Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 11:31

nie mówię, że nie będzie Sarriego u nas ale wiecie co mi nie pasuje w tej historii? że Milan nadal nie ma trenera a miał być Inzaghi już na dniach, miał nastąpić efekt domina a póki co tylko Inter ma nowego trenera, bo Conte dostał definitywne "nie" od nas a to znaczy, że my już mamy zaklepany albo plan A albo kogoś kogo po postu wolimy niż Conte, jakiś inny plan B niż Conte, który przecież też był brany pod uwagę i to jako wysoka pozycja bo gdyby nie był to Inter ogłosiłby go już dawno temu...

poza Interem całą reszta czeka... czeka na swój plan A, wydaje mi się, że dla Milanu takim planem A jest właśnie Sarri a Inzaghi dopiero drugi w kolejce, jeśli chodzi o nas to osobiście nie wiem po co mielibyśmy czekać na Guardiolę skoro on sezon już zakończył, poza podkręcaniem akcji nie bardzo to widzę... oczywiście jest ta możliwość z banem dla City ale tak na prawdę tam pójdzie odwołanie etc, to by się ciągnęło jeszcze z miesiąc, dlatego obstawiam Poche, który jako jedyny mówił, że jak wygra LM to być może odejdzie ale tak na prawdę odejść może i jeśli nie wygra bo niby dlaczego nie? nic się o nim nie mówi praktycznie a jest to realna opcja po tym co powiedział jakby nie było, nie jest Pepem, nie żąda kontroli nad transferami i nie jest też Sarrim - nie chodzi w dresie odpalając jednego papierosa od drugiego...

@MRN: Conte narobił smrodu w Chelsea? jakiego? tam już śmierdziało za Mourinho i śmierdzi do tej pory
Ostatnio zmieniony 01 czerwca 2019, 11:33 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 11:31

Ten Barzaghi, wyżej cytowany, dodał: si tratta di un procuratore molto importante e molto vicino alle cose di casa Juventus

On sam podkreślił, że doniesienie o Guardioli stoi w sprzeczności z tym, co mu się wydawało, ALE ta osoba jest kimś znaczącym i bardzo bliskim środowiska Juve.

A Ty myślisz, że jakby się pojawił ban dla City to Pep by czekał na decyzję po odwołaniu? To może potrwać.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 11:38

Ojej, Sarri w Romie, Inzaghi w Milanie, Conte w Interze, Pep u nas.

Oglądałbym tę ligę.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 11:38

Z jednym się zgodzę, to, że Allegri został zwolniony przed końcem sezonu, sugeruje, że Agnelli miał już dalszy plan.
lenor pisze:
Il_Bianconero pisze: Trener marzenie dla nas to Klopp. Tak jak i my zwykł przegrywać finały :D zobaczymy czy dziś podtrzyma passe.
Ale nie zapominaj, że minus i minus daje plus.
Ojeju, posiałbym się z radości, gdyby to był Jurgen.
Ja widzę dodatkowy plus takiego ruchu, Liverpool mógłby wrócić do czasów sprzed Kloppa, czyli w przeciętność.

Swoją drogą, niezłe jajo by było, gdyby po tych plotkach przyszedłby nie Pep, nie Sarri, tylko ktoś trzeci, taki Pochettino.
Wyczekiwanie jak na to, kto usiądzie na tronie w Westeros 😆

@MRN - a ja słyszałem, że Guardiola rozwiązał umowę, gdzie to oficjalne info? :D


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 11:45

Kuźwa, się przypieprzyliście do tego dresu Sarriego. A wielbiony tutaj Klopp to w czym niby śmiga przy linii, w smokingu? Max zawsze nosił pięknie dopasowany, pachnący garnitur i wypolerowane lakierki, czy ów ładny widok i piękny zapach perfum pobudził naszych graczy w ostatnim sezonie do lepszej gry?
Gdyby nie ta cała akcja z Pepem, to byłbym bardzo zadowolony z wyboru Sarriego. Facet z takich miernot jak Koulibaly, Jorginho, Mertens czy Zieliński wycisnął najlepsze soki (wywindował wartość rynkową tego pierwszego o 700%), i mało brakowało a zgarnął by nam rok temu tytuł.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 11:46

Di Marzio

Ogłoszenie Sarriego na ławce Juve to kwestia godzin.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 11:52

@D@$ pisze:@MRN - a ja słyszałem, że Guardiola rozwiązał umowę, gdzie to oficjalne info? :D
Nie wiemy co się dzieje za zamkniętymi drzwiami ale tę wersję powtórzył Momblanu i upierają się przy tym osoby z VS ( tak wiem - bajkopisarze ). To wszystko jest tak samo tajemnicze a jak i sprawa wyboru nowego trenera Juve. Nie wykluczone, że to zwolnienie się z kontraktu nie ma też związku z kompilacji Guardiola- Puma - Adidas o czym już się pisało. Takich informacji nikt z nas, VS ani Momblano nie może posiadać. Agnelli jest jednak ważna figurą w europejskiej piłce więc zapewne dużo wie i próbuje to wykorzystać. Wiem, że najłatwiej się śmiać ale coś jest na rzeczy...
Poprostu pisze:Di Marzio

Ogłoszenie Sarriego na ławce Juve to kwestia godzin.
mrozzi miał rację, czytacie to forum czy tylko wrzucacie ? GDM wczoraj to ogłosił dlatego myślałem, że Agnelli już poleciał po niego ;)
Baczu pisze:Kuźwa, się przypieprzyliście do tego dresu Sarriego. A wielbiony tutaj Klopp to w czym niby śmiga przy linii, w smokingu?
:D
Może chodzi o to, że Klopp ma dopasowany dresik a na Sarrim wisi jak worek po ziemniakach na wiejskiej zabawie.


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 12:00

Sarri, Guardiola, Sarri, Guardiola i dalej nikt nic nie wie. :dance:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 12:05

akurat wymarzonych przez wszystkich Guardioli i Kloppa też w garniaku nie ujrzysz, wieśniacki sweter Pepa też odstaje od Maxa. Legenda Lippi? wyglądał jak handlarz ze stadionu 10-cio lecia.

Tak szczerze dziwi mnie taka niechęć do Sarriego a taki zachwyt Pochettino. W lidze widać kto gdzie doszedł, Maurycy też za wiele nie wygrał.... czekaj... nic!

Sarii i z Empoli i z Napoli i z Chelsea wycignął 150%, a gra jego drużyn nie może się nie podobać. Oceniając, że niczego - prócz ostatniego puchady z przewdczoraj uznać należy że od 8 lat w Seria A wszyscy trenerzy to nieudacznicy bo nic nie wygrali, w PL też oprócz Kloppa czy Guardioli nikt się nie nadaje.

Nie rozumiem lamentu nad Sarrim, naprawdę nie rozumiem. Nikt przed sezonem nie przewidyał dla chelsea 3 miejsca w lidze i pucharu w europie, nikt wcześniej nie myślał że Napoli będzie tak nacislałp Juve, przyszedł legendarny Carlo i co ? Ci sami piłkarze a my już w grudniu mogliśmy otwierać szampana........

Zejdźcie na ziemię, bo brednie gadacie, jeżeli będzie to Sarri to myślę że bedzie to bardzo dobry wybór, a i mecze Juve będzie się oglądało znacznie przyjemniej.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 12:09

MishaAveJuve pisze:akurat wymarzonych przez wszystkich Guardioli i Kloppa też w garniaku nie ujrzysz, wieśniacki sweter Pepa też odstaje od Maxa.

Cmon bro, on wygląda jak szef. Jeden sweter o niczym nie świadczy.

Obrazek


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 12:15

MishaAveJuve pisze:w PL też oprócz Kloppa czy Guardioli nikt się nie nadaje.
Tak po prawdzie, to Klopp też niczego nie wygrał w Anglii... ;)
MishaAveJuve pisze:Nie rozumiem lamentu nad Sarrim, naprawdę nie rozumiem. Nikt przed sezonem nie przewidyał dla chelsea 3 miejsca w lidze i pucharu w europie, nikt wcześniej nie myślał że Napoli będzie tak nacislałp Juve, przyszedł legendarny Carlo i co ? Ci sami piłkarze a my już w grudniu mogliśmy otwierać szampana........

Zejdźcie na ziemię, bo brednie gadacie, jeżeli będzie to Sarri to myślę że bedzie to bardzo dobry wybór, a i mecze Juve będzie się oglądało znacznie przyjemniej.
Nikt nie lamentuje nad Sarrim, jako trenerem. Po prostu części z nas nic chce się wierzyć, że intryga, jaka się rozgrywa (naszym zdaniem się rozgrywa, bo może żadnej nie ma ;) ) dotyczy Włocha. Ot, cała historia.

Jak się okaże ostatecznie, że żadnej intrygi nie ma, to nikt włosów z głowy z powodu Sarriego rwał nie będzie. Przynajmniej ja nie będę, bo chciałem go jeszcze zanim trafił do Chelsea.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 12:18

Dobrze napisane @Mishan

Sam liczę na Poche lub Guardiole, ale w tym fachu nie ma żadnej pewności.
Klopp - jesli przegra LM będzie przegrywem (nikt nie pamieta 2 miejsca).
Poche - jesli przegra LM - jak wyżej + 4 miejsce w PL.
Guardiola - "tylko" PL.
Sarri - puchar pocieszenia - Liga Europy.
Allegri - przegryw - tylko Serie A
Tak samo jak pieknie grajacy Ajax - kto o nich będzie pamiętał?

Podsumowując - kto nie przyjdzie moze wypalić lub zawieźć.
Czas pokaże, co z tego wyjedzie.

Ps. MRN - takze propsuje Twoją robotę.


thor21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 grudnia 2009
Posty: 73
Rejestracja: 21 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 12:29

A już tak cieszyłem się z końca epoki Allegriego na ławce trenerskiej w klubie, to przychodzi trener jeszcze gorszy lub przynajmniej tej samej klasy. Myślałem że idea zatrudniania różnych tam Delnerich czy Zaccheronich w Juventusie się skończyła, myliłem się. Czemu nie wzięto z powrotem Conte kiedy był wolny i ponoć wyrażał chęć powrotu? Czy rzeczywiście panuje konflikt między nim a Agnellim? W czym on jest gorszy niż Sarri? Dziwne to wszystko.

Oczywiście nie biorę pod uwagę teorii spiskowych o Guardioli jako trenerze. Bo ta cała zabawa przypomina mi jak niegdyś Guus Hiddink praktycznie był już trenerem w Juventusie, a wiemy jak to się skończyło.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 12:35

A może oni teraz po prostu negocjują, jak często Pep będzie mógł założyć swój kultowy sweter :think:


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 12:42

Nie wiem co Wy chcecie od tego swetra ?
To raczej kurtka czy płaszcz...

Obrazek


Obrazek
ODPOWIEDZ