Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 09:18

Marco Barzaghi dziennikarz Sport_mediaset

W poniedziałek dzień Pepa w Juve.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 09:20

Mnie się wydaje, że to wszystko jest wynikiem starannie zaplanowanej strategii medialnej przez Exor/Juve. Ja jestem wręcz pełen podziwu, że wszyscy tańczą jak Agnelli z Elkannem zagrają. Sarri byłby dobrym trenerem ale tutaj chodzi o coś więcej niż tylko poziom sportowy. Po wczorajszej szopce jestem jeszcze spokojniejszy i nie piszę tego po to aby zarazić optymizmem. Jak wspomniałem-zdaję sobie sprawę z tego że w razie kiedy będzie Sarri zostanę wyśmiany i zostanę sam bo przecież to MRN zasiał złudne nadzieję. W innym przypadku większość tu napisze, że czuł że to będzie duże nazwisko :-) Sukces ma wielu ojców.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 09:43

Właściwie jedynym niepokojącym info było to od Agrestiego, ale jak ktoś słusznie zauważył zostawił sobie furtkę. Przy Conte wrzucił jedynie barwy tego klubu, więc każdy wiedział co i jak. Agresti zresztą miał ostatnio spektakularną wtopę z Maxem, pisząc o praktycznie pewnym pozostaniu w klubie. Albo nic tym razem nie wie, albo tańczy sobie wokół tematu według uznania prezesa.

Za dużo się dzieje, media za bardzo kręcą, by miał to być Sarri.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 09:48

Agresti zamieścił wpis niemalże w tym samym momencie co GDM, wydaje mnie się to dziwne bo tak samo było w przypadku "pozostania" Maxa.


Obrazek
WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 09:53

MRN pisze:Agresti zamieścił wpis niemalże w tym samym momencie co GDM, wydaje mnie się to dziwne bo tak samo było w przypadku "pozostania" Maxa.
noooo to wszystko jasne, bo Max wyleciał, więc będzie Pep. 100% insider :facepalm:


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 10:00

Tym ktorzy sa niemal pewni ze przyjdzie do nas Guradiola i slepo ufaja Momblano i userom z VS polecam zabawe. Zamiencie nazwiska w doniesieniach prasowych Sarriego i Guardioli. Mysle ze zmienilaby sie wasza retoryka. Ja tez chcialbym aby to Hiszpan zostal naszym trenerem, ale patrze na to z dystansem i niestety wszystkie argumenty sa po stronie Sarriego. Wydaje mi sie ze myslicie zyczeniowo i w kazdym doniesieniu prasowym szukacie drugiego dna na potwierdzenie ze to Guardiola bedzie naszym sternikiem.
Nie atakuje Was personalnie. Robicie duzo, wyszukujac twitty, czy posty z VS. Jednak uwazam ze niestety naszym trenerem bedzie Sarri.
Agresti i DiMarzio zwykle byli traktowani jako pewne zrodla. Chociazby przy transferze Bernardeschiego.
Momblano trafil moze z CR7 czy Maxem, ale ile w tym szczescia a ile potwierdzonych info tego nie wiemy.
Trener marzenie dla nas to Klopp. Tak jak i my zwykł przegrywać finały :D zobaczymy czy dziś podtrzyma passe.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 10:32

No nie chce mi się coś wierzyć, że Agnelli podziękował trenerowi który zdobył 11 trofeów w 5 lat, aby zatrudnić Sarriego, zwłaszcza w obliczu dostępności Conte. Może Sarri do Milanu? :think:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 10:38

fazzi pisze:No nie chce mi się coś wierzyć, że Agnelli podziękował trenerowi który zdobył 11 trofeów w 5 lat, aby zatrudnić Sarriego, zwłaszcza w obliczu dostępności Conte.
A co to jest Conte ? Sarri przynajmniej LE wygrał, Conte poza tym, że wygrywał mistrza tylko skłócał wszystkich z wszystkimi.
Gdybym miał wybierać Conte - Sarri bez dwóch zdań wybrałbym Sarriego. Conte już definitywnie zamknął sobie zresztą drzwi z napisem Juventus.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 10:44

W przypadku Sarriego pisało się o poważnym zainteresowaniu Romy i Milanu. Ewentualne odejście Sarriego z Chelsea nadal nam dyskusji nie kończy.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 10:54

miczbi pisze:
hellspawn pisze:
wojczech7 pisze:
Odpowiedz mi zatem na jedno pytanie. Dlaczego oficjalnie pożegnaliśmy się z Maxem na 2 kolejki przed końcem? Po co? Co nam to dało?

Moim zdaniem po to, żeby wywołać medialny szum. Falę domysłów. Spowodować, że piłkarski świat będzie czekał z zaciekawieniem na to, kto będzie nowym trenerem Juve.

Wydaje mi się, że finał takiej „intrygi” musi być dużo zaskakujący, niż Sarri (który, jeśli wraca do Włoch to - moim zdaniem - do Milanu lub Romy ;) )
Myślę, że kolega odpowiedziałby Ci to samo: po to aby kibice mogli godnie pożegnać zasłużonego trenera. Klub zachował się z klasą.
Reszta to nadinterpretacja z Twojej strony.
Dokładnie , biorąc pod uwagę jaka sielanka panowała na konferencji prasowej był to ukłon w stronę Maxa aby Allianz mógł go pożegnać.
Klub zaryzykował, że zostanie z ręką w nocniku, żeby Allegri miał godne pożegnanie? Ten sam klub, który zadbał o godne pożegnanie swoich legend - Del Piero i Marchisio?

Przekonaliście mnie... :ok:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 11:02

Il_Bianconero pisze: Trener marzenie dla nas to Klopp. Tak jak i my zwykł przegrywać finały :D zobaczymy czy dziś podtrzyma passe.
Ale nie zapominaj, że minus i minus daje plus.
Ojeju, posiałbym się z radości, gdyby to był Jurgen.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 11:13

MRN pisze:Mnie się wydaje, że to wszystko jest wynikiem starannie zaplanowanej strategii medialnej przez Exor/Juve. Ja jestem wręcz pełen podziwu, że wszyscy tańczą jak Agnelli z Elkannem zagrają. Sarri byłby dobrym trenerem ale tutaj chodzi o coś więcej niż tylko poziom sportowy. Po wczorajszej szopce jestem jeszcze spokojniejszy i nie piszę tego po to aby zarazić optymizmem. Jak wspomniałem-zdaję sobie sprawę z tego że w razie kiedy będzie Sarri zostanę wyśmiany i zostanę sam bo przecież to MRN zasiał złudne nadzieję. W innym przypadku większość tu napisze, że czuł że to będzie duże nazwisko :-) Sukces ma wielu ojców.
Spokojnie, nie każdy będzie wyśmiewał. Ja podziwiam Twoją wnikliwość i zaangażowanie w temacie trenera jakkolwiek to się nie skończy. :ok:
Moim faworytem był Conte, bo chciałem żeby temu nikczemnikowi dali drugą szansę, no ale to już temat zamknięty. Niemniej od początku traktuję Twoje doniesienia poważnie (mimo, że z Guardiolą musiałem się oswoić), ponieważ sam wolę to co nie oczywiste. Wydaje się oczywistym (wiele faktów na to wskazuje), że będzie to Sarri, ale właśnie dlatego nie chce mi się w to wierzyć. To było by zbyt łatwe i jednocześnie sprawiło by wrażenie, że mamy (mieliśmy) nóż na gardle. Nie sądzę aby zarząd dopuścił do takiej sytuacji.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 11:14

MRN pisze:
fazzi pisze:No nie chce mi się coś wierzyć, że Agnelli podziękował trenerowi który zdobył 11 trofeów w 5 lat, aby zatrudnić Sarriego, zwłaszcza w obliczu dostępności Conte.
A co to jest Conte ? Sarri przynajmniej LE wygrał, Conte poza tym, że wygrywał mistrza tylko skłócał wszystkich z wszystkimi.
Gdybym miał wybierać Conte - Sarri bez dwóch zdań wybrałbym Sarriego. Conte już definitywnie zamknął sobie zresztą drzwi z napisem Juventus.
Np gwarantował kolejne mistrzostwa ( co dla AA jest niezmiernie ważne). A Sarri i Conte w Interze już nie koniecznie gwarantują podtrzymanie passy ( obym się mylił, tzn jeśli już naprawdę będzie to Sarri).


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 11:28

Być może ale niekoniecznie i jaka jest gwarancja, że za dwa lata znowu się nie obrazi i nie ucieknie ? Przecież zarząd jest ten sam a w międzyczasie zdołał narobić smrodu w Chelsea ?

Agnelli już chyba celuje wyżej, może zrozumiał, że zmiany są konieczne aby rozwijać Juventus czego Conte nie gwarantuje, Sarri raczej też nie.
Być może i myślę nieco życzeniowo ale nie pasuje mi, że związany szczególnymi więzami z Allegrim nasz prezydent pożegnał go aby "rozwijać Juve" pod batutą Conte lub Sarriego ?

Wczoraj przeczytałem ponadto, że GDM napisał, e Sarri w Juve to kwestia godzin, gdzie on jest ? Myślałem, że Agnelli poleci po niego własnym samolotem co by mistrz Sarri mógł odebrać przed siedziba naszego klubu wagon fajek jako bonus do kontraktu :D

@Andryk...po oficjalnym ogłoszeniu Sarriego nikt z pewnością nie będzie płakał i każdy będzie życzył mu powodzenia. Ale to nie koniec, sen trwa :ok:
Ostatnio zmieniony 01 czerwca 2019, 11:31 przez MRN, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 11:28

juventuz.com pisze:I guess the rumors of Guardiola will continue even after sari to Juve gets official. we don't want to wake up from this sweet dream.

najlepszy komentarz jaki dziś przeczytałem :D :D


ODPOWIEDZ