Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 21:45

Momblano już z Sarrim na okręcie. Kto by się spodziewał, że tak się to skończy. Jutro na swoim streamie z ziomkami z Juventibus przy papierosku i piwie pewnie powie, że "było blisko" i Guardiola się wysypał w ostatniej chwili.

Pewnie się zepsuł wynajęty przez jego żonę samochód w drodze na podpisanie kontraktu z Juve :ahsisi:

Guardiola dołącza do legendarnych trenerów Juventusu zaraz obok Hiddinka.



edit:

A o ziomkach z VS nie ma co gadać. Całe to forum ze stricte "transferowymi newsami" powinni zamknąć raz na zawsze, żeby napaleńcy się nie podpalali ich insajderskimi niusami. Przecież Oni nic nigdy nie trafili. Nawet z Ronaldo im się nie udało, bo tak jak ktoś to parędziesiąt stron temu napisał - myśleli, że przyjdzie Lewandowski.

Za rok Wam wepchną Messiego i Neymara, a Wy i tak uwierzycie.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2019, 21:48 przez realbs, łącznie zmieniany 1 raz.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 21:46

Boże jaka tu jest drama :punish:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 21:53

realbs pisze:Momblano już z Sarrim na okręcie. Kto by się spodziewał, że tak się to skończy. Jutro na swoim streamie z ziomkami z Juventibus przy papierosku i piwie pewnie powie, że "było blisko" i Guardiola się wysypał w ostatniej chwili.

Pewnie się zepsuł wynajęty przez jego żonę samochód w drodze na podpisanie kontraktu z Juve :ahsisi:

Guardiola dołącza do legendarnych trenerów Juventusu zaraz obok Hiddinka.



edit:

A o ziomkach z VS nie ma co gadać. Całe to forum ze stricte "transferowymi newsami" powinni zamknąć raz na zawsze, żeby napaleńcy się nie podpalali ich insajderskimi niusami. Przecież Oni nic nigdy nie trafili. Nawet z Ronaldo im się nie udało, bo tak jak ktoś to parędziesiąt stron temu napisał - myśleli, że przyjdzie Lewandowski.

Za rok Wam wepchną Messiego i Neymara, a Wy i tak uwierzycie.
Mam głęboko gdzieś personalia, ale chciałbym by zawitał Guardiola, tylko dlatego, ze wreszcie zamknąłbyś tą swoją przemądrzałą gębę.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 21:56

Lypsky pisze:
realbs pisze:Momblano już z Sarrim na okręcie. Kto by się spodziewał, że tak się to skończy. Jutro na swoim streamie z ziomkami z Juventibus przy papierosku i piwie pewnie powie, że "było blisko" i Guardiola się wysypał w ostatniej chwili.

Pewnie się zepsuł wynajęty przez jego żonę samochód w drodze na podpisanie kontraktu z Juve :ahsisi:

Guardiola dołącza do legendarnych trenerów Juventusu zaraz obok Hiddinka.



edit:

A o ziomkach z VS nie ma co gadać. Całe to forum ze stricte "transferowymi newsami" powinni zamknąć raz na zawsze, żeby napaleńcy się nie podpalali ich insajderskimi niusami. Przecież Oni nic nigdy nie trafili. Nawet z Ronaldo im się nie udało, bo tak jak ktoś to parędziesiąt stron temu napisał - myśleli, że przyjdzie Lewandowski.

Za rok Wam wepchną Messiego i Neymara, a Wy i tak uwierzycie.
Mam głęboko gdzieś personalia, ale chciałbym by zawitał Guardiola, tylko dlatego, ze wreszcie zamknąłbyś tą swoją przemądrzałą gębę.

Wyśmiewam bardzo słabe źródła i dzielę się przy tym swoją opinią na - uwaga, uwaga - forum internetowym. Czyli w miejscu, które właśnie do tego służy.

Ale fakt, nie podzielałem (słusznie) hurraoptymizmu, więc jestem błaznem. Logika JP jak zwykle nie zawodzi.


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 21:56

duplikat, delete


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 21:57

Wiecie jak można skomentować dyskusję tutaj? O tak:

XDDDDDDDDDD


Panowie i Panie nie róbcie dramy, kto by nie był trenerem w przyszłym sezonie to raczej ciężko mu będzie przegrać Scudetto a pamiętajcie też, że Chelsea zdobyła Ligę Mistrzów kiedy za sterami był Roberto Di Matteo.


Obrazek
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 22:01

Osgiliath pisze:Momblano twierdzi, że Sarri chce opuścić CFC, bo wg niego miał być traktowany nie fair przez klub mimo, że generalnie dowiózł.

Z tego co wychwyciłem na VS i Tuzie, to powinien objąć Milan. Więc wszystkie dramatyczne wypowiedzi na JP.com można wsadzić między bajki ;)


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 22:03

Mehehehe pisze:
Osgiliath pisze:Momblano twierdzi, że Sarri chce opuścić CFC, bo wg niego miał być traktowany nie fair przez klub mimo, że generalnie dowiózł.

Z tego co wychwyciłem na VS i Tuzie, to powinien objąć Milan. Więc wszystkie dramatyczne wypowiedzi na JP.com można wsadzić między bajki ;)
No a teraz Momblano pisze, że specyficzne zainteresowanie środowiska Juve budzi... Sarri. Powołuje się na jakichś kolegów a zainteresowanie jest nawet optymistyczne.

EDIT:
Pep ma być uwolniony z City, bo klub ma dostać bana na LM. Z nami podpisał niewiążącą wstępną umowę
Ostatnio zmieniony 31 maja 2019, 22:15 przez Osgiliath, łącznie zmieniany 2 razy.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 22:08

realbs pisze:
Lypsky pisze:
realbs pisze:Momblano już z Sarrim na okręcie. Kto by się spodziewał, że tak się to skończy. Jutro na swoim streamie z ziomkami z Juventibus przy papierosku i piwie pewnie powie, że "było blisko" i Guardiola się wysypał w ostatniej chwili.

Pewnie się zepsuł wynajęty przez jego żonę samochód w drodze na podpisanie kontraktu z Juve :ahsisi:

Guardiola dołącza do legendarnych trenerów Juventusu zaraz obok Hiddinka.



edit:

A o ziomkach z VS nie ma co gadać. Całe to forum ze stricte "transferowymi newsami" powinni zamknąć raz na zawsze, żeby napaleńcy się nie podpalali ich insajderskimi niusami. Przecież Oni nic nigdy nie trafili. Nawet z Ronaldo im się nie udało, bo tak jak ktoś to parędziesiąt stron temu napisał - myśleli, że przyjdzie Lewandowski.

Za rok Wam wepchną Messiego i Neymara, a Wy i tak uwierzycie.
Mam głęboko gdzieś personalia, ale chciałbym by zawitał Guardiola, tylko dlatego, ze wreszcie zamknąłbyś tą swoją przemądrzałą gębę.

Wyśmiewam bardzo słabe źródła i dzielę się przy tym swoją opinią na - uwaga, uwaga - forum internetowym. Czyli w miejscu, które właśnie do tego służy.

Ale fakt, nie podzielałem (słusznie) hurraoptymizmu, więc jestem błaznem. Logika JP jak zwykle nie zawodzi.
Losowy dziennikarz opowiada o Sarrim w Juve:
'Widzicie, mówiłem że nie Pep. Zamykam temat'.
Kolejny losowy dziennikarz pisze o Sarrim:
'Mowilem, miałem rację od początku. Czyli mój pogląd był słuszny, naiwniacy hehe'.
Bravo Sport przepisuje newsa o Sarrim:
'No to temat zamknięty. Za rok Wam wcisną messiego. Od początku (słusznie i racjonalnie) mówiłem że plotka'.


Jak już pisałem, ostrożnie podchodzę do tematu. ale choćby plotka mówiła i przyjściu Messiego i Neymara jednocześnie - wychodzisz na naczelnego klauna JP.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 22:16

Momblano :
Pep podpisał kontrakt przedwstepny, ale niewiążacy ( wtf???)

DiMarzio:
Sarii poszedł do Mariny, żeby zwolniła go z kontraktu, nie przewiduje sie kar umownych, które musiłaby pokryć Juventus.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 22:17

ponoć City ban na 2 lata bez LM.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 22:18

Momblano

City może być zbanowane z LM na 2 lata.


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 22:18

Szilgu pisze:
Losowy dziennikarz opowiada o Sarrim w Juve:
'Widzicie, mówiłem że nie Pep. Zamykam temat'.
Kolejny losowy dziennikarz pisze o Sarrim:
'Mowilem, miałem rację od początku. Czyli mój pogląd był słuszny, naiwniacy hehe'.
Bravo Sport przepisuje newsa o Sarrim:
'No to temat zamknięty. Za rok Wam wcisną messiego. Od początku (słusznie i racjonalnie) mówiłem że plotka'.


Jak już pisałem, ostrożnie podchodzę do tematu. ale choćby plotka mówiła i przyjściu Messiego i Neymara jednocześnie - wychodzisz na naczelnego klauna JP.

Nie, to Wy wyjdziecie na naczelnych błaznów, bo wierzycie we wszystko co przeczytacie w internecie. Nawet wiarygodności źródeł nie sprawdzacie, tylko stoicie przy tym, że wielki Momblano przewidział Ronaldo i Allegriego. Trudno nie przewidzieć Allegriego, skoro to było 50/50.

O asach z VS się wypowiadałem milion razy. Nigdy nic nie trafili, a i tak im wierzycie, bo mówią ładne rzeczy.


btw. nie rozumiem czemu wg. Twojej logiki wyjdę na błazna jeśli pojawi się plotka o Messim i Neymarze. Co ma piernik do wiatraka.


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 22:20

Agresti: Sarri o krok od Juventusu.


pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 22:22

Agresti: Sarri dogadany z Juve, czeka na ostateczne ok ze strony CFC.



ODPOWIEDZ