maggio był jednym z pierwszych zmienników. Maggio...


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 13:40

Wiem,ale wkleiłem tutaj żeby wszyscy widzieli.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 14:00

nie ukrywam, że nie potrafię, że załączyć zdjęcia to pokazał bym wam klasę Lippiego....



Oczywiście szanuję Marcello i uważam że jest to legenda klubu, ale mimo wszystko.... nosił się jak się nosił.....


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 14:02

Nie wiem czy trenerem będzie Sarri, Guardiola czy ktokolwiek inny, ale...Mam wrażenie, że podobną sytuację jak wczoraj mieliśmy z 7-10 dni temu. Akcje poszybowały w górę, u buków Guardiola spadł do poziomu 1.30(wiem, że to nie wyznacznik) i poszło potem dementi City itp. Wczoraj było podobnie, skok na giełdzie +5.11%, kursy poleciały na Guardiolę, wieczorem info o Sarrim od dziennikarzy i sytuacja uspokojona. Hmm...


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 14:21

wojczech7 pisze:
miczbi pisze:
hellspawn pisze: Myślę, że kolega odpowiedziałby Ci to samo: po to aby kibice mogli godnie pożegnać zasłużonego trenera. Klub zachował się z klasą.
Reszta to nadinterpretacja z Twojej strony.
Dokładnie , biorąc pod uwagę jaka sielanka panowała na konferencji prasowej był to ukłon w stronę Maxa aby Allianz mógł go pożegnać.
Klub zaryzykował, że zostanie z ręką w nocniku, żeby Allegri miał godne pożegnanie? Ten sam klub, który zadbał o godne pożegnanie swoich legend - Del Piero i Marchisio?

Przekonaliście mnie... :ok:
Nie szukaj na siłę drugie dna , jakie zostanie z ręką w nocniku ? Pożegnanie Maxa z publicznością takie same jak miał Alex i Claudio nie więcej. Chociaż zawodnicy zasłużyli na znacznie więcej.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 15:21

Booommm.....Będzie się działo ;)


Obrazek
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 15:24

MRN pisze:Booommm.....Będzie się działo ;)

A co, Momblano znów odpalił lajwa z browarem i szlugiem w ręce czy jak?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 15:28

Skądże, Inzaghi nadchodzi czyli jak pisałeś ;)


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 15:34

miczbi pisze:Nie szukaj na siłę drugie dna , jakie zostanie z ręką w nocniku ? Pożegnanie Maxa z publicznością takie same jak miał Alex i Claudio nie więcej. Chociaż zawodnicy zasłużyli na znacznie więcej.
Z relacji Di Marzio / Agresitego wynika, że klub dogadał się z Sarrim niedawno, przy czym Włoch dopiero teraz uzyskał zgodę klubu na odejście. Zgodę, którą może (mógł?) zablokować jeszcze Abramowicz.

W dniu ogłoszenia rozstania z Maxem zarząd nie mógł zatem wiedzieć, czy operacja "Sarri" zakończy się sukcesem. Było ryzyko, że się nie uda, więc zostalibyśmy z ręką w nocniku właśnie.

Moim zdaniem klub nie podjąłby takiego niepotrzebnego ryzyka tylko dlatego, żeby Max miał godne pożegnanie.

Przy okazji - przypomnij mi, w którym meczu Claudio pożegnał się z publicznością, bo chyba mi z głowy wypadło. ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 333
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 15:38

MRN pisze:Skądże, Inzaghi nadchodzi czyli jak pisałeś ;)
Nie kop leżącego.
Sam od wielu lat korzystam z VS jako zrodla informacji nt. Naszego mercato. Fakt fakt czasem padają tam kompletne bzdury od ludzi, którzy szukaja chwilowego poklasku. Jednak znając mechanizmy tam działające, podobnie jak MRN od paru tygodni jestem przekonany, ze przyjdzie Guardiola i bede mocno zdziwiony jesli bedzie inaczej. Zycze sobie i Wam byśmy sie nie mylili.


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 15:43

MRN pisze:Skądże, Inzaghi nadchodzi czyli jak pisałeś ;)
Sarri*

Czyli tak jak myślałem. Nihil novi.


ODPOWIEDZ