Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 19:28

Ivana Nedved już od jakiegoś czasu takie cuda wyczynia na swoich portalach. Jakiś tydzień temu tez coś podobnego wrzuciła ale szybko usunęła, tatuś dał jej burę ? :-)


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 19:37

A co to znaczy, bo rozumiem tylko Guardiola? :co?:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 19:46

Coś w stylu: Za niedługo skończą się wszelkie katusze i pytania o Guardioli :)


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 19:47

No i właśnie takie wiadomości powinny być wrzucane w tym temacie :bravo: . Nie jest to przecież żadna oficjalka, ale czekając na takową, w tej chwili możemy bazować tylko na takich quasi informacjach, które powinny prowokować dyskusję.

Dodatkowo fajnie poczytać, gdy ktoś pisze merytorycznie o tym jak styl prowadzenia zespołów przez trenerów łączonych z nami (Guardiola, Sarri) wpłynie na naszą grę i przez to, który trener byłby dla nas lepszy.

Każdy już chyba wie kto na forum ma przeczucie, że będzie Pep a kto, że Sarri (chociaż nikt tego na 100% nie może wiedzieć, ale przeczucie może mieć każdy), więc nie ma sensu co godzinę powtarzania tego samego, przez te same osoby. A już pisanie jeden do drugiego, że "jest idiotą, bo myśli, że będzie Pep a nie jak ja, że Sarri" lub "jest idiotą, bo myśli, że będzie Sarri a nie jak ja, że Pep" świadczy tylko o poziomie osoby piszącej. Może niektórzy przed wysłaniem wiadomości na forum powinni ją przeczytać ze 2-3 razy i zamiast nabijać posty pisząc co chwilę to samo i wzajemnie się obrażać postarać się przemyśleć swoją wypowiedź i napisać coś z sensem, bo poziom naszego forum mocno spada...


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 20:07

A według mnie ten wpis wcale nie musi oznaczać, że idziemy w kierunku Pepa, a wręcz przeciwnie.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 20:27

kdzr pisze:A według mnie ten wpis wcale nie musi oznaczać, że idziemy w kierunku Pepa, a wręcz przeciwnie.
W sumie... racja. Czy weźmiemy Guardiolę czy Sarriego to tak czy inaczej skończą się pytania o Pepa, bo albo będzie u nas albo zostanie w City, ale sprawa wreszcie się zakończy, bo to się i tak już za długo ciągnie.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 20:53

Naturalnie może tak być ale nie zmienia to faktu, że będzie ktoś inny konkretny, nie Sarri.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 20:54

pablo1503 pisze:Mam wrażenie, że bardziej chcemy wierzyć i łapiemy się byle czego, żeby tylko połechtać swoje ego. Przykładem jest chociażby Momblano, który jeszcze 2tyg. temu był absolutnie niewiarygodnym dziennikarzem, który walił ślepakami i liczył, że coś mu od wielkiego dzwona wpadnie.
To co piszesz powyżej absolutnie nie ma odniesienia do mnie. Na plotki o nowym trenerze Juve staram się patrzeć możliwe jak najbardziej bez emocji, bez chciejstwa. Marzę o Guardioli, ale to nie znaczy, że przysłania mi to odbiór wydarzeń. Przynajmniej mi się wydaje, że tak nie jest. Staram się na chłodno obserwować, nie zaprzątam sobie głowy z góry narzuconą oceną, że to i owo wydaje się być nierealne, czy pochodzi z bardziej bądź mniej rzetelnego źródła. Próbuję sam myśleć, dukać, składać wszystko do kupy. Czy mi to wychodzi, czy mam nosa - to się dopiero okaże. Na pewno wszelkie zaprzeczenia ze strony City (twitter, ten podstawiony gość, czy inne zahaczanie o temat w byle lepszych wywiadach) w ogóle nie zrobiło na mnie wrażenia, nie wyglądało to ani poważnie, ani wiarygodnie. Co więcej, dla mnie to bardziej wyglądało jak próba wyciszenia tematu, odbicia piłeczki. Nie było tam ni krzty poważnego dementi, które w takiej sytuacji byłoby jak najbardziej na miejscu. Do tego przekomiczny wywiad Paraticiego, który już chyba sam nie wierzył, że uda mu się nie pokazać po sobie, że coś kręci. Nedved, mówiąc że Max zostaje, też brzmiał średnio wiarygodnie i od razu to wychwyciłem. Sprawdziło się. Ludzie za bardzo wsłuchują się w treści a za mało w sposób jej przedstawienia - takie jest moje zdanie. Jeśli ktoś śmieje się z próby odczytywania min, oceny gestykulacji - jego sprawa. Ja sądzę, że to w obecnych czasach mówi więcej, niż słowny, sztuczny, zaplanowany na potrzeby chwili przekaz.

A Momblano nie uważam za dobre źródło, przeciwnie. Po prostu bazuję na tym, że w tym przypadku on jest jedynie źródłem wtórnym. Bodaj sam się pochwalił, że w tym konkretnym przypadku czerpie info od jednego z 'guru' VS.


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 21:06

MRN pisze:Naturalnie może tak być ale nie zmienia to faktu, że będzie ktoś inny konkretny, nie Sarri.
Po czym wnosisz, szefie?


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 21:10

Nie pasuje mi jego styl bycia, pumex to już wyjaśnił.


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 21:18

Juventino Conte też nie pasuje mi do Interu. I wychodzi na to, że nam to se może wszystko nie pasować...


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 21:22

Nie wiem czy ktoś z Was zweryfikował kiedyś źródło z fejsbukowego profilu Juventus Fans - dlatego wrzucam w ramach ciekawostki:

Według ich źródeł Paratici był dzisiaj w Barcelonie, by podpisać umowę z nowym trenerem (można się tylko domyślać o kogo chodzi ;)). Oficjalne ogłoszenie w przyszłym tygodniu.

Kolejni chcą się wybić :whistle:?


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 21:26

kdzr pisze:Juventino Conte też nie pasuje mi do Interu. I wychodzi na to, że nam to se może wszystko nie pasować...
Jest różnica między nie pasuje NAM, a nie pasuje do Juventusu.

W Interze to by i Fornalik wyglądał solidnie.

U nas wybieramy trenerów z klasą.

Maxiu był jaki był, ale dopiero wiedząc o zwolnieniu poszarpał się z Adanim. Tak raczej trzymał fason.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 21:28

Lopategui :D
Zdziwilbym się gdyby padło na Wengera lub innego chwilowo bezrobotnego :p
W całej tej sadze z Guardiola i Sarrim dziwi to że środowisko Guardioli dementowalo te informacje. Środowisko Sarriego nic w tym temacie nie robi.
Myślę że trenera mamy już zaklepanego, taki klub jak Juve nie może sobie pozwolić na bezkrólewie i szukanie spośród "odpadków".


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 21:33

Przychodzę z pracy i zasiadam wieczorem do czytania wszystkich nowych wiadomości z tego tematu, a dzisiaj to zrobiliście bajzel na 4 czy 5 stron :D. Zróbcie jakąś listę kto wierzy w Pepa w ilu procentach i po kłopocie, a tu i tak sprzeczki czy jak to nazwać, bo jeden po raz 10 musi napisać, że jego zdaniem Guardiola nie przyjdzie. No dobrze, ale co to da? Bardziej cieszą wiadomości czy jakieś linki od MRN czy innych, może i fake'owe, może i dla niektórych bez sensu czy to o Guardioli czy Sarrim, ale litości panowie. Jeżeli Guardiola przyjdzie będzie tylko radość, że top trener zawitał, ale naprawdę jeżeli przyjdzie ktoś inny Ci którzy nie wierzą w jego przyjście będą na każdy post ludzi odpowiadać ,,a nie mówiłem,,? Przecież to dziecinada. Kibicujemy jednemu klubowi dłużej czy krócej to cieszmy się plotkami. Po to teraz ten czas jest, sezon się skończył, a do pierwszego meczu z nowym trenerem jeszcze daleko, bo aż 51 dni. Więc trzeba wszystko przyjmować ze spokojem i albo wierzyć w ploteczki albo nie :friends: .


ODPOWIEDZ